לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2015, 00:03
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
מישיה מהעבודה שאולי או לא

עבר מלא מלא זמן מאז שכתבתי פה..
נושא שאולי תשפכו עליו קצת מהידע והניסיון שלכם שיעזור לי לפתור את הבעיה..

אני עובד עם מישהי כבר קרוב לשנתיים, בתקופה הזו אף פעם לא חשבתי עליה בצורה של בת זוג ,מישהי שארצה להיות איתה..
בתקופה האחרונה, התקרבנו, אנחנו עובדים יותר ביחד, ואני מרגיש אליה משהו, אין ספק בכלל, (פתאום כל כך קל לי להתמודד עם המחשבות על אקסיות)..שאני רוצה להיות איתה ,היא כל כך זורמת עם האופי שלי, עם השטויות וכל הציניות שלי, ובשבוע האחרון היא לא יוצאת לי מהראש..היא ביקשה שאבוא איתה לאנשהו ואני ישר ,כמו חייל בגולני, התנדבתי..(היו פעמים שהיא רצתה לבוא איתי ,בלי שביקשתי, כי היא גם אוהבת את מה שאני אוהב)
יש רגעים בנינו שאני עוצר את עצמי מלשאול אם היא תסכים לבוא איתי לסרט, או משהו קרוב לזה..
כי היא כאילו רומזת לזה..
אני עוצר את עצמי מלנשק אותה בספונטניות באמצע העבודה שאנחנו קרובים, פיזית כן?!..אבל אני לא עושה את זה כי נשאר לי קצת , ממש קצת צד ראלי, שצועק לי שאולי היא בכלל לא בקטע שלי, סתם חמודה, כמו שקורה לרוב הבחורים..

אבל אחרי הכל, חבר מהעבודה נותן לזה תקווה , שהוא אומר לי - מה הקטע ביניכם? כאילו הוא רואה את זה ,רק אני מתקשה להאמין, אבל למרות שאיך שזה נשמע אני עדיין פסימי, ואומר לעצמי שהיא עדיין לא בקטע שלי כי היא לא מחזירה ישר הודעות, ולא עונה ישר לטלפונים למרות הכל, היא לוקחת את הכל בצורה קלילה שמשאירה אותי באויר..למרות שתמיד היא צוחקת ממה שאני מספר, ואין לה חבר, בוודאות!

יצא שבין לבין היא שאלה אותי על המשפחה שלי, ואז הרגשתי שהאמונה שלי, וחוסר האמונה שלה, יצרו פערים בנינו, כאילו אין סיכוי שאני יבנה איתה איתה בית כי היא כל כך רחוקה ממה שאני מאמין, ואני מאמין! בכל מה שהדת מציעה! אבל בגלל החוכמה וההיגיון שלה, זה נראה הגיוני שאני יהיה איתה למרות הכל..כי היא תמיד שואלת למה? ואיך הגעת לזה? ואני פשוט נפעם מזה שהיא שואלת בכלל..
היא פשוט בחורה טובה, כמו שתמיד רציתי כזו שבאה בלי היסטוריה שלמה של בחורים שזוכרים את החדר שינה שלה (כמו שאר האקסיות הצנועות שלי)..היא באמת באמת טובה מבפנים. ולא הכפת לי הפערים הדתיים בנינו ...

אני בהתלבטות מוזרה, אם לבקש מהחבר שמכיר אותה יותר זמן ממני אם היא בקטע שלי, אם בכלל זה אמיתי כל מה שכתבתי פה, או פשוט לשאול אותה בפעם הבאה שניהייה לבד ברכב שלי (בלי קשר לעינייני עבודה) אם היא תרצה לבוא איתי לסרט, או סתם לקפה..
היא כל כך קשה עם עצמה שגם היא תסרב לי אני חושב שאקח את זה לטובתה כי היא תמיד דורשת מעצמה את הטוב ביותר, ואחרי כל הפוסט הזה אני מרגיש כמו משורר ואולי ההשקעה מיותרת, אבל זה מה שיושב לי הלב בצורה הכי מדויקת, כאילו כמו סרט, אני רק רוצה לדעת שאני לא יפספס הזדמנות עם מישהי כזו..כי כמה שחשבתי שהאקסית המתולוגית שלי נמצאת עם חבר שלי באותה מיטה, וזה משהו שלא אוכל להכיל ולסלוח לו ולה ,אבל איתה לא אכפת לי מכלום, ועברו בערך 20 דייטים עם בחרות שונות שניסו להתמודד עם זה בלי הצלחה, אבל היא , פשוט עושה הכל מחדש, כאילו כלום לא היה לפני..

אני נשמע כמו משורר איטלקי, אבל סתם ,קצת אלכוהול, וחשיבה , ושפכתי כמעט את כל הלב שלי על פוסט אחד, כל מה שעבר עליי בשבוע האחרון (גם מבט על האקסית והחבר שהחזיק יותר זמן ממני), אבל שלא תחשבו שהמישהי שעליה כתבתי היא תופעת לוואי של מבט כזה או אחר, היא באמת מישהי של רגשות אמיתיים, מישהי שתבנה אותי ותעשה אותי מאושר כמו שאף םע לא חשתי שאוכל להיות

כמובן שניהייב שוב ברכב שלי לבד, עם נושא משותם לשיחה ,השאלה אם אני יוריד אותה בבית כמו שתמיד עשיתי ,או שהפעם ,לפני שהיא יורדת מהרכב היא תדע מה שאני מרגיש אליה..

מה עושים ????

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר