לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2015, 12:02
  Fowncoehao Fowncoehao אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.15
שינוי שיבוץ בעזרת בעיה רפואית (אסטמה בעור)

שלום אני משרת בבסיס סגור בשטח, בגדוד שבאוגדה 162 בבקעה (חמשושים).
תמיד הייתה לי בעיה רפואית שנקראת אסטמה בעור, זה מתבטא בסימנים גדולים וכההים בעור שמגרדים עד שזה מגיע לזה שהאיזור עצמו מדמם מרוב גירודים, יש לי את הבעיה במפרקי הידיים ובגב בעיקר. אובחן שזה מגיע כשאני באיזור עם אבק ונמצא בסביבת אבק, מה שאומר שזאת אלרגיה לאבק. זאת מחלה שאובחנה אצלי כבר בגיל 6 אבל רק לפני שבוע הצהרתי עלייה כשהייתי אצל רופא עור מומחה.
עכשיו הרצון שלי הוא לעשות הכל כדי לעבור מהבסיס שלי ליומיות.
הרופא עור שהייתי אצלו הפנה אותי לועדה רפואית שיש לי מחר עם המלצה לפרופיל 64 (כרגע 97) וכתב המלצה לשהייה במקום ללא אבק (הבעיה היא שהבסיס שלי נמצא בשטח, במעלה אפרים) ובנוסף לזה הוא הביא לי הפנייה לטיפולים בפוטותרפיה (טיפולים באור) שמצריכים ממני לצאת 3 פעמים בשבוע לטיפולים האלו שנמצאים באיכילוב שבתל אביב, בין ימי ראשון עד חמישי. מה שהרופא עור לא הביא לי זאת המלצה לשינוי שיבוץ, הבנתי שהוא יכול לעשות דבר כזה למרות שאמר לי בהתחלה שהוא לא יכול.
השאלה שלי היא עם כל הדברים שרופא נתן לי, האם אוכל להשתמש בזה כדי לעבור לבסיס יומיות קרוב לבית למרות שלא קיבלתי המלצה לשינוי שיבוץ?
האם הועדה הרפואית יכולה לעשות משהו בעניין? ואם כן מה כדאי להגיד להם?
לפני כמה ימים הייתי אצל רופאת יחידה שאמרה לי שלמרות שאין המלצה לשינוי שיבוץ היא לא חושבת שישאיר אותי פה בגלל הצורך שלי לצאת 3 פעמים בשבוע לטיפולים.

תודה מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר