לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2015, 12:10
  משתמשת נקבה !Pestilence !Pestilence אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.15
אשכול סיפורי השתכרות

(בעקבות זה)

בכל 32 שנותיי יצא לי להשתכר רק פעם אחת, ואמנם הסיפור הוא לא כזה פיקנטי, אבל בגלל שזו הייתה הפעם הראשונה והיחידה שלי, זה בכל זאת חקוק:
בקיץ האחרון (2014), עת הייתי בדירה שכורה בבאר שבע (כן... זוכרים?), באחד מלילות שישי, לבדי, כמהתי למשהו אלכוהולי, אז ירדתי אל אחת מהפיצוציות שפתוחות בשבת וקניתי בקבוק
קטן של וודקה "פרפקט". זו הייתה וודקה גרועה למדי (תזכירו לי שוב לא לנגוע יותר בה או ב"אלסקה"), אבל בכל זאת שתיתי ממנה, ואפילו שפכתי קצת ממנה על הגלידה שלי... וסיימתי את כל הבקבוק.
הרגשת ההתמסטלות והבחילה לא איחרו להגיע... הקאתי על הרצפה... זה לא היה מחזה יפה במיוחד... ורק למחרת ניקיתי את זה... נהדר.
בשבת ב-6 בבוקר החמאס החליט לשלוח לנו ברכת בוקר טוב והייתה אזעקה.. אפילו לא היה לי כוח לצאת אל חדר המדרגות אז הסתתרתי תחת השולחן :O חזרתי לישון לעוד איזו 3 שעות וקמתי
עם הרגשה מגעילה בגלל מה שהכנסתי לתוכי בליל אמש... ורק לאחר ששתיתי לימונדה (קנויה) עם ארוחת הבוקר, הבחילה עברה והרגשתי השתפרה.
זהו, לא משהו מיוחד, לא נחמד במיוחד, לא כרוך בפאדיחות מול אנשים או בכל מיני מעשים שאת לא זוכרת שעשית... אבל זה הסיפור הקטן שלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2015, 13:08
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי !Pestilence שמתחילה ב "אשכול סיפורי השתכרות"

טוב נו יאלה נזרום;
1. לילה אחד יצאתי לפאב עם חבר שלי וחברים נוספים ואיזו מלצרית אחת אחרי ששתיתי וכנראה גם היא, פשוט נישקה אותי בפה מולו. ולאחר מכן כולנו רקדנו על השולחן לרקע בוהמיאן ראפסודי.

2. ביום של השחרור שלי חבר שלי למתנת שחרור קנה לי 2 מגשים של שוטים של ערק או וודקה ווטאבר (10 שוטים סך הכל). הייתי בסדר בהתחלה ואז היה לי חשק נוראי להקיא אז התיישבתי בשולחן עם החברות שעישנו משהו. כנראה שהן עישנו משהו מיוחד כי זה נכנס לי לריאות פאסיבית ואז נגמר לי החשק להקיא.

3. יום הולדת 18 ההורים נתנו לי לשתות אלכוהול (לדעתם) בפעם הראשונה ורצו להריץ עלי דאחקות לתת לי לשתות וויסקי ולצחוק על התגובה שלי ואולי לגרום לי לא לרצות להתחיל לשתות בכלל. שתיתי אותו בלי להניד עפעף בלי בעיה ואז הם קיבלו את ההלם של החיים שאני שותה.

4. מסיבת יום הולדת של ידיד טוב כולנו השתכרנו רצח חבורה של 40 איש. התחלנו לשחק נוור וכמו תמיד הפסדתי בין הראשונים. מפה לשם הייתי צריכה ללקק שתי קרחות של גברים שונים ולהחליט איזו מהן יותר טעימה.

5. חתונה של אח של החבר. אני שתיתי. אחותו שתתה. בסופו של דבר לאחר חודש פורסם אלבום תמונות מהחתונה בו אני והאחות (בת 30+) עושות גריידינג אחד לשניה. :| עם האמא של החתן משתפת פעולה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר