לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2015, 16:11
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
לאורך כל היום, השמאל הישראלי מתפרע ומשחרר את חרצובות לשונו

עם שלל תיאורים דרמטיים/גוועלדיסטיים על אופיה של הממשלה החדשה, אגב צפצוף ארוך ובוז מוחלט לרצון הרוב השפוי, שבא לידי ביטוי בצורה הכי דמוקרטית..

אבל היי! אני ממש שמח! הם מתחילים להרגיש שמישהו (אחד או יותר) עומד לשים סוף לפארסה הזו שמתחזה ל"דמוקרטיה", כשבמשך שנים השמאל שולט פה ללא עוררין ובאמצעות הכלי המרכזי שלו, עושה הכל כדי לפגוע ברצון הרוב שחי בה ומנסה להשתיק ולפגוע בכל דעה המנוגדת לשלו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2015, 16:45
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
כרגיל, התנשאות גרבוזית נבזית בשקל...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "להפך, מנסים להציל אתכם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
להפך, מנסים להציל אתכם מעצמכם
מילים כמו : רוב, שפוי מלמדות שאתה בסך הכל כמו אוהד כדורגל ששמח בנצחון קבוצתו.
רב אין פה, זו ממשלה צרה ביותר
שפוי אין פה, הממשלה הולכת לחזור בה מעקרונותיה שיישמה בבחירות הקודמות. רק מראה שהנפשות עושות ביזנס וזה לא עמידה בעקרונות או החזקת עקרונות כלשהם.
אז שפוי זה לא זו בדיוק ההגדרה לההפך מזה

בקיצור תתפוצץ בנחת, אני הולך ליהנות המון...

ישן 15-05-2015, 02:24
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
תבינו שאתם לא הרוב אחרי יותר מעשור שקשה לכם להבין את זה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "61 אכן זה רוב. בהצלחה עם שר..."

ואם אתה, שני הגששים הנותרים ואנשי שמאל אחרים בוכים על זה כל הזמן, אתם הקבוצה הלא דמוקרטית ולא הימין שזכה בצורה דמוקרטית בשילטון פעם אחרי פעם בניגוד לקבוצה שלך שמחזיקה בקרנות המזבח בכל מחיר באופן לא דמוקרטי.

במילים אחרות כאשר אתם קוראים לשרת התרבות "בהמה" (אחד הגששים) או במילים אחרות הבעיה היא בצד שלכם ולא אצל הימין, ולפני שתגיד שהצד שלך זכאי ולא אמר את זה תבדוק מה אמר עליה אחד הגששים ואתה בעצמך רשמת: "שרת תרבות ללא תרבות". זה דו פרצופיות ואנטי דמוקרטי באופן מוחלט, כאשר אתם מסרבים לקבל את העובדה ששוב הפסדתם בבחירות והיא שרת התרבות עכשיו!

לא נוח לאותם אנשי שמאל? מי שעוד לא ירד/ה מהארץ מוזמן/נת לעזוב לארה"ב ואירופה עם המשפחה שלו/ה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 15-05-2015 בשעה 02:28.
ישן 15-05-2015, 02:36
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תבינו שאתם לא הרוב אחרי יותר מעשור שקשה לכם להבין את זה"

חחחחחחחח אחד גדול.

מה לא דמוקרטי בלקרוא למירי רגב בהמה ?
מה לא דמוקרטי בלהגיד שהיא חסרת תרבות ?
מה לא דמוקרטי בלהגיד ששר הכלכלה הוא גנב מורשע לשעבר (אני מקווה)
מה לא דמוקרטי בלהגיד שאתה מדבר שטויות במיץ דמוקרטיה ?

אתה כל כך שמח שמירי רגב היא שרת התרבות ? מכל האנשים שנבחרו האם היא הכי מתאימה לך (שים לב, דגש על לך=לינוקסבוט=דמוקרטיה)
אם אתה שמח, שיבושם לך, קח שוקולד. זה שיא התרבות שהיא מסוגלת להפיק.
אם אתה שמח, כמו שרשמתי כבר, זאת שמחה לאיד. אתה יותר שמח שהשמאל הפסיד בבחירות מאשר תוצאות הבחירות, שמעמידות נבחרת עלובה, שמבזה את הישיבה הקודמת שלה בשלטון על ידי שינוי החוקים החשובים שנחקקו אז, לחוקים חשובים שמתאימים להיום.
חוקים שמבזבזים כספי ציבור. זה הכסף שלך.
אבל אתה עסוק בנה נה נה - אתם הפסדתם ואנחנו ניצחנו.
יופי לינוקסבוט, מאד בוגר מצדך

ומאד נחמד מצדך שאתה מגרש את כולם.
על זה קשה לי להגיב בלי להחסם, אז תבין בעצמך.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 15-05-2015 בשעה 02:41.
ישן 15-05-2015, 03:05

הימין זכה בבחירות שוב תכירו בזה או תעזבו את הארץ
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "חחחחחחחח אחד גדול. מה לא..."

כמו שבוחרי מר"צ והעבודה מתל אביב אמרו אחרי הבחירות שהם רוצים לררת ממדינת תל אביב, כי ביבי זכה שוב בבחירות, אם שכחת תעשה חיפוש בפורום לגבי אותו סקופ בוואלה.

חוץ משר הכלכלה שאגב גם בוזי האהוב שלך היה נותן לו תפקיד כזה או אחר עם תקציב גדול, אין לך ולמחנה שלך זכות אחת לבכות על משהו, כי אתם קבלתם כספים שלא כדין בזמן בחירות מאובמה שעכשיו תחת חקירה דרך אגב בארה"ב, עם ניסיונות בלתי נגמרים של הסטה נגד הליכוד ונתניהו דרך v15 והקרן החדשה.

לא טובה לכם הדמוקרטיה בישראל? תעזבו את ישראל עם המשפחות שלכם, אם המדינה שלנו כל כך לא דמוקרטית על פי הדעה שלכם, כאשר אתם האלה שאוחזים בקרנות המזבח ולא הימין הלא דמוקרטי על פי השמאל הישראלי. דמוקרטית אתם אלה שלא מכירים בתוצאות של הבחירות, קשה לכם אם זה? בעיה שלכם בלבד ולא של הימין הדמוקרטי שזוכה באופן דמוקרטי פעם אחרי פעם בניגוד למחנה שלך.

הערה לסיום: השרה המדוברת הייתה קצינה בצה"ל ועצם העובדה שלא נוח לכם עם הדעות שלה, זה לא הופך אותה לחסרת תרבות בניגוד לדברים של המחנה שלך וזה הופך אותכם לחסרי תרבות כולל את אנשי הגשש ושאר אנשי ה"אומנות" שדיברו נגדה. אדם תרבותי מכיר בתוצאות הבחירות בזמן שאתם שוב לא רוצים להכיר בתוצאות האלה. (שוב אתם הלא דמוקרטים)
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 15-05-2015 בשעה 03:11.
ישן 15-05-2015, 03:11
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הימין זכה בבחירות שוב תכירו בזה או תעזבו את הארץ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
כמו שבוחרי מר"צ והעבודה מתל אביב אמרו אחרי הבחירות שהם רוצים לררת ממדינת תל אביב, כי ביבי זכה שוב בבחירות, אם שכחת תעשה חיפוש בפורום לגבי אותו סקופ בוואלה.

חוץ משר הכלכלה שאגב גם בוזי האהוב שלך היה נותן לו תפקיד כזה או אחר עם תקציב גדול, אין לך ולמחנה שלך זכות אחת לבכות על משהו, כי אתם קבלתם כספים שלא כדין בזמן בחירות מאובמה שעכשיו תחת חקירה דרך אגב בארה"ב, עם ניסיונות בלתי נגמרים של הסטה נגד הליכוד ונתניהו דרך v15 והקרן החדשה.

לא טובה לכם הדמוקרטיה בישראל? תעזבו את ישראל עם המשפחות שלכם, אם המדינה שלנו כל כך לא דמוקרטית על פי הדעה שלכם, כאשר אתם האלה שאוחזים בקרנות המזבח ולא הימין הלא דמוקרטי על פי השמאל הישראלי. דמוקרטית אתם אלה שלא מכירים בתוצאות של הבחירות, קשה לכם אם זה? בעיה שלכם בלבד ולא של הימין הדמוקרטי שזוכה באופן דמוקרטי פעם אחרי פעם בניגוד למחנה שלך.

הבנתי אותך.
אתה לא מתייחס לדברים שאמרתי בכלל, אתה מתייחס לדובר בלבד.
נגמרו הבחירות אדוני.
נגמרו הבחירות, זהו, ניצחתם (בעצם הפסדנו כולם). ניצחתם. אנחנו מקבלים את זה.
לינוקוסבוט !!! ניצחתם !!! אנחנו מכירים בזה שהימין בראשות ביבי ניצח.
מספיק מובן ??
עכשיו בא נדבר לעניין.
מירי רגב בהמה אמר הגשש, מה הבעיה שלך עם זה ?
מירי רגב היא שרת תרבות ללא תרבות, אתה יכול להוכיח אחרת ?
לגבי דרעי הסכמנו - אחלה.
מה לגבי הבחירות הדמוקרטיות בליכוד שפעם אחר פעם משאירות את המקום הראשון בחוץ ? זאת לא מיני דמוקרטיה ?
למה צריך בכלל פרימריז ? מה רע בסידור עבודה כמו פעם ?
תשובות לעניין בבקשה.
להזכירך, הליכוד ניצח.

john reese

ישן 15-05-2015, 03:17

רגע אז מדוע ביבי הכניס אנשי קדימה עם דעות של השמאל לליכוד?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]כמו שבוחרי..."

אגב לא דמוקרטיה בוא נעבר על המפלגות שלכם בסדר?
א, למה אתה לא מדבר על "יד עתיד" של לפיד? אצלם בכלל אין בחירות, אבל שוב בחרת לא לדבר על זה.
ב, מר"צ ה"דמורטית", ביקשו ממשהו לזוז החוצה כאשר גלאון לא נכנסה לכנסת, ולכן איפה הדמוקרטיה אצל מר"צ בדיוק? האם בוחרי מר"צ באמת רצו אותה ולא את מי שהם בחרו בו?
ג,גרמן השרה לשעבר של יש עתיד, חייבה ילדים ובני נוער כראש העיר לצעוד למען מטרה פוליטית שהיא מקדמת ושוב אנחנו חוזרים לאנטי דמקטיה של השמאל.

נראה אותך יוצא מזה ואגב המילים שלכם לגבי רגב מראה שאתה והמחנה שלך לא מכירים עדיין בתוצאות של הבחירות, אחרת לא הייתם ככה מדברים עליה בחוסר כבוד.

ישן 15-05-2015, 13:52
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "כמובן שאתה לא יודע מה המשמעות.."

מה שיפה אצלכם זה שיש המון פירושים, מילולי, של הפרשן ההוא ושל הפרשן השני והשלישי..
ככה שלא צריכים להסכים על כלום.
אפשר לאמץ את הפירוש לפי מה שנח.
יש מחמירים ויש מקלים.
יש שמדליקים את החנוכיה מהסוף להתחלה ויש מההתחלה לסוף.
אתה בא להטיף לי מוסר ?
לפי איזה מדרש ? לפי איזה פירוש ?לפי איזה בית ?
המצע שאתה בוחר הוא שרירותי לחלוטין.
מערכת הערכים והפירושים שלי היא אחת ולא ניתנת לעיוות ועיקום לפי הפרשן או החומרה שאבחר ללכת איתה.
ואני שואל שוב, אתה מטיף לי מוסר ? אתה קורא לי תת תרבות ?
איפה הוכחת שאתה טוב ממני, שהדרך שלך (מתוך אלפי האפשרויות שיש לאיש דתי לבחור מהן) טובה יותר ?
ולסיום כי זה הנושא, איפה אתה מראה לי שמירי רגב מתאימה להיות שרת התרבות כאשר עד היום היא הוכיחה בהמתיות מתמשכת.

john reese

ישן 15-05-2015, 15:03
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
בזה אני חייב להסכים איתך, בלי שמץ של סרקאזם
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "חחחחחחחח אחד גדול. מה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
מה לא דמוקרטי בלקרוא למירי רגב בהמה ?
מה לא דמוקרטי בלהגיד שהיא חסרת תרבות ?

חופש הביטוי הוא מאבני היסוד של הדמוקרטיה. לקרוא לה בהמה חסרת תרבות, לפני שמלאה שעה לכהונתה ולהתנגד לה אוטומטית מעידה יותר על המקטרגים, מאשר עליה. האם היית מתנגד באותן מלים גם לעמיר פרץ, כשר הבטחון? חופש הביטוי עובד גם לצד השני וזכותי להגיד לך, שלכנות אותה בהמה לא מעלה את רמת הדיון כי אם להיפך ושזה מעיד על עליבות מצדך: אלימות היא מפלטו האחרון של חסר היכולת (אייזק אסימוב). ובמקרה הזה - מפלטו האחרון של מי שחסרים לו טיעונים צודקים. עצתי לך - הודה בכך כי התבטאות זו היא אומללה. זכור: מודה ועוזב - אופקים. לא, עוד פעם טעיתי... נתיבות? שדרות? אה, ירוחם!

ישן 18-05-2015, 17:45
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אבטלה ופיטורים תמיד היו ותמיד יהיו
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "ממש תמשיך לשקר לעצמך קצרה..."

ותמיד יהיה מה לתקן. תמיד. אולם עובדה היא ששיעורי האבטלה ירדו חדות מאז עליית הימין לשלטון וגם הגידול בתוצר הלאומי. בינתיים - מי שמשקר זה אנשי השמאל לכולם, עד כמה רע פה ועד כמה לכוווולם נמאס מנתניהו. ואיכשהו הוא קיבל 25% מהקולות הכשרים וגוש הימין קיבל 65%, אם סופרים את הקולות של אלי ישי וליברמן (שתהיה בטוח שמצביעיו הם אנשי ימין עד אחד). תן לי לנחש - זה "בגלל הניאנדרטלים חסרי התרבות הללו מעיירות הפיתוח שלא מבינים עד כמה הם לא יודעים מה טוב בשבילם ועד כמה אנו - אנשי השמאל המתקדם, נאור ואוהב אדם יודעים מה כן טוב בעבור האידיוטים הנבערים הללו, שמי לעזאזל נתן להם זכות הצבעה או בכלל העלה אותם לארץ שלנו?" נכון? בינתיים - מי שמשקר זו העתונות, שלא מפסיקה להספיד את ראה"מ הנבחר, אולם איכשהו - הוא ממשיך להיבחר. כל הבולשיט על "הכאה על חטא" ושאר הירקות שעליהם מצהירה התקשורת לאחר כל כשלון מהדהד כזה, זה בדיוק זה - BS. בפעם הבאה הם ימשיכו לפמפם לנו שוב כמה המצב גרוע (טעות גסה במקרה הטוב) ועד כמה לכוווולם נמאס מנתניהו. האמת - אם זה יביא לכך ששוב נראה את פרצופו של יצחק הרצוג שנדמה כלועס צפרדע ברגע זה, עם היוודע התוצאות - אני אהיה מרוצה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר