לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2015, 11:24
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "תעשה לי טובה, תחליף את המילה..."

זה לא מוכיח שההתנסחות שלך לגיטימית, אלא שצריך להעיר ולמנוע הערות מסוג דומה גם על הערבים.
חרדים ככלל לא פועלים לחיסולה של מדינת ישראל, אלא מתייחסים אליה כאל מדינה זרה שהם חיים בתחומה, והם רוצים ממנה כמה שפחות התערבות בדרכי חייהם.
ואתה מתעלם בנוחות מהנקודה המרכזית בסיפור הזה: האיש כנראה לוקה בנפשו!!!!
לא מייצג, לא אידיאליסט, אדם חולה.
אני לא אאשים את הציבור החילוני כולו על זה שיש חילונים שרוצחים את נשותיהם וילדיהם ואז יורים בעצמם, כי אני מבין שהם דפוקים בשכל ולא מייצגים.
אני לא אאשים את כל המגזר החילוני ברצון להרוס את המדינה בגלל שיש מפגינים בבילעין שתוקפים שוטרים וחיילים.
בקיצור, תתייחס לגופו של עניין ולעובדות מהשטח. את השנאה הפנטזיונרית שלך תשמור לאשכולות שזה נושאם, ולא אשכולות בפורום חדשות וסקופים, שעוסקים בעובדות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2015, 11:34

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "ביום שהמנהלים פה יעירו למישהו..."

קודם כל, באמת ייתכן שהוא לא לוקה בנפשו, ואם המשטרה תאמר שזו המסקנה אני מיד אקבל אותה ואשנה את דעתי ואומר שהאיש סתם פושע.
הסיבות שאני מתייחס לטענה שהוא לא שפוי יותר ברצינות ממשפחות מחבלים ערבים שטוענות דבר דומה הן:
א) החרדים כקהילה אינם מעוניינים בהשמדת מדינת ישראל, וגם אלו שכן בוודאי לא תומכים או מעודדים אקטים כאלה כדי לעשות זאת.
ב) כמות המקרים בה חרדים עושים דברים כאלה היא אפסית, בשונה מאצל ערבים אצלם כנראה אי השפיות היא מגפה רצינית, לפי כמות הדוקרים/דורסים/חוטפים שצה"ל וכוחות הבטחון תופסים כל שנה.
הנה, אמרתי משהו על ציבור של אנשים, ביססתי את זה על טעמים הגיוניים, ולא על שנאה צרופה ואמירות באוויר.
זה לא כל כך קשה.
ואני מסכים איתך לחלוטין שצריכה להיות אכיפה יותר חזקה מצד מנהלי הפורום על התבטאויות גזעניות.
אבל באשכול אחר טענת שאי אפשר להילחם בשחיתות אם אתה תומך ברבנות.
באותו משקל אני אטען - אתה לא יכול להילחם בגזענות ולהמשיך להיות גזען, עד שהאכיפה תהיה שווה.

ישן 31-05-2015, 11:39

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "א) הציבור החרדי מעוניין..."

א) אין לך מושג על מה אתה מדבר, ואתה מערבב בין נטורי קרתא, שהם פלג קיצוני ובודד, לבין שאר הציבור החרדי.
ב) אף אחד מהדברים בהסכמים הקואליציונים לא נועד להשמדת מדינת ישראל, אלא לשימור אופי החיים הדתי הנוח של החרדים במדינה.
וגם אם נניח שזה כן לצורך השמדת המדינה כפי שאתה מכיר אותה, זה נעשה בדרך דמוקרטית שעליך לקבל, וזה לא קשור בשום צורה לאירוע דקירה שנעשה על ידי פושע בודד, כפי שטענת.
לגבי הרבנות - אתה שוב לא עונה על מה שטענתי.
לא אמרתי כלום על הרבנות ועל השחיתות שלה.
ציינתי שבאשכול אחר אמרת שאי אפשר לטעון שאתה נלחם בשחיתות אם אתה תומך ברבנות, כי היא ארגון מושחת.
אני טוען שבדיוק באותה מידה אתה לא יכול לטעון שאתה נגד גזענות, אבל אתה רק גזען עד שתהיה אכיפה שווה.

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 31-05-2015 בשעה 11:47.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:06

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר