לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2015, 00:48
  משתמשת נקבה !Pestilence !Pestilence אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.15
דוגרי, יצאתי מה זו סמרטוט, הא? :/

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגידו, ואל תחסכו... אני מתכוונת עם כל השירים והחיזורים וזה... אני פשוט חייבת ללמוד להפסיק לזרוק את עצמי כך לרגלי גברים, כי אף גבר בעולם לא שווה את זה, אבל אף גבר.
כבר הייתי שם קודם, עוד לפני הסיפור האחרון פה... היה אחד לפני איזה 4 שנים, ואני זוכרת את היטב את ההתעלמויות, את הריחוק.. את הלתת את כל הלב ולקבל כלום אחד גדול בתמורה...
למה אני שוב נופלת לתוך זה? אני חושבת שהתשובה שהפסיכולוגיה תיתן לכך היא ההערכה הנמוכה שלי... כי בחורה עם הערכה עצמית בריאה וגבוהה לעולם לא הייתה משפילה את עצמה
ומתרפסת כך מול בחורים ומטפחת להם בלי סוף את האגו בעוד הם אפילו לא טורחים להגן על כבודה כשכל מיני חולרות כותבים עליה ג'ורה שחבל"ז ...
בי נשבעתי: יותר בחיים, אבל בחיים בחיים אני לא זורקת את עצמי לרגלי גברים. כי מגיע לי הרבה יותר מזה, כי אני שווה הרבה יותר מזה, ואולי כאן בפורום אתם חושבים כל מיני דברים לא חיוביים על
האופי שלי (מצדי? תחשבו!), אבל מספיק לי שבחיים האמיתיים אני מאוד מוערכת, וכל הקולגות שלי אוהבים אותי בלי יוצא מן הכלל, ותזכרו את זה טוב טוב:
יום אחד, בעזרת השם, אני אמצא את הגבר שיכתוב שירים בשבילי ויביא לי פרחים, וייתן לי אהבה גדולה, ובשבילו אני אהיה הכי חמודה, הכי יפה והכי מקסימה מכולן.
אני מקווה שאזכה לתת לכם לינק להודעה הזאת ביום שהוא (מי שהוא לא יהיה - והוא יהיה!) יציע לי נישואים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:51

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר