לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2015, 22:30
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
צלף אמריקאי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 05 שנת 2015"

סרט מעולה,
קלינט איסטווד פשוט אדיר בתור במאי.

סרט בנוי בצורה טובה, וכמעט שהוא לא משעמם.

הפריע לי קצת ה"רובוטיות" של הגיבור הראשי.

גם לוחמי על בשייטת מטכ"ל מתים מפחד בזמן קרב, זה נכון שאימונים איכותים מאפשרים לך לדעת לעבוד תחת אש, אבל יש גבול לרמת רוגע שאתה יכול להגיע אליה בזמן קרב.

לצערי יצא לי לספוג אש בזמן השירות הצבאי (פעם אחת בתוך האמר, אח"כ בקת"ב שהעלה הכל באש, ובאירוע אחר כדור שרק לי ליד האוזן והריקושטים פגעו לי בצוואר (הייתי רחוק בערך 5 ס"מ מכדור בראש).

לא מאחל לאף אחד לעבור חוויה דומה, אבל זה אחד הדברים המפחידים, אתה פשוט עובר צמרמורת בכל הגוף ומקבל כאפה שלא ניתן להסביר.

לסיכום 9\10. (מבחינתי הסרט לא מושלם רק בגלל עניין הריאלזם שקצת לוקה בחסר...).

נ.ב

הדקה האחרונה בסרט (כתוביות) - HOLY SHIT !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2015, 18:07
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
Kingsman - The Secret Service - מומלץ!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 05 שנת 2015"

ראיתי את הסרט בקולנוע בינואר אבל הוא יצא עכשיו ב-bluray.

הדרך הטובה ביותר שאני יכול לתאר את הסרט הזה היא - תחשבו על Kick-Ass וג'יימס בונד באותו סרט, עם ניחוח טרנטינו-י משהו.
הסרט בוים על ידי מתיו וון (Matthew Vaughn), הבמאי של Kick-Ass האגדי ו-X-Men First Class המעולה והוא מספר את סיפורו של ארגון מרגלים פרטי בריטי בשם Kingsman, שדוגלים בלהיות Bad-ass ולהיות ג'נטלמן במקביל.
הסרט הוא טירוף אחד ארוך, מצחיק, מלא ברפרנסים עצמיים, בדיחות על הסרט עצמו, רפרנסים לסרטים אחרים, בדיחות על ז'אנר סרטי מרגלים, קטעי אקשן מהממים והרבה קטעים שמרגישים מלאים באמנות של גאון משוגע. מי שראה Kick-Ass יודע בדיוק לאיזה סגנון אני מתכוון.

סרט מומלץ בחום!

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 19-05-2015, 18:13
מנהל פורום חומרה

Mad Max: Fury Road - מדהים!

ראיתי את הסרט השבוע בתלת מימד. לא אגזים אם אגיד שמדובר באחד מסרטי האקשן הטובים ביותר שנעשו אי פעם.

העלילה של הסרט די דלה. אין כאן הרבה סיפור כי הסיפור הוא לא העיקר של הסרט. בעולם הפוסט-אפוקליפטי שנברא על ידי ג'ורג' מילר (שחזר לביים גם את הסרט הזה, 30 שנה אחרי הסרט האחרון בסדרה, בעודו בן 70!!!) בשנות ה-80, מקס נשבה על ידי קבוצה כלשהי. אחרי אוסף אירועים כלשהו הוא נאלץ לשתף פעולה עם הדמות של שרליז ת'רון (שמדהימה לגמרי בסרט הזה) כדי לברוח.

האקשן בסרט הזה הוא לא דומה לשום דבר שראיתם בשנים האחרונות, כנראה. מדובר כמעט בשעתיים שלמות של טירוף מוחלט, אפקטים מדהימים כי 90% מהם פרקטיים ורק מעט מאוד במחשב, התלת מימד עובד מעולה, הפסקול מעולה, הצילום כל כך טוב שאתה מרגיש כאילו אתה בתוך הסצינה.

חובה לכל מי שקורא לעצמו חובב אקשן לראות את הסרט הזה בקולנוע, מומלץ בתלת מימד ועל המסך הגדול ביותר שניתן למצוא.

נתונים מעניינים נוספים:
ציון ב-RottenTomatoes: 98%, אחרי 234 ביקורות שנתנו ציון ממוצע של 8.8.
ציון ב-imdb: 8.8, נמצא כרגע במקום 23 ב-Top 250.

ישן 22-05-2015, 10:47
מנהל פורום חומרה

חבוב, אל תבקר את הטעם של אנשים אחרים. להזכירך, אתה חשבת ש-Chappie הוא סרט מדהים.
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מזל שאתה לא מבקר סרטים..."

יש לו 30% ב-RottenTomatoes והרוב המוחלט חשבו שזה סרט מעאפן לגמרי.

כך שהכל סובייקטיבי. יש אפילו אנשים, אני מאמין, שלא אוהבים את סרטי באטמן של נולאן. יש אנשים שלא אוהבים את הסנדק. יש אנשים שלא אוהבים את The Green Mile. כל סרט שתבחר שאתה חושב שהוא מדהים, יש מישהו שלא אוהב אותו.

יש מעט מאוד סרטים עם קונצנזוס לגביהם. מוזמן לחפש סרטים ב-RT עם דירוג של 100% או קרוב לזה. למשל, Mad Max כרגע הוא על 98%. מבין סרטי Toy Story, שניים עם דירוג 100% ואחד 99%.
אין הרבה כאלה.

ישן 22-05-2015, 18:26
מנהל פורום חומרה

תזכורת, ב-imdb כולם יכולים להצביע. ב-RottenTomatoes מבקרי סרטים מצביעים.
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "זה לא אשמתי שלאנשים רבים אין טעם טוב..."

אם הייתי צריך לנחש באיזה אתר הציון מורכב מיותר אנשים שמבינים בסרטים, הבחירה די ברורה.

צא מהסרט שלך, בקיצור. אתה אוהב סרטים מסויימים שאנשים אחרים לא. ככה זה. אני שונא את Interstellar כי הוא סרט מטומטם עם עלילה מפגרת ומלאה בכל כך הרבה חורים שהתייאשתי ממנו עוד כשהייתי בקולנוע. ב-imdb הציון שלו הוא כמעט 9. ב-RottenTomatoes הציון שלו הוא 72%. זה ההבדל בין אנשים שמתלהבים מכמה שהסרט יפה והפסקול מדהים לאנשים ששמים לב שבעצם, בפנוכו, הסרט מטומטם למדי.

וזו כמובן דעתי הפרטית. מגוחך להתווכח על דברים כאלה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:11

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר