לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2015, 05:44
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
קראתי את הפוסט בפייסבוק וזה עוד סיפור עצוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "מנהל בלשכת האוכלוסין התאבד בעקבות האשמתו כגזען."

אני לא אכנס בכלל למעשים הדוחים של אותה אישה וצריך להעמיד אותה לדין ולתת לה עונש לשם שינוי כמו פיצוי כספי למשפחה שלו ונדיב.

עריכה: הנה עוד קצת מהשקרים שלה:
ציטוט:
[font='lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif]היום בבוקר קמתי לידיעה מהגרועות ששמעתי בחיי. אני מצטערת בכל מאודי על אובדן חייו של אדם. במשך שנים חוויתי בישראל אפלייה. בפעם היחידה שסיפרתי את סיפורי אדם נפגע. אין מצטערת ממני. לו הייתי יכולה הייתי שותקת גם הפעם.[/font]

will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 25-05-2015 בשעה 05:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2015, 12:54
  ybd123 ybd123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "קראת מה כתבתי?"

כן. כרגע לא התבצעה חקירה לגבי מה באמת קרה שם. יש אנשים שמעדיפים לנקוט משנה זהירות במקום לקפוץ למסקנות וזו גם הגישה שלי רוב הזמן... אבל אם זה מקרקר אני אקרא לזה תרנגולת. כי אם אכן יתגלה שהגברת הנ״ל בדתה את הסיפור מליבה כדי להכפיש את הבחור (ואין זה משנה לצורך העניין אם זו הייתה הסיבה האמיתית שהתאבד) אז לנקוט משנה זהירות ידחה את השיימינג שמגיע לה עד לזמן שבו הוא כבר לא יהיה רלוונטי כי אף אחד לא יזכור את זה. ולדעתי האישית שיימינג זה הפתרון בה׳ הידיעה לבריוני מקלדת (בעיקר כי נדיר שמקרי הכפשה לכאורה כאלה גוררים חקירה פלילית).

כמובן שאני לא מאשים אותה בדבר עד שיוכח שזה באמת בדיה.

נערך לאחרונה ע"י ybd123 בתאריך 25-05-2015 בשעה 13:00.
ישן 25-05-2015, 13:09
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ybd123 שמתחילה ב "כן. כרגע לא התבצעה חקירה לגבי..."

כן זה בדיוק מה שכתבתי.

אין לך שמץ של מושג מה קרה שם, אתה לא יודע מי צודק, אתה לא יודע מי טועה, איך, כמה, ולמה...

המפגרים שתקפו אותו, והמפגרים שתוקפים אותה, זה בדיוק אותו סוג של מפגרים, שמתנפלים בצדקנות והתחסדות שיכולה להיות רק לאספסוף... חסר רק לפידים וקלשונות... ומכשפה...

האינטואיציה (הלא מבוססת על כלום) שלי אומרת, שהאמת כנראה איפשהו באמצע. משרד ממשלתי עמוס זה מקום דוחה רועש ולא נעים, לא כיף להיות שם עם 3 ילדים, ועוד פחות כיף לעבוד שם באופן קבוע. היא כנראה הרגישה שפוגעים בה על רקע גזעני, בין אם זה נכון, ובין אם זה לא נכון אבל היא רגילה אחרי עשרות חוויות כאלה שאתיופי ממוצע סופג. היא האשימה אותו בגזענות, והוא התעצבן ושלח אותו לקיבינימאט - אולי בצדק ואולי לא...

להאשים אותה בהתאבדות שלו? הזוי קצת לא? אולי בתור גורם מערער, אבל אנשים בריאים לא מתאבדים בגלל סטטוסים בפייסבוק...

ואם היא תתאבד עכשיו? אז כאילו המצב יתאזן? טרגיה יוונית מושלמת?

ישן 25-05-2015, 14:09
  ybd123 ybd123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "כן זה בדיוק מה שכתבתי. אין..."

לנחש מה היה שם זה יומרני/מסוכן/ וכו׳ ולהעניש אותה זה תפקיד של המשטרה (שתתרחק מהסיפור הזה כמו מאש, כמובן). אבל לטעון שהאינטואיציה של מי שמריח בדיה מבוססת על כלום היא שטות. ראשית יש המון תקדימים לבדיה/ניפוח מצד אלו העושים שימוש תדיר במילה ״גזענות״. אם קוראים את הפוסט המקורי שכתבה רואים שלא נאמר לה משהו בעל ניחוח גזעני (אחרת הייתה מציינת זאת במפורש), והסיפור שלה בהחלט נשמע כמו יללות של זה שלא נתנו לו לעקוף בתור ורוצה לראות מנהל, מה שתואם את הגירסה ״הרשמית״ של לשכת האוכלוסין. לזה יש להוסיף את האווירה של הזמן האחרון לאחר הפגנות האתיופים - סביר שאצל חלק מאוכלוסייה זו רדאר הגזענות פועל בפול ווליום וזה עשוי ליצור false positive. הכי חשוב, העובדה שהבחור אשכרה כתב פוסט רווי-צער ואז התאבד והגברת פשוט מחקה/הגבילה את חשבון הפייסבוק שלה. כל הנ״ל מאירים אותה באור שלילי ולדעתי מצחיק להתעלם מזה רק בשם האיזון הקדוש.
ישן 28-05-2015, 16:45
  רם אדמון רם אדמון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.15
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "זה בד"כ סתם להגיד שכולם..."

אין הבדלים במוח של אנשים מחברות שונות,
ובכל זאת יש הבדלים בהתנהגות, בדעות, בגישה, בביצועים, בהדגשים, בתרבות....
וזה כי בכל חברה התפתחו דברים שונים,
טבעי, ומחויב המציאות לאפיין המאפיינים של כל חברה,
הנושא רגיש, ומקובל לחשוב כי לא תמיד נכון לשרטט אותם מאפיינים,
אך אני מוצא כי כשמעלים נושא המאפיינים, וחוצים איזה שהוא קן אדום של מסגרת מסוימת, הדבר לא מתקבל, האוזניים נאטמות, והדבר נדחה,
יש קונצנזוס בקשר ל'מושחתים' השימוש במילה נמצא בתחום הלגיטימי, אך מה עושה את האנשים מושחתים ? האם השחיתות נוצרת בכליות, או היא תוצאה ממה שקורה במוח, מצורת חשיבתנו המובילה לשחיתות?
האם השחיתות מתעצמת? הרבה אנשים אומרים שכן, פירושו ,איננו עושים לעצרה, שגם זה נובע ממה שקורה במוחנו....
האמת, כי אני חוטא במחשבות על כתיבת ספר על הישראלים, וחלק חשוב מכך צריך להיות על המאפיינים הנגרמים מצורת החשיבה. בפורום זה ,כמעט בלתי ניתן לשרטט בכמה משפטים משהו מקיף ומובן על הנושא,
כתיבה חלקית תביא רק תגובות מתנגדות,
האוזן שלנו התרגלה למילה 'מושחתים' היא לא מוכנה לשמוע כי יש לנו בעיית חשיבה, זה נשמע רעיון 'גבלסי', זה מאיים על מה שבנינו,
נלך קצת לתוצאות קצה, בנינו צבא מקצועי, אם היינו שמים לב, היינו רואים בכל מלחמה אותם בעיות, הנובעות מהחולשות שלנו, ולכן כמובן הבעיות יחזרו, מישהו הגדיר אותן בעיות, שלא בצורה קלישאית ?
אורי מילשטיין , שגם הוא מקים עליו את הציבור, משום כי בדבריו יוצא מהמסגרת המקובלת של השיח, טוען כי צריך לשנות ההכשרה של הקצינים, את בית הספר לקצינים, כששואלים אותו ,אם אתה צודק, מדוע זה לא נעשה, הוא לא עונה כי הסיבה היא שאנחנו לא חושבים נכון, ולכן הבעיה אינה הבית ספר לקצינים, אלא בעיית חשיבה....יש לאורי מילשטיין כמו לכולנו דעות שטיפחנו, ואיננו מוותרים עליהם בקלות....
וכאן אני אקח פסק זמן.
ישן 28-05-2015, 19:43

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "אין הבדלים במוח של אנשים..."

ההתייחסות שלך לאיום מעניינת אותי, כי אני עדיין מחפש הסיבות הגורמות לנו לא להקשיב/לדחות דעות מסוימות.
גם כי כשאתה כותב כי לכל אחד יש אלמנטים שונים בחשיבה, נדמה לי כי לא מדובר בעיקר הדברים שאני מתכוון אליהם, בחשבי על כשלי החשיבה שלנו, אני מתכוון לדברים/טכניקות הכי בסיסיות...של חשיבה לא עניינית, בעיית לוגיקה, הרצון להראות חכם גדול מהדחף להחכים...[ואני לא מרגיש בנוח כשאני כותב זאת, כי אמירות כאלו דורשות הסבר / תימוכין ].
אני לא מתרכז בשחיטות, הבאתי הדוגמא של שחיטות, משום כי הנושא מעסיק אותנו, ורק נדמה לי כי אנשים מתייחסים אליה כמתרחבת. אותי יותר מעניין המקור לשחיטות, מה גורם לאדם לבחור באותה דרך.
לא רציתי גם להתעסק עם מילשטיין, רק הבאתי את דבריו כדוגמא, משום היותו מביע דעות מוכר.
לדעתי, אנחנו מתעסקים בכשלים בצורה שאינה משרתת אותנו מספיק טוב, איננו מתקנים הגשר, אלא רצים לטפל בנופלים מהגשר.
החברה שלנו נבדלת בפילוסופיה ותפיסת עולם מחברות אחרות, אבל מבחינתי יש דברים יותר חשובים לדיסקוס ,כמו, יכולת הקשבה, קומוניקציה יעילה, חשיבות האמירה על פני האומר ודרך האמירה, כי בלי שיפור בזה, יהיה קשה לנו לשפר אלמנטים אחרים.
ישן 25-05-2015, 09:22
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
הבעייה הכי קשה זו הפגיעה בקריירה שלו.
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "קשה להאמין שלאורך כל ימי חייו..."

הוא התקדם בדירוג של הקריירה, ועכשיו היה נראה לו שילך רחוק מאוד אחורנית, ללא שום אפשרות נראית לעין לחזור לאן שהיה.

הפרנסה, הלחם, זה מלשון מלחמה. יש מלחה תמידית על הלחם ועל הפרנסה, במיוחד בדרגים גבוהים.

הבחור הזה התקשה מאוד לעקל, שעכשיו הוא הולך לרדת איזה 10 צעדים אחורה בקריירה שלו.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

ישן 25-05-2015, 08:30
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
זה הפוסט למי שמעוניין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "מנהל בלשכת האוכלוסין התאבד בעקבות האשמתו כגזען."

Lee Lenoir Yurista
מסתבר שלא טוב להיות אמא שחורה במשרד הפנים
שר הפנים היקר. רציתי לשתף אותך בחוויה שעברתי, אני ושלושת ילדי היום בלשכת רישום האוכלוסין בתל אביב.
היום הגעתי ללשכת רישום האוכלוסין להוצאת דרכון לבני. איתי הגיעו בני בן החמש, ביתי בת השלוש, והתינוקת שלי בת 8 חודשים. כך הגענו כמו ביציאת מצריים על ילדי, עגלתי, תיק החיתולים, פירות, בקבוקי המים, המגבונים, חטיפי הילדים וכל שאר מצרכי הבסיס שאמא נדרשת להם במשרד ממשלתי.
במקום היה תור של כמאה אנשים. נעמדתי בסופו כשזוג צעיר עם תינוק בעגלה ניגש אלי ואמר שיש תור מזורז להורים שנדרשים להגיע עם תינוקות ללשכה. הם הפנו אותי לתור קצר בו עמדו כבר שתי נשים עם עגלות באומרם שהם הגיעו לפני כרבע שעה וכבר סיימו את ענייניהם.
לאחר שהשתיים שלפני טופלו ניגשתי לחלון וקיבלה את פני פקידה שמאוחר יותר למדתי ששמה הוא אתי. הסברתי שמילאתי את הטפסים הנדרשים ושילמתי כבר ברשת ושכל שעלי לעשות הוא לחתום על הטפסים בפני פקיד מורשה. תשובתה הייתה ״אז תלכי לסוף התור ותחכי כמו כולם״. חשבתי שאולי היא לא ראתה את הילדים למרות שהתינוקת הייתה בזרועותי אז הסברתי שאני פה עם שלושה ילדים ושכרגע היא טיפלה בשתי נשים אחרות עם תינוקות. תשובתה ״3 ילדים 10 ילדים זה לא מעניין אותי. תלכי לסוף התור״.
הלכתי. בדרך אמרתי לנשים עם עגלות שנעמדו מאחורי כי אין תור מקוצר. הן התחילו להתפזר אך אחת ניגשה לאתי ומייד התקבלה. האחרות, למותר לציין, כולן ישראליות צחורות, נעמדו בתור האמהות שהסתדר מחדש. כולן קיבלו מספר ונכנסו להיכל הקודש. לא האמנתי, הן היו אחרי בתור. ניגשתי לדלפק ושאלתי את אתי איך זה ייתכן. תשובתה הייתה ״מה שאת עושה זה לא בסדר עכשיו תחזרי לסוף התור!״
ביקשתי מהשומר שראה הכל שיפנה אותי למנהל. מסתבר שהמנהל מר אריאל רוניס היה במקום וסייע לאנשים שהיו זקוקים לסיוע נוסף, אישה חירשת ואחרים.
סיפרתי לו בדיוק מה שקרה. וכי אני מרגישה כי הופליתי בגלל צבע העור שלי. סיפרתי לו שהתינוקת זקוקה להחלפה שהקטנה מבקשת לשרותים ושכל שאני מבקשת הוא שיתנו לי יחס שווה לכל האמהות האחרות שמגיעות למשרד,לא יותר. אך גם לא פחות.
הוא אמר לי שאם אני מתלוננת על אפלייה אז ש״אעוף לו מהפנים״. כל זה קרה לפני עשרות אנשים. התאמצתי. באמת שהתאמצתי אבל היזלתי דמעה ועוד אחת ואולי עוד כמה בחשאי. הבן שלי, בן חמש, ניחם אותי התעצב וביקש לעזוב.
לא עזבתי, המתנתי בתור עוד שעתיים.
יש לי דרכון. גם לילדי. אינני יכולה לחכות ליום בו אני אני אעזוב את המדינה. כי כשנעצרתי ברחוב כי החזקתי בארנק רק רשיון נהיגה ולא תעודת זהות חשבתי שזה חד פעמי. וכששואלים אותי בסופר כל דקה איפה מחזיקים את הסוכר כי אישה שחורה בסופר חייבת לעבוד שם אז אפשר אולי להבין. אבל במשרד הפנים. המנהל.
חברים תפיצו בבקשה אולי זה יגיע למישהו שאכפת לו….
חתימתך העצומה בגודלה, והחורגת בכמה סדרי גודל מחוקי החתימות, הוסרה. הסרת חתימה היא פעולה ארוכה יחסית, וכך גם כתיבת ההסבר הזה. אם תחליט לצפצף שוב על החוקים, בפעם הבאה יעשה דבר אחר שמסיר את החתימה בקליק אחד: חסימת משתמש. לשיקולך.

ישן 25-05-2015, 13:16
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "זה הפוסט למי שמעוניין"

ככה זה במדינת הפייסבוק - בית המשפט הציבורי עובד שעות נוספות. השיתוף של פוסטים שאף אחד לא באמת בדק היא תרבות נפוצה. תארו לעצמכם שהייתם נתקלים בפוסט כזה:

מסתבר שלא טוב להיות מזרחית בטיסת ישראייר
שר התחבורה היקר. רציתי לשתף אותך בחוויה שעברתי, אני ומשפחתי בטיסת ישראייר לוורנה.
היום טסנו אני ובני משפחתי בטיסת ישראייר לוורנה.
במטוס היו כמאתיים אנשים והמתנתי לשירות מאנשי הצוות. בעודי ממתינה לשירות אנשי הצוות גיליתי כי ניתן לזרז את הגעת אנשי הצוות על ידי לחיצה על לחצן השירות. ראיתי כי אנשי הצוות כבר טיפלו לפניי במספר נוסעים בשורות קדמיות יותר. יש לציין כי הנוסעים שטפלו לא היו ממוצא מזרחי.
לאחר מספר דקות הגיע הדייל ושאל כיצד יעזור ואמרתי לו כי כל רצוני הוא בשוקולד. הוא מיד השיב "חכי כמו כולם" אז הסברתי לו שאנחנו ממתינים כמו כולם - אבל לאלו שהוא פנה אליהם קודם הוא כבר הביא שוקולד. תשובתו היתה ״מה שאת עושה זה לא בסדר עכשיו תחזרי לכסא!״
אמרתי לדייל שלדעתי הוא עושה את זה בגלל הפלייה למוצאי ושכל מה שאני רוצה זה קצת שוקולד ואני מבקשת שיתן לי יחס שווה לכל הנוסעים האחרים,לא יותר. אך גם לא פחות.
הוא אמר לי שאם אני מתלוננת על אפלייה אז ש״אעוף לו מהפנים״. כל זה קרה לפני עשרות נוסעים. התאמצתי. באמת שהתאמצתי אבל היזלתי דמעה ועוד אחת ואולי עוד כמה בחשאי. הבן שלי, בן חמש, ניחם אותי התעצב וביקש לוותר לדייל.
ניסיתי לשכנע אותו שוב - אבל הוא בשלו.
לא ציפיתי שזה יהיה היחס של דיילים בחברת תעופה במדינה הזו.
חברים תפיצו בבקשה אולי זה יגיע למישהו שאכפת לו….
ישן 25-05-2015, 15:32

אכתוב קצר,

קרה אירוע טרגי יוצא דופן, וזה מוציא המון תגובות,
בעיניי הנושא הוא :נורמות השרות של הרשויות, הפוגעות באזרחים ובמדינה, הבעיה גורמת להמון מקרים מצערים. האזרחים, שבעצם התרגלו לנורמות, ולא מבינים מה האלטרנטיבה, התעוררו לכתוב לא על בזבוז הזמן בהיכלי הבירוקרטיה, אלא על המקרה המצער יוצא הדופן, מאד אנושי, אבל לא יפחית הצער שהרשויות גורמות לאנשים.
הדבר דומה למה שקרה בכרמל, הרשויות אינם מטפלות נכון בסכנת השריפות [עד היום], ובשריפה הגדולה זה גרם לטרגדיה האיומה, הטרגדיה היתה במרכז השיח, ועד היום יש התעלמות מצורת תפקוד הרשויות בשריפה,
מדוע קיימת התופעה של הכאת רופאים ? משום כי יש אזרחים המרגישים נפגעים, ואין להם יכולות להתמודד מול המערכת הפוגעת, ואז הם מתפרצים, ומי שחושב כי זו בעיה גנטית.. הם פשוט נולדו דפוקים....כדאי לו לעשות רוויזיה בדרך החשיבה,
במקרה שלפנינו לאשה היה נשק מעודן יותר והיא פנתה לכתיבה......לי זה לא כל כך מעניין לעסוק במקרה הבודד, באישה, מה כתבה, ואיך כתבה, מעניין מה קורה באותה רשות, איזה שירות מקבלים,
לפני שנים רבות נטעו בי התחושה כי הרשות הינה מקום מכובד, ושאזהר ממקומות כמו שוק הכרמל, כיום אני מבין כי ביקור ברשות הינה חוויה רעה, וביקור בשוק הינה חוויה נעימה.

נערך לאחרונה ע"י רם אדמון בתאריך 25-05-2015 בשעה 15:37.
ישן 25-05-2015, 19:45
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
התומכים של אותה אישה הרסו את הקבורה של המסכן. בושה וחרפה שהיא לא הוזמנה אזוקה לחקירה

וצולמה לפני כל עם ישראל אזוקה.

ציטוט:
שלט מתריס בהלוויית רוניס: "במשטרת ההגירה מתנהגים באכזריות"
אפילו להגיע לדרכו האחרונה בכבוד לא נתנו לו אותם אנשים.

הגיע הזמן שהמשטרה תוציא צו בית משפט לראות מי התומכים שלה ותסגור איתם ועם פותחת הפוסט חשבון כחוק ולחייב אותם לפצות את המשפחה שלו ובהרבה מאוד כסף.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 25-05-2015 בשעה 19:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:49

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר