לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2016, 13:33
  משתמשת נקבה simply sivan simply sivan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 01 שנת 2016"

"לכודים ברשת" - סרט תעודה מעניין של שני במאיות ישראליות, על נערים בסין שנכלאו במרכזי גמילה מ... אינטרנט. לרוב, מי ששלח אותם לשם היו הורים, לאחר שהנערים האלה היו מבלים ימים
ואף שבועות רצופים במשחקי מחשב, וכשהוריהם ניתקו להם את האינטרנט, חלק מהם היו בורחים לקפה אינטרנט וממשיכים את הגיימינג הבלתי נגמר שלהם שם. המוסד/פנימייה בו צולם הסרט הזה הינו
חלק מבית חולים הצבאי בבייג'ינג, ואכן הנערים נדרשים ללבוש מדים (הם ממש נראים כמו לוחמי וייטקונג קטנים ), וחיים שם תחת משמעת קשוחה, תרגילי סדר, השכמות בבוקר וכל הג'אז הזה.
היו כמה רגעים קורעי לב בסרט, בעיקר בכל הקשור ליחסים בין הנערים להוריהם המודאגים שבאו לבקרם.

הידעתם? סין היא המדינה הראשונה בעולם שהגדירה התמכרות לאינטרנט כעל הפרעה נפשית לכל דבר, ולפי ההגדרה שלה, כל בנאדם הגולש באינטרנט מעל ל-6 שעות ברציפות ביום שלא לצורכי
עבודה או לימודים, הוא מכור.
*מכבה את המחשבה והולכת לעיסוקים אחרים *

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2016, 08:27
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 01 שנת 2016"

הסרט "קריד" (או אם תתעקשו, "רוקי 7").

נהניתי ממנו אבל לא הרגשתי שהוא הצליח לשחזר את הקסם של הסרטים הראשונים. זה מרגיש כאילו יצרו מחדש את הסרט הראשון (הפעם ברוח שנות האלפיים) ושילבו בו כל מיני עניינים מהסרטים הקודמים. תוך כדי הצפייה היו הרבה רגעים שבהם אמרתי לעצמי "את זה הם לקחו מרוקי 1, את זה מרוקי 2, את זה מרוקי 3" וכו'. הרגיש כמו מיחזור חומרים.

הבעיות העיקריות הן שלשחקן החדש שנכנס לנעליים של רוקי אין את הכריזמה השקטה והעוצמתית שיש imo לסילבסטר סטלון בסרטי רוקי הקודמים ולא הצליחו ליצור לו יריב עם נוכחות מרשימה (שזו בעיה שהייתה קיימת גם ברוקי 5 ו- 6).

לסיכום: אפשר לראות בבית עם בוקסר וגופייה. לא חייבים להתלבש וללכת לקולנוע.

ישן 21-01-2016, 18:06
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12

הסרט "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר" (או אם תתעקשו, "מלחמת הכוכבים 7").

נתחיל בזה שהסרט היה שווה כל אגורה וכשהגיעה ההפסקה הייתי כ"כ מרוצה מהחוויה שאני עובר שהחלטתי לפנק ת'צמי בפופקורן מהמזנון במחיר שערורייתי.

עשו פה את הלא יאמן. איכשהו הצליחו ליצור סרט המשך שמכיל את האווירה הקסומה של הטרילוגיה המקורית. הצליחו להלהיב אותי, להצחיק אותי ולרגש אותי (אני כוסית?? אתה כוסית! ).

העלילה היא שיש חבר'ה רעים שעושים דברים רעים ויש חבר'ה טובים שרוצים לעצור את החבר'ה הרעים ואני לא רוצה לספר שום דבר מעבר לזה. אתה אוהב פנטזיה? לך לראות את זה על מסך גדול בקולנוע. יש סיבה לזה שהסרט הזה הכניס כ"כ הרבה כסף בקופות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:53

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר