לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2015, 21:20
  משתמשת נקבה -pestilence- -pestilence- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.15
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "אוהו, הפעם האקשן התחיל דיי..."

כי לגרום לבנאדם להרגיש דחוי ולא רצוי זה מאוד יפה (ולא, אני ממש לא מדברת רק עליה, אלא על כולכם)..

ובנוגע לחוסר היכולת שלי לעזוב כבר את המקום הזה לתמיד: קיבינימאט, מה לא ניסיתי? שלושה ימים אחרי שפתחתי את האשכול ההוא ביקשתי מהשכן שלי, שהוא סטודנט להנדסת מחשבים,
לחסום לי בלפטופ את הכניסה לאתר בדרך שלא אצליח לעקוף אותה... עבד לזמן קצר ואז גיליתי את "העכבר האנונימי" ונכנסתי דרכו, או מהמחשב הנייח בבית... החזקתי כמעט חודשיים (שזה יפה)
בלי לכתוב כאן, ו.. חזרתי. אני באמת לא יודעת מה עוד לעשות כדי להפסיק להיכנס ולכתוב באתר הארור הזה, שברור שלא מכבדים אותי ולא מעריכים אותי בו בגרוש.
עובדה - שיתפתי שנולדה לי אחיינית ראשונה, ואפילו מזל טוב אחד לא קיבלתי. כמה נבלות אפשר להיות?
פתחתי אשכול מוזיקלי (ואני לגמרי מתחרטת על זה) כדי לעורר קצת עניין בפורום מת ואף אחד לא הגיב עליו למעט גולש אחד, וגם השיר שלו הוא סוג של עקיצה (?here we go again)... אז בשביל מי?
בשביל מה לעזאזל? בשביל שי והתגובות המפגרות והטרוליות שלה? בשביל ההרגשה המחורבנת הזו שמתעלמים ממך? סביר להניח שגם ההודעה הזו שאני כותבת עכשיו היא מיותרת כי היא רק גורמת
לכם סיפוק.
אז אתם יודעים מה? לא צריך, אל תגיבו, אל תתייחסו, ותהיו מגעילים, סבבה, אבל רק תדעו איך אתם גורמים לבנאדם אמיתי להרגיש. זה הכל. ואני רצינית לגמרי, שלא יהיו ספקות. לא הייתי טורחת לכתוב
את כל זה אם לא הייתי רצינית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2015, 13:10
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אני מתנצל על העקיצה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי -pestilence- שמתחילה ב "כי לגרום לבנאדם להרגיש דחוי..."

אבל את חייבת להודות (ואפילו עשית את זה באשכול זה ממש) שזה הפך כבר למשהו שמעבר להרגל. את יוצאת בסערה וטריקת דלת ואז שבה עם כינוי אחר וזה מעגל שחוזר על עצמו.

בנוסף:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -pestilence-
כי לגרום לבנאדם להרגיש דחוי ולא רצוי זה מאוד יפה (ולא, אני ממש לא מדברת רק עליה, אלא על כולכם)..

באמת? כולנו? ראית באשכול המדובר מה הייתה התגובה שלי אליך? ואני יודע שאני לא היחיד שלא מנסים לגרום לך להרגיש דחוייה.

בנוסף - איפה הודעת על האחיינית החדשה שלך? (קצת התבאסתי מהעזיבה הקודמת שלך כי רציתי להתעדכן לגבי הנושא) מאז שראיתי ששבת אני מנטר את משב"ר ו 20+ ולא ראיתי את ההודעה ואני יודע שאת לא מספיק יהירה לשים אותה תחת "סקופים וחדשות"...

נ.ב, לגבי האחיינית: תמונות, או שזה לא קרה! (אלא אם שמת אותם בהודעה שציינת למעלה ובמקרה זה - אתנצל שלא חיפשתי יותר טוב).

נ.ב.נ: יש מצב שדאבל שי התכוונה למה שאמרה באופן חיובי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:10

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר