לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2016, 13:13
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Senior Ding Dong שמתחילה ב "תודה משה, דבר ראשון - נהניתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Senior Ding Dong
תודה משה, דבר ראשון - נהניתי מדגם הטרפדת שלך ומקווה עדיין לעדכונים לגבי הסער-4... שירתתי על דבור בעבר הרחוק, ואם יש אחד כזה בתכנון - יש לי תמונות אישיות לרוב ואשמח להיות לעזר...

לגבי ההדפסה - אני מדפיס על בריסטול 170 גרם מט, הבנתי שזה עלול לגרום לנזק למדפסת ביתית (יש לי HP deskjet 2130). הסנטר בין כה נמצא בין הבית למכללה ולעבודה, ויוצא לי על הדרך גם לבלוס פיתה עם לבנה אצל הדרוזים ליד כלי זמר, אז זה לא כזה משנה לי. אשמח לתובנות בנושא אם יש לך...

לגבי עבודות נוספות - יש עוד לא מעט בדרך

מוזר....לא שמעתי שדפים עבים יכולים לגרום נזקים למדפסת.
אני שנים רבות מדפיס דגמי נייר ובכמויות גדולות ועדיין לא קרה שום דבר למדפסות הדיו שלי.

האם יש אזהרה על גבי המדפסות הביתיות לשימוש בדפים עבים כמו בריסטול?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2016, 13:48
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Senior Ding Dong שמתחילה ב "שמעתי בעבר מחבר שעבד במחלקת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Senior Ding Dong
שמעתי בעבר מחבר שעבד במחלקת הדפסות באופיס דיפו, שנייר עבה מדי עלול לתקוע מדפסת ביתית, העדפתי לא לבחון את זה בעצמי. לפי מה שאתה אומר - יכול להיות שהוא לא הבין בעצמו, או שהמדפסות התקדמו מאז (זה היה לפני כ-15 שנים). אני מודה שאני בור ועם הספר בנושא...

המדפסת הראשונה שלי הייתה מסוג HP וקניתי אותה בשנת 2003-2004, משהו כזה....ואף פעם לא נתקע לי נייר עבה, גם לא של 200 גר'.

בכל אופן, תרגיש חופשי לשאול כאן בכל הנוגע למדפסות ותחום דגמי הנייר וכל תחום שתחפוץ וננסה לעזור לך ככל שניתן.

ד"א....מחזק את דברי משה ודברי האחרים בקשר לצביעת עובי הנייר, זה אכן מקפיץ את הדגמים מכל הסוגים בכמה רמות למעלה, בדיוק כמו שלשונות ההדבקה שצבועות בצבע הדגם, מה שלא היה כך בעבר עם דגמי הבטאון הישנים.

הרבה השתנה בתחום דגמי הנייר, כולל טכניקות, כלים, חומרי עזר וחומרי הדבקה...שמשפרים את מראה הדגם וגם מקלים מאוד על העבודה ומקצרים זמני עבודה.

יום טוב.
ישן 28-01-2016, 13:50
צלמית המשתמש של solo67
  משתמש זכר solo67 solo67 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.09
אין שום בעיה עם דפים עבים....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senior Ding Dong שמתחילה ב "בניית דגמי מד"ב"

בהדפסה במדפסת ביתית,לא נגרם שום נזק ,תאמינו לי שניסיתי ,הבעיה היחידה שיש עם דפים עבים היא שלא כל מדפסת יכולה למשוך אותם במיוחד אם ההזנה של המדפסת היא הפוכה כלומר אם אתה מניח את הנייר במגש המדפסת לוקחת את הנייר והופכת אותו כך שההדפסה היא ע"ג הצד התחתון של הנייר שבמגש,ואז יכול להיווצר מצב בו ההדפסה תתחיל בזמן שהנייר עדיין לא הגיע למקומו ואז מאבדים כסנטימטר שתיים של תחילת הקובץ המודפס,בקיצור הנייר יכול להיות עבה אבל צריך שיהיה מאוד גמיש ולא קשיח.

במדפסות בהן ההזנה היא מפתח עליון ללא מגש אפשר להעביר גם קרטון קורנפלקס ,הוא עובר אבל לעתים מקבל שבירות וקימוטים באזור היציאה מהגליל המוביל אותו החוצה .

נזקים לראשי ההדפסה יכולים לקרות אם הזנת שקף שלא מתאים למדפסת וזה רק אם הוא משפשף את הראש לאורך כל ההדפסה או מדיו תחליפי לא איכותי שיכול לסתום את הראשים.

ולגבי הדפסה על בריסטול ,לטעמי הוא עבה מידי ולא נוח לעיבוד וגם יש לו נטייה להישבר במקומות הקיפול,
תקנה דפים בארטא קצת יקרנים אבל נייר סוף הדרך .

ישן 16-03-2016, 12:37
צלמית המשתמש של Senior Ding Dong
  Senior Ding Dong Senior Ding Dong אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.16
Star Wars - Imperial Star Destroyer
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senior Ding Dong שמתחילה ב "בניית דגמי מד"ב"

טוב אז הגיע הזמן שניתן קצת כבוד גם לסאגה הזאת (גם אם טכנית היא לא מד"ב), אני חושב שכל מי שגדל ב-70'- 80's, זוכר את הכניסה האייקונית של היפייפיה המפלצתית הזאת למסך, ולחיים של מיליוני מעריצים ברחבי העולם.

הדגם עצמו מעט מאכזב, נראה שלמי שתכנן אותו נגמר הכוח (תרתי משמע) לקראת הסוף, שני גנרטורי המגנים הכדוריים, שנמצאים על המבנה העילי, מורכבים משני עיגולים שנכנסים אחד בתוך השני, יש רווחים בשני הצדדים שבין דף הירכתיים לדפנות הספינה, ואת הצביעה נאלצתי לבצע בעצמי, עם צבעי פסטל וטוש כסף. נו שוין, אני מניח שאין לי מה להתלונן על דגם חינמי.

למרות זאת - הבנייה הייתה מהנה למדי, הגוף והמבנה העילי היו מדוייקים וקלים להרכבה והדגם נראה מעולה על המדף. תבלו...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:46

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר