לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2015, 13:27
  במאית צעירה במאית צעירה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.15
הדמיית מסלול המראה ונחיתה "קלאסי" במרכז הארץ?:)

שבת שלום לחברי הפורום!
אני אשמח ואעריך מאוד עצה טובה מכם..

1) אני עורכת פרויקט צילום אישי (סטילס) למטרות טובות מאוד (פרויקט הנצחה). התמונה האחרונה שנשארה לי לצלם בו היא על רקע מסלול המראה ונחיתה (בשאיפה אמיתי, ובצר לי אם לא אמצא, אז משהו קרוב ככל האפשר, - ולו שיהיה מובן בצילום שזה לא כביש רגיל אלא מסלול למטוסים).
ממש אעריך כל מידע כי אני מודה שאני קצת מתחרפנת מזה) אני מתעסקת בזה תקופה ארוכה, זה כל מה שחסר לי כדי לסיים פרויקט של חצי שנה, וזה צילום של עשר (!) דקות בערך.

ואם אני כבר כאן, אולי אשאל גם שאלה נוספת -
2) אתמול אמר לי מישהו שיש מקום במרכז הארץ, אליו אנשים נוסעים להצטלם כשמטוסים ממריאים ונוחתים מאחוריהם, יבנה אולי?? או משהו כזה..
(הכוונה היא לאנשים פרטיים ולא לעובדי המקום; מבלי להיכנס לשדה הם פשוט מחנים את האוטו ליד ומחכים זמן-מה עד שמטוס עובר, ובגלל מסלול הטיסה של המטוסים שם זה נראה כאילו המטוס באוויר מאחוריהם)

תודה רבה מראש!!
3) אם למישהו, מעבר לטיפ או כיוון, יש גם פיזית איך לעזור לי, אני בהחלט אשמח גם לחשוב על דרך כשרה כלשהי לצ'פר את המסייע/ת הנדיב/ה.

שבת נפלאה ותחזיקו לי אצבעות..
יעל
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר