לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2015, 18:30
  משתמשת נקבה *sivan new* *sivan new* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.15
גרפיקה אשכול האושר השבועי

קודם כל, הבדיקה שעשיתי יצאה תקינה. זה הכי חשוב. בלי עין הרע.

דבר שני, התחשק לי להתפנק קצת הערב, אז קפצתי לבית קפה ופירגנתי לעצמי בכוס קפה הפוך ובעוגת שוקולד חמה עם המון רוטב שוקולד מעליה. ראררר, זה הדבר הכי קרוב לסקס שהיה לי ושיהיה לי בזמן האחרון. תענוג מושחת, יצאתי משם עם הרגשה נפלאה (להוציא אולי קצת רגשות אשמה על כמות הסוכר שהכנסתי לתוכי הערב... רצוי להפחית כמה שיותר בדברים האלה להבא)... והרגשתי שהדבר היחיד שחסר לי עכשיו זה גבר. כן, עדיין חרמנית, כהרגלי. עדיין לא נרשמתי לאתרי היכרויות, כי זה שטחי, כי זה לא מוביל לשום דבר, וכי גם ככה אין לך הרבה סיכויים שיצא לך משם משהו אם את לא כוסית. יאללה, שאף אחד לא יבלבל את המוח על ביטחון עצמי וזה, בחורות שנראות ככה קל להן יותר, זו המציאות. ולא, זוהי לא התמרמרות, זו פשוט השלמה עם המציאות. כמו שסיפרתי כאן בעבר, הרמתי ידיים לאחר דחיות רבות למדי שקיבלתי מבחורים, אז לא בא לי לנסות יותר. ממילא אומרים שדווקא מי שמחפש לא מוצא, ושהאהבה מוצאת אותך דווקא במקום ובזמן שאתה הכי פחות מצפה לה, אז יאללה, אינשאללה, אני סומכת על אלוהים שאם הוא רוצה שאני אמצא את המכסה שלי, הוא כבר ידאג להפגיש בינינו איפשהו, מתישהו...

לא נורא, בינתיים נישאר רק אני והפורנו (הרוסי לרוב) שלי. כן, אני אישה ואני צופה בפורנו. ונהנית מזה. ואני לא היחידה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2015, 15:30
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי *sivan new* שמתחילה ב "לא רוצה! יש שם כל כך הרבה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי *sivan new*
לא רוצה! יש שם כל כך הרבה לא רציניים... נמאס לי להתכתב עם יצורים שכבר אחרי שנייה של צ'יטוט שואלים אותי על גודל השדיים שלי או משהו כזה.
ממש לא מזמן נתקלתי בכתבה שמדברת בדיוק על זה.. אני כל כך מזדהה!
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4730142,00.html

אני לא מבין אותך.
אם היית טוענת שאת מחפשת מערכת יחסים רצינית, אהבת אמת וכו', הייתי מבין למה מפריע לך שיש באתרי הכרויות הרבה אנשים לא רציניים שמחפשים רק סקס.
בהתחשב בעובדה שאת טוענת שאת חרמנית, ושגם את מקטלגת אנשים לפני תכונות די שטחיות (רוסים), אני לא מבין מה אכפת לך שיש שם נשים לא רציניים שמחפשים רק סקס, וששואלים אותך לגודל השיים שלך. הרי זה בדיוק מה שאת מחפשת, לא?

ישן 14-12-2015, 16:17
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
מוויקיפדיה
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "מה ששיפ אמר ^ הוא חלה..."

Vitiligo is a chronic skin condition characterized by portions of the skin losing their pigment. It occurs when skin pigment cells die or are unable to function. Aside from cases
of contact with certain chemicals,[1] the cause of vitiligo is unknown

Most vitiligo is idiopathic; however, in cases where it is triggered by skin bleaching or other substances, it is said to be chemical after being treated with bleaching agents. In cases of extensive vitiligo the option to de-pigment the unaffected skin with topical drugs like monobenzone, mequinol, or hydroquinone may be considered to render the skin an even colour. The removal of all the skin pigment with monobenzone is permanent and vigorous. Sun-safety must be adhered to for life to avoid severe sun burn and melanomas. Depigmentation takes about a year to complete

כמחלה, התופעה חלה באזורים מסויימים ככתמים רציפים או לא רציפים,
לא כהלבנה אחידה והדרגתית של כל העור, שאופיינית דווקא לשימוש בכימיקלים.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 14-12-2015 בשעה 16:25.
ישן 14-01-2016, 19:34
  משתמשת נקבה simply sivan simply sivan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *sivan new* שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי"

הנה שני דברים שהעניקו לי את מנת האושר השבועי שלי:
1. מישהו אתמול שעשה למעני מעשה טוב וחימם לי את הלב. לא מעוניינת לפרט, אבל בחיי שהוא צדיק אמיתי ונשמה טובה.

2. ארוחת הערב שהכנתי לעצמי, ושסיימתי לאכול אותה עכשיו:
חביתה עם בצל (הביצה הייתה ביצת אקטרה לארג', כך שהחביתה יצא גדולה ונפלאה XD) שתבלנתי אותה עם כמון, קצת תבלין פרגיות, מלח ופלפל שחור. אכלתי אותה עם שתי פרוסות לחם קטנות,
קצת עגבניות שרי ומלפפון חמוץ, ושוקו: שמתי בכוס 2 כפיות גדושות ב"שוקולית", הוספתי 2 קוביות שוקולד מריר, מזגתי חלב, הרתחתי במיקרו פחות מדקה וחצי, הוספתי קצת מים,
ערבבתי, ואכלתי ביחד איתו שני קוביות שוקולד מריר נוספות. וואי! בחיי שלא צריך יותר מזה כדי להפוך אותי למאושרת (טוב, אני מודה שוב שסקס לא היה מזיק, בהחלט שלא הייתי
מתנגדת להתכרבל עכשיו עם איזה גבר נחמד.. החשק המיני חזר לי, לאחר תקופה מסוימת שהיה רדום! :O)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:49

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר