לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2015, 11:31
  334yaron 334yaron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.14
לכל המלעיזים, הימנים שהוזים

http://www.fresh.co.il/vBulletin/t-...%95#post4555847

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
הדעה שלי היא, שיש להסתכל על המצב הקיים, הנתון. במצב הקיים, מדינת ישראל הגיעה לנקודה שבה אין לה אפשרות לתקן ולשנות, לאתחל, את התעמולה השקרית הפלסטינית - שמתנהלת כנגדה מ1967 בערך - אשר הצליחה, הרבה בזכות שאננות פושעת של ההסברה הישראלית, להעביר את אזרחי וממשלות המערב לצד שלה ולקבל את הנרטיב שלה - ומספיק לבקר באוניברסיטאות בארה"ב ובמדינות אירופה, כדי להבין עד כמה הנרטיב הפלסטיני, שמתבסס על שקרים ועיוות ההיסטוריה, ניצח.
לאחר השלמה עם מצב עובדתי זה, המסקנה המתקבלת היא, שאין לנו ברירה מלבד הסכם שלום - הענקת מדינה לפלסטינים.
עם כל הצער, הכאב, התסכול, הכעס, שכרוכים בהשלמה עם מצב זה, שבו אנו, העם שמתאפיין בשנאתו להצטייר כפראייר - נאלץ להשלים עם היותו פראייר, אין לנו ברירה מלבד להפנים זאת, להתמודד עם כך, שהשקר של אויבינו ניצח , הביס, את האמת שלנו - ניצחון מוחץ, אוניברסאלי, שלא השאיר לנו ברירה מלבד לעשות את הדבר המחייב והמתבקש , שחשוב לעתידה של מדינת ישראל, להתפתחותה, ויותר מכך, להצלתה. והסכם שלום, זהו הדבר.
הרי זה לא הגיוני שלעולם לא יהיה שלום, שלעולם לא תקום מדינה פלסטינית, הרי בסופו של דבר, גם רובם של אנשי הימין יודעים שזה לא מציאותי, כי יגיע היום, גם אם זה יקרה בעוד 15 או 20 שנה, שיטילו סנקציות או חרמות משמעותיים על ישראל, שלא ישאירו לה ברירה אלא להעניק לפלסטינים מדינה.
כואב, נכון, אך אין ברירה. מוטב מוקדם מאשר מאוחר וזאת, משום שסביר להניח שבעוד עשר או עשרים שנה, תנאי הסכם השלום המהותיים, אלו שכרגע יש לנו יכולת לשלוט בהם ולקבוע אותם, לא יהיו בשליטתנו, אלא ייקבעו על ידי מדינות העולם שיכפו עלינו הסכם - או שמא, אנחנו נגיע להסכם השלום במצב אנוש, בעמדת נחיתות, במצב בו נהיה מוחרמים או בעלי יחסים עכורים עם כל כך הרבה מדינות,
כך שדבר זה לא יאפשר לנו לנהל משא ומתן על הדברים החשובים לנו ביותר - כמו ירושלים וגבולות המדינה - אלא, יאלץ אותנו לעשות וויתורים הרבה יותר כואבים, והפלסטינים, ינצלו זאת.
כך שכאמור, המסקנה היא, שככל שנחכה, נעקב או נדחה את תהליך השלום, את המשא ומתן עם הפלסטינים, כך בעתיד הוויתורים שנצטרך לעשות יהיו הרבה יותר גדולים וכואבים, היות שנבוא מעמדת נחיתות גדולה יותר.

אני לא משלה את עצמי, אני מודע לכך שאנחנו נמשיך להיות שנואים על הפלסטינים, בליבם ובנפשם, אך האם רגשותיהם כלפינו ישפיעו על עתיד מדינתי? לא, וזה לא אמור לעניין אותנו אם יאהבו אותנו או ימשיכו לשנוא אותנו לאחר הסכם השלום, לא התחתנתו איתם, שימשיכו בשנאתם,
אין בעיה, רק שישעו את זה במדינה שלהם, לא במדינת ישראל.
גם השלום עם ירדן ומצרים מוגדר כהצלחה, גדולה אפילו, וזאת על אף שהאזרחים המצרים והירדנים שונאים אותנו. בגלל שנאת החינם שלהן הן נחשבות למדינות חשוכות, שנאתם היא בעיה שלהם, לא של מדינת ישראל.

לדעתי, הטעות הקריטית של מפלגות השמאל, כשלונן, בכל שנותיהן, היא הסברה לוקה בחסר. ממש כך. זאת הסיבה.
במקום לנסח את האידאולוגיה שלהן בצורה נכונה ומשכנעת, כך שתצגנה את תהליך השלום באופן כזה, שהקמת מדינה פלסטינית מאיימת דווקא על הפלסטינים עצמם, שאינם מעוניינים במדינה משלהם , וזאת משום שהם מעוניינים, קל להם, לחיות על גבה וחשבונה של מדינת ישראל, ללא אחריות על עצמם, ובנוסף לכך, אם זה לא מספיק, דבר זה מאפשר לפלסטינים להציג את ישראל באור שלילי בעיניי מדינות העולם, להשניא אותה עליהן, לפגוע בתמידתה, בכלכלתה, ולגרור את מדינות העולם להחרימה.
כל הדברים האלו הן עובדות, הבעיה היא, שמפלגות השמאל אינן משכילות להציגן לציבור בצורה משכנעת, כזו, שתצליח לשנות את דעתם ולשכנעם בחיוניות תהליך השלום - שאינו מאיים על מדינת ישראל - אלא על הפלסטינים עצמם - שהם אלו שיצטרכו להוכיח לעולם שהם מסוגלים להקים מדינה דמוקרטית כישראל, בעוד שמצבה התדמיתי, הכללי, ובכל המישורים האחרים, של מדינת ישראל, ישתפר פלאים .

לגביי סכנת הטרור שתגיד מהמדינה הפלסטינית לאחר הסכם השלום, גם לכך יש פיתרון.
כנראה, הגיוני, שלאחר הסכם השלום נצטרך לצאת למלחמה - בגיבוי בילאומי מלא ו "אורך נשימה" מוחלט - למען ניקוי כל המחבלים בעזה. אולי, יש אפשרות, שמלחמה זאת תתבצע בשיתוף פעולה עם כוחות הביטחון הפלסטיניים, או, בעזרת כוחות בינלאומיים.
בנוסף, יש אפשרות לערב בתהליך את חלק ממדינות אירופה וארה"ב, שהן, יכפו על הממשלה הפלסטינית או ישכנעו אותה באמצעות תמריצים כאלו ואחרים, לקחת חלק ולשתף פעולה עם מדינת ישראל בטיהור המחבלים. כך שזה פתיר, ובכל מקרה, עניין שולי - בהשוואה לסדר גודל העניין המדובר - הסכם השלום.
במלחמה זאת, בניגוד לקודמותיה, ישראל תזכה לגיבוי מדיני-בינלאומי מלא שיישאר איתן ויציב, וזאת מפני שהעולם ידע שמטרתם, מהותם, של המלחמה או המבצע, הם לשם שמירה או יישום תהליך השלום.
ובמצב כזה, אין עוררין, שהגיבוי והתמיכה שלה תזכה ישראל יהיה מקיף, רב, ויאפשר לה אורך נשימה מלא, עד להשלמת ביצוע משימתה - טיהור המחבלים שפוגעים בתהליך השלום.

למען ההמחשה, אשאיל את שיטת ה"10,10,10" - על פי ספרה של סוזי וולץ':

* מה יקרה בהנחה שלא תקום מדינה פלסטינית, או שלא תהיה התקדמות משמעותית בתהליך השלום :
בטווח ה10 הדקות - ייאוש מוחלט מישראל בקרב מדינות אירופה , כולל ארה"ב.
בטווח 10 החודשים - יחסינו ייפגעו משמעותית עם הרבה ממדינות אירופה, כולל ארה"ב, ויש סיכוי סביר בהחלט בהחמרת החרמות,
ושלא נדבר על הפגיעה האנושה בתדמית - שכמובן,
משפיעה על מצבה הכלכלי, אקדמי, מדיני, של מדינת ישראל. כולל בהרבה תחומים נוספים.
בטווח 10 השנים - נקווה שיישארו לנו ידידות ותומכות בעולם... חוץ מאיי מרשל כמובן.

* בואו נחשוב איך תשפיע הקמת מדינה פלסטינית על מדינת ישראל :
ב10 הדקות הראשונות - רגשות מעורבים, ושונים, בכל אחד מהצדדים.
בטווח 10 החודשים - כאמור, נראה שנצטרך לצאת למלחמה, בגיבוי בינלאומי מלא, "אורך נשימה" מוחלט, כדי לנקות את כל המחבלים בעזה - אולי, בשיתוף עם כוחות הביטחון הפלסטיניים, או,
בעזרת כוחות בינלאומיים.
בטווח 10 השנים - עתיד מזהיר למדינת ישראל, מצבה התדמיתי ישתפר לאין שיעור, וכך גם, באופן טבעי, מצבה הכלכלי וקשרי המסחר עם הרבה מדינות נוספות, סביר להניח שגם עם מדינות ערב.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

|
|
V

ראו זה פלא, היווכחו, שכעבור יומיים בלבד לאחר דבריי אלו שלעיל, שחזתה את הנזק, ההשלכות, שבכהונה נוספת של שלטון ימין, שאינו יהיה מוכן לקדם את תהליך השלום, ראו את תגובתה של ארה"ב, שמאששת את טיעוניי באופן מדהים, וזאת לאור כל הלגלוג, הזלזול, ההשתלחויות, שבהם זכיתי מחברי הפורום, המלעיזים, שהתייחסו אל דבריי אלו באטימות, והגדירו אותם כהזויים וכספקולטיביים, וזאת על אף ששבתי וציינתי, יותר מפעם אחת, שטיעוניי אלו שלי, התיאוריות, מתבססים על היגיון פשוט וראיית המציאות נטו- שאותם מסוגל לראות כל אדם, בתנאי, שאינו עוצם את עיניו ואוטם את אוזניו, לנוכח המציאות המתהווה, שבין נרצה ובין שלא, היא זו ששולטת בעולם ושעל פיה, אנו אמורים ליישר את הקו.
לא הייתי יכול לבקש ולהביא דוגמא שתמחיש באופן טוב יותר את אטימותכם ועיוורונכם, ונמגד, את צדקת דרכי.
שבוע נפלא לכל הימנים...

* כותרת העיתון האמורה :" "גורמים בממשל האמריקני: "ארה"ב שוקלת להכיר במדינה פלסטינית בקווי 67" - http://www.mako.co.il/news-military...&pId=1898243326

נערך לאחרונה ע"י 334yaron בתאריך 19-03-2015 בשעה 11:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2015, 14:12

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "הו כן, תאמין ל-mako, ל-ynet ולשאר זרועות התמנון של התקשורת השמאלנית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efekt
הרי הם אלו שחזו בהצלחה אדירה את תוצאות הבחירות, לא?
זה מה שאני אוהב בשמאל במדינה שלנו - הם מעולם לא לומדים מטעויות, ולכן לעולם לא יגיעו יותר לשלטון.
אה סליחה, לא התכוונתי לנפץ לך את הבועה, סליחה שאני מפריע לך במלאכת הרכבת הקואליציה

כמו שכתבתי לך בעבר, וכמו שאני כותב לך בכל תגובה :

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 334yaron
לאידיוט האולטימטיבי. כמה פעמים צריך לומר לך, תקרא 5 פעמים כל שורה, לאחר מכן 3 פעמים כל אות, ולבסוף 10 פעמים כל הבהרה, וכנראה שגם זה לא יספיק בשביל שתצליח לקלוט את כל המשפט, ולכן אמליץ לך לקחת ריטלין ולחזור שוב על פעולות אלו, ורק אז, כשתחשוב שאתה מספיק מרוכז, תקרא עוד 3 פעמים כל שורה, ולבסוף, תגיב - בתקווה, שזו לא תהיה עוד שטות, כמו שאתה רגיל לכתוב.

[B]תקרא-5(!)-פעמים-כל-שורה-וכל-משפט!!! רק ככה אתה מסוגל לקלוט.
קונצטרה 54 מ"ג כנראה תפתור את הבעיה.

רשום בפירוש, יצור שכמוך, שאין לי דרך אחרת לתאר מלבד כסיל : "ארצות הברית שוקלת לתמוך בהחלטת מועצת הביטחון של האו"ם המגדירה את גבולות המדינה הפלסטינית בקווי 67' - כך מדווח הלילה (חמישי) ה"ניו יורק טיימס"."

פעם אחרונה שאני מגיב לך, ואם הבאתה אותי למצב כזה, עם כל הסבלנות הרבה שלי גם לאנשים שאלוהים משום מה לא חילק להם טיפת שכל, זה אומר דרשני, אתה לגמרי לא שפוי.

נערך לאחרונה ע"י 334yaron בתאריך 19-03-2015 בשעה 14:14.
ישן 19-03-2015, 16:25

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "תגיד טרול, אתה יודע בכלל מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
תגיד טרול, אתה יודע בכלל מה פרוש המילה "מלעיז"?

אתה המלעיז היחיד פה...

אני שאול ברצינות, זה מעייף אותך לכתוב? בסך הכול פעולה פשוטה, הקלדה במקלדת, שחרר טיפה, קצת, תרפה אצבעות, ותכבד אותנו בכתיבה של יותר מ0.5-2 שורות בממוצע.

תהיה סמוך ובטוח שאני, בניגוד לכמה משתמשים פה דוגמת היצור השני שהגיב פה,
לגמרי מודע לכל אות והבהרה שיוצאת מפרי מקלדתי.
ובהקשר זה, אני מפנה אותך לתגובות שהיצור השני כתב פה כנגדי, השמצות מטומטמות לגמרי,
חסרות שחר, שאינן דבר מלבד הלעזה.

אני לפחות, עושה זאת בצדק, תוקף את אטימותכם. אתם תוקפים את התאוריות שלי -"הוזה" וכהנה וכהנה, והנה, מוכח לכם שאתם ההוזים - ושההלעזות שלי כלפיכם, בניגוד לאלו שלכם, מוצדקות.
ישן 21-03-2015, 08:57
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אתה דוגמא מעולה לכמה השמאל מפגר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 334yaron שמתחילה ב "לכל המלעיזים, הימנים שהוזים"

אתה כותב שאחרי ההסכם שלום נצטרך לצאת למלחמה בעזה, ונניח וניצחנו, מה יקרה אז?
אבו מאזן ישלוט על עזה?
איזה ערובה יש לך שארגון טרור אחר לא יצמח שם?
מה תעשה אם אותו ארגון טרור, או אפילו החמאס יתחיל להשתלט על שטחים ביו״ש?
נכבוש בחזרה את השטחים?
אתה מבין עד כמה אתה ושאר השמאלנים הוזים?

אני מעדיף שישראל תהיה מבודדת בעולם המערבי אבל לפחות לא נצטרך לוותר על ארץ אבותינו.
באופן כללי אני משתין בקשת על האירופאים והאמריקאים, הם מענינים לי את הביצה ובעתיד הלא רחוק הם כבר לא יהיו רלבנטים בעולם.

שים לב שהסינים מתים על ההישראלים, והם יודעים להעריך ולכבד את היהודים יותר מכל מדינה אחרת בעולם.

הרוסים גם אוהבים אותנו והסיבה היחידה לנתק היא בגלל שבחרנו להיות הפאפי של האמריקאים ולא שלהם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-03-2015, 19:39

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אתה דוגמא מעולה לכמה השמאל מפגר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אתה כותב שאחרי ההסכם שלום נצטרך לצאת למלחמה בעזה, ונניח וניצחנו, מה יקרה אז?
אבו מאזן ישלוט על עזה?
איזה ערובה יש לך שארגון טרור אחר לא יצמח שם?
מה תעשה אם אותו ארגון טרור, או אפילו החמאס יתחיל להשתלט על שטחים ביו״ש?
נכבוש בחזרה את השטחים?
אתה מבין עד כמה אתה ושאר השמאלנים הוזים?

אני מעדיף שישראל תהיה מבודדת בעולם המערבי אבל לפחות לא נצטרך לוותר על ארץ אבותינו.
באופן כללי אני משתין בקשת על האירופאים והאמריקאים, הם מענינים לי את הביצה ובעתיד הלא רחוק הם כבר לא יהיו רלבנטים בעולם.

שים לב שהסינים מתים על ההישראלים, והם יודעים להעריך ולכבד את היהודים יותר מכל מדינה אחרת בעולם.

הרוסים גם אוהבים אותנו והסיבה היחידה לנתק היא בגלל שבחרנו להיות הפאפי של האמריקאים ולא שלהם.

שלא יובן לא נכון כן, זה שאני לא עונה לך זה רק בגלל ששברתה את שיא האידיוטיות שאי פעם נתקלתי בו בפורום כלשהו.
ההודעה שלך כל כך בזויה, קלישאתית, שטותית, חסרת בסיס, שאיני יודע אפילו מאיפה להתחיל.
לך תלמד קצת, את היסודות, לפני שאתה מעלה הודעות כאלו, שמעידות על אי בקיעותך, שצורם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר