לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2015, 01:17
צלמית המשתמש של Zorro26
  Zorro26 Zorro26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "נראה כמו משהו מלפני 10 שנים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
ואני מניח שאתה מקדם את המשחק כי אתה קשור אליהם איכשהו, אז תעביר להם את המסר:

1. הגרפיקה מעאפנה (לא בליגה בכלל של המשחקים שציינת).

2. האתר שלהם מאוד מאוד גרוע והסרטון תדמית צולע.

בהצלחה.

לא, איני קשור אליהם כלל.
אני פשוט אוהב את הז'אנר של המשחקים הללו.
מתגובתך אני מבין שהדבר העיקרי שעניין אותך זה הגרפיקה ותו לא.
ראית את תגובת עיתוני המשחקים בעולם על כך שהמשחק מהווה פריצת דרך חדשה בתחום זה ?
האם בדקת וראית איזו קהילה יש למשחק הודות לכך שהמפתחים מטמיעים במשחק כמעט כל דבר
שהקהילה מבקשת ?
ודרך אגב - הגרפיקה כן מעולה, שלא לדבר על כך שהם במקצה שיפורים ועוד מעט יצאו עם ה- kickstarter הראשון למשחק ?
האם בכלל אתה מודע לכך שהמשחק התקבל ב- Steam Greenlight, מה שמצביע על כך שקהילת Steam גילתה התעניינות רבה במשחק במיוחד לאור העובדה שמפתחים אחרים שניסו לפתח סוג של משחק כזה בעבר נכשלו ?!
ולמה, למה מיד לשלול ? כי זה ישראלי ?!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2015, 02:37
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אני שולל כי זה נראה חרא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אם הם ישימו כמה עשרות מיליונים על הגרפיקה, אז אולי יצא משהו נורמאלי.

משחקי Indie לא משקיעים עשרות מיליונים על הגרפיקה.... והם עדיין מצויינים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
בשביל שהמשחק הזה יתפוס בחו"ל הוא צריך שרתים איכותים, שרתים איכותים - עולים לא מעט כסף.

שרתים איכותיים? למשחק שהוא לא MMO? על מה אתה מדבר בכלל?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
האתר שלהם נראה דרעק, והסרטון תדמית מזכיר לי משחקים מלפני יותר מ10 שנים.

לא יודע, אני דווקא התרשמתי לטובה. בדיוק כמו שאתה לא יכול לשפוט סובארו לפי הסטנדרטים של פורשה, אתה לא יכול לשפוט משחק אינדי של סטודיו קטן לפי הסטנדרטים של EA או Activision (שתיהן אגב חברות נוראיות שמשקיעות מיליונים ומספקות משחקים חרא למרות זאת)

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
לא רואה איך משחק כזה יכול בכלל לדגדג את המובילים היום בשוק.

זה בגלל שאתה מסונוור מדי על ידי גרפיקה צבעוית ומסעות פרסום עתירי כסף.

ישן 18-11-2015, 16:08
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zorro26 שמתחילה ב "CIVCRAFT סוף סוף משחק RPG ישראלי כחול לבן"

זורו:
אני אנסה להסביר את נאריון, ברשותך:
1. פתחת את ההודעה בטענה כי המשחק ברמת משחקי AAA - זה לא המצב, הגרפיקה אמנם לא "חרא" אבל יש להם אלמנטים מאוד בעיתיים שקל מאוד לראות ב-2 הסרטונים המפורסמים, אפילו שאישית לא שרדתי אף אחד מהם יותר מהאמצע:
א. המשחקי נורא מקפץ ולא חלק.
ב. המנוע של הגרפיקה עצלני ועושה חצי עבודה, לדוגמה - כשסלע עף אליך מקטפולטה ונוחת לידך - לא תצפה שימשיך להתגלגל כמו כדור-ים אלא תצפה לראות פידבק מהאדמה (נשאר חור, אדמה עפה), כנ"ל כאשר הוא פוגע בבניין והוא פשוט יורד למטה בלי להשאיר שום אפקט מלבד בניין שקורס הרבה אחרי שהסלע נעלם, כנ"ל המפלים שכנראה כדי לחסוך בזמן rendering, שהרבה מתבצע ממנו - זה נראה כמו חתיכות נייר אקראיות מאשר מפלי מים.
ג. השפה רעה ולא מתאימה ל settings של המשחק שמרגיש (כמו הרבה משחקים שכאלו) לתקופה עתיקה יותר - אנשים לא דיברו בקיצורים דוגמת don't ומשפטים כמו "you have a problem with a monster" שפשוט כואבים לי בעין.
2. לא ראיתי תגובות של אנשים, אבל התלהבות מפוטנציאל ומוצר שממש אותו הן לרוב 2 דברים שונים, התגובות הן לפי הציפיות של האנשים אך אם התוצר הסופי לא יהיה שווה את זה - המפתחים צפויים להפסיד הרבה כסף, והדברים הקטנים (אפילו אם זה המצפן בחלק העליון של המשחק שנראה רע - להקטין את הגובה, להקטין את האותיות ולהוסיף קווים כמו במצפנים אמיתיים יישפר את התצוגה)
3. המפתחים צריכים להפסיק להוסיף אלמנטים ולהתחיל לעשות polish רציני, כי עדיין - היופי מוכר, לא סתם בתערוכות רכב יש לך דוגמניות ליד כל דגם
4. השלילה היא לא כי זה סטודיו ישראלי אלא כי פשוט לא בא לו טוב בעין, אני מקווה שהמשחק יישתפר ויהיה שווה את ההשקעה בו אבל במצב הנוכחי הסרטונים שאמורים למכור את המשחק מרעים מה שרע בו יותר מידי - וזו לא דרך טובה לעשות יח"ץ

רוג:
נכון, יש המון משחקי indie טובים שכדאי להשוות את המשחק הזה אליהם, לדוגמה, kingdoms of amalur:reconning שמתחרה בסקיירים די בהצלחה וכו' - אליהם הרבה יותר קל להישאב כי אין את הקטנות שהורסות את ההנאה מהמשחק, וכן - זה חשוב למי שנהנה להישאב לתוך המשחק שלא יהיה לך הקטע של "רגע, מה? זה באמת קרה עכשיו??"
גרפיקה חשובה, אבל לא חייב שהכול יהיה מציאותי ברמה של witcher, אישית אני משחק המון gta4 שנראה נורא וsmite שנראה טוב, אבל בהחלט לא בקאליבר רציני ועדיין נהנה - כי קל להישאב לסיפור ולsettings, בסרטונים יש לך הבדל די ברור בין איך נראה העולם כשאתה מטייל בו, נמצא בתוך טירה, בונה טירה ובקרב רב-משתתפים, שזו עוד אחת מהבעיות בשילוב ז'אנרים שונים באותו משחק - שאפתני מאוד ובגלל זה לא עושים את זה יותר מידי.

נאריון:
הגפרפיקה במשחקי מחשב טובה יותר מקונסולות והפינג זהה, לגבי משחקים חינם - תן ל guild wars 2 סיבוב - אם אתה בקטע של פנטזיה, אתה תתפלא לגלות כמה 0 שקלים יכולים לתת לך הנאה לשעות.

ישן 19-11-2015, 12:57
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מה שבאמת מצחיק זה שבימים..."

מסכים - אחד הRPGים הבודדים שממש רכשתי, הבעיה שכמו כל משחק כזה אני מתחיל ואז נשאב למשימות-צד... בחיים לא אסיים אותו ואבין מה קורה עם המלחמה הזו

לגבי civcraft - לא אומר שאתה טועה אבל בשביל סרטון תדמית - זה רע, בשביל משהו להראות מה המשחק יודע לעשות - זה רע וכדאי לתקן את זה קודם כול או להסתפק בתמונות עד שיהיה מקצה שיפורים,
להראות תמונה מאמצע קרב, תמונה מCGI, תמונה של עולם פתוח ותמונה של בניית טירה יהיה יותר אפקטיבי, יימכור טוב יותר וייתן לשחקנים פוטנציאלים פתח לדמיין/לרייר כמה טוב זה הולך להיות מאשר להראות מוצר pre-alpha רבע גמור עם דברים (וכן - ההתנהגות של הסלע ממש מציקה לי) לצחוק עליהם מאשר לקחת אותם ברצינות.

תסתכל על WOW לדוגמה - המשחק יצא ב-2002, לפני זה (או אפילו בהתחלה) מעבר לתמונות ו cinematic trailer (שזה מ-מ-ש לא gameplay כמו שמוצג פה) אין כלום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר