לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2015, 21:21
  משתמשת נקבה !Pestilence !Pestilence אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.15
לינוקס שיר עם מסר שהחלטתי לקחת הלאה לחיים: חפיף

אי שם בשנות ה-80, זמר סוג-של ים תיכוני ולא כזה בולט בשם איתן מסורי (שהתפרסם בין השאר בעיקר בזכות השירים "אלוהים נתן לך במתנה" ו"בחאפלה"), שר שיר קטן בשם "חפיף",
על בחור שלוקח את החיים בקלות, ולא מתבאס. אני התחברתי בעיקר לבית הראשון, בו הדובר מנסה את מזלו עם בחורות על החוף, ואם הוא מקבל דחייה - ממש לא נורא, יש המון אחרות שהוא יכול
לנסות איתן, הרגשתי שזה רלוונטי מאוד עבורי ושיש כאן שיעור מאוד חשוב בשבילי: בחור אמר לי "לא"? בקטנה לגמרי, וכמו שאומר השיר: לא צריך לומר נואש (ממש ממש לא!), מוציאים אובייקט
אחר ומתחילים שוב מחדש, וכך הולכת להיות הגישה שלי מהיום והלאה: אני סיימתי להיות "דני גיבור" שהדמעות זולגות לו מעצמן אם איזו נורית זרקה את הפרח שהוא נתן לה. למי אכפת מנורית?
מהיום אני איתן (או יותר נכון: איתנה) מסורי: לא התקשר? לא רצה? חפיף, הלאה, יהיה בסדר, ממש לא מת העולם, בעיקר לא כשאני יושבת עכשיו במרפסת הירושלמית שלי, נושמת אוויר צח, והחיים יפים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2015, 20:41

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "אל תעודד אותה אחי... ליד..."

יש לי חדשות בשבילך, אחי:
אפילו אבא שלי (שהוא מרוקאי שמרן בן כמעט 72) לא יקבע לי עם מי לצאת ואת מי לאהוב, אז בטח שלא כמה צרי אופקים אחרים, שדעתם והשקפת עולמם משחקת אפס תפקיד בעיניי, מהסיבה הפשוטה שדת, לאום
ומוצא משחקים אפס תפקיד בעיניי, וההשתתפות שלי בארוחות חג ובקידוש של שישי נובעים יותר ממסורת משפחתית ולא מאמונה דתית בכלל.
אם ארצה, אני אצא עם ערבי מוסלמי רזה ומאופק מצור באהר (שאיננו מעוניין, ואני עברתי הלאה), ואם ארצה אני אצא עם אוקראיני נוצרי עם קעקוע של ישו הצלוב על השכם ובולבול לא נימול, ואם אני ארצה אני
אצא עם הודי בן דת ההינדו.
אז מספיק עם הרמיזות הגזעניות שכאילו כל ערבי שאצא איתו יכה אותי/יאנוס אותי/יכלא אותי בכפרו... פשוט... די. הסיבה שאני מספרת פה על הניסיונות הרומנטיים שלי היא לא כדי לקבל ביקורת, אלא רק למען השיתוף
עצמו, אז חלאס עם הפרימיטיביות הזאת כבר, זה מביא לי את הסעיף.
ישן 27-05-2015, 20:54
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי !Pestilence שמתחילה ב "יש לי חדשות בשבילך,..."

א) סליחה אם העלתי לך את הסעיף, למרות שאצלכם המרוקאים זה קורה די בקלות...
ב) אפשר להתווכח אולי אם להתחתן עם בן דת אחרת זה דבר פרימיטיבי או לא, אמנם מבחינת ההלכה (אני יודע שלא אכפת לך) וודאי שזה אסור.
ג) בכל מקרה, המציאות מוכיחה שיש הרבה נשים שנישאו לערבים, וחזרו עם הזנב בין הרגליים או בלי רגליים כלל...
זה לא שייך לפרימיטיביות, זה שייך להתנהגות של אחינו הבהמות בועלי הפרות...
ד) אני לא דיברתי על ארגון להבה, דיברתי על ארגון יד לאחים, שלמרות שגם הם אם תרצי להתחתן עם ערבי ינסו להניא אותך מזה, עיקר ההתמקדות שלהם היא להוציא את הנשים המוכות מהכפרים הערביים.
ה) שאלת סקר: היית יוצאת עם ערבי נוצרי עם קעקוע של ישו על הבולבול הלא נימול? ( )

{ לא מתכוון לפגוע בשום דבר, אני גם מרוקאי דרך אגב אלחמדולילה }

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 05-06-2015, 00:17

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "מה קרה לערבי הג'ינג'י"

הקטע הקצת מבאס הזה כשאת מבחינה בכך שהוא מגלה עניין בבחורה החדשה, שהיא כוסית :/
אמנם הוא כבר לא עושה לי את זה כמו בהתחלה והוא כבר לא מושך אותי, אבל עדיין.
הקטע (וזה ללא קשר אל ח', הערבי הג'ינג'י) הוא שנראה לי שלא משנה כמה אתאמץ, אני לא אוכל להיהפך לכוסית, פשוט בגלל הנתונים הטבעיים שלי, ונתחיל עם הגובה שלי
(נמוך מהממוצע, לצערי, והרי כוסיות הן תמיד יותר גבוהות...), שגורם לרוב הגברים להתייחס אלי כלא יותר מילדה חמודה שאפשר לצבוט לה בלחי.
שלא לדבר על הנתונים האחרים, שגם הם לא ממש לטובתי...
כן, באסה.
אבל היי, מי אמר שהחיים הם גן של שושנים?

זה מזכיר לי את האחיינית שעומדת להיוולד לי בערך בחודש הבא (בעזרת השם, חמסה!), וכעת היא מוגנת לה בתוך החממה הפרטית שלה בתוך הבטן של גיסתי, ואני ליטפתי את הבטן ההריונית
ואמרתי לאחיינית העתידית שלי: עוד מעט הג'קוזי נגמר, פה זה העולם האמיתי, גברת!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר