לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2015, 20:51
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
לרבים שתוהים לאן נעלמתי - התשובה היא שהפכתי לגבר מוכה בסין

לרבים שתוהים לאן נעלמתי - התשובה היא שהפכתי לגבר מוכה בסין, שזה די דומה לאישה מוכה בישראל רק שאין מעונות או סימפטיה - רק סינים שלא מבינים על מה אני מדבר.
במשך שנים אני טוען שהפמיניסטיות הרדיקליות מזיינות את השכל כשהן מדמיינות שבוקס אחד משאיר טראומה לדורות. בדיעבד, טעיתי. בכל פעם שאני הולך לישון ורואה בעיניים שלי את היד הדוחה של Shirin Noufi מתקרבת אלי כשאני רדום כדי להוריד לי אגרוף רק בגלל שלפני חודשיים ישבתי לקפה עם בחורה אחרת ולא סיפרתי לה, או שסיפרתי לה שלא ישבתי, או שסתם לא עניתי את מה שהיא רצתה לשמוע - אני פתאום מבין שאלימות במשפחה זה משהו שיכול לקרות גם אצל פרופסור אשכנזי ומליונרית ערביה שמדברת עברית כשפת אם.

אז כן - חשבתי שזה מדליק מצד אחד לא מסוכן מצד שני לנהל רומן עם ערביה נוצריה בת 32 שיש לה גם גוף במידה אפס, גם חזה במידה 75, וגם אבא עם ארנק מרשים בגודלו. הייתי אמור לנחש שהיא נרדמה בשיעור על פרשת לוינסקי ולא שמעה שרומנטיקה היא בלתי שפיטה?
אני תקוע בסין בלי דרכון (היא קרעה אותו), בלי תעודת זהות (היא שברה אותה) בלי בגדים (היא גזרה אותם), בלי טלפון נייד (היא לקחה אותו וניתצה), עם חשבון מפלצתי שבעלי הבית דורשים שאשלם אחרי שעשתה פוגרום בדירה כאילו שהיא קית ריצ'ארדס מודל 1975.

למשטרה הסינית היא אמרה שמכות זה כמו חומוס : עושים אותן באהבה ושבגדים קרועים זו המילה האחרונה באופנה במזרח התיכון. היא דיברה אנגלית גרועה, אבל זו של הסינים גרועה יותר, אז הם הציעו לנו למצוא פיתרון, מה שהזכיר לי שוטרים ישראליים שהציעו לנשים מוכות להרגיע את הגבר. היא גם הציעה שוט מהוודקה אליה היא מחוברת באינפוזיה מאז שהפסיקה עם הקוק - לחיים.

הגוף שלי כואב. גם הנפש. החשבון ייעשה בישראל, כשייתנו לי סוף כל סוף לטוס - כי הרי מה הגיוני יותר מלרתק אותי ולתת לתוקפת לברוח.
יש לי כרטיס טיסה לשבת, אבל הסינים עומדים על כך שאצא מסין רק עם דרכון פולני וויזה שיקחו שבועות או חודשים עד שיונפקו.
עד אז, אני אפילו לא רשאי לנסוע ברכבת, ונשאר תקוע בשכונה גנרית בפרברי סוז'ו שבפאתי שנגחאי .

להנאתכם - תמונות מהפוגרום וגם תמונה של המפלצת.

בפרק הבא: הסחטנות של שירין. יש למה לצפות.

ועוד משפט לסיום: אם מישהו מצפה שאצטרף לארגון להב"ה, אל תבנו על זה. שירין נופי איננה מדגם מייצג של נשים ערביות. היא אקזמפלר מופרע ואלים יוצא דופן, שכבר נעצרה בעבר בגלל תקיפה, שהיה לי חוש שיפוט רע במיוחד לא לזרוק כבר לפני חודשיים.

תמונות
זהירות - ספויילר!

מתוך עמוד הפייסבוק של פרופסור אמיר חצרוני

https://www.facebook.com/profile.php?id=434075

פוסט המשך

קצת לפני שהדרכון שלי הושחת על ידי
Shirin Noufi
והדירה שלי הפכה לחדר מלון של רוקר מהסבנטיז עם שברי בקבוקים של וודקה בכל פינה קיבלתי משירין וממשפחתה הצעה מפתה: שים כופר של חמשת אלפים שקל על השולחן וסוגרים עניין.
סירבתי כי גדלתי על ברכי גולדה מאיר שלימדה אותי שעם מחבלים ערבים לא מנהלים מו"מ. אגב - מדובר במי שהמשפחה שלה מנהלת חברה שמרוויחה בכל שנה רק עשרה מליון שקלים אחרי משכורות בעלים, לפי עדותה.
להנאתכם - ההצעה המפתה

תמונה

זהירות - ספויילר!

חתימתך העצומה בגודלה, והחורגת בכמה סדרי גודל מחוקי החתימות, הוסרה. הסרת חתימה היא פעולה ארוכה יחסית, וכך גם כתיבת ההסבר הזה. אם תחליט לצפצף שוב על החוקים, בפעם הבאה יעשה דבר אחר שמסיר את החתימה בקליק אחד: חסימת משתמש. לשיקולך.

נערך לאחרונה ע"י יוני.1 בתאריך 24-09-2015 בשעה 20:58. סיבה: מה ששישי אמרה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר