לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2015, 11:32
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מבנים חוצנים על הירח ומאדים"

אין לי שעתיים כרגע לבזבז
אראה את זה מאוחר יותר...

מאוד מרשים אותי שחלק גדול מתאוריות הקונספירציה הן בעלות "היתכנות" כלשהי, במובן זה שישנו בסיס מוצק מאוד להניח שיש דברים שלא מספרים לנו בנושא מסויים ויותר מזה - מסתירים מאיתנו. זאת נקודת ההתחלה של כל תאוריית קונספירציה בעלת בשר.

וגם אם התאוריה עצמה נשמעת מופרכת, כמעט בשום מקרה לא יהיה ניתן לומר שאין בכלל תאורית קונספירציה המתארת את המציאות, שכן אנחנו בוודאות לא יודעים מהי המציאות, ומישהו לא רוצה שנדע מהי המציאות.

לכן אני לא פוסל על הסף שום תאוריית קונספירציה לפני שאני לפחות מנסה להבין אותה, ואת הלוגיקה שמאחוריה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2015, 14:32
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "במידה ומה שאתה אומר נכון ויש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Byte Me
במידה ומה שאתה אומר נכון ויש קבוצה של אנשים שלא רוצה שנדע שיש חיים מחוץ לכדו"א, מה הסיבה שלהם?

גילוי חוצנים תרבותים (ולא ברמה של בקטריות) עלול להוביל לשינוי תפיסה דתי בקנה מידע עולמי, כיום לגורמים ששולטים בעולם קל לתמרן את בני האדם על רקע דתי (שיעים VS סונים \ נוצרים VS מוסלמים \ מוסלמים VS יהודים \ וכ'ו...).
ברגע שהם יאבדו את הקלף הדתי, כל התמונה תשתנה.

ציטוט:
אם הם רוצים יותר כסף? מרוץ חימוש מול אויב שאולי קיים ואולי יבוא בדמות חוצנים יכניס להם הרבה יותר כסף מאשר מירוץ החימוש במלחמה הקרה.

לא חסר להם כסף, הם שולטים על הבנקים והתאגידים הגדולים בעולם.
מה גם, שלארה"ב יש תקציב שחור שלא חשוף לאף גורם, בתקציב הזה הושקעו עד היום טריליונים רבים, מבלי לתת דין וחשבון לאף אחד - כולל נשיאים.

ציטוט:
שליטה? הם יוכלו ללכד את האנושות סביבם במטרה להתכונן לאותו אויב מסוכן.

בגדול יש דיבורים על יצירת אויב מזוייף שילכד את העולם, הם מתכניים לעשות משהו שדומה לפרוייקט "Blue Beam" - מערכות הולגרמה שמבוססות על לווינים, שיזייפו פלישה חוצנית לכדוה"א, ואז ברגע האחרון גזע חוצנים (אמיתי) יציל אותנו, ומאז אנו נהיה אסירי תודה כלפיהם, כאשר למעשה מדובר בגזע חוצנים אפל ואינטרסנט, בכל אופן זה קצת הארד קור (גם לפורום הזה), אולי אני אגע בזה בעתיד.

ציטוט:
ומי אמר שבני האדם לא יצרו את המבנים האלה? הממשך האמריקאי ידוע בתוכניות הסודיות והמטורפות שלו בניסויים שלפעמים גובלים בטירוף. האם ה עד כדי כך קשה להאמין שבני אדם מכדור הארץ בנו את אותם מבנים?

מהסיבה הפשוטה:
גילו שם מבנים שגובהם מעל ל2 ק"מ, למין האנושי אין מספיק ידע לבנות היום מגדלים כאלה בכדוה"א (הבורג' ח'ליפה בדובאי הוא "רק" 828 מטרים), אז על הירח?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-07-2015, 15:21
  Byte Me Byte Me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.15
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=Byte Me]במידה ומה שאתה..."

אני לא יודע אם אתה מאמין לדברים האלה באמת או סתם נהנה להתווכח אבל בשביל הדיון.

גילוי חוצנים לא חייב להוביל לבעיות דתיות, הדת טובה בהרבה דברים אחת מהן זה להתעלם מהעבודה יכריזו עליהם בני מוות, יציר כפיים של החזירים והקופים הציונים, היהודים יחליטו שזה בטח עונש מאלוהים, והנוצרים להם לא ממש אכפת.

אין דבר כזה לא חסר להם כסף, התאגידים תמיד רוצים עוד כסף.

למה צריך הולגרמות? לצורך העניין אפשר לשדר את זה ב BBC CNN ולהגיד לך שזה אמיתי, עשו את זה עם הירח לא? לך תוכיח שבאמת נחתו שם

יותר קל לבנות על הירח ועל מאדים, כח הכבידה חלש יותר שם, ככה שהציוד הקיים על כדור הארץ יכול להרים משקל גבוה יותר שם על גופים שהכבידה בהם נמוכה יותר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:14

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר