לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2015, 00:17
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אתה חייב להפסיק עם זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
תחליט, או שאתה שמאלני עוכר ישראל, או שאתה ימני ציוני.

(אין משהו שהוא באמצע).

ואם אתה עדיין חושב שאתה שמאלני מתון, אז אתה כנראה לא יודע מה ההגדרה של שמאלני.

אני יודע טוב מאוד מהן ההגדרות של שמאל וימין, במספר מערכות פוליטיות שונות מאוד
(בלבנון למשל החיזבאללה הוא שמאל קיצוני, והנוצרים המארונים הם הימין...).
גם ברור לכל בר דעת שההגדרות שלך מאוד מנותקות מהמציאות, ושרוב מהפוליטיקה הישראלית נמצאת באותו "אמצע" שאינו קיים לטענתך...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-09-2015, 00:31
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
טוב, החיזבאללה הוא שמאל קיצוני...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]תחליט, או שאתה..."

לא מבין מאיפה אתה שואב את הנתונים שלך אבל מה אני אגיד לך, אני לא אתווכח איתך כי הידע של במזה"ת הוא יותר רב משלי.

אבל בשורה התחתונה אנחנו חוזרים שוב לנקודת ההתחלה, במרבית התגובות שלך אתה מספק ניחוח ימני \ ציוני מובהק, אני יכול להביא לפחות 10 ציטוטים רק מהחודש האחרון, שמאלני לא נוטים להתבטא ככה, אם כן - אשמח לקבל דוגמאות.

מרבית השמאלנים שיצא לי להכיר תומכים בצורה מוחלטת בחלוקת המדינה, החזרת הגולן, ויתור על ירושלים, וכמובן את חוק השבות.

כמובן שיצא לי להכיר גם שמאלנים מתונים יותר, שרק בעד פיצול המדינה ל2 כי הם חושבים שזה הכי טוב.

בשורה התחתונה, אני לא מבין איך אדם שמחשיב את עצמו לציוני, יכול לוותר על שטח כמו יו"ש שהוא חלק בלתי נפרד מארץ ישראל והעבר של העם היהודי.

אשמח אם תוכל להסביר לי גם את זה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-09-2015, 09:38
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "טוב, החיזבאללה הוא שמאל קיצוני..."

קרא עיתונות לבנונית (לא את מה שאנחנו כותבים עליהם, את מה שהם כותבים בעצמם) ותראה בעצמך.
החיזבאללה נחשב לשמאל שם, והנוצרים המארונים לימין.

זה מאוד משעשע אותי מה שאתה כותב, כי עד היום מי שקורא לי ימני אלו לרוב שמאלנים מהסוג שאתה אוהב לשנוא...

שמאלנים לא נוטים להתבטא ככה?
שמאלנים אפילו השתמשו במילה "כיבוש" במובן חיובי, כדבר שראוי וכדאי לבצע, במשך עשרות שנים.
הנה מספר דוגמאות ממפלגת העבודה לדורותיה:

"לא היה דבר כזה פלסטינאים. מתי לאורך ההיסטוריה חי עם פלסטיני עצמאי בארצו פלסטין? לפני מלחמת העולם הראשונה האזור נקרא דרום סוריה וכלל את כל ירדן. זה לא שהיה בעבר עם פלסטיני שחי בפלסטין והחשיב את עצמו לעם פלסטיני ובאנו והעפנו אותם החוצה ולקחנו את ארצם. הם מעולם לא היו עם."

"עכשיו שכולם יודעים מה עשו לנו, מותר לנו לעשות הכול ולאיש אין זכות לבקר אותנו." (על השואה).

"ירושלים השלמה והמאוחדת הייתה ותהיה לעולמי עד בירתו של עם ישראל בריבונות ישראל, מוקד לגעגועיו וחלומותיו של כל יהודי."

"אילו אמרו לנו שמחיר השלום הוא ויתור על ירושלים המאוחדת בריבונות ישראל, הייתי עונה הבה נוותר על השלום."

"מטרת צה"ל להרתיע, או אם ההרתעה נכשלת – להכריע."

"לא יעלה על הדעת לרדת מרמת הגולן. מי שיעלה על הדעת לרדת מרמת הגולן יפקיר, יפקיר את ביטחון ישראל."

"מדינה פלסטינית בין ישראל לירדן תהיה סרטן בלב המזרח התיכון."

"מדינה פלסטינית בגדה תהיה תחילת הסוף של ישראל."

"לא מתוך חיפוש ובקשת דרך לסדר חיינו על יסודות הרמוניים של יצירה חברתית־כלכלית משוכללת אנו קובעים את קו פעולתנו, הדאגה הגדולה האחת השלטת במחשבתנו ועבודתנו היא כיבוש הארץ ובניינה בכוח עליה רחבה. כל השאר אינו אלא פרפראות ומליצות. אין אנו חובשי בית המדרש המתפלפלים בהלכות יצירה עצמית – אנו כובשי ארץ שהועמדו בפני קיר ברזל ועליהם לנפצו."

""אם לא נעמוד על הנגב, לא תעמוד תל אביב."

"מדינה יהודית חלקית אינה סוף, אלא התחלה. [...] הקמת מדינה ואפילו חלקית, תשמש מנוף רב כוח במאמצינו ההיסטורים לגאול את הארץ בשלמותה."

"ארץ לא מקבלים אלא כובשים."

"... היש עם בעמים אשר מבניו הגיעו לידי סילוף כזה, שכלי ונפשי, שכל מה שעושה עמם, כל יצירתו וכל יסוריו הם בזויים ושנואים, וכל מה שעושה אוייב עמם, כל שוד וכל רצח וכל אונס ממלא את לבם רגש הערצה והתמכרות? אכן, ברוסיה ב-1881, בעצם ימי הפרעות, ישבו בנים ובנות לעם ישראל והדפיסו בחשאי מתוך מסירות נפש, פרוקלמציות, הקוראות לפוגרומים, מתוך תקווה שהדם היהודי שישפך יעזור להתקוממותו של המוז'יק הרוסי. אכן יודעת ההיסטוריה העברית כל מני רנגטים ודגנרטים. צורות של שמד. כל עוד אפשרי הדבר שיבוא ילד יהודי לארץ ישראל, ילד שטופח על-ידי יסורי הדורות ומשא הנפש של דורות, וכאן ידבקו בו חיידקים של שנאה לעצמו, של 'עבדות בתוך המהפכה', ויטרפו עליו את דעתו עד כדי כך שיראה את הגאולה הסוציאלית בנאצים הפלשתינים שהצליחו לרכז כאן בארץ את האנטישמיות הזואולוגית של אירופה עם תאוות הפיגיון שבמזרח - אל ידע מצפוננו שקט."

"המפעל הציוני הוא מפעל כיבוש..לא במקרה אני משתמש לגבי היצירה היישובית במונחים צבאיים".

ויש עוד המון.

הנקודה שאתה בוחר להתעלם ממנה היא שכל המפה הפוליטית זזה שמאלה.
בנט היום מציע הצעות מדיניות שבשנות השבעים רק המפלגות הערביות העזו להציע,
ועם הדעות שלך אתה מתאים מאוד לדעות של מפלגת העבודה בזמנו.

ישן 22-09-2015, 09:45
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

כל הציטוטים שלך לא מחזיקים מים
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "קרא עיתונות לבנונית (לא את מה..."

מכיוון שכל הגורמים השמאלנים שאני מכיר (במיוחד העבודה) תומכים ברעיון חלוקת הארץ ומסירת שטחים רבים לאויב.

ברגע שהם תומכים ברעיון הזה, הציטוטים האלה לא שווים כלום.

בעניין חיזבאללה:

לא יודע מה כותבים עליהם בעיתונות הלבנונית, אבל בשורה התחתונה מזה עשורים שלמים הנוצרים יושבים בצד בשקט עם הראש למטה, ונותנים לחיזבאללה להיות הצבא הרשמי של לבנון, ארגון החיזבאללה נחשב היום לאחד החזקים בעולם, אם לא החזק ביותר (אולי רק מספרית דאע"ש עוקף אותו, אבל אני לא מכיר הרבה ארגוני טרור שמחזיקים טק"ק \ מזלטי"ם \ ושאר ארסנל ארטילרי מתקדם כל כך), החיזבאללה נלחם מה שנים במספר חזיתות, סופג אבידות רבות, ועדיין מצליח להחזיק קו גבול של מאות ק"מ ולהגן על לבנון מפלישה.

אפשר להגיד הרבה דברים על החיזבאללה, אבל שמאלנים הם לא.

נ.ב

אני דווקא חושב שכל המערכת הפוליטית זזה ימינה, קודם כל בימין כבר ירדו מרעיון 2 מדינות ל2 עמים, ודבר שני הקטע עם ביבי ו"הערבים נוהרים בהמוניהם לקלפיות" היה סוג של עלית מדרגה של דמות ציבורית במחנה הימין, אני באמת לא זוכר שאי פעם היה משהו כזה.

ישן 22-09-2015, 10:05
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "כל הציטוטים שלך לא מחזיקים מים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
מכיוון שכל הגורמים השמאלנים שאני מכיר (במיוחד העבודה) תומכים ברעיון חלוקת הארץ ומסירת שטחים רבים לאויב.

וגם בנט אם מסתמכים על ההצעה האחרונה שלו בנושא.
מה הפואנטה שלך? בנט שמלאני?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
בעניין חיזבאללה:

לא יודע מה כותבים עליהם בעיתונות הלבנונית, אבל בשורה התחתונה מזה עשורים שלמים הנוצרים יושבים בצד בשקט עם הראש למטה, ונותנים לחיזבאללה להיות הצבא הרשמי של לבנון, ארגון החיזבאללה נחשב היום לאחד החזקים בעולם, אם לא החזק ביותר (אולי רק מספרית דאע"ש עוקף אותו, אבל אני לא מכיר הרבה ארגוני טרור שמחזיקים טק"ק \ מזלטי"ם \ ושאר ארסנל ארטילרי מתקדם כל כך), החיזבאללה נלחם מה שנים במספר חזיתות, סופג אבידות רבות, ועדיין מצליח להחזיק קו גבול של מאות ק"מ ולהגן על לבנון מפלישה.

אפשר להגיד הרבה דברים על החיזבאללה, אבל שמאלנים הם לא.

לא מדוייק, אבל לא רלוונטי, ולכן מביא אותך למסקנה מוטעית.
אתה מסתכל רק על הציר הבטחוני, ורק מנקודת המבט של ישראל.
בכל הצירים - בציר הבטחוני, הכלכלי, החברתי ובמידת השמרנות הפוליטית - מארונים הם ימין, חיזבאללה שמאל קיצוני.

נ.ב

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אני דווקא חושב שכל המערכת הפוליטית זזה ימינה, קודם כל בימין כבר ירדו מרעיון 2 מדינות ל2 עמים, ודבר שני הקטע עם ביבי ו"הערבים נוהרים בהמוניהם לקלפיות" היה סוג של עלית מדרגה של דמות ציבורית במחנה הימין, אני באמת לא זוכר שאי פעם היה משהו כזה.

זו הסיבה שבנט בבחירות האחרונות הציע לספח את שטחי C, ולתת לפלשטינים לעשות מה שירצו בשטחי הרשות?

ישן 22-09-2015, 09:48
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "קרא עיתונות לבנונית (לא את מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
בשורה התחתונה, אני לא מבין איך אדם שמחשיב את עצמו לציוני, יכול לוותר על שטח כמו יו"ש שהוא חלק בלתי נפרד מארץ ישראל והעבר של העם היהודי.

אשמח אם תוכל להסביר לי גם את זה.

הרצל ציוני מספיק בשבילך?
כי אלו ציטוטים ממדינת היהודים:
"תינתן נא לנו ריבונות בחבל ארץ כלשהו על פני האדמה, שיספיק לצרכי עמנו המוצדקים, לכל השאר נדאג בעצמנו."
"היש להעדיף את פלשתינה או את ארגנטינה? האגודה תיקח מה שינתן לה ומה שיתקבל על דעת הקהל של עם היהודים."

לא רק שהקריטריונים שלך מגדירים 90% מהשמאלנים כ"ימנים", להגדרתך הרצל לא ציוני, כי לא רק שאיו"ש לא קריטית מבחינתו, גם ירושלים זניחה...

ישן 22-09-2015, 10:12
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

טוב שלא חזרתה אחורה בזמן לתקופת משה רבנו...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "[QUOTE=Narion] בשורה התחתונה,..."

הציטוטים שאתה מביא הם נחמדים,
אבל אתה מתעלם מהעובדה שבאותה תקופה (תחילת המאה ה20) העם היהודי היה מפוזר על כל הגלובוס, וסבל מאנטישמיות קשה.
רעיון המדינה לעם היהודי היה הכרחי, ולא ממש הייתה לנו זכות בחירה בנושא.

זה שבסופו של דבר הגענו לפלשתינה ולא למדגסקר או אוגנדה זה נס (אני מניח שאם זה היה תלוי באנשים אחרים, היינו כבר שם...).

אתה צריך לקחת בחשבון שבאותה תקופה ירושלים נשלטה ע"י הע'ותמאנים (שמה לעשות, היו מוסלמים...) ולא היה סביר בעליל שיהודים מסכנים יגיעו לארץ וידרשו את ירושלים, או כל עיר קדומה אחרת.

עבור המוסלמים מתחם הר הבית (אל אקצא, כיפת האבן, וכ'ו) הם איזורים קדושים, וללא ספק החשובים ביותר בארץ.

ככה שאני באמת לא מבין איך אתה מצפה שהרצל או כל דמות אחרת יטען משהו שהוא מעבר לכך שלעם היהודי צריכה להיות מדינה.

אני מקווה שאתה מבין שבאותה תקופה היהודים היו כלום, והמעצמות ששלטו בעולם יכלו למחוק אותנו בקלות.

בכל אופן, אני מתייחס לתקופות של 48 וצפונה, מבחינתי מה שהיה לפני זה הוא לא רלבנטי.

ב67 כשאיחדנו את ירושלים עם שאר הארץ, יכולנו במקרה הטוב פשוט להשמיד את מתחם הר הבית, או במקרה הרע להכיל ריבונות ישראלית מלאה.

מה שקרה זה שלא עשינו לא את ולא את זה, ואנחנו משלמים על זה מחיר עד היום.

ישן 22-09-2015, 10:49
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

הציונות הדרדרה עם השנים...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "זה שהרצל לא חי היום הופך אותו..."

מהסיבות הברורות - עקב השינויים שהתרחשו בעולם.
אני די משוכנע שמייסדי הציונות פינטזו על רעיון ארץ ישראל השלמה.

זה שהם אח"כ התפשרו על הרבה פחות מזה, זה בגלל שבDNA היהודי הדפוק שלנו אנחנו תמיד מעדיפים להתפשר ולצאת "בסדר" מאשר לכבוש ולקחת את מה שמגיע לנו בזכות.

זו גם הסיבה ששמאלנים רבים מעדיפים להתפשר על גבולות המדינה על מנות לרצות את המעצמות הגדולות.

אני מחשיב את עצמי לציוני שתומך ברעיון ארץ ישראל השלמה, אם ההגדרה לכך היא ימני קיצוני, אז אני כנראה אחד כזה.

ההסתייגות היחידה שלי היא שאני לא תומך ברצח מכל סוג, אבל אני בהחלט תומך בטרנספר שילווה עם מענק פיצויים למפונים.

מבחינתי מה שדאע"ש עושים עכשיו במזה"ת הוא מעולה, כי הם בעצם עושים לנו את כל העבודה השחורה (מפנים את כל הזבל לאירופה).

אני מקווה שאחרי שהם יסיימו עם הסורים והעיראקים, הם יעברו לירדנים ולמצרים, ובסוף אנחנו נוכל לנקות את כל השארית שנשארה מדאע"ש, וסוף סוף לקבע את הגבולות האמיתים שלנו.

אני מקווה שעד אז יהיה לנו רוה"מ נורמאלי, ולא בובה שמפחדת מהצל של עצמה.

ישן 26-09-2015, 08:43
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

אתה משווה אבל את גודלה של גרמניה לישראל?
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "הדעה שלי על ארץ ישראל השלמה..."

לגרמנים (על אף מדיניות ההגירה המטופשת של מרקל) יש המון המון שטח ליישב.
לציונים אין כלום, ישראל היא בסה"כ רצועת חוף מנהריה עד אשקלון.

את הנגב מאכלסים ברברים מהמדבר, ובשאר חלקי הארץ אף אחד לא רוצה לגור, כי זה כמו מדינת עולם 3 (ערד \ בית שאן \ שאר החורים) או שזה בסמיכות לחברינו הערבים.

נתון נוסף ששכחת:

הגרמנים כבשו את מרבית אירופה במלחה"ע ה2, ולאחר מכן הם איבדו את הכל, הם יכולים להאשים רק את עצמם.

סביר מאוד להניח שאם היטלר היה מסתפק רק במזרח ומערב אירופה, זה היה גודלה של גרמניה הנאצית.

כשאדון היטלר החליט שהוא רוצה להיות מלך העולם, הנפילה לא איחרה לבוא.

בשורה התחתונה הנקודה שלי היא שלגרמנים הייתה הזדמנות להחזיק בשטחים שנלקחו מהם בעבר, לנו עדיין לא הייתה אפשרות כזאת, ולא רק שלא הייתה לנו הזדמנות כזאת - גורמים פנימים וחיצונים רבים רוצים בכוח לחלק עוד יותר את המדינה הקטנה שלנו.

מה שמוביל אותי לשאלה - מהי עמדך בנוגע לפיתרון 2 מדינות ל2 עמים, וויתור על חלקים נרחבים ממדינת ישראל תמורת עם ללא זהות שמורכב מפליטים...?

ישן 26-09-2015, 23:28
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "את הנגב מאכלסים ברברים מהמדבר"

אפשר להצדיק כל עמדה אפשרית.
כל מה שצריך זה להסתכל רק על העובדות שמצדיקות את העמדה שלך, ולהיות בטוח שאתה צודק....

השאלה היא האם אתה מחפש את הבעיה, או את הפתרון.
ולפי איך שאתה כותב הגישה שלך זהה לזו של ערס שמסתובב ברחוב ומחפש צרות.
אז אתה מוזמן לחטוף כמה שתרצה בסיבוב חיפוש הצרות שלך (וזה ממש לא משנה מי התחיל...),
אני לא מתכוון לחטוף בגללך.

ישן 27-09-2015, 07:35
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מדוע ?
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "עדיין יש לך הזדמנות ללכת לאוגנדה..."

ארץ ישראל היא מולדתי, מדינת ישראל היא ארצי. את מיטב כוחותי תרמתי להביאה עד הלום. אני מקווה שההמשך לא יהיה בגדר של חלום.

ואם כבר - קיימת מדינה יהודית בבירוביג'אן או נעשו נסיונות רציניים להקים מדינה יהודית בארגנטינה.
אבל כפי שכתבתי, עבורי אין תחליף למדינת ישראל הנוכחית. רק נפטר מ"סרח העודף" ונשקיע אך ורק בקידום מדינתנו והכל יחזור על מקומו בשלום גם ללא שלום פורמלי עם הפלסטינאים.
אל תביא לי את עזה כדוגמא - היא דוגמא לא טובה, שהצליחה בחלקה אבל לא בשלמותה. זה כאשר נותנים לחתול לשמור על השמנת.

אני תמה על המלצת יהודים לעזוב את הארץ. כל יהודי ( כולל אלו שאינם מוכרים ע"י הרבנות האורטודוקסית ) מקומו במדינת ישראל. אפילו לאנשים בדעותיך יש מקום ולעולם לא אנסה להפטר מהם.
רוב יהודי מוצק הכולל מגוון דעות היא הערובה היחידה לקיומנו בחבל ארץ זה ולקיומה של מדינת ישראל.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 27-09-2015 בשעה 07:39.
ישן 27-09-2015, 10:27
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
האמונה הפקוחה בזכותנו לחיות במדינת ישראל היא הנוסחת בי בטחון
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "האמונה העיוורת בכוחו העצום של צה"ל"

ההשוואה לארה"ב איננה רלוונטית כלל ועיקר כמוהן כל מלחמות המדינות הקולוניאליסטיות

כאשר הצבא האמריקאי נלחם על פגיעה בשטח ארה"ב עצמו (פרל הארבור), הוא ידע להשיב מלחמה שערה ולהביס את התוקפן. כמובן שהמלחמות ה"זרות " כמו : ויאטנם, עירק, אפגניסטן, לוב במידה מסויימת ואפילו קובה - הצבא ברח ו"זנבו בין רגליו".

יכולתנו נובעת מצדקתנו על קיום מדינתנו ולרעיה איננו מצליחים להדוף את התוקפים אותנו מהשטחים הכבושים. לא בגלל חוסר כוח אלא, בגלל מגבלת הכוח. אני מאמין שהסדר עם הפלסטינאים יביא לרגיעה ושליטתנו על שטחי מדינת ישראל המוסכמים וקיומה של מדינה פלסטינאית לצידנו יבטיח עתיד ורוד.
כמובן, שאינני מתכוון ל"הסדר" מסוג עזה, למרות שתמכתי בו כרע במיעוטו. אני מתכוון להסדר בהסכמה. הסדר שיבטיח את בטחוננו המוחלט אם קיים דבר שכזה ?

יפה שאתה משווה אותנו למשטר הרודני הסורי - בו שולט מיעוט מבוטל על הרוב. מה שיבוא אם לא נשכיל להישמר לנפשותינו בפני מדינה מהים ועד הנהר. בסוריה ההרס החל מבפנים, מרידת הרוב ה"דומם" נגד המיעוט. אליו חברו כוחות מבחוץ, יציר כפיה של ידידתנו הגדולה ארה"ב במהלך אחת המלחמות לא לה.
אני תקווה ש"חזרה גנרלית" מצפונינו - תפקח את עיני אלו המאמינים בשמירת המצב הקיים או הגרוע ממנו סיפוחם של השטחים הכבושים ואולי אפילו כיבושים נוספים לא עלינו.
ישן 22-09-2015, 00:27
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

אני מקווה שאתה מבין שהעם היהודי נחשב לקטן בעולם...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי phy שמתחילה ב "יש עם זה בעיה כי לדוגמא ברור..."

מבין הדתות הגדולות (נצרות \ איסלאם \ יהדות \ בודהיזם \ שאר הדתות המונפצות).

היטלר, לא רק שהוא היה קרוב להשמיד את העם היהודי, בעלות הברית אפילו סייעו לו (סירבו לקלוט יהודים לפני תחילת עידן מחנות ההשמדה, סירבו להתקיף מהאוויר מסילות רכבת שהובילו בקר לשחיטה, אהה סליחה - יהודים.
וכמובן הדובדבן שבקצפת - התעלמו ממחנות ההשמדה והריכוז (למרות שהם נהנו משליטה אווירית מוחלטת בחודשים האחרונים של המלחמה, ויכלו למנוע את מותם של מאות אלפי אם לא מיליוני יהודים).

אם היטלר היה גומר את יהדות אירופה, הוא היה ממשיך לקהילות היהודיות בצפון אפריקה, ואז בפלסטין.

ואז כנראה שלא היו נשארו יותר יהודים בעולם, אהה סליחה במקרה הטוב הקהילה היהודית בארה"ב הייתה שורדת, אבל כמובן שהיא לא הייתה רלבנטית.

אז לא, לא ניתן להשוות את השואה של היהודים, ל"רצח העם" (שלא היה) של אחיך הפלסתינאים.

אם אני זוכר נכון, מאז קום המדינה מתו פחות מ12K ערבושים, דאע"ש, אסד, ושאר החולרות שוחטים את המספר הזה בכל חודש, ועדיין, אף אחד לא מגנה אותם, או מדבר על רצח העם הסורי.

הצביעות של השמאלנים ושאר הנאורים פשוט גורמת לי לבחילה.

ישן 22-09-2015, 10:00
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אני מקווה שאתה מבין שהעם היהודי נחשב לקטן בעולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אני מקווה שאתה מבין שהעם היהודי נחשב לקטן בעולם... מבין הדתות הגדולות (נצרות \ איסלאם \ יהדות \ בודהיזם \ שאר הדתות המונפצות).

נשפכתי מצחוק...
זה כמו להגיד "ברור לך שהר האוורסט נחשב לקטן בעולם, אם משווים אותו לאירופה, אפריקה ואנטרטיקה"...

תשווה אותנו לקהילות אתנו-דת אחרות, ולא לדתות מסיונריות, ותקבל פרופורציות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:00

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר