לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2015, 10:55
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי theo שמתחילה ב "כנס חנוכה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי theo
אין לי ספק שכל מי שהשתתף אתמול בכנס נהנה עד מאוד מכמות ומאיכות דגמי הנייר.

לשמחתי בוני נייר רבים השתתפו והציגו את דגמיהם - דגמים שהיו מרשימים ביותר באיכותם, ביופיים וברבגוניותם ועמדו בכל קנה מידה בינלאומי. על כך מגיעה ברכת הידד לכל הבונים.

עוד שמחתי להיווכח שגם לבוני הפלסטיק "נפל האסימון" וגם הם הבינו שיש לפצל את הדגמים למספר קטגוריות ואי אפשר להסתפק בקטגוריה כללית אחת.

יש לי מספר הצעות לשינוי ולהתאמת ניקוד השופטים לאופי דגמי הנייר (בספסיפיקציות שאינן מתאימות בהכרח לבוני הפלסטיק) אבל על כך בהזדמנות אחרת.

שמח שנהנית תיאו, אמרתי לך ששווה לבוא ולראות את מבחר הדגמים העצום מכל התחומים וגם לשוחח עם אנשים שרואים אותם רק בפורום.

בכל מקרה, אני מאמין שזכית בהצצה נהדרת למפעל הזה של מועדון בוני הדגמים בארץ, הן מאיכות האנשים ואיכות דגמיהם.

מה גם שזכית לא פעם אחת אלא שלוש פעמים, זכית גם במפגש יפייפה, גם במקום נכבד על הדגם המקסים שלך וגם זכית בהגרלה....מי צריך יותר?!

יום טוב וחג חנוכה שמח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2015, 16:24
  צחיג צחיג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.13
זו בדיחה פנימית שלי עם משה...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי yrn_n שמתחילה ב "[font=Verdana]דווקא..."

אין היום דף 160 גרם מטאלי נורמלי מהמכבש - זה הכל אילתורים.
המטאלי של רון מיוצרים בעמל רב, זיעה והרבה פחת! כך לפחות למדתי מיואב. וצריך להדפיס בלייזר.
יש את הדופלקס של המוסטנג שלך שהוא עבה מדיי לקנ"מ קטן. גם דרושה מדפסת לייזר אם אינני טועה...
וקראתי בפייפרמודלרס שיש בחול דפים טובים (שניתן אפילו להדפיסם במדפסת בדיו) אבל ב ~120-130 גרם שזה דק מדיי... בטח לקנמים גדולים.
יש עוד שיטה של הדבקת מעין נייר כסף דקיק על דף רגיל אבל נראה לי מסובך מדי וקשה להשיג תוצאות טובות.

ו - יש כמובן את דפוס האופסט. רק שלפי משה צריך לשלם מעל 1000 ש"ח לגלופות ואז יש את עלות בית הדפוס - אם בכלל יסכימו לקחת העבודה.

עכשיו אתה מבין למה יש חסרונות עם נייר מטאלי...?

צחE
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר