לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2015, 21:54
  googooloo googooloo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.15
עזרה לפיתרון להטרדה אלקטרונית סמוייה בבניין משותף!

שלום, תקופה יותר משנה אני מוטרד מזמזם שעל הדירה מקומה ראשונה מעלי בסבירות גבוהה,,, אופי הזמזם או רמקול מטריד שמשדר קטעים שאובדו במעבדת קול עם אקולייזר בשיטה אכזרית ופוגע עצבים - קטעי מוזיקה שונים בערך 10-15 שניות שהולבש עליהם זמזם עצבים וחד עולה יורד ומשודר רצוף כ-24 שעות בימימה - מינון גובה הרעש הם תיאמו במינימום אפשרי במשך הזמן כך שיטריד אותי בתוך הדירה ולא לאפשר שינה בדירה ובמקביל מבקר בדירה כדוגמא שוטר שיבאו לבדוק לא ירגיש מיד את קיום המטרד , אי אפשר לאתר נקודת הרעש בגלל שרעש מפוזר באופן אחיד בכל החדרים בדירה, בדיקות סביב דירה לא מראות על רעש מחוץ לבניין ... יתכן שמשתמשים בכמה רמקולים בלוטוז או אחר בתוך הקירות או בתוך צינורות ביוב מתחת הריצפה דירה שלהם (מעל התיקרה שלי),,, אופי מיקצועי של שידור הטרדה והתנהגות מוזרה (מעקב 24 שעות ותצפיות על דירה שלי ואותי אישי)של דיירים בקומה מעלה אין ספק שקבוצה או גוף מאד מיקצועי ומתמחה באינויים בחסות זוג תמים עומדים אחרי הטרדה זדונית 24 שעות רצוף זו במשך יותר משנה,
יתכן הם משתמשים במשדרים ומכשירים לטווח מסויים שהתקינו על קירות דירה שלי בחצר או טכנולוגייה אחרת, אני לא מומחה באלקטרוניקה , כל אלה תיאור שכתבתי למומחי פורם בכדי לעזור לי יותר טוב ויותר מהר, אנא דעה וניחוש ופיתרון של מומחי פורם, איך אפשר לאתר את המקור , את השיטה, איזה טכניקות ידוע לכם לבעייה כפי שתיארתי?

נערך לאחרונה ע"י googooloo בתאריך 18-12-2015 בשעה 22:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2015, 10:26
  משתמש זכר DigiGil DigiGil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.06
שלח הודעה דרך MSN אל DigiGil
איתור מטרד שמע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי googooloo שמתחילה ב "עזרה לפיתרון להטרדה אלקטרונית סמוייה בבניין משותף!"

ראשית, אתה חייב להודות שמה שכתבת נשמע קצת מוזר..
למה שמישהו ישקיע זמן וכסף (לקניית הציוד והתקנתו), רק כדי ליצור מטרד-שמע, שרק אתה חשוף אליו?

שנית, אני ממליץ לבצע בדיקות שיוכיחו (קודם-כל עבורך-עצמך), שאכן קיים מטרד שמע כפי שאתה מתאר וזה לא משהו שהדמיון שלך המציא..
פנה לאדם שמתמחה בבדיקות שמע ובקש שיבצע אחת או יותר מהבדיקות:
* מיקרופון רגיש, שמחובר למד-עוצמה ושניתן לכוון בו את סף-הרגישות. מופעל 24/7. במקרה שעוצמת הסף נחצית, צריך חיווי כלשהו (הכי קל לחבר למחשב ואז לשמור קובץ יומן - Log). תכוונו את סף הרגישות לעוצמה מקבילה לדיבור רגיל בין אנשים ותניח למכשיר לבצע מדידה במשך יממה. אם הטענות שלך נכונות, אתה אמור לקבל חיווי לגבי כל הפעמים בהם אתה חושב שאתה שומע את המטרד.. אם אכן המטרד קיים, יהיה לך תיעוד של העוצמה וכמות החזרות ביום.
* מיקרופון רגיש, שמחובר לספקטרום אנלייזר שמותאם לתחום השמע. עדיף ציוד שניתן לעשות בו "צילומי מסך". מכשיר כזה מסוגל להציג את עוצמות הרעשים, על-פני ספקטרום תדרי-שמע (אם אכן קיים מטרד, הוא חייב להיות בתחום השמע של בני-אדם, אחרת זה לא היה מפריע לך). אם הטענה שלך נכונה, אחת לכמה זמן, כשתשמע את ההטרדה, הספקטרום יציג תמונה שמתארת את הצלילים בתדר מסויים או קבוצת תדרים. תעשה צילומי-מסך וכך יהיה לך תיעוד לקיומו של המטרד.
אם באמת תזהה ותוכיח שקיים מטרד ואמצעי הגילוי האלקטרוניים תיעדו אותו, גש עם המידע למשטרה ובקש עזרתם בנושא (בהנחה שאכן מישהו מנסה להתנכל לך ויש עילה להתלונן עליו).

שלישית, במקרה ומכשור-המדידה לא מצליח להוכיח קיומו של מטרד השמע, ממליץ לך להבדק אצל רופא, בכיוון של בעיה הנקראת "טינטון באוזן" (תוכל למצוא מידע על כך באינטרנט).

בברכה,
דיגיגיל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר