לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2015, 20:40
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
גם ל-Marvel וגם ל-DC היו כשלונות לפני ששניהם התחילו עם היקומים הקולנועיים שלהם.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "למה? כי הסרטים של DC נכשלים..."

ל-DC היה את Green Lantern, ל-Marvel היה את The Hulk. ל-DC היה את Superman Returns (שלא היה מזעזע, פשוט לא היה מאוד טוב), ל-Marvel היה את The Incredible Hulk (אותו כנ"ל).
יש עוד כשלונות בסרטי קומיקס אבל אני לא זוכר הרבה שהם Marvel פרופר (ולא Fox למשל עם סרטי אקס-מן הגרועים, כלומר כל ה-origins, ה-X-Men 3, ולא Sony עם סרטי ספיידרמן) שהיו כשלונות. גם ב-DC אין המון סרטים שלהם שהיו ממש כשלונות.
אגב, אפשר להתעלם מכל מה שהיה לפני שנת 2000, אז סרטי קומיקס היו ממש נישה וממש לא מיינסטרים. זה פחות או יותר הפך למיינסטרים עם X-Men בשנת 2000.

אז לא מדובר בכמות הכשלונות שיש לכל אולפן. מה שכן, הוא ש-Marvel ב-2008 עם Iron Man גילו שהקהל מת על הז'אנר והחליטו לממש תוכנית מגירה שלהם להתחיל את היקום שלהם. הם עשו את זה ממש ביעילות והצליחו להוציא כבר 12 סרטים בסה"כ ב-7 שנים, שזה די מטורף.
DC, או בעצם WB, קצת איחרו למסיבה. מה לעשות, זה קורה. אפילו מיקרוסופט פספסה את טרנד המובייל בענק, אינטל את טרנד המובייל, בקיצור, חברות ענקיות מפספסות לפעמים טרנדים בשוק ולוקח להן המון זמן להתאושש. אמנם זה שונה בתעשיית הבידור כי בניגוד למוצרי צריכה, אין ממש פילוח שוק, אנשים יראו סרטים מכל חברה ולא רק מחברה אחת, אבל העיקרון עדיין זהה.
אז כריסטופר נולאן בא ל-DC עם רעיון לסרטי באטמן מציאותיים, לא משהו שאפשר לבנות עליו יקום, אז הם זרמו איתו אבל שוב, לא משהו שאפשר לבנות עליו את היקום של DC. הם ניסו להחיות עוד גיבור שלהם ב-2006 עם Superman Returns עם בריאן סינגר אבל מסתבר שסינגר צריך להשאר באקס-מן. הם ניסו שוב עם Green Lantern אבל פספסו בענק. התסריט היה פשוט מחורבן, הם לגמרי פספסו את מה שעושה את Green Lantern פופולרי. אז הם נכוו קצת עם כמה סרטים שלא הלכו להם, אז הם לקחו צעד אחורה ועשו קליברציה מחדש, לקחו את זאק סניידר אחרי שראו מה הוא עשה עם Watchmen, שאולי לא היה סרט טוב לדעת רבים (לדעתי הוא היה מרשים למדי, יפהפה ויזואלית וחלק מהדמויות שם לוהקו בצורה פשוט גאונית) אבל הראה לאולפן שהאיש מבין בקומיקס ויש לו חזון מאוד מדוייק לדברים שהוא רוצה לעשות. אז הם לקחו אותו ל-Man of Steel שתכננו להשקיע בו מספיק כדי לוודא שהסרט הזה לא יכשל כדי שהם יוכלו להתחיל ממנו את היקום שלהם. נראה לי שכשאולפן גדול לוקח את אחד הפרוייקטים שלו ברצינות מספיק גדולה, וכשהם מבינים מה המשמעות של כשלון בהשקעה כזו, הסיכוי שהסרט שיצא מזה יהיה גרוע הוא לא מאוד גדול. אז הלך להם יופי ועכשיו הם במסלול הנכון.

וואו, כבר שכחתי מה היתה הפואנטה כשהגעתי לכאן.

לגבי השאלה של Narion, הטריילר החדש מסביר את זה בצורה די ממצה. לפחות בעולם של הסרט, באטמן רואה בסופרמן איום, יצור עם כוח אינסופי שגרם להרס והרג ב-Man of Steel, ולכן באטמן, בתור ה-vigilante, יש לו אחריות לדאוג לעצור אותו. סופרמן, מצידו, רואה בבאטמן בדיוק את ה-vigilante, האיש שלוקח את החוק לידיים, איש שמטיל אימה על פושעים בעצמו ולכן צריך לעצור אותו.
לא זוכר בדיוק מה קורה בקומיקס,

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-07-2015, 22:21
מנהל פורום חומרה

אמממ, טרילוגיית The Dark Knight שייכת ל-WB/DC.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "עובדה שעד כה DC נכשלה ומארוול..."

לא נראה שקראת מילה ממה שאמרתי.
אין שום סיכוי ביקום ש-Batman v Superman יצליח פחות מ-Suicide Squad. מחכים לסרט הזה שנים, הוא בטח יעשה מיליארד דולר. זה אחד הסיפורים הכי חזקים שיש בקומיקסים.

אין שום קשר לטון של הסרטים. גם סרטים רציניים עושים מיליארדים. שניים מסרטי The Dark Knight עברו את מיליארד הדולר, ואין יותר רציני מהם.
הם לא הצליחו כי הם לא השקיעו מספיק מאמצים ורצינות כמו ש-Marvel עשו. מהרגע שהם התחילו לעבוד ברצינות, הם די הצליחו. מדובר כמובן בסרט בודד, ב-Man of Steel, שהכניס כ-670 מיליון דולר בכל העולם (הרבה יותר מ-Iron Man שהתחיל את היקום של Marvel, שהכניס 585 מיליון דולר).
DC עדיין צעירים. כש-BvS יצא, אז הם רשמית כבר בתוך היקום שלהם עם סרטים ענקיים. אני מהמר ש-BvS יעבור את המיליארד דולר.

לשני הצדדים יש גיבורים מעניינים. אם לא קראת את הקומיקסים, אז אין לך ממש איך לדעת את זה מהסרטים כי לא ראית את גיבורי DC בסרטים. מה שכן, ל-DC יש נבלים טובים יותר מאלה של Marvel. ביקום של Marvel הנבלים היחידים שאפשר לזכור, הנבלים הטובים, הם לוקי, שסוחב על עצמו כבר יותר מדי סרטים כנבל, ואולטרון שהיה ממש טוב. אין להם יותר מדי נבלים חוץ מזה ביקום הקולנועי שלהם. יש בקומיקס, כמובן.
בכל מקרה זה דיון די עקר, "למי יש גיבורים/נבלים טובים יותר" זה דיון של פאנבויז שיודעים את כל הקומיקסים בעל פה...

ישן 20-07-2015, 20:26
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "חבל לבלבל את השכל בלי לדעת מה הולך להיות בסרט."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kill-Machine
כל פעם מחדש אנשים מקשקשים שטויות על סרטים שאין להם מושג מה הולך להיות בהם ואז כשהסרט יוצא נאלצים לאכול את הכובע.
מותר גם להגיד "אני לא יודע" ולחכות לסרט. אנשים אמרו שהית' לדג'ר לא מתאים להיות הג'וקר. אנשים אמרו ש-quicksilver נראה מטופש לפני שיצא X-Men DOFP.
די, תתבגרו. כל מה שראינו זה טריילר. הסרט יוצא כמעט עוד שנה. אם היו לנו את כל התשובות היום, לא היינו צריכים לראות את הסרט.

בויה,
אני לא גולני \ שרוקי \ מק (שכחתי מי מהם היה מכור לקומיקס).

כולה שאלתי איך זה הגיוני שסופרמן נגד באטמן בטענה שהוא עושה טרור לפושעים.

נ.ב

הית' לדג'ר היה אדיר בתור הג'וקר, הוא הדמות שהייתה הכי טובה לדעתי בסרט.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-07-2015, 21:56
מנהל פורום חומרה

תחליט. או שאתה לא מכיר את הקומיקס,
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=Kill-Machine]כל פעם..."

או שאתה מכיר מספיק טוב כדי להגיד "זה אחד הדברים הכי מפגרים ששמעתי מאז שנולדתי".

אנשים משום מה חייבים ישר להביע דעה על כל נושא, גם כשיש להם אפס אינפורמציה. כל מה שלי יש זה הטריילרים. אני לא מביע דעה נחרצת על איך יראה הסיפור או הדמויות או כל דבר אחר, כל דעה שיש לי אני מודע לכך שהיא מסתמכת על המעט שראיתי בטריילרים ואני טורח להבהיר את זה.

רק להבהיר את הנקודה שאמרתי קודם לגבי החיכוך בין שתי הדמויות. את הסיבה למה ברוס וויין רוצה לעצור את סופרמן אפשר לקבל בקלות, ונראה שהם אפילו הכינו את זה יפה בעלילה של Man of Steel (אפילו שלא ממש התחברתי לסרט), סופרמן הוא חייזר עם כוחות על שמסוגל להשמיד את האנושות, בקרב שלו מול זוד נהרגו ערימות של אנשים במטרופוליס ולכן צריך לעצור אותו. כמובן שבנקודה זו סופרמן הוא עדיין לא "סופרמן", אף אחד לא מכיר את האיש שמתחת לגלימה, כולם רק מכירים את החייזר הזה שבגללו מטרופוליס נחרבה.
מצידו של סופרמן, שם חסרים לנו קצת פרטים לגבי איך מתחיל החיכוך שלו עם באטמן, אולי הממשלה או לקס לות'ר או שניהם מתערבים שם איכשהו, אבל על פניו מה שמוכרים לנו מהטריילר זה שבאטמן הוא Vigilante (אני לא מכיר מילה טובה יותר לזה בעברית, התרגום הוא בערך ספר: "איש שלוקח את החוק לידיים"), וסופרמן בתור אחד שכנראה מאמין בסדר חברתי ובזה שאף אחד לא צריך לקחת את החוק לידיים רוצה לעצור אותו. כמובן שחסרה פה חתיכה משמעותית, אבל אנחנו יודעים את זה ומחכים לסרט בסבלנות.

יפה שאתה חושב שהית' לדג'ר היה מדהים, אבל אתה ראית כבר את הסרט. השאלה היא מה חשבת כשרק שמעת שהוא הולך לגלם את הג'וקר, אם היית בשלב שזה בכלל עניין אותך. את רוב ה"סצינה" של אוהדי הקומיקס הידיעה שלדג'ר הולך לגלם את הג'וקר, רק הידיעה הזאת בלי שום אינפורמציה נוספת, כמעט הוציאה אותם לרחובות לשרוף חנויות. אני זוכר את זה, זה היה מטורף. יש נטיה כזו לאנשים, או אולי דווקא לקבוצה הקולנית ביותר מתוכם, להכריע מיד מה דעתם על כל נושא, גם כשאין להם אינפורמציה.

רק דעתי, בכל אופן.

נ.ב.
כמובן שאתה לא היחיד שהגיב בפסקנות כזו על הנושא, על כל פיפס בטריילר יש אוסף עצום של אנשים באינטרנט שמדסקסים דיונים אינסופיים על סמך כלום ומחליטים שזה נראה חרא וזה נראה מדהים... אם מסתכלים על זה מהצד זה נראה פשוט הזוי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר