לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2016, 23:31
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
איך נפלתי ככה רק מהודעות

אהלן לכולם.
אני חייב להתייעץ אתכם על משהו שמעולם לא קרה..לפני שבוע ידידה העבירה לי מספר טלפון של מישהי , היא אמרה לי שנראה לה שנתאים..התחלנו לדבר בהודעות החלפנו תמונות והכל בסדר..כבר בהתחלה נדהמתי מהתמונות שקיבלתי..פשוט הבחורה הכי יפה שראיתי..ואני לא בן 14..ראיתי כבר אחת או שתיים...משהו בעיניים הירוקות שלה כבש אותי, התחלנו לדבר וגיליתי מישהי שמאתגרת אותי ,כאילו מישהי שיודעת שיש לה קסם..שתיתן לך להרגיש שהיא מכתיבה את הקצב, מישהי שהרבה רצו אבל לא צלחו..וזה דבר שמשגע אותי אצל בחורות..דיברנו די הרבה רק בהודעות..וכבר עכשיו אני מרגיש מוזר איתה כי לא פגשתי אותה וכבר היא לא יוצאת לי מהראש..מה נסגר איתי?!..

אנחנו בטח ניפגש בקרוב ואני ממש מפחד כי אני מגיע כמו נער מאוהב...באמת שפעם אחת בחיים הרגשתי ככה אבל זה הייה עם מישהי שהייתי איתה שנה..איך אני יכול להתאפס על עצמי לעזאזל?! ולמה אני מרגיש ככה?!

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2016, 11:46
  happytom happytom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.16
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "תתפלא, אם אתה יודע איך ללחוץ..."

זה נראה שבתגובתך אתה מנסה לסתור את תגובתי.
אך אינני מוצא הקשר או סתירה בין דברי לדברייך.

דברייך נכונים להפליא אך התנייתם כנכונים לא מבטלים את טענתי.

אמן פיתוי זה סה"כ שם תואר שהומצא מצרכים שיווקים ומכירתיים להתנהגות שהיא טבעית בכולנו מאז עוד ימי האדם הקדמון.
אתה יכול לקרוא לזה בכל שם.

"אמנות הפיתוי" או "פיקאפ" זהו תחום מחקרי שהשתמשו כדי לפתח אותו בכלים בדיוק כמו שעושים באקדמיה. התחום הזה נוצר מהצורך הכי טבעי של גברים מוכשרים וחכמים שיכולות החיזור, התקשורת והגבריות שלהם התנוונו.
היתרון שהיה להם, זאת אינטלגנציה וכישורי למידה גבוהים, ההצלחות שלהן עם נשים היו אפסיות, והם פשוט הבינו (בגלל שרובם נמצאים באקדמיה) שכמו כל תחום בחיים, גם תקשורת עם נשים אפשר לחקור וללמוד.

הם התחקו וחקרו התנהגויות של גברים שמצליחים עם נשים, ניסו דברים בשטח (טסט פילד) בדקו מה עובד ומה לא, ויצרו תחום לימודי חדש.

איך אתה היית מגדיר "אמן פיתוי"?
מה צריך להיות לו כדי שהוא יקרא כזה?

אמנות הפיתוי זה סה"כ שם תואר שיווקי, לא קיים באמת דבר שכזה.

נערך לאחרונה ע"י happytom בתאריך 19-02-2016 בשעה 11:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:28

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר