לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2015, 17:29
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "1. היא לא אחראית להתבטאויות..."

1. היא אכן לא אחראית... אבל לה, ולבעלה (שאגב התגאה שהוא חלק מהמתקפה, הדיי מוצדקת, של גב האומה על מגל) יש אינטרס פוליטי, ואישי, לפגוע במגל, והדרך שהם בחרו לעשות את זה בעיני היא מגעילה. ואל תספר לי שזאת לא החלטה משותפת, או שרחלי דתייה או שאינה שמאלנית.

2. היא לא מצחיקה. את בעלה אני לא ממש מכיר, אבל ההתרשמות הראשונית שלי היא שהוא עוד פחות מצחיק ממנה. אבל זה לא קשור לדיון...

3. בולשיט. הוא התחיל איתה, ולא יותר. בשביל שזה יהיה הטרדה, זה צריך להיות יותר ממשפט וחצי שהיא פסלה בבדיחה.

ושוב, אני לא אומר שמה שהוא עשה זה סבבה אגוזים. הוא נשוי, היא נשואה, לא מדברים ככה לבחורה אם לא ברור לך שזה יתקבל בחיוב. אבל האי נאותות פה היא ברמה החברתית, ברמת היחסים הבין- אישיים.

איך שאני רואה את זה, בשביל שמעשה יהיה הטרדה מינית, הוא צריך להיות כזה ברמה האובייקטיבית (בלי הפרשנות האישית של רחלי), או להיות מאוד מובהק (להציק לה כמה פעמים אחרי שהיא הבהירה לו שהיא לא בקטע; או יחסי מרות, וכד')
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2015, 17:45
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אם שניהם היו רווקים, והיא..."

א. כן, ומצער אותי שזה לא מספיק טבוע בחברה שלנו עדיין. רוב הבנות מקבלות דברים כאלה בחיוך, ולא תמיד הן בכלל מבינות שתחושת הניכור והגועל נפש שלהן נובעת מהטרדה. זה לא אומר שזה לא דוחה. אנחנו במאה ה-21 ויש דרכים אחרות להתבטא... חוץ מזה, שעבירה או מעשה מגונה לא מוגדרים על ידי התגובה של הקורבן... "אם היא מחייכת אז זאת לא הטרדה"... עצם הפעולה היא הטרדה. זה כמו שתבוא לאנוס מישהי ברחוב, אבל התמזל מזלך והיא נהנית מזה. אז זה בסדר לעודד התנהגות כזאת כל עוד אתה מוכן לקחת את האשמה אחר כך אם היא מתנגדת? האשמה היא עליך ברגע שאתה בא לבצע את הפעולה

ב. תקרא את מה שכתבתי למעלה

נערך לאחרונה ע"י puzpuz בתאריך 24-11-2015 בשעה 17:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:21

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר