לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2015, 20:07
  משתמשת נקבה *Sivan new *Sivan new אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.15
מוסלמי אירופה, הסירו דאגה מלבכם / סיון מישראל

צפיתי הערב בחלק מתכנית האקטואליה של ירון לונדון בערוץ 10, שבה הראה הכתב נדב אייל הקלטות של כל מיני חכמי דת מוסלמים או whatever מזהירים קבל עם ועדה את מוסלמי אירופה מפני שואה
(ממש כמו זו שבוצעה כלפי היהודים לפני 70 שנה) בגלל כל הפיגועים שהיו לאחרונה ביבשת. אז... לא. אל חשש מוסלמים יקרים, זה לא יקרה, שום היטלר מודל 2015 לא יעשה לכם את מה שהנאצים הגרמנים
עשו ליהודים לפני 70 שנה על אדמת אירופה:
הם לא הולכים לסמן אתכם עם אות קלון כגון הטלאי הצהוב או מספרים על היד
הם לא יבואו לדפוק על דלתותיכם באישון לילה עם כלבים בעודכם רועדים מפחד
הם לא הולכים לסגור אתכם בגטאות צפופים, מוכי רעב, קור, עוני וחולי
הם לא הולכים לירות בזקניכם ובתינוקותיכם בלי למצמץ אל תוך קברי אחים ביער
הם לא הולכים לדחוס אתכם למשאיות/רכבות בקר אשר יובילו אתכם למחנות ריכוז/עבודה בתנאים שלהגיד עליהם "תת אנושיים" זה אנדרסטייטמנט.
הם לא הולכים לירות בכם, או לחנוק אתכם עם גז קטלני ולאחר מכן לשרוף אתכם עד אפר בתנורים.

אל תחששו, מוסלמי אירופה, צאו מהסרט שאתם חיים בו, כי בעידן שבו אנו חיים, עם כל הועדות לזכויות אדם של האו"ם ועוד גופים מהסוג הזה, ועם כל התקשורת הרשתות החברתיות והסמארטפונים, אין שום
סיכוי שמישהו יעשה לכם דבר כזה מתישהו. זה לא יקרה. לכם יש גב חזק ביותר של עשרות מדינות ערביות ברחבי העולם, ואילו ליהודים במלחמת העולם השנייה לא היה אף אחד. עצם העובדה שאתם בכלל מעזים להשוות
בין מצבכם למצבם של יהודי אירופה דאז, זוהי חוצפה גדולה מאוד. וחוץ מזה, בואו נודה בעובדות:
עם כל זה שיש לא מעט גורמים במדינות שאליהן היגרתם שרואים בכם קוץ בישבן, הרי שבסך הכל אותן מדינות עדיין צריכות אתכם מכל מיני אינטרסים שונים (כוח עבודה זול, תלות בנפט) או סתם מהיותם יפי נפש
וצדקנים בנאורותם, ברמה שכמעט אינה יודעת גבול, אז באמת נראה לכם שאותם אירופאים נאורים יבצעו בכם רצח עם כמו שהם עשו ליהודים לפני 70 שנה? בחייכם.
אני לא אומרת שלא תהיה שנאת זרים. היא קיימת, הייתה (מי כמו היהודים יודעים ) ותמיד תהיה, ומי יודע - קיים סיכוי מסוים שיחליטו לגרש אתכם מעל אדמת אירופה (או לפחות את חלקכם) מתישהו, אבל אתם יכולים לישון בשקט:
שום שואה לא תבוצע בכם. אולי במקום "להתקרבן" ולהגיד "כמה מסכנים אנחנו, שונאים אותנו" תתרכזו בלהוקיע ולגנות את המרצחים שבאו מתוככם.

עוקבת מרחוק,
סיון מישראל

.P.S - מקווה שלא אתבדה. אני בעד מיגור הטרור, ולא בעד רצח חפים מפשע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2015, 22:20
  משתמשת נקבה *Sivan new *Sivan new אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *Sivan new שמתחילה ב "מוסלמי אירופה, הסירו דאגה מלבכם / סיון מישראל"

ובתוך כך, משרד החינוך ממליץ לא להוציא משלחות לאירופה. יצא לי פעם להשתתף בחילופי משלחות שכאלה של בני נוער, לגרמניה, לפני יותר מ-16 שנים, בקיץ שבין כיתה י' לי"א...
זו הייתה הפעם הראשונה שלי בחו"ל. הייתי כולה בת 16, ילדונת צוציקית. מה היה לנו שם:
*העיר מינכן, עם כיכר המאריןפלאטס שהייתה עבורנו מקום המפגש בכל בוקר.
*ה-beer garden המפורסם של מינכן (לא נראה לי ששתיתי בכלל, שוב - הייתי עדיין קטנה)
*ביקור של יום אחד בזלצבורג, אוסטריה (אני זוכרת שביקרנו במכרה מלח לשעבר ושראינו את הבית של מוצרט)
*אירוח באכסניה נחמדה על האלפים (עם פרות רועות בחוץ והכל) ושטרודל לקינוח, וגם טיפוס במסלול קל על האלפים ואחלה נוף בסוף המסלול
*ביקור בכפר האולימפי של מינכן, שבו נרצחו 11 ספורטאים ישראלים באולימפיאדה של 1972

ואפילו מפגש עם נאצי לשעבר..
רגע שמאוד ריגש אותי בטיול הזה היה דווקא בבית הגרמני שבו התארחתי, כאשר אם המשפחה שמה דיסק של שירים עבריים שהיא אוהבת, וכך מצאתי את עצמי מאזינה לצלילי "בשנה הבאה"
של אילנית על אדמת גרמניה, בבית גרמני גוי...
זכרונות... היה טוב, וטוב שהיה (:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר