לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2015, 16:02
  משתמשת נקבה *pestilence* *pestilence* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.15
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shir123 שמתחילה ב "נשאלת השאלה, למה כ"כ אכפת לך..."

סליחה, אבל... מי את?
בכל מקרה, כנראה שבשבילי המקום הזה היה ועודנו "קצת" יותר מסתם פורום עם דמויות וירטואליות. אודה על האמת (ואוי לאחד/לאחת שיעזו לנסות להשתמש במידע הזה נגדי):
אין לי ממש חבר'ה לצאת איתם בסופי שבוע או בימי הולדת. מאז ומתמיד לא הייתי משופעת בחברים (בלשון עדינה), ואולי זה לא טוב - אבל התרגלתי לזה. ולכי תמצאי חברים חדשים בגיל 33...
קשה להגיד שאני בכלל מחפשת חברה בחיים האמיתיים, אפילו פייסבוק אין לי וגם לא היה. הלבד דווקא טוב לי, ועד כמה שזה עצוב - "פרש" הוא הדבר הכי קרוב בשבילי לאיזושהי סביבה
חברתית/קהילה. כן, גם עכשיו כשהוא פורום גוסס לאיטו אני נכנסת אליו לא מעט, למרות שבגילי אני כבר אמורה להיות במקום אחר בחיים, ולמרות שיש פה גם גולשים וגולשות שמעצבנים אותי לא אחת.

אני יכולה לטעון עד מחר: "זה רק פורום, ולא מזיז לי", אבל זה לא יהיה מדוייק במיוחד, כי כן אכפת לי, לפחות עד שייכנסו לחיי חברים חדשים או בן זוג (אח, הלוואי), ואז יהיו לי אנשים אמיתיים לשתף אותם
במה שקורה לי בחיים, ולא סתם זרים מעבר לצג הזכוכית.
איך זה בתור הסבר (אמיתי אגב, לגמרי)? מספק?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2015, 22:13
  shir123 shir123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.15
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי *pestilence* שמתחילה ב "סליחה, אבל... מי את?..."

אני כבר כמעט לא כותבת פה, אבל קוראת מדי פעם.

אז אוקיי, את לא מחפשת חיי חברה ב"חיים האמיתיים", אבל עושה רושם שגם בחיים הוירטואליים האלה כאן את לא מוצאת את הסביבה החברתית/קהילה שאת מחפשת.

זה מרגיש כאילו עוד חודשיים-שלושה את תישארי בערך הבנאדם האחרון בפורום הזה ופשוט תשרשרי לעצמך הודעות בלי שלמישהו ביקום הזה יהיה אכפת.

ולמה שלא תפתחי פייסבוק בעצם, זה יכול לעזור לך דווקא. תוכלי להביע את דעתך בכל מיני נושאים כמו שאת אוהבת, להתערבב בכל מיני קבוצות, להכיר אנשים חדשים...

ואגב, למצוא חברים חדשים זה ממש לא עניין של גיל, סבתא שלי בת כמעט 90 ומוצאת כל יום חברים חדשים במועדונית לקשיש.
ואם את כ"כ מחפשת בן זוג, למה שלא תנסי אתרי היכרויות?
ישן 30-11-2015, 09:15
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "כשהיא תוקפת, אני מגיב בהתאם"

מעניין.. כאשר לפני בסה״כ חודש השתלחת בסיוון באשכולמולדת של אלי, זה לא היה כתגובה למתקפה עליך מצדה.

מעבר לכך, כאשר אתה משקר בנבזיות ומציג את אלי ככזו שמתייחסת לסיוון בגועליות באופן עקבי, למרות שהיא בין האנשים שהכי נחמדים אליה פה (מלבד דברי ביקורת עניינית שמטיחה בה לעתים), אתה למעשה לא רק מכפיש את אלי, אתה בעיקר פוגע בסיוון.

אתה מקפיד כל הזמן לסלף את המציאות ולספר לה עד כמה כולם נגדה, מקפיד לגרום לה לחוש מסכנה, האשכול הנוכחי הוא פחות או יותר תוצאה של העבודה שלך.
אתה לא מתייחס אליה כ"פגומה", אתה פוגם בה בעצמך.
היא הגיעה למצב שאפילו כאשר אומרים לה שאיש לא שונא אותה פה, היא אינה מסוגלת לעכל את הרעיון.

מה שעצוב הוא שאתה ככל הנראה באמת רואה את עצמך צדיק פה, אך כולם מלבדך מבחינים בכך שההתנהגות שלך היא הגרועה ביותר.
דיברתי עם אלוהים, והוא אמר שלמרות שאין גיהינום, הוא שוקל ליצור אחד רק עבור דברים כאלו.

ישן 19-11-2015, 21:33

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "וואי באמת די כבר"

רואה? בדיוק על זה אני מדברת: נדיר ביותר שמישהו או מישהי פה יכתבו לי איזו מילה טובה או איחול כשאני משתפת כאן דברים שקורים לי בחיים, אבל ברגע שאעיז להתלונן על כך, תצוץ איזו גולשת out of the blue (ואלו תמיד אותם אנשים) ותאשים אותי בנרקסיזם וב-attention whoring... האם כל מי שמשתף דברים ומצפה למילה טובה הוא אוטומטית זונת צומי? אז כל מי שמפרסם פוסטים בפייסבוק אשם בדיוק כמוני... את מבינה? מה שבעיקר הפריע לי זה חוסר הפרגון, שמרגיש אפילו כמו התעלמות, בשעה שאני בנאדם שאין לו שום בעיה לפרגן לאחרים או אחרות, גם בחיים האמיתיים. יותר מכך: אני אוהבת לתת מחמאות. זה הכל, והכי לא בקטע של צומי. אסכם ואומר שאינני זקוקה לטובות מכם, אני מקבלת מספיק אהדה והתעניינות בחיי מחוץ ל״פרש״.
ישן 20-11-2015, 17:23
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי *pestilence* שמתחילה ב "רואה? בדיוק על זה אני מדברת:..."

למה את דורשת פרגון או מילה טובה? מי שיפרגן לך שיעשה את זה כי הוא רוצה ולא כי את מבקשת (או במקרה שלנו, דורשת).
את חושבת שלי מפרגנים או נותנים לי מילים טובות? או שזה בכלל מעניין אותי? להפך, אני שונאת
שמפרגנים לי, אני שונאת שפותחים עלי עיניים ואני שונאת שבכלל השם שלי נאמר ע"י אנשים בכל
קונוטציה כלשהיא. לא אוהבת פרגונים חוץ מהאנשים שקרובים אליי ואני סומכת ומאמינה בהם, לא
אוהבת התייחסויות מיוחדות אלא אם זה בהקשר ישיר ללימודים שלי או למקצוע שלי.
ממש מעניין לי את קצה הציפורן של הזרת שלי מה בנאדם שאני לא מעריכה ו/או מכירה חושב על המראה
שלי, על ההתנהגות שלי או על כל דבר שהוא בי. אם את מקבלת מספיק אהדה אז למה את מחפשת אותה
גם פה? זה די ברור שאת לא מקבלת מספיק אהדה מבחינתך (ולכל אחד יש "מד אהבה/רצון ליחס"
בסקלות אחרות).

את רוצה פרגון? תבקשי מהמשפחה שלך, מהחברים הקרובים אליך, לא מחבורת אנשי אינטרנט
משועממים שלא ראית בחייך שנכנסים לפורום הזה בשביל לפרוק דברים.

אנשים שמפרסים פוסטים לחבריהם בפייסבוק - אולי הם רוצים תשומי, או אולי לא, אבל זה לא משנה,
יש להם יחסים מסויימים בחיים, עצם העובדה שהם חברים בפייסבוק הופכת את עניין "חיפוש התשומי"
(אם הוא קיים) למשהו שקורה בהסכמה משני הצדדים. את באה למקום שלא מכיר אותך בכל אופן
שהוא (חוץ מקריאת ההודעות הקבועות שלך) ודורשת התייחסות, פרגון, תשומי ועוד הרבה דברים
שאי אפשר לבקש מאנשים זרים.

לגבי תלונות - באיזו סיבה את מרשה לעצמך לבוא ולהתלונן כלפי אנשים שאת לא מכירה, אנשים שלא
מכירים אותך? הסיבה היחידה שאני אתלונן כלפי בנאדם זר היא פגיעה כלפיי או כלפי מישהו אחר,
אבל להתלונן ככה סתם? ועוד להתלונן שלא מפרגנים לך? בחייאת את שומעת את עצמך?
זה מוריד ממך, זה מציג אותך באור לא טוב, זה עושה אותך גחמנית וזה עושה ממך צחוק.

כל הדברים שאמרתי לך, שאני אומרת לך ושאני אגיד לך תמיד יהיו מתוך כוונה לעזור לך להבין שאין
לך מה לחפש חיבה/אהבה/פרגון/כל דבר טוב שהוא מהמקום הזה. ככל שתביני את זה יותר מהר ככה תפסיקי
להיות תקועה בחייך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 20-11-2015 בשעה 17:28.
ישן 20-11-2015, 21:29

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "למה את [b]דורשת [/b]פרגון או..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
תבקשי מהחברים הקרובים אליך
פה טמון הכלב.. טלי, עם יד על הלב: קראת בכלל את התגובה שלי לshir123 למעלה יותר באשכול? כי אם היית קוראת אותה, היית מבינה אותי יותר. אבל אין לי בעיה לחזור על הדברים גם בשבילך:
לאנשים אחרים יש חברים/חברות לצאת איתם לטיולי אופניים בשבת או סתם טיולים בחיק הטבע. או לים.
לאנשים אחרים יש חברים/חברות לצאת איתם למסעדות או בתי קפה, או סתם להיפגש בבתים בערבי שישי, לדבר על פוליטיקה, לרכל ולקשקש מעל שולחן עם כיבוד.
לאנשים אחרים יש חברים לצאת איתם לקולנוע...
לי אין את זה, אוקיי? מהחברה היחידה שהייתה לי עוד מאז התיכון, בחרתי לנתק את הקשר (סיננתי אותה עד שחדלה לנסות להתקשר אלי), כי הרגשתי שאינני חפצה יותר בקשר הזה.
אין לי. קורה, אין מה לרדת עלי או לצחוק עלי בשל כך, כי אני בטוח לא היחידה כאן שנמצאת במצב הזה. אני פשוט היחידה שיש לה אומץ להודות בדברים.
אל "פרש" הגעתי לפני חמש וחצי ושנים, ואני מתקשה להיגמל ממנו מאז. המקום הזה, שהוא בסך הכל פורום וירטואלי (שבשנים האחרונות כמות הגולשים בו צנחה בצורה דראסטית, וכיום רמת התעבורה בו נמוכה יותר מהרגשת הביטחון של תושבי פריז), נכנס לי לווריד יותר מדי - בגלל שכאמור, אין לי ממש משהו אחר בחיים (חוץ מעבודה, בלי עין הרע). אז כן, עם הזמן התחלתי לפתח יותר ויותר ציפיות ליחס מסוים על התוכן שאני מעלה (ותרמתי לא מעט! על זה אין ויכוח), ציפיות גבוהות מדי, מסתבר (בייחוד לאור העבודה שהיחסים שלי עם חלק מהגולשים כאן היו לא משהו לא אחת). אז כן, טעיתי, ואת צודקת (למרות שהתגובה שלך קצת ביצ'ית וקשה): אני מתכוונת לחדול מיידית מלצפות למשהו מהפורום הזה.
מהיום - ברומא התנהג כרומאי: אני לא אשקיע, לא אשתף, אשתדל להפחית נוכחות וקריאה כאן עד כמה שאפשר. מדי פעם אקרא כאן, ואם יהיה לי מה לכתוב - אכתוב, מבלי לצפות לפידבק חיובי (או פידבק בכלל) מאף אחד פה... עד אשר כבר לא ארגיש צורך להיכנס לפה, כי אתקדם הלאה ויהיה לי תחליף חברתי אמיתי לאשליית הזכוכית הארורה הזאת.
ישן 21-11-2015, 15:16
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי *pestilence* שמתחילה ב "[QUOTE=RedBlossom]תבקשי..."

כל הכבוד שכתבתי לך הודעה שלמה ואת בוחרת להתחייס רק ל-4 מילים שלטענתך זה תירוץ מושלם
ללמה את יכולה לדרוש יחס ולהתלונן כשלא נותנים לך. שוב את רואה רק את עצמך.

סו פאקין וואט, אז אין לך חברים, אם זה דבר שכל כך חשוב לך תתמודדי עם זה ותייצרי לך כאלה.

אל תבואי לפורום וירטואלי ותדרשי חברים, או יחס. לכל אחד יש את הבעיות שלו, וכל אחד מתמודד איתן.
הגיע הזמן שתתמודדי עם שלך ותפסיקי כבר עם הדרמות, תתחילי מלחשוב למה אין לך חברים, ותחשבי
מה את צריכה לשנות בעצמך (כמו להפסיק לדרוש יחס מאנשים - זה די עושה את הפעולה ההפוכה, או
כמו להתפרץ ולהתהפך על כל דבר שלא נראה לך) ותתחילי לשנות ולצאת כבר לעולם.
כפי שאני רואה אותך עכשיו, את תהיי בפורום הזה עד גיל 100.
ועוד משהו - זה היה ממש טוב אם היית משחררת את עצמך מהמחשבה מה אנשים חושבים עליך,
ההשפעה הכי גדולה עליך היא אנשים, מה הם חושבים עליך וכמה אוהבים אותך.

אני באמת ממליצה לך ללכת לפסיכולוג ולהתחיל לטפל בעצמך. (ואגב, זה ממש לא בושה ללכת לפסיכולוג,
זה צורך די בסיסי של אנשים לפרוק את התחושות שלהם ושיהיה שם מישהו שיבין אותם)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-11-2015, 19:21

בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "כמו שאמרו כבר, אף אחד פה לא..."

טוב, עברתי על התגובות שנוספו פה במהלך השבת, ואני לא רואה טעם (או זמן, או סבלנות) להגיב עליהן, למעט התגובה שלך:
אחד הדברים שאני הכי לא יכולה לסבול, הרבה יותר מאותן "ירידות" קטנות שהזכרת אותן, הוא שאנשים אומרים לי שהם מרחמים עלי. אני רוצה להבהיר דבר אחד:
אני לא רוצה ולא צריכה את הרחמים שלכם. למה לרחם עלי, קיבינימאט? מה, אני גרה ברחוב ורעבה ללחם? אני בכיסא גלגלים? בעלי מכה אותי? חליתי במחלה סופנית לא עלינו? דאע"ש הוציאו חוזה על ראשי ספציפית?
לא, תודה לאל, non of the above, בלי עין הרע, טפו טפו טפו, בן פורת יוסף וכו'.
אז אל תרחמו עלי. אפילו לא קצת. d'accord?!

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
ישן 22-11-2015, 07:41
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי *pestilence* שמתחילה ב "טוב, עברתי על התגובות שנוספו..."

אממ.. זה מה שאת טוענת, אך המעשים שלך אומרים אחרת.
אנחנו בסופו של דבר נמצאים באשכול התבכיינות שלך על כמה את כביכול שנואה..
וזה הרי דבר שאת מקפידה לעשות כל הזמן, להזכיר לנו עד כמה את מסכנה, עד כמה לא אוהבים אותך, עד כמה היית רוצה לעזוב אבל את לא יכולה, עד כמה את מוכה נפשית.
אם זה לא נועד ליצור סימפתיה, אז בשביל מה?

הייתי אומר שההצגה הזו של "אני לא שמה זין!" גורמת יותר לרחם עלייך, אבל זה סתם יכעיס אותך.
אני יודע ששום תגובה פורומית לא באמת תגרום לך לשנות את האישיות שלך, אבל אולי לפחות תהיי קצת מודעת למציאות.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 22-11-2015 בשעה 07:43.
ישן 28-11-2015, 23:05
  משתמשת נקבה Sivan new Sivan new אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.15
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "אני לא ממש מכיר אותך או את..."

רק לפני שעה (?) שמתי לב בכלל לתגובה שלך. אולי זה בגלל שאני כבר כל כך רגילה שגולשים כאן לא מגיבים על דברים שאני רושמת, שלא טרחתי/זכרתי לבדוק את האשכול כשחזרתי הביתה הערב...

אם אתה לא מכיר אף אחד, אז למה אתה מגיב? מעניין שגולשים שאפילו לא פעילים פה הרגישו צורך להתחבר דווקא בשביל להגיב באשכול הזה, ודווקא כדי לכתוב דברים לא ממש נחמדים כלפיי... מוזר.

אבל אתה צודק, להם לא אכפת ממני, וגם אני לא שמה זין על אף אחד מהם. אנשים (סליחה: גולשים, פיקסלים) פה לא ראו באתר הזה יותר מסתם מקום סתמי ביותר להעביר בו רגעים של שעמום,
בשעה שאני כנראה נכנסתי למקום הזה יותר מדי חזק, ציפיתי מהפורום הזה להיות בשבילי משהו שהוא לא, והתאכזבתי. פעם אחר פעם. זה רק מוכיח בפעם המיליון ושתיים את מה שברור לי כבר מזמן,
אבל פשוט לא הצלחתי ליישם עד היום, לצערי: מקומי אינו פה. פשוט לא.
חבל שבכלל מצאתי את המקום הזה מלכתחילה.
ישן 30-11-2015, 10:33
  Byte Me Byte Me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.15
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי Sivan new שמתחילה ב "רק לפני שעה (?) שמתי לב בכלל..."

אני לא מכיר אותך, אבל כבר קראתי מספר אשכולות שלך.
ואני מצטער להגיד לך שלכולם יש מאפיין בולט רחמים עצמיים והלקאה עצמית.
לכולנו יש פגמים, ולהמון אנשים קשה למצוא זוגיות ולכולם לא הכל הולך חלק בחיים.
השאלה היא מה עושים עם זה, אם תגדירי את עצמך לפי הכישלונות\פגמים שלך ככה גם החיים שלך ימשיכו להיות.
את באת לפורום לא לקבוצת תמיכה, שאנשים מדברים בו מעבירים את הזמן צחוקים מדברים על נושאי נישה שמעניינים אותם, ופעם אחר פעם (לפחות בחודשים שאני כאן) את פותחת אשכולות על מה עגום מצבך, אז בהתחלה אנשים ינסו לעזור לך ולעודד אותך, לאחר מכן יתעצבנו ובסוף יפתחו אדישות.

אין מה לעשות החיים לא הוגנים, יש לך שתי אפשרויות להמשיך להתלונן או לעשות משהו בנוגע לזה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:05

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר