לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2015, 12:42
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
פעילת זכויות בעלי חיים נעצרה בחשד לתקיפת שוטר בהפגנה בתל אביב

פעילת זכויות בעלי חיים נעצרה במהלך הפגנה בתל אביב בחשד שתקפה שוטר והפרה את הסדר הציבורי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4641286,00.html

זה לא חדש שיש בקרב הפעילים למען זכויות בעלי חיים מטורפים שמוכנים לפעול באלימות נגד בני אדם.
מה שכן חדש, או לפחות מעניין, היא הצביעות שעולה בהמשך המבזק הזה עם ההערה הבאה:
"בהפגנה, שנערכת במקביל להפגנת החקלאים, מביעים הפעילים תמיכה בחקלאים שמגדלים פירות וירקות ומוחים נגד אלו שעוסקים בחקלאות לתעשיות החלב, הבשר והביצים"
ובכן, אני מניח שהפעילים מודעים לכך שרוב מגדלי הירקות אינם מגדלים אותם באופן "אורגני". מה שאומר שהם משתמשים בקוטלי מזיקים. כלומר, אותם חקלאים "רוצחים" הרבה יותר חרקים מכפי שמגדלי הבקר "רוצחים" פרות.
אז איך להבין זאת? כניראה שעבור הפעילים האלה חרק שווה פחות מפרה ולכן מותר להרוג אותו כדי לאפשר לנו למלא את כרסנו בעגבניה. במה זה שונה ממי שחושב שפרה שווה פחות מבן אדם ולכן מותר להרוג אותה כדי למלא את כרסנו בסטייק?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2015, 15:08
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
שלא תבין לא נכון, אני מדבר על מקרי הקיצון בלבד
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "[QUOTE=קגנס] מצד שני, חיבת..."

הרבה אנשים סולדים מפגיעה מיותרת בבעלי חיים, הרבה אנשים על רקע זה נמנעים לחלוטין מאכילת בשר. אני בסך הכל די מזדהה עם זה ואישתי יודעת שאני לא אהרוג את המקק שמצאה בסלון אלא אוציא אותו החוצה חי ושלם.אבל לא על אלו אני מדבר אלא על השוליים הקיצוניים נוסח אותו גארי משהו.
למשל אלו שהבטיחו לי מקום בטוח בגהינום בגלל עיסוק במחקר ביולוגי-רפואי,
אלו שאמרו לי שהם מעדיפים שבני אדם ימותו ממחלות מאשר שיקריבו בעלי חיים חסרי ישע לפיתוח תרופות
אלו שבאו לבית של חוקר מחוג מכריי ואיימו על ביתו בסכין ואלו ששרפו את המכונית של חוקר אחר שהכרתי
וכמובן, אלו שמצד אחד רצחו, שרפו וסירסו בני אדם, ומצד שני אסרו בחוק על ניסויים בבעלי חיים

ומעבר לזה אני חושב שיש נטיה תרבותית כללית הסטורית שגם פאשיזם בהחלט יצא ממנה, ואשר מקדש אסתטיקה, פולחן הגוף והיופי, וגם הטבע ובעלי החיים כקדוש וטהור בהשוואה לכיעור הקיים במין האנושי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר