לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2016, 14:27
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי simply sivan שמתחילה ב "אז.. איך מתחילים בכלל לבחור סמראטפון?"

קודם כל - אל תתני לאף אחד לבלבל אותך, בחירת סמארטפון מקבילה מאוד לבחירת דת, כל אחד יידחוף לך את מה שהוא מאמין בו (מבחינת חברה, מערכת הפעלה, גודל מסך, טכנולוגיה, צבע וחומרים מהם הוא עשוי)

למזלך - לך לא באמת אכפת וחוץ מהסכום זה לא משנה לך מה תקני, אז כדי לעזור לנו לעזור לך - תדרגי את התכונות הבאות מהחשוב יותר לפחות (מותר לכתוב "לא אכפת לי" או "הכי חשוב" ליד התכונות הרלוונטיות) ואחרי זה נתאים לך משהו שתוכלי לעבוד איתו.

התכונות:
1. גודל מכשיר (רצוי לפרט, סטייל "לאבא שלי יש iPhone 4, הגודל הזה קצת גדול לי אבל נוח להחזיק ביד")
2. אפליקציות (כמה חשוב שתהייה לך אפשרות לבצע פעולות ישירות מהנייד, דוגמת קביעת תור במכבי, הפקדת צ'קים בבנק, הזמנת מונית מ getaxi וכו')
3. בטריה (כמה חשוב לך להטעין את הטלפון פעמים רחוקות יותר, אם את קרובה למטען כל הזמן זה יכול להיות ברמה נמוכה יותר, הטלפונים החלשים ביותר נותנים זמן עבודה של כ-7-8 שעות ללא הטענה, החזקים ביותר יכולים להגיע גם ל-3 ימים, בשימוש בינוני)
4. איכות שיחה (עצוב שאני מזכיר את זה כלכך נמוך, אבל טלפון זה טלפון, כמה חשובה איכות השמע והדיבור בו לשיחות)
5. איכות רמקולים (את רוצה לשים את המכשיר על השולחן בזמן שיחה/לשים מוזיקה וליהנות ממנה בזמן המקלחת? אז זה חשוב)
6. מצלמה (נולד לך אחיין חדש שאת רוצה לדעת כל דקה מהחיים שלו?)
7. תוספות (זה יותר מלל חופשי, את רוצה אפשרות לשמוע רדיו דרך הטלפון? את לפעמים שוכחת אותו בכיס כשאת קופצת לבריכה? את גרה באיזור מדברי ומפחדת שחול יהרוס אותו? אמא שלך גונבת את המכשיר והאצבעות שלה חלקלקות? אחותך חטטנית ואת רוצה שהיא לא תוכל לראות מה קורה איתו? לכול החברים שלך יש iPhone?) - מה שנראה קשור פשוט תרשמי כאן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2016, 15:12
  משתמשת נקבה simply sivan simply sivan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.15
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "קודם כל - אל תתני לאף אחד..."

אוקיי, אני אנסה לדרג את תכונות המכשיר מהחשובות ביותר עבורי לפחות חשובות, כמו שביקשת:
1. גודל: חשוב. יש לי ידיים קטנות יחסית, ואני לא רוצה מכשיר גדול. לאבא שלי יש אייפון 5 וזה סבבה לגמרי מבחינת הגודל (רק שמבחינת המחיר, אין על מה לדבר )
2. איכות שיחה היא מן הסתם עניין שמאוד חשוב לי.
3. אפליקציות: חשוב. הרי זו הסיבה שבגללה אני מעוניינת לעבור לטלפון חכם מלכתחילה.. היום בכל מקומות העבודה (מי ייתן ואמצא אחד במהרה, אמן) מעסיקים שולחים סידור עבודה ועדכונים בוואטסאפ,
וזה לא נעים להיות היוצאת דופן שצריכה להתעדכן/שצריכיםן לעדכן אותה באופן מיוחד.
4. בטרייה: די חשוב לי שתהיה חזקה, כדי להימנע ממצב שבו אצטרך להטעין את המכשיר מחוץ לבית, ואז גם אהיה עלולה לשכוח אותו :/ מעדיפה להטעין רק בבית, ולא להסתובב עם המטען עלי.
5. איכות רמקולים: לא יותר מדי חשוב לי
6. מצלמה: לא חשוב לי.

זהו, נראה לי (:
ישן 19-01-2016, 16:15
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי simply sivan שמתחילה ב "אוקיי, אני אנסה לדרג את..."

אם סוללה זה מה שחשוב לך אפשר ללכת על מכשיר סיני, הם לא נופלים בהרבה מכל הגדולים כולל מסמסונג, lg ואייפון, אבל הסוללות של חלקם מגיעות עד 4000 מ"א מהמפעל.

מסכים גדולים וברורים כמו של מכשירי הדגל בשוק ומצלמה את לא רוצה הכי טובה ככה שזה נשמע מתאים לך ומאוד.
יש מכשירים כאלה מ 500 ש"ח עד 1200 ש"ח ובניגוד למכשירי הדגל שבהם מנקים לך את האריזה המקורית מחלקים בחלקם בסינים לא נוגעים ומקבלים עם חלקם הכל בדומה לחבילה שמקבלים עם g4 מקורי שלא נגעו בו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 20-01-2016, 16:20
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי simply sivan שמתחילה ב "אז.. איך מתחילים בכלל לבחור סמראטפון?"

עונה בכללי כי התפתח פה חתיכת דיון

אין לי שום דבר נגד xiamoi, להיפך, שמעתי מלא דברים טובים עליהם, אבל 2 דברים יש לי נגד המכשיר:
1. הוא 4.7'', את אוהבת את הגודל של המכשיר של אבא שלך, שהוא קטן יותר, חשוב להשוות מבחינת גדלים
http://mobiledevicesize.com/compare/#1,503;1
תגדילי את העמוד ככה שהטלפון ביד שלך יהיה זהה לגודל של הטלפון במסך ואז תראי כמה גדול יהיה הטלפון שאת מחפש.

2. אני לא אוהב לקנות טלפון עם מעט זיכרון (ולאנדרואיד, 1GB זיכרון זה נמוך במונחים של היום)

ולכן - 2 חלופות שלדעתי יתאימו לך גם:

1. htc one remix - טלפון שיצא במקור לverison האמריקאית, וככזה הוא מסובסד (ולכן זול יותר יחסית לחומרה שלו), אפשר לקנות דרך ebay בטווח מחירים שלך ולהשתמש בשירות דוגמת shipito כדי לשלוח לארץ,
המכשיר קטן יותר (4.5), המסך טוב יותר, המצלמה טובה יותר והזכרון גדול יותר ולדעתי מבחינת מראה הוא נראה הרבה יותר טוב

2. xiaomi mi 2 (כי עדיין צריך לתת קרדיט לאייפון הסיני, יש להם מכשירים טובים), מכשיר דגל, אומנם מאז 2012, אבל יותר זיכרון (אפילו מהHTC), קטן יותר (4.3, מתקרב ל-4 של האייפון), מעבד גרפי חזק יותר (המעבד חלש יותר)

השוואה של 3 הטלפונים
http://www.phonebunch.com/compare-p...one_remix-1622/

אם את רוצה המלצות נוספות או שהכיוון שלנו לא טוב - תעדכני.

ישן 21-01-2016, 09:46
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי borsood שמתחילה ב "מכשירים של וריזון לא יכבדו..."

1. קיים חוק בארה"ב שכל חברה, בגמר ההתחייבות (ואפילו לפני) מחוייבת לאפשר ללקוחות שלה לפתוח את המכשירים לכול החברות.
2. הטענה לגבי אי התאימות פשוט לא נכונה.
קוד:
NETWORK Technology GSM / HSPA / EVDO / LTE 2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G bands HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 CDMA2000 1xEV-DO 4G bands LTE band 4(1700/2100), 13(700) Speed HSPA 14.4/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps, EV-DO Rev.A 3.1 Mbps GPRS Yes EDGE Yes

התדרים (לפחות דור 3, לא זוכר בע"פ את דור 4 בארץ) מתאימים למפעילות בארץ.
לקוח מכאן
http://www.gsmarena.com/htc_one_remix-6528.php
כמובן שחשוב לבדוק את הנושאים האלה, אבל מכיוון שיש לה מישהו שמבין ועוזר (אחיה), זה די התפקיד שלו לוודא שרשום unlocked ולוודא שהתדרים מתאימים.

ואני מדבר מניסיון, רכשתי מכשיר של verizon עוד בשנת 2009 כמתנה לאחותי (אפילו צרבתי עברית על המקלדת ואת השם שלה על מקש הרווח) והוא עבד כמו אלוף.
http://www.cnet.com/products/htc-to...rizon-wireless/

אם יש לך קישור שמוכיח אחרת - אשמח לקרוא ולבדוק, הבעייה היחידה היא שעדכונים לא מגיעים תמיד למכשירים של חברות, אבל תמיד אפשר לפרוץ ולהתקין ROM עצמאית, ובכול מקרה בטווח מחירים האלו לכול מכשיר שהוא לא נקסוס 5 ומעלה לא תקבל עדכוני תוכנה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר