לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: למי תצביע בבחירות לכנסת ה-15?
מחל 8 25.00%
אמת 4 12.50%
פה 1 3.13%
טב 10 31.25%
ודעם 0 0%
ל 1 3.13%
כ 3 9.38%
שס 0 0%
ג 0 0%
מרצ 4 12.50%
קץ 1 3.13%
מצביעים: 32. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2015, 10:47
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
מדגם "פרש" לבחירות 2015!

כן, כן, אולי לא מייצג, אבל בכל זאת יכול להיות נחמד לדעת את פילוח הגולשים כאן.

ההצבעה נפתחת עכשיו, ו"קלפי המדגם" שלנו תיסגר מחר בשעה 22:00, עם סגירת הקלפיות ופירסום תוצאות המדגם בכלי התקשורת.

כמו בקלפי, גם כאן ההצבעה היא אנונימית, וכמו בחיים, אם ברצונכם לספר למי הצבעתם ולנמק - זה בהחלט מותר.

מה אסור? אסורה תעמולה כאן באשכול, אסור לשדל גולשים להצביע או לא להצביע לרשימה זו או אחרת.

הרשימות:
הליכוד (מחל) - 1. בנימין נתניהו 2. גלעד ארדן 3. יואל יולי אדלשטיין 4. ישראל כץ 5. מרים רגב 6. סילבן שלום
7. משה "בוגי" יעלון 8.זאב אלקין 9. דני דנון 10. יריב לוין 11. בנימין בגין 12. צחי הנגבי 13. יובל שטייניץ
14. גילה גמליאל דמרי 15. אופיר אקוניס 16. דוד ביטן 17. חיים כץ 18. ז'קי אלי לוי 19. יואב קיש
20. ציפורה חוטובלי 21. דוד אמסלם 22. זוהר מכלוף 23. ענת ברקו 24. איוב קרא 25. נאוה פרחי בוקר
26. אברהם דיכטר 27. אברהם נגוסה 28. נורית קורן 29. ירון מזוז 30. אורן אסף חזן

המחנה הציוני (אמת) - 1. יצחק "בוז'י" הרצוג 2. ציפורה ליבני 3. שלי יחימוביץ' 4. סתיו שפיר 5. יצחק שמולי
6. עמר בר-לב 7. יחיאל בר 8. עמיר פרץ 9. מירב מיכאלי 10. איתן כבל 11. מנואל טרכטנברג
12. אראל מרגלית 13. מיכאל רוזנטל 14. רויטל סויד דהאן 15. דניאל עטר 16. יואל חסון
17. זוהיר בהלול 18. איתן ברושי 19. מיכל בירן 20. נחמן שי 21. קסניה סבטלוב 22. איילת נחמיאס ורבין
23. יוסף יונה 24. אייל בן ראובן 25. יעל כהן פארן 26. סאלח סעד 27. לאה פדידה בן שטרית
28. רוברט טיבייב 29. משה מזרחי 30. אלדד יניב

יש עתיד (פה) - 1. יאיר לפיד 2. שי פירון 3. יעל גרמן 4. מאיר כהן 5. יעקב פרי 6. עפר שלח 7. חיים ילין
8. קארין אלהרר הרטשטיין 9. יואל רזבוזוב 10. עליזה לביא 11. מיקי לוי 12. אלעזר שטרן
13. פנינה תמנו 14. בועז טופורובסקי 15. רות קלדרון 16. יפעת קריב 17. דב ליפמן 18. רונן הופמן
19. זהורית שורק 20. עופרה פינקלשטיין

הבית היהודי (טב) - 1. נפתלי בנט 2. אורי אריאל 3. איילת שקד 4. אלי בן דהן 5. ניסן סולומינסקי
6. ינון מגל 7. מרדכי יוגב 8. בצלאל סמוטריץ' 9. שולמית מועלם 10. אברהם וורצמן 11. ניר אורבך
12. אבי רונצקי 13. אורית סטרוק 14. ענת רוט 15. רונן שובל 16. אביחי בוארון 17. אייל נחמן
18. משה סלומון 19. יהודית שילת 20. שרה אליאש

הרשימה המאוחדת (ודעם) - 1. איימן עודה 2. מסעוד גנאים 3. ג'מאל זחאלקה 4. אחמד טיבי
5. עאידה תומא סלימאן 6. עבד אל חכים חאג' יחיא 7. חנין זועבי 8. דב חנין 9. טאלב אבו ערר
10. יוסף ג'בארין 11. באסל גטאס 12. אוסאמה סעדיה 13. עבדאללה אבו מערוף 14. ג'מעה אזברגה
15. סעיד אלחרומי

ישראל ביתנו (ל) - 1. אביגדור ליברמן 2. אורלי לוי אבקסיס 3. סופיה לנדבר 4. אילן שוחט 5. שרון גל
6. חמד עמאר 7. רוברט אילטוב 8. עודד פורר 9. יוליה מלינובסקי 10. שירה-אסתר מיסטריאל
11. אלכס מילר 12. לאון ליטינצקי 13. ארקדי פומרנץ 14. שמעון אוחיון 15. שאדי חלול

כולנו (כ) - 1. משה כחלון 2. יואב גלנט 3. אלי אלאלוף 4. מיכאל אורן 5. רחל עזריה 6. טלי פלוסקוב
7. יפעת שאשא ביטון 8. אליהו כהן 9. רועי פולקמן 10. מירב בן ארי 11. שי באבד 12. אכרם חסון
13. תומר אוזן 14. אשר סיום 15. רבקה ורצלבסקי בליסטרא

התאחדות ספרדים שומרי תורה (שס) - 1. אריה מכלוף דרעי 2. יצחק כהן 3. משולם נהרי 4. יעקב מרגי
5. דוד אזולאי 6. יואב בן צור 7. יצחק וקנין 8. אברהם מיכאלי 9. חיים ביטון 10. ניסן גואטה

יהדות התורה והשבת (ג) - 1. יעקב ליצמן 2. משה גפני 3. מאיר פרוש 4. ישראל מאיר אורי מקלב
5. מנחם מוזס 6. ישראל אייכלר 7. יעקב אשר 8. אליעזר סורוצקין 9. אברהם טייטל 10. שמעון חדד

מרצ (מרצ) - 1. זהבה גלאון 2. אילן גילאון 3. עיסווי פריג' 4. מיכל רוזין 5. תמר זנדברג 6. מוסי רז
7. גבריאלה לסקי שוץ 8. אבי דאבוש 9. אבשלום "אבו" וילן 10. אורי זכי

יחד (קץ) - 1. אליהו ישי 2. יונתן שטבון 3. מכלוף עייש 4. ברוך מרזל 5. ששון טרבולסי
6. יעקב בראלי עמיטל 7. דוד שומנפלד 8. יעקב יקיר 9. ברוש אילון 10. ראובן יצחק

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2015, 22:27
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ליכוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "מדגם "פרש" לבחירות 2015!"

ביבי, כתמיד, הוא ברירת מחדל, ותו לא.
אלא מה? הפטנט המטופש שמאפשר סיטואציה שבמסגרתה ליצן שיושב לו במשכן הנשיא, אשכרה מחזיק באפשרות החוקית לשקול שיקולים משל עצמו בבואו להחליט על מי להטיל את הרכבת הממשלה, כל זמן שאין מועמד עם 61 ממליצים, מאלצת אותי לעשות שיקול קר, ולהצביע עבור מפלגה שאני אוהב פחות (לא התלהבתי גם מרשימת הבית היהודי, אבל היא עדיין עדיפה בעיני באופן כללי).
מה השיקול הקר? לשמוט מריבלין כל תירוץ אפשרי להטלת הרכבת הממשלה על בוז'י הרצוג. אני אדם ציני, קטן אמונה, נרגן, ופסימי, וברור לי שאם בוז'י יקבל מריבלין את הרכבת הממשלה, הוא יצליח להרכיב ממשלה. זו תהיה ממשלה מסוכסכת וקצרת ימים - אבל בכמה חודשים שהיא תכהן, אנחנו נגלה שהאביב הערבי המשגשג, ייכנס עמוק עמוק לתחוך שטחנו (בעזרתנו האדיבה, עקב יוזמות מדיניות מבורכות כאלה ואחרות). אי לכך, ברור לי שלמדינת ישראל בכלל, ולעתיד של ילדות קטנטנות שדי נקשרתי אליהן לאחרונה, אני חושב שעדיף לנו לדלג בחינניות על האופציה של בוז'ון כראש ממשלה. איך עושים זאת? ע"י וידוא שהליכוד, על כל פגמיו, הוא המפלגה הגדולה בישראל. ברגע שהליכוד הוא המפלגה הגדולה בישראל, בצירוף העובדה שלביבי יהיו בכל מקרה יותר ממליצים מאשר לבוז'י - ייאלץ ריבלין להטיל על ביבי את הרכבת הממשלה, וכך במצב הכי גרוע, הוא יצרף אליו את בוז'י, אבל האחריות עדיין תהיה עליו.

כל בחירות אוהבים להגיד ש"הפעם אלה בחירות גורליות", ובמקרה של ישראל, הם תמיד צודקים, לפחות מאז 1992.

ביבי הוא ראש ממשלה בינוני. יש בי דחייה קשה מהמון מעשים שלו, וכל צורת ההתנהלות שלו. עם זאת, אין לי בכלל ספק שבוז'י ולבני (סליחה, עכשיו לבני היא כבר לא, כי אדלר, כן הוא עדיין עימנו, כמו גן אייל ארד, לא ייאמן - חושב שזה רע אלקטוראלית...) לא כשירים לכובד המשקל של ניהול המדינה הזו. ראש ממשלת ישראל זה התפקיד הקשה ביותר והאחראי ביותר על פני כדור הארץ. מדובר על הובלת מדינה מערבית דמוקרטית באזור שנשלט ע"י ברברים שרוצים לשחוט את תושבי אותה מדינה, כאשר מדינות דמוקרטיות אחרות, משיקולים ציניים שלהן, מצפות דווקא מאותה דמוקרטיה להפגין גמישות ביחסיה עם אותם שכנים. ביבי ניהל את מדינת ישראל ב9 מתוך 23 השנים שמאז אוסלו. הוא עשה שפע של שגיאות, חלקן קטלניות - אבל בהשוואה לכל שאר ראשי הממשלה שכיהנו פה אחרי יצחק שמיר, ביבי נתניהו הוא ג'ורג' וושינגטון, אייב לינקולן, וווינסטון צ'רצ'יל גם יחד. ביבי הוא לא כוכב נוצץ, אבל בהשוואה לרבין, פרס, ברק, שרון ואולמרט - הוא ענק הענקים. בוז'י הרצוג הוא גמד גם בהשוואה לרוב הרשימה הכושלת שציינתי קודם. אין כאן שום תחרות. הסיבה היחידה בכלל שבוז'י נתפש בכלל כמועמד לגיטימי, הוא קמפיין היסטרי, עתיר-ממון והתגייסות תקשורתית שגורמת לחוסר האיזון של התקשורת שלנו, להריאות כמו הטייה קלה שבקלות.

אני מקווה שבוז'י יפסיד, ואז נוני והחבר'ה יוכלו להתחיל לספור את השניות עד שתיגמר תקופת הצינון של גנץ, התקווה הלבנה הבאה בתור...
ישן 17-03-2015, 00:13
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "מדגם "פרש" לבחירות 2015!"

הבית היהודי!
ההיסטריה התקשורתית שחווינו בשלושת החודשים האחרונים היתה הפקה מגה-היסטרית של השמאל תחת סיסמת "רק לא ביבי" אליה גם הימין נסחף על מנת לתת קונטרה.
מטרתה היתה אחת - לגנוב את המדינה ולהעניק אותה מתנה לשונאינו, לצורך כך כל האמצעים היו כשרים: כזו רמה של שינאה, שקרים, נבזות ומניפולציות מעולם לא ניראו.
ים נבחרי הציבור הפכו לבובות של אנשי התקשורת וחשפו צד מפחיד ומדאיג, צפיתי בכולם וניסיתי לראות איזה פוטנציאל יש בכל אחד מהם.
אני ימני בדיעותי וחילוני, לכן אין טעם שאתעסק בהזיות של אנשי השמאל, מה גם שהתקשורת שהתגייסה לטובתם עיוותה כל כך הרבה נתונים לטובת הקמפיין שלהם עד כדי כך שהתפל הפך להיות העיקר וההיפך.

נשאר הימין, שתי ברירות עומדות לפני - הליכוד והבית היהודי.
בעיני נתניהו בקדנציה הקודמת היה מעל הממוצע (קודמיו היו גרועים בהרבה, אורי הסביר יפה למה), אולם האיש בקדנציה האחרונה יצר קואליציה בלתי אפשרי ולכן הוא נקרע בתוכה, הוא הוכיח שהוא מנותק מהעם ויכולת לוליינית שמטרתה אחת, השרדות פוליטית שלו, העם שילם על כך מחיר חברתי, כלכלי וביטחוני כשגולת הכותרת היתה "צוק איתן".
גם כל הסקנדלים בהתנהלות האישית שלו ושל האישה המוזרה שלו ממש לא מועילים לו, אע"פ שהדברים נופחו מעבר לכל פרופורציה ברוח הקמפיין של השמאל.

כאן נכנס נדבך נוסף שגורם לי להססנות קטנה ונטיה כן להצביע לליכוד מסיבות טכניות, הנדבך הזה הוא הנשיא ההזוי והמיותר הזה, אם יקרה הנורא מכל ויהיה סחף שמאלה האיש הזה עלול להטיל על בוז'י-די עזבו אותי אני ילד כאפות בלי דיעות משל עצמי-הרצוג להרכיב ממשלה בה בפעם הראשונה בתולדות ישראל עלולים להיות ערבים (סיכוי קטן מהרבה סיבות, אבל עדיין סיכוי קיים) וזה מאפיל על כל האתגרים האחרים שיש למדינה.

אולם ניראה על פניו שגוש הימין שולט ובסופו של דבר הליכוד כן ירכיב ממשלה, אני בבית היהודי על מנת שזו תהיה מפלגה גדולה שתהיה גורם ימני חזק שימנע מביבי לגלוש שוב שמאלה ולזגזג למען השרדות פוליטית שלו.
חוצמזה שנפתלי בנט בעיני הוא אחד הפוליטיקאים הכי ישרים, הכי יציבים בדיעותיהם והכי ציונים.
עוד נתון לא פחות חשוב, האיש מיליונר מה שמקטין את הסיכוי לשחיתות.
נפתלי בנט הוכיח עשיה ומעורבות חברתית וביטחונית טובה יותר משל השאר ועשה לא מעט למען העם כשר התמ"ת וכחבר וועדת חו"ב (מייד עם תחילת צוק איתן המליץ להכנס עם כוח קרקעי ולבתר את הרצועה לכמה פרוסות, משם בזמן שהחמאס בהלם להכות בריכוזיהם, ביבי כהרגלו נבהל, דחה זאת והעדיף את המודל של לבנון 2 ועופרת יצוקה - חיה"א תוקף ורק אח"כ כוח קרקעי נכנס, החמאס ציפה לזה וכך העימות הזה התפספס במומנטום נדיר של לגיטימציה וקונצנזוס לאומי ובינלאומי להכות בהם).

שיהיה בהצלחה ושנזכה לממשלה ימנית, יציבה ועניינית!

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 17-03-2015 בשעה 00:19.
ישן 17-03-2015, 01:39
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
הבית היהודי - כנ"ל
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "הבית היהודי! ההיסטריה..."

הם יכולים לתת קונטרה ולחייב את נתניהו ללכת ימינה בלי לקחת את בוזי/לבני ולפיד איתו, אבל דובר שכחלון יהיה שר אוצר תחת ביבי והוא יותר סוציאליסט מלפיד ככה שזה לא בלב שלם ולא הכי בריא לכלכלה של המדינה. אם שר האוצר יגיע מהבית היהודי או יהיה איש ליכוד אמיתי זה יהיה עדיף לכולם.

לפיד רצה למכור חברות ממשלתיות בשליש מחיר ולממן ככה דירות לבוחרים שלו בעוד כמה שנים, כאשר היה אפשר לשלם מהתקציב של המשרד שלו ושל משרד הביטחון כפי שסוכם בקבינט מלכתחילה, אך הוא לא רצה לשלם על זה כסף מהמשרד שלו וככה עצר בנייה של מאות אלפי יחידות דיור כשר האוצר בכל האיזורים על ידי פינוי של בסיסי צה"ל כשהכל כבר היה מוסכם והוא חזר בו בסוף. יעלון הוא אכזבה כמו נתניהו בגלל שהם שתקו ונתנו ללפיד לחגוג על חשבון הליכוד אחרי שלפיד הציג את זה כאשמה של הליכוד. נתניהו אומנם לא מושלם, אבל האשמים במשבר הדיור הם אולמרט ב 2008 ולפיד כשר אוצר בממשלה של נתניהו והייתי רוצה לראות את הליכוד מגן על עצמו לשם שינוי נגד האשמות שווא מצד העבודה, מרצ ויש עתיד ולזה צריך את הבית היהודי כנראה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 17-03-2015, 12:16
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מילים כדורבנות...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "הבית היהודי! ההיסטריה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
הבית היהודי!
ההיסטריה התקשורתית שחווינו בשלושת החודשים האחרונים היתה הפקה מגה-היסטרית של השמאל תחת סיסמת "רק לא ביבי" אליה גם הימין נסחף על מנת לתת קונטרה.
מטרתה היתה אחת - לגנוב את המדינה ולהעניק אותה מתנה לשונאינו, לצורך כך כל האמצעים היו כשרים: כזו רמה של שינאה, שקרים, נבזות ומניפולציות מעולם לא ניראו.
ים נבחרי הציבור הפכו לבובות של אנשי התקשורת וחשפו צד מפחיד ומדאיג, צפיתי בכולם וניסיתי לראות איזה פוטנציאל יש בכל אחד מהם.
אני ימני בדיעותי וחילוני, לכן אין טעם שאתעסק בהזיות של אנשי השמאל, מה גם שהתקשורת שהתגייסה לטובתם עיוותה כל כך הרבה נתונים לטובת הקמפיין שלהם עד כדי כך שהתפל הפך להיות העיקר וההיפך.

נשאר הימין, שתי ברירות עומדות לפני - הליכוד והבית היהודי.
בעיני נתניהו בקדנציה הקודמת היה מעל הממוצע (קודמיו היו גרועים בהרבה, אורי הסביר יפה למה), אולם האיש בקדנציה האחרונה יצר קואליציה בלתי אפשרי ולכן הוא נקרע בתוכה, הוא הוכיח שהוא מנותק מהעם ויכולת לוליינית שמטרתה אחת, השרדות פוליטית שלו, העם שילם על כך מחיר חברתי, כלכלי וביטחוני כשגולת הכותרת היתה "צוק איתן".
גם כל הסקנדלים בהתנהלות האישית שלו ושל האישה המוזרה שלו ממש לא מועילים לו, אע"פ שהדברים נופחו מעבר לכל פרופורציה ברוח הקמפיין של השמאל.

כאן נכנס נדבך נוסף שגורם לי להססנות קטנה ונטיה כן להצביע לליכוד מסיבות טכניות, הנדבך הזה הוא הנשיא ההזוי והמיותר הזה, אם יקרה הנורא מכל ויהיה סחף שמאלה האיש הזה עלול להטיל על בוז'י-די עזבו אותי אני ילד כאפות בלי דיעות משל עצמי-הרצוג להרכיב ממשלה בה בפעם הראשונה בתולדות ישראל עלולים להיות ערבים (סיכוי קטן מהרבה סיבות, אבל עדיין סיכוי קיים) וזה מאפיל על כל האתגרים האחרים שיש למדינה.

אולם ניראה על פניו שגוש הימין שולט ובסופו של דבר הליכוד כן ירכיב ממשלה, אני בבית היהודי על מנת שזו תהיה מפלגה גדולה שתהיה גורם ימני חזק שימנע מביבי לגלוש שוב שמאלה ולזגזג למען השרדות פוליטית שלו.
חוצמזה שנפתלי בנט בעיני הוא אחד הפוליטיקאים הכי ישרים, הכי יציבים בדיעותיהם והכי ציונים.
עוד נתון לא פחות חשוב, האיש מיליונר מה שמקטין את הסיכוי לשחיתות.
נפתלי בנט הוכיח עשיה ומעורבות חברתית וביטחונית טובה יותר משל השאר ועשה לא מעט למען העם כשר התמ"ת וכחבר וועדת חו"ב (מייד עם תחילת צוק איתן המליץ להכנס עם כוח קרקעי ולבתר את הרצועה לכמה פרוסות, משם בזמן שהחמאס בהלם להכות בריכוזיהם, ביבי כהרגלו נבהל, דחה זאת והעדיף את המודל של לבנון 2 ועופרת יצוקה - חיה"א תוקף ורק אח"כ כוח קרקעי נכנס, החמאס ציפה לזה וכך העימות הזה התפספס במומנטום נדיר של לגיטימציה וקונצנזוס לאומי ובינלאומי להכות בהם).

שיהיה בהצלחה ושנזכה לממשלה ימנית, יציבה ועניינית!

בנט קנה אותי לעוד המון שנים כשהוא היה היחידי בקבינט שדרש מהיום הראשון להיכנס קרקעית ולטפל במנהרות התופת.

כל הקוקסינלים (ביבי, יעלון, לפיד) סירבו בתוקף.

אתה יודע מה הכי אבסורד?

שהקיבוצים בעוטף עזה יהיו האחרונים להצביע בבית היהודי.

הם כנראה יצביעו לרשימה המשותפת \ מרצ, ואחרי זה יבכו שמחבלים שוחטים להם את הילדים.

ישן 17-03-2015, 15:48
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

כן, לא מפתיע...פשוט אנשים טיפשים.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "כניראה שבעוטף עזה מאמינים שגם..."

הם אשכרה חושבים שהרצוג יהיה חזק מול החמאס.

אני באופן אישי לא מצליח להבין איך קיבוץ שמצוי במרחק יריקה מול עיר הטרור הגדולה בעולם יכולה להמשיך להצביע למפלגה שמעצם מתחייבת שלא לעשות כלום כנגד אותו איום, מפלגה שהמצע שלה הוא להרחיב את אותו ארגון ולאפשר לו להשתלט על חצי משטח המדינה.

באופן עקרוני אני מצליח להבין למה שמאלנים רבים כבר לא מצביעים למרצ אלה לחד"ש (רשימה משותפת) הם כל כך מתעבים את הימין שהם מעדיפים ששלטון זר ישלוט על המדינה.

מבחינתם זועבי \ טיבי הם נסיכי הדמוקרטיה, ומקומם הוא בקבינט, וקיצונים כמו בנט מקומם בכלא.

טוב, על מה אני מדבר.

יו"ר ועידת הבחירות הוא ערבי מסריח עם נטיות שמאלניות קיצוניות.

אני לא אהיה מופתע אם בעתיד הלא רחוק (10-15 שנים) יהיו בבג"צ יותר שופטים ערבים מישראלים יהודים.

כידוע, כבר היום בג"צ נחשב לשמאלני קיצוני, ולהרכב השופטים יש יכולת תמיד להכין את הקרקע ל"דור הבא".

*זו אגב הסיבה שהבית היהודי רוצה את תיק הפנים \ משפטים, רוצים להפסיק עם חגיגת דאע"ש בבית המשפט.

ישן 17-03-2015, 17:09
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "הליכוד... בעיקר כי בוז'י חדל..."

אני קיבוצניק, אמנם לא מעוטף עזה אלא עמק בית שאן, אני מניח שאצלי ההתפלגות היא די דומה, אין לי הסבר מדעי למה ההצבעה למרץ והעבודה, כנראה שההסבר של "ה-שמאל" הוא הכי הגיוני,יש קיבוצניקים שגם אם תהיה שימפנזה בראש העבודה הם יצביעו לה, זה צורך פיזי, אגב יש אותו דבר בליכוד.. כשאני הגעתי למשק אחרי השיחרור ב1985 והצבעתי לצומת ניגש אלי חבר קיבוץ ותיק באמצע ארוחת בוקר בחדה''א ואמר לי שהוא ידאג שאני לא אחיה פה, היום, אחד מ3 הבנים שלו מצביע לימין בגדול, לפעמים החיים מצחיקים..
בבחירות האחרונות היינו כבר 16 שהצביעו לבית היהודי, ויש גם מחל , אבל הסיפור הכי מצחיק אצלנו הוא של זוג חברים מבוגרים, אחלה אנשים אגב שמצביעים כבר שנים למרץ..הנכדה שלהם התחתנה לפני שנה עם מישהו מאחת ההתנחלויות הכי מבודדות שיש..סתם טוויסט קטן לאן החיים מובילים אותך..

ישן 17-03-2015, 22:56
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

שמע, מבחינה לוגית אני לא מצליח להבין את זה...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "ודרך אגב נריון, הרוב המוחלט..."

אתה צריך להיות ממש מפגר בשביל לגור מרצון 2 מטר מגבול עזה (גם דרום שזה חרא בפני עצמו, ו2 מטר מאנשים שמפנטזים לשחוט אותך ואת כל המשפחה שלך, ואת השאריות להכניס למקרר ענק לצורך מו"מ עתידי עם הישות הציונית) ועדיין להצביע באחוזים מאוד גבוהים למפלגות שמאל שתומכות באופן מבוהק באותם ארגוני טרור.

זה עצוב שמאז קום המדינה הקיבצוניקים לא מצליחים לפתח להם תודעה משל עצמם והם רק דבוקים לשמאל כאילן אין אלטרנטיבה אחרת (לפחות שילכו למרכז).

הדוגמאות שהבאת הן נדירות, מרבית הקיבצוניקים הם שמאלנים בדמם, וככה הם מחנכים גם את הדור הבא.

אתה מוזמן ללכת עם דגל של מפלגת ימין כלשהיא לאחד הקיבוצים בעטוף עזה או בכל איזור אחר בישראל, ותראה לבד איזה עוינות תקבל.

הבית היהודי עשה למען הצבועים בעוטף עזה יותר ממה שעשתה כל מפלגה אחרת, רק בזכות בנט איום המנהרות הוסר.

לשמאלנים יש זיכרון קצר...(כמה מפתיע).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:23

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר