לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2005, 13:05
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
לא עושים עסקים בזמן צבא?!?!?! הכתבה המלאה בפנים..

החיילת רוני סופרסטאר תקבל 45 אלף ד' לקמפיין חדש
יום רביעי, 11 במאי 2005, 10:16 מאת: איילה צורף, הארץ

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://wmh.walla.co.il/w/18-200/155446-18.jpg]

מתוך צילומי קמפיין אולסטאר (צילום: איתמר סיידא)
נהלי צה"ל קובעים כי חייל יקבל אישור עבודה רק בשל בעיות כספיות בביתו ובמשפחתו

החיילת רוני דואני, הידועה יותר כזמרת "רוני סופרסטאר", תקבל 45 אלף דולר תמורת השתתפותה בקמפיין שילוט חוצות ועיתונות, עבור מותג הנעליים אול-סטאר - כך עולה מהודעה לעיתונות שהוציא משרד יחסי הציבור של החברה המשווקת את המותג, חברת M.G.S ספורט טריידינג.

הנהלים של צה"ל בכל הקשור למתן היתרי עבודה לחיילים קובעים כי חייל יקבל אישור עבודה אם הוא נזקק לתוספת שכר בשל בעיות כספיות בביתו ובמשפחתו. מעבר לכך, נדרשים חיילים המעוניינים לעבוד בתקופת שירותם בצה"ל, לקבל אישור מיוחד לשם כך, וחלקם אף נדרשים לתרום את שכרם.

על פי הנחיות הצבא, יכול חייל להרוויח בשנה סכום בגובה 12 משכורות צבאיות בסיסיות, ואת היתר הוא צריך לתרום לקרן לב"י, הפועלת לרווחת החיילים.

יח"צנית החברה אמרה כי לא ידוע לה אם הזמרת קיבלה אישור עבודה, ואולם לדבריה החוזה בין הזמרת לחברה נחתם עוד לפני שהזמרת התגייסה לצה"ל.

בהודעה לעיתונות נכתב כי "רוני סופרסטאר תוביל את הקמפיין למותג. מסע הפרסום, בשווי של 150 אלף דולר, יכלול מודעות בעיתונות ארצית, נשים ונוער וג'ינגלים, בקריינות של רוני".

עד כה לא התקבלה תגובת דובר צה"ל.
http://finance.walla.co.il/?w=/123/714397

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2005, 14:06
צלמית המשתמש של NYcity
  NYcity NYcity אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל NYcity
סירפד, תרשה לי הפעם לחלוק עליך.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "חוצפה!"

אני ממש לא מעריץ של רוני ואין לי מושג אפילו מה היא שרה, אבל...
לפי דעתי אם חיילת כמוה הולכת לחימוש זה בזבוז.
אני לא אוהב לא אותה ולא את המוזיקה שלה, אבל הייתי מאוד שמח לשמוע אותה אם וכאשר אני יהיה נוכח בהופעה של להקה צבאית מאשר איזה מכוערת עם קומבינות.
דבר שני, וכמה שזה כואב אבל מציאותי, לא כולם כמונו באים ברוח ההתנדבות לצה"ל ואתה יודע שאנשים כמו רוני יכולים להשתמט בלי להופיע בכלל לשום ועדה ולהשאיר דברים כאלה לטיפול של אנשים אחרים, ככה שאנשים כמוה נמצאים בצה"ל כי הם רוצים לתרום לפחות את המינימום, וכדי לעשות באזז תקשורתי שיהיה לטובתם אחרי הכל אבל גם לפחות לא יעודד השטמתות נוספת.
ולכן, אם אנשים כמו רוני יכולים לעשות בזמנם הפנוי כסף, שיעשו, כמה שיותר, ושייהנו ממנו!
ולמרות שזה לא פייר שיש אנשים שקורעים את התחת בשטחים, רואים בית רק בתמונות, ומרוויחים סכום חודשי של 3 ספרות בלבד, אין מה לעשות, ככה זה בחיים, ובגלל זה אנחנו לא חיים בקומוניזם.

בקיצור, שרוני וכל דומיה ייהנו להם, ולנו אין מה לקנאות.
(ושלא תבין אותי לא נכון, אני לא אוהב את רוני, ולא הייתי משקיע בנסיעה להופעה שלה באזרחות גם אם היה לי כרטיס חינם, אני לא סובל את הסגנון מוזיקה שלה. וכן, אני משרת בקרבי, ואני לא בעד כל הדיעות של הג'ובניקים.)

ישן 13-05-2005, 14:04
  ohadbx ohadbx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.04
חוקים מיושנים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "לא עושים עסקים בזמן צבא?!?!?! הכתבה המלאה בפנים.."

מה מפריע להם שחייל יעבוד וירוויח כסף, כל עוד זה לא פוגע בתפקוד שלו במהלך השירות? (לא יודע באיזה תפקיד רוני מוצבת, אבל אני משער שהיא יוצאת כל יום).

הרוב המוחלט של "אומנים" מהסוג הזה לא שורדים יותר מדי באור הזרקורים, לדעתי שייתנו לה להינות כל עוד היא יכולה, וזה לא בא על חשבון העבודה המשרדית שכנראה תקעו לה.
צה"ל אוהב (יותר מדי) בלעדיות- זה מתחיל בטכנולוגיות תקשורת שהוא לא מאשר להכניס לארץ, ומסתיים בלדוגמא כשרונות אישיים של אנשים שהוא מגייס- אני בטוח שאם הקמפיין היה מודעה חדשה לעידוד גיוס לצה"ל או שיר לאחת הלהקות הצבאיות לא הייתה שום בעיה לאף אחד, לא משנה אם זה היה על חשבון זמן עבודה או לא.

סירפד- כל עוד מונהג גיוס חובה המציאות הקיימת היא שמאות אם לא אלפי אנשים נמצאים בצבא "סתם". הם אוכלים מהתקציבים שם הצבא בביצוע עבודות חסרות מטרה או לא ביצוע עבודה כלל, סתם מסתובבים בבסיס כמה שעות וחוזרים הביתה. אם מסתכלים מהכיוון הזה יוצא שחלק מהאנשים שמשתמטים דווקא עוזרים לצבא, הרי גם ככה העבודה שהיו מבצעים לא הייתה איכותית בשום רמה.
בהתחשב בזאת, הייתי אומר תודה לכל אדם שמתגייס לצה"ל, בעוד שיכל בקלות לצאת ממנו כמו האלפים הרבים שעושים זאת (ועוד מדובר בבחורה- מי אמר מניעי מצפון ולא קיבל?), ואני לא חושב שאף אחד מאתנו במקום לשפוט אותם לכאן או לכאן.

נערך לאחרונה ע"י ohadbx בתאריך 13-05-2005 בשעה 14:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר