לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2005, 09:39
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
סיפתח לבוקר :P
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "חברים, איך עבר עליכם השבוע ?"

בוקר טוף לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
יש לי מלא מה לספר שכן מלא זמן לא כתבתי באשכול שכזה, אז....
אני אתחיל בחופשת פסח - שכמובן שהייתה נהדרת ומשעשעת ביותר, פרט לעובדה שיצא לי להיות המון עם חבר
שלי (דבר נהדר שהיה חסר לשנינו מפאת מחסור בזמן), הייתי בטיול בצפון עם המשפחה .
ההורים שלי ממש חזרו מארה"ב אחרי כמה שבועות שלא ראיתי אותם (דבר שהיה לי מאוד קשה אבל בחן גם
את העצמאות שלי, שלא נדבר על העובדה שהם מילאו לי מזוודה במתנות כפיצוי חנפני במיוחד...)
אז באופן ספונטני לקחנו את הג'יפ וקרענו את הארץ, היעד היה הגליל העליון רק שלקח לנו כמעט 4 שעות להגיע
אליו (כי אבא שלי החליט לעשות סיור בקריות ), לבסוף הגענו לקיבוץ "לוחמי הגטאות", עשינו לנו סיור
קטן בנהריה וטרפנו ארוחה לילית ב"אווזי" וקינחנו ב"קפולסקי" באיזו עוגת שוקולד חמה - ממש לאכול ולמות .
למחרת הצפנו לעבר "יחיעם", "כפר הורדים" והתנחלנו במתחם "תפן" - שם היו תערוכות מדהימות .
לבסוף בערב, עייפים אך מרוצים חזרנו לביתנו ולמחרת כבר הייתי צריכה לחזור לבסיס לעבוד :/

אחרי חופשת הפסח נכנסנו למרתון בצבא, אין רגע ד-ל, והשעות נהיות קשות עם כל משימה חדשה .
שבוע שעבר היה גם פורום כוח אדם גדול שהמפקד שלי ואני העברנו מול הקצינים שאנחנו עובדים איתם, פורום שעבדתי
עליו הרבה ובו הצגתי גם תוכנית שהכנתי, קיבלתי המון פידבקים חיוביים על העבודה בנוכחות כולם ו-3 קצינים שלי ביקשו
שאעבור אליהם אז המפקד שלי לא נתן להם לקשקש יותר מדי ואמר : "אם היא עוברת - אני עובר ביחד איתה" .
למחרת קרה לי את הדבר הכי משמח שיכל לקרות לי בצבא בזמן האחרון - קיבלתי תעודת הצטיינות פיקודית !!!!
מה שקרה זה ששלחתי את כל הקצינים החטיבתיים שלי לטקס המצטיינים ביחד עם החייל + נגד שנבחרו כמצטיינים
וממש לא תכננתי לבוא כי לא זימנו חיילים, רק קצינים ומקבלי המצטיינים .
אבל - ערב לפני התקשרה אלי קצינת כוח האדם שלי בפיקוד לוודא (עלק) שכולם מאצלי מגיעים לטקס וביי דה וואי
היא שאלה אם אני מגיעה, אמרתי לה ש-לא, אין מצב ושאין לי מה לחפש שם .
אז היא התחילה לריב איתי שאני קצינת כוח האדם של האגף ושלא מעניין אותה ואיך אני מקמבנת - אני מגיעה .
אמרתי לה : "אין בעיה, שימי לי פה 2 ארונות על הכתפיים ואני באה בתור קצינה"
בכל מקרה היא לא קיבלה "אנסה" או "אשתדל" אז הצלחתי להשיג לי הסעה עם סגן מפקד יחידה שלנו שהיה צריך
גם להגיע לשם מאיזור הבית שלי והתקשרתי למפקד שלי לשאול אותו אם באמת להגיע אז הוא אומר לי : "לא יודע, זה יום
עבודה שיתפספס לך ואת בכלל רוצה להגיע ?" אז אמרתי לו שיש לי איך להגיע ואין לי בעיה אז הוא אמר : "נו, טוב - תגיעי !"
בקיצור... הגעתי לפיקוד שלנו בבוקר ופגשתי מלא קצינים שלי מהסבב הקודם ומלא חיבוקים ונישוקים והטקס/כנס
היה ממש מרגש, רב הפיקוד נאם וגם קצינים בכירים ואז התחילו לחלק את המצטיינים של האוגדות .
ואז הגיעו לאוגדה שלנו ופתאום הקריאו אותי, הייתי בשוק לא נורמלי וממש התרגשתי עד כדי כך שאפילו לא הקשבתי
לקטע שהקריאו על העשייה שלי בשני תפקידים באגף, עליתי לבמה, הצדעות וכו' ואז ללחיצות הידיים של
קצין החיל הפיקודי והמפקד שלי אומר לי : "עבדדדדדדדדדתי עליך, הא ?"
קיבלתי תעודת הוקרה וספר ואיך שיצאנו משם כל הקצינים שלי באו לברך אותי וגם קיבלתי פרח מאחד הקצינים שלי .
המפקד שלי אומר שהייתי כ"כ מופתעת והתרגשתי שכמעט התעלפתי לו על הבמה !!!!
מסתבר שהוא והקצינת כ"א תכננו עלי אמבוש ועבדו עלי כהוגן (בניגוד לכל שאר המצטיינים שידעו מראש שהם מקבלים) .
וזהו - היה פשוט מדהים, ההורים שלי בעננים יותר ממני, הם הכינו לי זר ענקי בחדר הפתעה .
הנה תמונה (זר של ליזיינטוס סגול ולבן ושעווה) :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כרגע אני די אובדת עצות מה לעשות עם התעודה שקיבלתי כי זה די מוזר מבחינתי, שומדבר לא השתנה בעיני .
לאבא שלי (שגם קיבל תעודת הצטיינות מרחבית מהעבודה לאחרונה) יש בדיחה על דברים כאלו - לתלות בשירותים ונגמר הסיפור אז מה דעתכם, איפה לתלות את התעודה ?

ביום חמישי שלאחר מכן נשארתי בבסיס עד מאוחר (זה ה-יום לטחינה) וכבר לא ראיתי בעיניים, ישר לאחר מכן הלכתי לחבר שלי ואין לי מושג איך אבל הוא קילף אותי ולקח אותי לראות סרט מתוק "הדייט שלי לחתונה" .
נתתי לו לבחור בטענה ש"אנחנו צריכים קצת יותר רומנטיקה" (ולא הפסיק להתלונן כל הסרט שהוא מעאפן... )
ודווקא נהניתי מאוד בהתחשב בעובדה שבספונטניות (ובנעלי בית...) יצאנו מהשגרה העכורה !
ולרגל תעודת המצטיינת, ושמונה החודשים שלנו הוא קנה לי דובי האני מקסים, אפילו זפזפנו תמונה :

(אה, וכמובן שיש לצידה פרה - כמו שהוא מרבה לקרוא לי )

קפיצה מהירה לשבוע- היה שבוע קצר בהתחשב ביום הזכרון ויום העצמאות, אך עדיין נדרשתי להתמודד עם מצב
די מעאפן, מצב קיים שנוצר אצלנו באגף ובתור החיילת האחראית שם הרגשתי את הצורך לתקן את המצב המאוד מעוות שנוצר .
אני רוצה להגיד שכמה שלפעמים נדמה שאנחנו חלשים, כוח רצון ואופטימיות יכולים לנצח כל מחסום של כבוד עצמי .
היו לי שתי בחירות : האחת - ליפול (רגשית) ולתת למצב להחמיר, לטפס - גם אם נדרשתי מעט לחרוג מהכבוד
העצמי שלי, התוצאה הייתה קשה להשגה אבל נכנסתי בה כמו שור בסדין אדום ולבסוף היא הייתה משביעת רצון .
בעיקר מה שלמדתי מהנושא הזה הוא שבמצב שאני נקלעתי אליו שעם כל כמה שאני אוהבת לשמוע דעות אחרים, - הייעוץ של חבר שלי, חברותי מהצבא והורי היה טקטיקה שגיבשתי לעצמי - טקטיקה שלא הייתה נכונה לי .
בסוף הבנתי שאני חייבת לשנות פאזה, חייבת לשנות את המצב ורק כשהקשבתי להיגיון שלי הצלחתי להגיע לפתרון הנכון, גם אם הוא שם קצת "פס" על הרגשות, לפעמים פשוט חייבים לוותר על משהו .
"אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה", את זה אני לומדת מיום ליום בצבא
כולי תקווה שהמצב מכאן רק ישתפר ושסוף סוף המקום הזה יהיה מקום שכיף להיות בו, מקום חיובי (גם אם יוצאים ממנו בחצות הליל... )

וסהו, כאן תמה שעת סיפורי (אני פשוט אוהבת לשפוך חוויות כמו מעין "יומן", זה נחמד ) .
בהזדמנות זו אני רוצה לאחל לכולם שבת שלום, סופשבוע מקסים ורגוע !

תעשו חיים, סעו בזהירות ושמרו על עצמכם !

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 14-05-2005 בשעה 09:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2005, 18:29
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
שמוביקו מזל טוב מתוק!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "חברים, איך עבר עליכם השבוע ?"

לכל מי שיש יומולדת היום מזל מזל מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

אני אישית היה לי את השבוע הכי חרא בחיים שלי....ביום שני הייתה לי בגרות היה בסדר חשבתי שהשבוע רק יילך וישתפר כי זהו אני לא לומדת יותר מחשבים עד סוף שנה בע"ה..אבל מה למרות שיום שלישי היה יום טוב רק לקראת סוף הוא נהיה הכי מעפן בעולם...חברתי "הטובה" התעצבנה שאני לא באה למופע שלה ושל עוד חברות יותר נכון לטקס וכשניסיתי להסביר לה למה היא פשוט ניפנפה אותי.
אחר כך לא דיברתי איתה עד יום חמישי כשהסתבר שהיא בכלל רוצה להתאבד ואז התחלתי אני וחברותיי לרדוף אחריה כמו משוגעות..ואתם יודעים מה בסוף מסתבר שכולנו אחת אחת חברות חרא...
וזה פגע היא נעצה לי סכין בלב וסובבה אותו מיליון פעמים..אני חושבת שאחרי כל כך הרבה זמן שאני ניסיתי להשקיע בה את כולי להיות חברה טובה שלה היא פשוט ירקה,דרכה וקברה אותי.עכשיו אין לי שמץ לאן אני ממשיכה מכאן אבל זה בטוח חייב להיות מקום טוב יותר.

שיהיה לכם שבוע טוב יותר וגם לי שבוע יותר טוב הפעם

Willow
ושוב לכולם יומולדת שמייח! ורחלי המון תודה על הרצון לעזור לנו!
ישן 15-05-2005, 02:13
צלמית המשתמש של מיכל17
  משתמשת נקבה מיכל17 מיכל17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
היה שבוע נחמד :)

תחילת השבוע היה רגיל, ברביעי בערב יום העצמאות עשיתי משמרת של 12 שעות (במוקד 100 למי שלא יודע),
וזה היה מ18:30 עד 6 וחצי בבוקר..
וגם שנה שעברה הייתי במשמרת הזאת והיה ים שיחות והרוב זה תלונות על הפרעות מנוחה,
שבערב יום העצמאות אין הפרעות מנוחה.. אז היו הרבה אזרחים זועמים, אבל אין מה לעשות..
קיצור השנה עבר דווקא יחסית מהר, ורוב האזרחים קיבלו את העובדה שאין מה לעשות בקשר להפרעות מנוחה ושאין טיפול בזה.. ונגמר דווקא פסדר..
ובשישי בערב יצאתי עם חברות ל2 מקומות וחגגנו לי ת'יום הולדת, 21.. זקנה אה?
ובקושי ישנתי בבוקר ובצהריים באו אלינו דודים לחגוג לי גם, והיה דיי נחמד
ובערב הייתי אמורה לקבוע עם כמה חברות וידידים מהיחידה שלי, ולכמה חברות לא היה כוח,
אז בסוף יצאתי רק עם ידידים שלי אבל היה עדיין נחמד
ובזה נגמר השבוע והיום הולדת, והיה נחמד ביותר
אז שבוע חדש וטוב לכולם

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:56

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר