לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2015, 16:18
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
היה לאישה בוקר קשה, אבל היא ראתה אדם עיוור וזהו - החיים כבר לא קשים!

מקור + תמונות

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.
...
ואז שמה את הילד עם הכובע בגן, שבכה כל הדרך כי הוא רצה לפתוח את הדלת ראשון! ויוצאת משם עם התינוקת הזו, עם הקוקו שהצלחתי איכשהו לעשות לה, על הידיים, כדי שלא תשאר לבד ברכב, אחרי שאח שלה הסכים באורח ניסי שאחזיק אותה, אבל גם אותו, על הידיים ואני נכנסת שוב לאוטו ואומרת לעצמי זהו עוד למשפחתון ודי ואין לי כח, היום רק התחיל, מרגישה אחרי קרב, שמישהו יציל אותי, יש לי עוד שעה פגישה ואז ים של חומר לעבוד עליו ואז עוד פגישה ואיך אשרוד את היום הזה, אני לא מסתדרת!

ופתאום אני רואה מהחלון של הרכב, אבא אחד, צועד במתינות על המדרכה, על הגב יושבת לו ילדה מתוקה בתוך מנשא, ביד שמאל הוא מחזיק תיק גן ורוד וביד ימין מקל גישוש....

השפתיים שלו מחייכות, העיניים שלו - לא רואות.

אני זוכרת את הסטירה שקיבלתי במקום.
מצאתי את עצמי נוסעת אחריו, לאט, הוא הלך וחייך והילדה מאחורה היתה מאושרת וכשהוא נעמד במעבר חציה, עצרתי את הרכב ולפני שנתתי לו לעבור, יצאתי מהרכב, ניגשתי אליו ואמרתי לו, אני רוצה שתדע שהצלת אותי, אתה מעורר השראה, הוא לא היה יכול לראות שאני בוכה.

ולמדתי שיעור לחיים.

איזו זכות יש לי להתלונן, אני לא מסתדרת? עם מה? עם האוצרות שקיבלתי? עם כל המתנות שיש לי? עם ילדים מדהימים ויכולת להעניק להם מה שהם צריכים? עם האפשרות של בכלל להעיר אותם בבוקר ולראות אותם, ממש לראות בעיניים שלי, איך הם פוקחים את שלהם? עם זה אני לא מסתדרת? איך אני מעזה להתלונן? ועל מה? על איחור ועל פקקים ועל ילדה שלא מסכימה להסתרק כשאמרתי? זו מתנה!
...

1. החיים של אדם לא נעשים טובים יותר רק כי יש אנשים במצב רע יותר. [1]
2. נכים לא מחפשים להיות "השראה" של אנשים כשהם סתם הולכים ברחוב וזה בטח לא גורם לנכים אחרים להרגיש טוב כשהם נתקלים בתגובות כאלה. המפרסמת לעומת זאת בטוחה שהם כן, ניגשה אליו ואמרה לו תודה על זה שהוא נתן לה "השראה".

יש שם כל כך הרבה תגובות אוהדות, כל כך מעט תגובות נגד, ממש רע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2015, 00:50
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "אם שופט היה חומל לכולם לא..."

שוב, אתה לא מודה על עצם זה שהם נקנסו, אתה מודה על כך שאתה לא נקנסת כמוהם.
מן הסתם שאילו חמל על כולם לא היית מודה, כי הודאה היא על חסד, ולא על הנורמה.

המצחיק/עצוב (מחק את המיותר) הוא שאילו לא הייתה מכניסה את אלוהים לכאן, לא היית פוצה פיך. ברור שמה שמפריע לך פה הוא עצם האמונה שלה.
אם אדם ניצל מאסון מסוים ושמח על כך, בלי קשר לאל זה או אחר, זה אומר שהוא שמח שאחרים לא שרדו? הגם לו תלעג?
אם אתה מודה על מזלך זה לא אומר שאתה מאושר מכך שאחרים סובלים, אתה מאושר מכך שממך נחסך הסבל הזה.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 10-06-2015 בשעה 00:52.
ישן 10-06-2015, 00:15
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה לדעתך לא נכון שיש אנשים..."

יש לי חבר שהוציא 100 נקודות יותר ממני בפסיכומטרי. מצד שני, אני עוזר לו עם שיעורי בית באינפי. יש לי חבר אחר עם כשרון כתיבה מדהים ויכולת אנליטית מדהימה בתחום החברתי. מי מאיתנו יותר חכם?
ואלה דוגמאות לדברים שאולי אפשר למצוא דרך לכמת ולהגדיר.
תבונה זה הרבה יותר מזה. לא בטוח שתבונה בכלל ניתנת להגדרה. תנסה להגדיר מה זה תבונה במילים?
בוודאי שאי אפשר לכמת את זה, ולכן גם לא ניתן להשוות.

הדרך העיקרית שבה אנשים משווים מי יותר חכם היא ע"י החלפת רעיונות וניסיון להבין אותם. אבל התודעה של כל אחד מאיתנו היא יקום שונה ונפרד. אתה מבין כמה זה חסר משמעות, לקחת רעיון שנבנה ביקום שלך, ולנסות לבנות אותו מחדש ביקום שלי, מבלי שיש איזשהו קשר בינהם, ולפי זה שאני אנסה להסיק כמה אני חכם ביחס אליך?

----
אמ'לק
הראשון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:48

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר