לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2015, 21:10
  משתמשת נקבה *pestilence* *pestilence* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.15
מגעיל הלכו לי 10 שנים מהחיים הערב

תזכורת לעצמי: בחיים, אבל בחיים לא ללכת יותר לקניון במוצאי שבת. במילה אחת: ס-י-ו-ט!
רציתי לקנות לעצמי קצת חולצות ומכנסיים כי אין לי ממש הרבה דברים נורמליים שאפשר ללבוש לעבודה, ומה אני אגיד לכם: איזו צפיפות, איזה דוחק,
אילו תורים ואילו עצבים! עד עכשיו לא נרגעתי, כשאני יוצאת מהאיזון המאוד עדין שלי, קשה לי מאוד לחזור אליו במהרה. בסוף לא קניתי כלום, סתם הלך לי ערב והלכה לי הבריאות..
פגשתי את דוד שלי עם אשתו בקניון, ומה הדבר הראשון שאשתו אמרה לי כשראתה אותי? את אותו משפט שאמרו לי כל כך הרבה פעמים בזמן האחרון:
"איך רזית!!!"
היא החמיאה לי, אבל הדבר היחיד שאני חשבתי עליו באותו רגע היה החששות שלי: אלוהים, תעשה שהכל בסדר איתי ושהסיבה שרזיתי כל כך היא באמת רק
בזכות האלטרוקסין שאני לוקחת והעובדה שאני מכניסה לפה פחות מזון מאשר בעבר, ולא בגלל איזו סיבה אחרת, מדאיגה, נסתרת מן העין ):
כזאת אני, תמיד חושבת על הנורא מכל.
דבר אחד בטוח: אם אני לא רוצה למצוא את עצמי בבית חולים אחרי התקף לב או אירוע מוחי בגיל 45, אני חייבת להתחיל ללמוד להירגע, גם ברגעים הכי
מלחיצים והכי מעצבנים... ורוגע הוא תכונה שלא פשוט לרכוש אותה כשאני מה שהפסיכולוגיה מכנה "טיפוס A" :/

אחחח! |נאנחת ולוקחת אוויר|

נערך לאחרונה ע"י *pestilence* בתאריך 31-10-2015 בשעה 21:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2015, 18:44

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "טיפוסי A אוהבים סטרס. ממש חייבים אותו."

בוודאי שסטרס לא עושה לי טוב.. למי הוא כן עושה טוב? ולא, זו לא המילה של אשתו של דוד שלי שהכניסה אותי ללחץ ולעצבנות, אלא כל החוויה המגעילה בקניון באותו ערב שקדמה לכך. המילה של דודה שלי פשוט הזכירה לי את חששותיי.
"עוד אחת מתופעות הלוואי של התרופה?" מה אתה סח? אין קשר בכלל בכלל. אם כי בהחלט אפשר לומר שהתרופה הזו היא הכרחית בשבילי, כי ברגע שבלוטת התריס יוצאת קצת מאיזון, זה פשוט משפיע על הכל: על המשקל, על מצב הרוח, על חילוף החומרים, על עצבנות, על רוגע, על ענייני הנשים שלי, על חשק המיני... בקיצור, על הכל.
בכל אופן, את השופינג עשיתי היום. אין כמו שופינג כדי להרים לאישה את מצב הרוח. כבר מזמן מזמן לא קניתי לעצמי בגדים חדשים. ואם אנחנו כבר מדברים ואם אתם כבר יודעים עלי כמעט הכל (אני לא בטוחה שזה טוב כל כך..), חדשות טובות: קיבלתי אישור מבעלי הדירה לעזוב בלי למצוא דייר! XD איך זה קרה- אני מעדיפה לא להיכנס לזה, אבל עובדה, זה קרה, ובעלי הדירה האלה, שכל כך דיברתי בגנותם וכעסתי עליהם ואמרתי שהם רודפי בצע ועשקנים ורעים וכו', יצאו בסוף הוגנים להפליא (למרות שבסך הכל היו להם האינטרסים שלהם)! אז היום הוא הלילה האחרון שלי בדירה! ביי
דירה מגעילה, ביי מואזין (שהעיר אותי היום ב-04:30 ), ביי שיכון מלוכלך, ביי שותף רוסי שתקן ומוזר (אבל חמודון ושווה), וכו'.
ישן 16-11-2015, 20:01

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *pestilence* שמתחילה ב "הלכו לי 10 שנים מהחיים הערב"

יש לי רק מילה אחת להגיד לכם: גסטרוסקופיה :/

אז.. הייתי הערב אצל גסטרולוגית צעירה יחסית ונחמדה. לאחר שמניתי באוזניה את הסיבות שהביאו אותי אליה, היא אמרה בתחילה שהיא לא רואה סיבה לדאגה וכבר כמעט עמדה לשחרר אותי, אבל פתאום היא שמה לב במחשב לפרט שהדאיג אותה (כמו שהדאיג גם את רופאת המשפחה שלי): האנמיה שלי, שעליה מעידה בדיקת הדם האחרונה שלי. היא כינתה את האנמיה שלי "חמורה" (ואז גם מפלס הדאגה שלי עלה מאוד), והחליטה בכל זאת לתת לי הפנייה לבדיקת גסטרוסקופיה, שהיא בעצמה הולכת לבצע לי. אז קבעו לי ל-6 בדצמבר, זו בדיקה פולשנית שצריך לעשות אחרי צום של 8 שעות, והיי: עושים אותה דרך הפה, ולא דרך שום מקום אחר שאתם בטח חושבים לעצמכם. הבנתם?

כשחושבים על זה, זה באמת מוזר: למה אני כל כך אנמית? אני אוכלת טחינה כל יום, אוכלת בשר/עוף כל יום, משתדלת מאוד לאכול בריא... יכולות להיות 2 סיבות לכך:
הראשונה: אני שותה 3 כוסות קפה ביום (יש מצב שזה מפריע לספיגת הברזל בדם?)
ואת השנייה אני מעדיפה לא לרשום כאן, כי היא קשורה לענייני נשים, ולאיבוד דם.
אני בהחלט מתפללת שאלו הסיבות לאנמיה הזו, ולא שום דבר אחר שאני ממש לא רוצה שיהיה לי...

בקיצור, מה אני אגיד לכם, נקווה לטוב.. זה ממש סיפור מהתחת, או יותר, מהקיבה :/

ודרך אגב, היא שקלה אותי הערב, ומסתבר שב-3 חודשים האחרונים ירדתי עוד 2 קילו, ועכשיו אני שוקלת 46! אם זה ימשיך ככה, אני פשוט אעלם
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:47

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר