לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2015, 01:29
  SK5000 SK5000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
מחפש מכשיר קטן ! איזה הכי מומלץ מכל האלה?

היי

יש לי לומיה 920 ואני ממש אוהב אותו אבל הבעיה שהמכשיר ממש עבה וכבד ואני לא יכול להכניס אותו לכיס! ואם אני הולך בלי תיק אני נאלץ להחזיק אותו ביד או ללכת עם פלאפון ישן.
אני מחפש פלאפון כמה שיותר קטן שלא יהיה משהו מעפן וגרוע כמו ה3 מיני, ועם סוללה טובה יותר,GPS, מצלמה איכותית ושיהיה אותו בצבע מעניין כמו אדום,ירוק,צהוב וכו'
לא מעניין אותי משחקים או סרטים ולא מתכוון לפוצץ אותו באפליקציות או דברים כבדים
לא משנה לי מערכת הפעלה אבל רק שלא יהיה אייפון בעע

אלה כל המכשירים הקטנים שיש שהם בגודל נורמלי עד 4.5
1.בלקברי Z10 1300 שקל
2.סוני Z1 קומפקט 1600 שקל
3.HTC MINI 2 1600 שקל
4.לומיה 1020 1600 שקל
5. לומיה 925 יש לי אפשרות לקנות ממישהו חדשה בקופסא והוא אומר שיש אחריות של יורוקום הוא רוצה 800 וזה בערך המחיר שאני יכול למכור את שלי, ראיתי אותו בחנות והגודל נראה לי מתאים
השאלה אם הלומיה 925 חדשה באריזה יכול להיות איזה קץ'?
ואיך גו מובייל? כל המכשירים האלה (למעט ה925 והHTC) נמכרים רק בגו מובייל לא יודע למה

נערך לאחרונה ע"י SK5000 בתאריך 08-06-2015 בשעה 01:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-06-2015, 10:28
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SK5000 שמתחילה ב "מחפש מכשיר קטן ! איזה הכי מומלץ מכל האלה?"

1. בלקברי די נעלמה מהשוק, ואפילו עם האמולטור (הנוראי) שלהם לאפליקציות אנדרואיד אני לא רואה איך זה יכול להשתלם למישהו לרכוש מכשירים שלהם.
2. כנראה הכי משתלם מכול הרשימה שלך
3. אישית - מת על HTC, אבל למרות נתוני הסוללה הכי מרשימים מכול הרשימה - זו בד"כ הבעיה שלהם, אבל אם עיצוב, מסך ומכשיר טלפון טוב זה מה שאתה צריך - לך עליהם, כנראה מקום 2 לפי הדרישות שלך.
4. הוא עם אותו חומרה כמו ה920 ועם מצלמה עבה יותר, כך שמבחינת גודל הוא לא אמור להיות אפילו אופצייה בשבילך.
5. זה פשוט 920 קל יותר בלי תמיכה בטעינה אלחוטית, חומרתית - לא חזק כמו האנדרואידים ששאלת עליהם אבל מצד שני חצי מחיר ואותה מערכת הפעלה שעבדת איתה עד היום, אבל אם המחיר נשמע קצת לא הגיוני לך עם התחושות שלך, תבדוק מול יורוקום אם המכשיר באמת באחריות וכו' וכו'. אם אני זוכר נכון הוא לא עשוי מפלסטיק ולכן אין לו צבעים...

אישית לא מכיר אותם אז אני לא יכול להמליץ או לא להמליץ על החנות.

ישן 15-06-2015, 13:05
  SK5000 SK5000 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "1. בלקברי די נעלמה מהשוק,..."

1. בלקברי ניסיתי פעם היה סבבה לגמרי כמו אנדרואיד אבל נראה שלי אני ארד ממנו כי הבנתי שהמצלמה לא משהו בדגם הזה הוא עולה כמעט כמו הסוני וה1020
3.HTC גם נראה לי מפרט חלש יחסית אליהם
את 5. 925 כבר מכרו מזמן באותו יום, חבל שפספסתי אותו, אם הוא חדש

2. הZ1 קומפקט קראתי שרמקול חלש מה הכוונה? חלש בשיחות ? צלצול? או ספיקר?
שמע חלש בשיחות וצלצול זאת בעיה רצינית אבל ספיקר לא אכפת לי כי אני לא משתמש בזה

בקיצור אני מתלבט בעיקר בין הסוני ל1020 ה1020 נראה לי כמו 925 רק המצלמה טיפה בולטת
בסוני אני מפחד שלא שומעים טוב והם לא מוכנים בחנות שאני אבדוק את זה, מה עושים? יש מקום שאני יכול לראות את הסוני בחיי?

נערך לאחרונה ע"י SK5000 בתאריך 15-06-2015 בשעה 13:08.
ישן 16-06-2015, 10:54
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי SK5000 שמתחילה ב "לHTC יש 1 ג'יגה ראם, מצלמה 13..."

ל-2 התגובות שלך:
HTC במפרט אכן חלשים לעומת הסוני, לא הייתי רוכש היום מכשיר עם 1GB זיכרון לאנדרואיד כשהסטנדרט הוא 2 והמכשירים הhigh-end מגיעים עם כפול מזה, יותר מידי סיכוי שבעוד חצי שנה לא תוכל לעשות איתו יותר מידי, אז למרות האהבה שלי לחברה - קשה להמליץ.

רמקול חלש - לרוב זה אומר שלא תוכל לנהוג ולשים על ספיקר כדי לדבר, אבל בלי לבדוק את המכשיר בעצמך לא תדע, אם הבעיה הייתה בעוצמת צלצול אתר ביקורות (שלא קראתי) היו מציינים את זה כעוצמת צלצול ולא ספיקר.

1020 - כדאי לך לוודא ולא להסתכל על תמונות ולנחש
http://www.phonearena.com/phones/co.../7876,7471,7850
תסתכל על dimensions, ההפרש אומנם במילימטרים, אבל אם 925 מתאים לך ו-920 לא, אז 1020 גם לא (אותו גובה, יותר רחב, מילימטר פחות בעובי, ואני בספק אם מחשיבים את המצלמה האחורית בשבילו), מה-גם שבשביל מצלמה 41MP (זה למעשה 34 וכול השאר כדי לבצע oversampling לצורך שיפור תמונה) עם שטח זיכרון של 32GB ללא אפשרות הרחבה... בוא נגיד שתמצא את עצמך מוחק תמונות פעם בחודשיים ושומר אותם על הענן בלבד.
לטובת המכשיר - ה2GB, הבטריה הגדולה יותר והמסך המשופר בהחלט שווים את השדרוג, לא שמתי לב לזה אף-פעם (בתוספת לכך שלא מעט אומרים שהוא עדיין עם המצלמה הטובה בשוק)

יש לי חבר עם הסוני שאוהב את המכשיר, עבר אליו מהנוט 3, הוא משתמש די כבד אז אם לא היו שומעים בו טוב הוא היה מחליף, הטענה היחידה שלו הייתה לגבי המקלדת שלא... עובדת טוב (לא טכנולוגי, ככה הוא תיאר אותו)

כן, לפי המפרט (לא בדקתי, אז אני מדבר על מפרט נטו) הHTC יהיה איטי יותר.

ישן 18-06-2015, 13:00
  SK5000 SK5000 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "ל-2 התגובות שלך: HTC במפרט..."

טוב בקיצור נשאר ה1020 או Z1C או לחכות קצת שZ3C ירד ולקחת אותו

הבעיות
1. ה בZ1C אני אפחד שאני אקנה ולא ישמע טוב בשיחות, צלצול או מוסיקה (לא מעוניין אותי ספיקר כמעט לא משתמש בספיקר כי יש לי ספיריטי ברכב)

2. את הZ3C יצא לי לראות במרכז שירות פלאפון, המכשיר מאוד נוח למרות שהוא 4.6 הוא הרבה יותר קטן מהאייפון 6 לדוגמא שעמד לידו ושניהם אותו מסך, ואפשר לבחור צלצול חזק יחסית.
אבל שמעתי שהוא נסדק לבד גם אם לא נופל, זה נכון?אציין שאני מאוד שומר על מכשירים ולא מפיל אותם (המכשיר הנוכחי שלי לא נפל מעולם ונראה כמו שיצא מהאריזה)

3.וה1020 אני מפחד שהסוללה תיהיה חלשה כמו ב920 הגודל שלו נראה לי נוח, כמעט 50 גרם פחות מ920
ישן 21-06-2015, 10:23
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי SK5000 שמתחילה ב "טוב בקיצור נשאר ה1020 או Z1C..."

הניסיון שלי עם סוני הוא רק כצד שלישי, למרות שתמיד אהבתי את העיצוב של סדרת ה xperia לא החזקתי אחד ביד לצערי. אז מעבר ללשאול את המייבאים (דור מובייל, גו מובייל, מוביליין ומי שזה לא יהיה שאתה רוכש ממנו) אם תוכל לרכוש מכשיר, לבדוק שהקליטה לשביעות רצונך ולהחזיר אחרי שבועיים במידה ואתה לא מרוצה באריזה המקורית לפי החוק (אם אני לא טועה יש להם אפשרות לדרוש קנס של עד 100 ש"ח או אחוז קטן מערך המכשיר - הגבוה מבין ה-2. אבל תוודא איתם).

לגבי 1020: גודל הסוללה זהה, המסך/רזולוציה/חומרה (מעבר למצלמה) זהה, ההבדל הוא שהמסך הוא amoled, חסכוני בהרבה מLCD, דבר שאמור לתת לך חיי סוללה טובים יותר, כמה יותר? שאלה טובה.
http://www.phonearena.com/phones/co.../7876,7471,8283

אמנם צריך לקחת את הנתונים עם קצת סקפטיות כי זה עדיין נתוני ייצרן והנתונים מתאימים למערכות הפעלה שונות מאלו שיהיו לך (אנדרואיד L לעומת 4.3, חלונות 8.1 ובקרוב 10 לעומת 8) אבל ה-1020 נותן מעט יותר חיי סוללה מה920, הZ1C ממש מרשים בתכונות האלו, ולפי העובדה שהוא ייצא הכי מאוחר מכל ה-3 כנראה שמכשיר שתרכוש יגיע עם סוללה שיותר קרובה לנתוני היצרן מה-2 האחרים.

לגבי עמידות הסוני, אני חושב שהם דיברו על הזכוכית בגב (אותו עיצוב כמו ה iPhone 4 שהגב היה גם מזכוכית), היא נוטה להיות חלשה יותר מהפלסטיק/קרבון/אלומניום/וואטנוט שמשתמשים בטלפונים אחרים כי בניגוד לתצוגה הראשית לא משתמשים בGG לכול הטלפון, אבל לא משהו שמגן טוב ו invisible shield לא אמורים למנוע.

אישית במקרה שלך כנראה הייתי הולך על ה1020 כי אתה כבר מושקע במערכת ההפעלה (בין אם קנית אפליקציות או לא) והמעבר יהיה חלק יותר, וגם בגלל שנראה ממה שכתבת שזה מה שהחלטת ואתה פשוט מחפש חיזוק בהנחה והבעיות הפוטנציאליות לא קריטיות יחסית לשאר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר