לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2015, 23:24
  windforce windforce אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.15
לכתוב את זה עושה לי טוב יותר

לפני הכל ,אני כותב קצת בכמה פורומים אבל כרגע אני מרגיש שאני חייב לפתוח הכל..להוריד ממני קצת..כי אני יורה לכל הכיוונים ודי הלכתי לאיבוד..הכי חשוב לי שלא תסתכלו על זה כאל מישהו צעיר מתמרמר על החיים שלו כי אני יודע שאני פייטר..לא סתם שרדתי את אחד המסלולים הכי מורכבים בצבא.

אני בן 26 וכמה חודשים..עשיתי פסיכומטרי פעמיים קיבלתי בקושי 520,(אל תתבלבלו אני מאמין בפסיכומטרי כמו באבולוציה אבל חשבתי שזה יתן לי קרש קפיצה ) שיפרתי בגרויות תוך כדאי וסך הכל שילמתי במזומן בערך 14,000₪ שזה תענוג.
עשיתי מכינה לאדריכלות בתוספת 8500₪ ,ניגשתי למבחנים בבצלאל ואת אחד המבחנים לא עברתי (אני חוסך מכם את הדברים המתסכלים באמת). כל זה בגלל שלא הייתי מוכן להתפשר על מה שאני חולם!

עזבתי את מקום העבודה שלי שהיה בצוות ניהולי והלכתי לעבודה של ילדים כי הייתי במכינה, כן, לאדריכלות, מה שלא עברתי...בין המכינה לבגרויות וקצת לפני הייתי בקשר עם מישהי שגרמה לי כמעט להשתגע..אחח..נפרדו כי היא הלכה עם מישהו שסיים עריכת דין, ולה זה התאים כי החלום שלה זה ללמוד גרפיקה ממוחשבת ( הרי לא עושים בזה מלא כסף)...נשארתי די שבור..שהחברה שלי פשוט הלכה עם מישהו שהיה טוב ממני בהשכלה או במצב כלכלי..אני עבדתי הרבה והמון..בזבזתי על לימודים על הנאות ומותרות ,חשבתי שמתישהו היא תחזור אבל איבדתי את האמונה הזו לפני שנה.

היום...אני מתחיל לעבוד באחת מחברות הסלולר..כנציג..כי אני חייב לעשות כסף ( והאמת שמשלמים טוב)..עזבו את ההרגשה של לחזור 3 צעדים אחורה ואת העובדה שזנחתי את האימונים שלי לפני שנה (הייתי פעם סטייל מר ישראל)..וכרגע אני מרגיש הכל מתפורר..פיזית..אפילו חשבתי לרדת מהארץ כי אני כל כך רוצה להתרחק מהכל..לברוח..להתחיל מחדש ולמצוא את האני האמיתי מבין כל זה..כי הדאגה לעתיד בתוספת -- המשפחה, האקסית ,הכישלון בלימודים האקדמאים, מתשתשים לי הכל ויוצרים לי תוהו ובוהו בראש...

כל צעד שאני חושב לעשות מושפע מהאקסית מהסביבה ...כאילו אני בפיגור שנות אור מהחברה בגיל שלי..אני בלי לימודים (חוץ מהקורס בווינגייט והפסיכומטרי) ואני קצת בחובות של 8000₪..

בנוסף לאופי הלא מתפשר שלי והכל כך מתכנן התווספה לי אקסית שאני צריך לתכנן איך אני יהיה אדם טוב יותר ,גבר עם יותר כסף, עם מעמד גבוה יותר וכל זה מול התחזקות דתית שלי שאני כל כך צמא לה.

לפני חברת הסלולר הייתי בבית 3 חודשים המשרות שהציעו לי היו בדיחה עם שכר מינימום וצפי שכר שבקושי יחזיק את הרכב שלי..אני מרגיש עייף מהכל כי באמת שאני רץ ונלחם ,משתדל לא לרחם על עצמי ולעשות את המקסימום תמיד..גם בפרידה מהאקסית למרות היתה בגידה איפשהו נלחמתי להרים את עצמי מהקרשים כי אני יודע שאני חייב לעשות משהו משמעותי בשביל עצמי ובשביל המשפחה שלי..

מאותה אקסית..יצאתי עם המון אבל נשארתי עם אף אחת...אני יודע ובטוח שאני יכיר את האחת בשבילי כי היא שם איפשהו..
התחזקי באמונה אפילו אחרי כל זה..וזה מרגיש טוב..כמו חדר מנוחה..אבל זה כל כך פורק לכתוב הכל ,פיזית, אז גם אם אין מה להגיד זה בסדר, אני מרגיש קצת יותר טוב.

נערך לאחרונה ע"י windforce בתאריך 02-12-2015 בשעה 23:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2015, 07:36
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי windforce שמתחילה ב "לכתוב את זה עושה לי טוב יותר"

כשאני מרגיש במשבר אני מזכיר לעצמי את הדברים הטובים הבסיסיים שביום-יום שלי אני לוקח אותם כדבר מובן מאליו. זה שאתה יכול לראות וללכת ויש לך זוג ידיים ורגליים זה משהו שהרבה אחרים היו הורגים כדי שיהיה להם. גם לחשוב על עניים באפריקה זה לא מזיק.

לנסות להפוך את עצמך למישהו שהאקסית לא הייתה עוזבת אותו זה משהו שמתאים לקומדיה רומנטית, לא לחיים האמיתיים. אתה צריך לחשוב עם עצמך על איזה מטרות מציאותיות אתה יכול לכבוש ולהתמקד בהן. זה שמאוד אהבת מישהי לא אומר שהיא הייתה "האחת". אין דבר כזה "האחת". יש המון נשים שם בחוץ ומתוכן יש לא מעט כאלה שיכולות להתאים לך. לפעמים אנחנו נועצים ציפורניים באהבה ישנה ומסרבים להשתחרר ממנה כי למרות שזה הופך אותנו למרירים, זה איכשהו מרגיש קל יותר מפשוט להמשיך הלאה עם החיים שלנו אבל זה לא נכון. זה תוקע אותנו במקום. זה כמו לסחוב כל הזמן אבן כבדה במקום לזרוק אותה בצד הדרך ולהמשיך הלאה.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 03-12-2015 בשעה 07:39.
ישן 03-12-2015, 12:42
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "זה חמוד שאתה חושב שיש "תופעות..."

ברור שיש קשר בין הנושאים אבל הם בכל זאת נפרדים...

אותי מדהים שאתה מבין שלגבי האבולוציה אנחנו בגדול מסכימים, מבין מה הטענה שלי נגדך, ובכל זאת מתעקש להתווכח, בפעם ה82.... אותי אישית זה משעמם...

והתארים שלך לא מרשימים אותי, בעיקר כי הם לא באמת קשורים לנושא. כאומור על תוקף תאורית האבולוציה עצמה אנחנו לא חלוקים... וגם לא על מהות התאוריה...

לגבי הגרביטציה... ההבנה של המדע את הגרביטציה היא.... ובכן, הרבה יותר מוגבלת מאשר ההבנה שלנו את האבולוציה... אנחנו מכירים את התופעה, יודעים לתאר אותה, יודעים שנופלים לנו תפוחים על הראש, אבל אין לנו שמץ של מושג למה זה עובד, איך זה עובד ברמה המיקרוסקופית, ואין לנו אפילו תאוריה מדעית שתתאר את התופעה בצורה שתשתלב עם תאוריות אחרות.

ומצד שני, לטעון שאתה בטוח שתורת האבולוציה נכונה באותה מידה שאתה יודע, שאם תזרוק אבן היא תיפול... גם זה לא ממש חכם מצידך... אתה יודע, אפיגנטיקה וכו'... יש תכונות שעוברות שלא בתורשה... אפיגנטיקה וכו'... לך תדע מה תגלה מחר... (כן אפשר להכנס לדיון על מה זה תכונות, ומה זה תורשה... בוא לא?)
ישן 03-12-2015, 14:25
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "ברור שיש קשר בין הנושאים אבל..."

זה נכון שמבחינת מנגנון יש הרבה פערי מידע בנושא הגרביטציה. לא הייתי מקצין ואומר שאין אף תיאוריה, כי יש הרבה, אבל עצם העובדה שיש הרבה תיאוריות מראה שיש חוסר הבנה וחוסר הסכמה לגבי נושא המנגנון שעומד מאחורי כוח הכבידה.
לגבי האבולוציה יש גם הרבה שאלות פתוחות. אמנם המנגנון יחסית ברור לנו (אם כי גם שם יש סוגיות שעדין פתוחות), אבל יש הרבה דברים אחרים שפחות ברורים. למשל מה היה החומר התורשתי הראשון? הרבה טוענים שזה ככל הנראה היה רנ"א, אחרים טוענים שזה היה צריך להיות דנ"א.
לגבי "נכונות" תיאוריית האבולוציה צריך להבחין בין רבדים שונים של הסוגיה. ברור שיש הרבה שאלות שלגביהן יכולות להיות אי הסכמות, ואף טעויות. עם זאת, העקרונות הכלליים שעומדים בבסיסה של תורת האבולוציה, גודמת: שונות, ברירה טבעית, סחף גנטי והורשה, מבוססים כמו העובדה שאם אני אזרוק אבן היא תיפול. גם הטענה שהכללים האלה הביאו ליצירת מגוון המינים שאנו רואים על פני כדור הארץ (איך בדיוק? מתי? כמה? אלה כבר שאלות פחות חד משמעיות), מבוססת לא פחות.
אגב, נושא האפיגנטיקה לא סותר בשום צורה שום דבר ממה שאמרתי. אף חוקר אבולוציה לא יגיד לך שהתכונות המורשות הן הפרמטרים היחידים שמשפיעים על המאפיינים של הפרט. ברור שיש השפעה סופר משמעותית לסביבה גם כן. עם זאת, לגבי אפיגנטיקה יש שתי אפשרויות: אם השינויים האפיגנטיים מורשים, אז הם עובדים לפי כללי האבולוציה בדיוק באותו אופן כמו שינויים גנטיים. להזכירך דרווין לא ידע על קיומו של DNA, כך שאף אחד לא אמר שאבולוציה חייבת להתבסס אך ורק על שינויים ברצף הגנטי. שינויים אפיגנטיים שאינם מורשים אכן יכולים להשפיע על הפרט, אבל הם לא יכולים להשפיע על התהליך האבולוציוני, שכן הם מסתיימים ברגע שבו מסתיימים חייו של אותו פרט.

ישן 03-12-2015, 12:35
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=Benjamin Willard]אפשר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
שמע, אני יותר קרוב לסוף הדוקטורט שלי בביולוגיה מאשר לתחילתו. פרסמתי מאמרים בעיתונים די נחשבים, ואני כבר כמה שנים מלמד סטודנטים בשלושה קורסים שונים בפקולטה לביולוגיה בטכניון. אנשים משלמים כסף בשביל לקבל ממני הסברים על הנושאים האלה. אי לכך, אם יש משהו שאתה לא מבין, אני מוכן להסביר לך (אפילו בחינם), אבל בוא לא נעמיד פנים שזה דיון סימטרי שבו יכול להיות שאני צודק ויכול להיות שאתה צודק.

בחייך בני, כולנו ראינו את ההרצאה שלך. אפילו לא התייחסת לאופי שבו שינויים בכמות הטריציגלידים בדם משפיעים על מוטציות בחלוקה של תאי חלבון ומכך על השינויים בסיכון לחלות בסרטן. אלוהים ישמור, לקחת רק מקום שלישי!!!!
חובבניות לשמה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 06-12-2015, 09:17
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "בהחלט לא אירוני - כשחושבים במונחי רקע אקדמי"

טוב, אתה מתחיל להיכנס למקום שבו את טועה כמעט בכל מה שאתה אומר:

א. החוקרים שמיישמים כלים חישוביים לצרכים ביולוגיים מגיעים בעצמם מתחום מדעי המחשב. זה לא שביולוגים שלמדו קורס וחצי ב-MATLAB מתיישבים על מחשב ומתחילים לחרבש אלגוריתמים. קח בחשבון שמדובר על אנשים אינטליגנטים באופן כללי, שמודעים למגבלות של עצמם. הנה למשל חבר סגל חדש בפקולטה לביולוגיה שעוסק במודלים ממוחשבים של מסלולים מטבוליים:
http://www.cs.technion.ac.il/~tomersh/
מה הוא עשה לפני זה, אתה שואל? הוא היה פרופסור חבר בפקולטה למדעי המחשב:
http://www.cs.technion.ac.il/people/tomersh/
גם אם ביולוג שאין לו רקע חזק מאוד במדעי המחשב ירצה לעשות משהו שדורש ביואינפורמטיקה, הוא לא ילך לעשות את זה בעצמו, אלא יפנה לביואינפורמטיקאי שמגיע מתחום המדמ"ח, ויעשה איתו שיתוף פעולה. זה מה שעושה המעבדה שלנו בכל פעם שיש צורך לעשות שימוש בכלים אלה.

ב. התפיסה שקשרה שלבים שונים בהתפתחות העוברים עם שלבים שונים באבולוציה הייתה תפישה שהוכחה כשגויה, אבל זו לא הייתה תרמית. לקרוא לזה תרמית זה כמו לקרוא לניוטון רמאי כי איינשטיין הוכיח שהחוקים שניוטון ניסח לא עובדים בתנאים מסוימים.

ישן 03-12-2015, 12:42
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי windforce שמתחילה ב "לכתוב את זה עושה לי טוב יותר"

איבדת פרופורציות,
אני יודע שאדם במצוקה לא אוהב לשמוע שאומרים לו "אתה מגזים", אבל באמת איבדת פרופורציות.
תכתוב, תשתחרר, אבל אם תחשוב על זה - הצרות שלך הן לא נוראיות בכלל!
אני מכיר אנשים בני 26 שלא חוו אהבה,
אני מכיר אנשים עם חובות של מאות אלפי שקלים,
אני מכיר אנשים (אדם) שבגיל 26 זרקו אותו לכלא ברומניה אחרי שבזבז לאבא שלו את הכסף על הימורים...

מה המשותף להם?
כולם התבגרו, התגברו וחיים לא רע בכלל יחסית למצב המקורי שלהם.
אתה במצב שאכפת לך יותר מה בחורה שלא אכפת לה ממך אומרת מאשר מה שאתה חושב?
למה אתה לא מתאמן אם אתה מובטל ויש לך מלא זמן פנוי?
למה אתה לא מוכר את האוטו, לוקח עבודה זמנית וממשיך לחפש משהו שיותר מתאים ליכולות שלך אם אתה בחובות?

סה"כ המצב שלך לא רע בכלל, ותמיד יש לך את האפשרות (לטענתך) לרדת לתקופה/תמיד ולנסות להסתדר בסביבה שיותר מתאימה לך... אז למה אתה שוקע בצער?
תתחיל לעשות דברים במקום לשבת ולרחם על עצמך ודברים ייסתדרו מעצמם, זה הטבע של העולם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:12

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר