לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2015, 13:38
  משתמשת נקבה pestilence~~ pestilence~~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.15
להיות שונה *מבחירה*

נתקלתי היום בסרט תעודה על אנשים שעשו קעקועים בכל גופם, כולל הפנים והעפעפיים... ואני פשוט לא תופסת את זה: למה? מדוע הם מרגישים צורך לסמן את עצמם בצורה כזו ולבלוט
באופן שלילי כל כך בחברה? למה הם בוחרים להיות חריגים? יש אנשים שלא בחרו בשוני שלהם והיו מתים להיות כמו כולם, למשל: אני. אני לא בחרתי להיות נמוכה כל כך, לא בחרתי בתגובות
שקיבלתי במשך השנים מאנשים, לא בחרתי בנעיצות המבטים שאני נאלצת לסבול... לפעמים מסתכלים עלי (בעיקר ילדים, אבל לא רק) כאילו יש לי ארבעה אפים, קרניים, וזנב. בחיי שזה מעיק.

לגובה שלי יש השפעה מכרעת על הדרך שבה אני תופסת את עצמי, על האופי שלי, על מי שאני וכאמור, גם על הדרך שבה החברה רואה אותי ומתייחסת אלי. אחרי הכל, לצערי, הגובה שלי הוא סימן ההיכר
הכי בולט שלי, והוא כמובן משפיע בצורה דראסטית גם על הסיכויים שלי למצוא בן זוג אי פעם... אני לגמרי חושבת שאם הייתי גבוהה יותר, היה לי הרבה יותר קל בחיים האלו... עד היום לא למדתי להשלים
עם הגובה שלי... והנה באים האנשים האלו בסרט, ובוחרים להפוך את עצמם לפריק שואו מגוחך! ואני שואלת, ופשוט לא תופסת: למה?!

http://hot.ynet.co.il/home/0,7340,L-12450,00.html

נערך לאחרונה ע"י pestilence~~ בתאריך 03-10-2015 בשעה 13:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2015, 00:12

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "הם חושבים שזה יפה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
ויש מספיק בחורות שמסכימות.
בקושי. לפחות לפי הסרט. בחייך, לא ראית איך נרתעים מהם? גם מגברים וגם מנשים? ובצדק, הם נראים פריקיים!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
הבעיה שלך בחיים, זה לא הגובה.
אוקיי (ואנא זכור שלא ביקשתי ניתוח אופי או אנליזה פסיכולוגית)., אבל כמו שאמרתי, זה משליך על כל תחומי החיים שלי!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
יש המון בחורות נמוכות שאני הכרתי שטובעות ממחזרים.
"טובעות"... נו שוין... בסדר. אבל השאלה היא כמה נמוכות הן, וכמה ההורים שלהם (בעיקר האבא) עזרו להן בקטע הזה באמצעות פרגונים וחיזוקים חיוביים מאז הילדות.
אני מאבא שלי זוכרת הרבה ביקורת ומעט פרגונים, האם זה השפיע על האדם חסר הביטחון שגדלתי להיות? יש מצב גדול מאוד.
ישן 04-10-2015, 01:12
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי pestilence~~ שמתחילה ב "[QUOTE=ai22]ויש מספיק בחורות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pestilence~~
בקושי. לפחות לפי הסרט. בחייך, לא ראית איך נרתעים מהם? גם מגברים וגם מנשים? ובצדק, הם נראים פריקיים!
אני מכיר כמה כאלה.
בחורות פחות שופטות, אז גם מקועקעים כבדים לא מתקשים למצוא בחורה.
לרוב גם הן "פריקיות" או מקועקעות קלות.
בחורות שמקועקעות באופן כבד - נמצאות בבעיה קשה, כי גם גברים מקועקעים - מחפשים אסתטיות.
במקרים שאני מכיר - הם עובדים בתחומים שמקבלים מראה כזה - מועדונים, מוזיקה, אומנות ועיצוב.
אני מכיר גם תוכניתן שהיה פעם ממש פריק - אבל הוא באמת ממש סבל, ואף אחד לא הסכים להעסיק אותו מחוץ לעולם האופן-סורס.

ציטוט:
אוקיי (ואנא זכור שלא ביקשתי ניתוח אופי או אנליזה פסיכולוגית)., אבל כמו שאמרתי, זה משליך על כל תחומי החיים שלי!
"טובעות"... נו שוין... בסדר. אבל השאלה היא כמה נמוכות הן, וכמה ההורים שלהם (בעיקר האבא) עזרו להן בקטע הזה באמצעות פרגונים וחיזוקים חיוביים מאז הילדות.
אני מאבא שלי זוכרת הרבה ביקורת ומעט פרגונים, האם זה השפיע על האדם חסר הביטחון שגדלתי להיות? יש מצב גדול מאוד.
נכון - ושם הבעיה.
ברור שיש אנשים רעים שמנצלים כל נקודת חולשה שהם רואים כדי השפיל,
וברור שיש אנשים טיפשים - שאפילו לא שמים לב.
אבל ההתעללות הזאת מאוד נפוצה בחברה החילונית.
כולם סובלים,
וזה לפחות עדיף מהתעללות מינית.

ציטוט:
אבל השאלה היא כמה נמוכות הן
קחי למשל את אשתי - בגובה 154 ס"מ (מה ששם 5/6 מהבנות מעליה בגובה). היא גם לא טורחת לשים עקבים (שדי מדגישים את הנסיון לא להראות נמוכה - והכישלון בכך).
אז ברור ששמתי לב שהיא נמוכה ממני, כמו רוב הבנות שיצאתי איתן,
אבל הבנתי עד כמה - רק אחרי שהיא אמרה לי מה הגובה שלה.

בחורה אחרת שהכרתי, בערך באותו הגובה, עבדה איתי באינטל, וכל הזמן חיזרו אחריה שם - שזה היה קצת נדיר.
הייתה שם למשל בחורה אחרת, שנראתה ממש מדהים - אבל גבוהה,
והיה ברור שהיא סבלה מחוסר במחזרים - כי רק בחורים בגובה שלה או מעליו העזו להתחיל איתה.
וכאלה יש די מעט.
גם מבחינת בגדים - בחורות רזות ונמוכות נכנסות לבגדים שבחורות גבהות יכולות רק לחלום עליהם, אפילו אם הן רזות.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 04-10-2015 בשעה 01:27.
ישן 04-10-2015, 14:44

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "[QUOTE=pestilence~~]בקושי...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
הייתה שם למשל בחורה אחרת, שנראתה ממש מדהים - אבל גבוהה,
והיה ברור שהיא סבלה מחוסר במחזרים - כי רק בחורים בגובה שלה או מעליו העזו להתחיל איתה.
וכאלה יש די מעט.
גם מבחינת בגדים - בחורות רזות ונמוכות נכנסות לבגדים שבחורות גבהות יכולות רק לחלום עליהם, אפילו אם הן רזות.
מסכימה שבחורות מאוד גבוהות גם הן לא מלקקות דבש. נגיד, מתקשות למצוא גבר (כי גברים בכללי לא רוצים לצאת עם בחורה גבוהה מהם). וגם כשהן צריכות למצוא נעל במידה שלהן...
קצת יותר מסובך. לי, למשל, אין בעיה למצוא נעליים במידה שלי.
אולי אני צריכה להתנחם בזה... אבל אני בכל זאת לא יכולה שלא לשאול את עצמי למה אלוהים הוא כל כך לא פרופורציונלי ביצירותיו, ושיש מצד אחד אנשים בגובה 2 מטר, ומצד שני...
אנשים כמוני. יותר מפעם מצאתי את עצמי מסתכלת על אנשים עוברים וחושבת: לו רק היו לי 2 סנטימטרים ממנו, 3 סנטימטרים ממנה, וכן הלאה... כדי שיהיה לפחות קצת איזון!
ישן 04-10-2015, 16:36

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "אני לא יודע עד כמה את נמוכה..."

אבל אני רק 1.35... אז כן, הגובה שלי הוא פקטור משמעותי ביותר. יותר מכך: הוא הפקטור בה"א הידיעה.

כשהתחלתי את חטיבת הביניים, לפני בדיוק 20 שנה, לאחר ביקור אצל הרופא שכלל ביטויים כמו "גיל העצמות", התחילה להתברר לי העובדה המרה שהסיכויים שאמשיך לגבוה מעבר ל-6 ס"מ שווים לרצפה.
התגובה שלי לאחר שיצאתי מחדרו הייתה לבכות. אבל ממש. אני זוכרת שאחד מטכנאי הרנטגן שם חיבק אותי (בנוכחות אמי) ואמר לה שכדאי לשלוח אותי לחוג ג'ודו או משהו, כי "היא צריכה להתפרק קצת".

כשהייתי בת 17, עת הגיעה השעה להתייצב בלשכת הגיוס לבדיקות, גם נודע לי לראשונה השם של הגזירה שלי: מוזאיקה טרנר, שהיא הצורה הקלה יותר (לפחות זה!) של תסמונת טרנר... שתי הצורות הנראות
ביותר לעין בהן המוזאיקה ה"חביבה" הזו באה לידי ביטוי אצלי הן:
1. הגובה, כמובן. גברת פלפלת שברוב הפעמים לא מגיעה לרצפה כאשר היא יושבת, וגם לא מצליחה להגיע לדברים הנמצאים על מדפים גבוהים :/
2. יש לי המון, המון, ה-מ-ו-ן נקודות חן על כל הגוף. המון. כדאי לבדוק אותן מדי פעם.

מהרבה בחינות, לבנות שנולדות עם המוזאיקה הזו בימינו (בהנחה שההורים שלהן לא בוחרים להפיל אותן כשהמוזאיקה/תסמונת מתגלה באולטרה-סאונד) יש הרבה יותר מזל, כי נותנים להן זריקות הורמונים,
שעשויות להעניק להן עד 15 סנטימטרים נוספים! בזמנו (1995) הרופאים עדיין לא ידעו את זה! אתה יודע מה הייתי עושה בשביל עוד 15 סנטימטרים? הייתי הורגת!
בחיי, הפעם האחרונה שהייתי מתוסכלת ככה בגלל גובהי הייתה באותה תקופה לפני 20 שנה... זה לא תקין בכלל, כבר מזמן הייתי אמורה להשלים עם רוע הגזירה... הרי מה יעזור לשבת ולבכות? לא יעזור

נערך לאחרונה ע"י pestilence~~ בתאריך 04-10-2015 בשעה 16:45.
ישן 04-10-2015, 16:54
  Byte Me Byte Me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.15
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי pestilence~~ שמתחילה ב "אבל אני רק 1.35... אז כן,..."

את צודקת לשבת ולבכות לא יעזור, אבל השאלה האמיתית היא מה את תעשי עם מה שיש לך.
אז כן הגובה אצלך הוא פקטור מרכזי, אבל השאלה מה עוד יש לך להציע לבחור מבחינת זוגיות?
אין לי מושג אם את עושה או לא עושה את מה שאני אכתוב אבל בכל מקרה
אני בטוח שאם תתטפחי את עצמך את תראי טוב בלי קשר לגובה שלך. תסרוקת,איפור נכון ולבוש שמחמיא למבנה גוף יכול לשנות את הצורה שאת מסתכלת על עצמך ועל איך שאחרים יסתכלו עלייך את אפילו תצליחי לסובב ראשים עם מראה נכון.
להתנהג בנשיות זה מאוד חשוב לא אחת אני רואה נשים שיש להם את כל הנתונים (מבחוץ) גוף יפה פנים יפות, אבל מתנהגות בצורה וולגרית שזה מהר מאוד מוריד לי מהן, אני אישית יכול להגיד שכאשר אני נתקל בבחורה שמקללת בצורה "כבדה" אני מתרחק אפילו לא רוצה אותה לסטוץ.
לעשות כושר, אין דרך יפה לסובב את זה רוב הגברים לא אוהבים שמנות.
לחייך, חיוך זה חשוב אנשים אוהבים להיות בסביבה של אנשים שמחים וכאלה שמחייכים, אם את בן אדם דיכאוני אנשים באופן טבעי יתרחקו ממך, מצבי רוח הם מדבקים, אז תשדלי להשרות אווירה נעימה על הסובבים אותך.
ואם את רואה מישהו שמוצא חן בעיינך, תתחילי איתו
אני חושב כיסתי את הדברים החשובים\העיקריים.
מה שניסתי להגיד זה אל תתני לגובה שלך להגביל אותך, תמצאי דרך לפרוץ את המגבלות האלו.
ישן 12-10-2015, 20:14

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי pestilence~~ שמתחילה ב "אבל אני רק 1.35... אז כן,..."

ציטוט:
הגובה, כמובן. גברת פלפלת שברוב הפעמים לא מגיעה לרצפה כאשר היא יושבת
אז נודע לי ביומיים האחרונים שגם כמה מן הקולגות בעבודה קוראות לי "גברת פלפלת" מאחורי הגב... לא לעניין, רק לי מותר לקרוא לי גברת פלפלת (ולאמא שלי, שזו הדרך החיבתית שלה לפעמים
להביע אי שביעות רצון מסוימת מהדרך שבה אני אוספת את שיערי), אבל בעבודה... זה סיפור אחר לחלוטין, אני כבר אישה בוגרת שבעוד 11 ימים ימלאו לה 33 סתווים, וכמו כל בנאדם אחר במקום עבודה
אני רוצה שיתייחסו אלי וישפטו אותי אך ורק על פי הביצועים המקצועיים שלי, שאני ללא ספק עומדת בכל אחד ואחד מהם:
רצינית
באה בזמן
לא מתלוננת על משמרות ולא מבקשת להחליף אותן, באה מתי שדורשים ממני
שירותית ואדיבה מאוד ללקוחות
מסתדרת עם הקולגות
מגדילה ראש ולוקחת על עצמי משימות בלי שיבקשו ממני

על זה ורק על פי זה צריכים לשפוט אותי במקום העבודה, ולא על פי שום דבר אחר. תארו לכם שמישהו היה קורא לכם "השמן" או "הקירח"? לא היה נעים לכם, נכון? אז כן, אני יודעת שהם לא עושים זאת
במטרה לפגוע (מבחינתם), ושזה רק מתוך חיבה, אבל עדיין, לא מתאים בכלל, ולכן, הערב, קצת לפני סיום המשמרת, כששמעתי את הבוסית שלי (שלמען הסר הספק, היא אישה טובה - עובדה - כשאנחנו ביחד
במשמרת ערב יש לי טרמפ איתה הביתה, כי אני על הדרך שלה) אומרת בטלפון למישהו "את גברת פלפלת אני מורידה בשכונה X", ישר אמרתי לה באופן לא תוקפני, אך נחוש ואסרטיבי:
"ל'גברת פלפלת' יש שם. קוראים לה סיון."
ישן 03-02-2016, 05:23
  happytom happytom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.16
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pestilence~~ שמתחילה ב "להיות שונה *מבחירה*"

את מצפה שאחרים יקבלו אותך ויאהבו אותך, אבל זה בלתי אפשרי לאחר לאהוב אותך שאת כל כך שונאת את עצמך.
הרצון העז שלך להתקבל ע"י אחרים ולהיות זהה עד כדי חוסר באישיות מעיד בטחון עצמי ברצפה.

יש בחור בשם ליונל מסי, הגובה שלו הוא 1.67 (ממוצע של נשים) כשהוא היה קטן הוא שיחק כדורגל באחת הקבוצות בעיר שהוא גדל בארגנטינה- נאמר לו אז שהוא לא יוכל בשל המימדים שלו להיות כדורגלן מקצועי ועליו לקחת טיפולים הורמונלים.

הוא לא קיבל את זה והוא המשיך להתאמן, אחרי שנה הוא הגיע לקבוצת הילדים של ברצלונה בספרד.

היום הוא נחשב לכדורגלן הכי טוב בעולם, ויש שיאמרו גם בכל הזמנים, ולאחד האנשים הכי משפיעים בעולם !

אלה שבחרו לקעקע את עצמם, בחרו לבטא משהו שהוא ייחודי לאישיות שלהם, ולא אכפת להם איך השאר מקבלים את זה, ויש להם מספיק בטחון עצמי כדי להתבלט.

תתעוררי על החיים שלך... מהר לפני שיגמר...

את סובלת מבטחון והערכה עצמית מאוד מאוד נמוכה...
שאחת מתופעות הלוואי החמורות של בטחון עצמי זה המאמצי על להתקבל ולרצות אחרים.

תפסיקי להסתכל על מה חסר בך. תקבלי את עצמך, תראי את היופי שבך, תלמדי להיות שלמה עם עצמך, תלמדי לשים את עצמך מס' 1 בחייך.

אושר הוא בחירה !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:31

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר