לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2016, 09:26
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
ביקורת ברגר קינג - ת"א (לא שיש עוד סניפים).

הגעתי למקום כדי לראות אם האמבורגר הישן והטוב חזר לציון, לצערי לא ממש.

קודם כל מבחינת מיקום - אבן גבירול, ליד כיכר רבין, אולי המקום הכי עמוס במדינה, אפשר רק לחלום על חניה בחינם באיזור, אין דרך מלבד לחניה בתשלום באחד מהחניונים באיזור (16 ש"ח לשעה ראשונה).

לאחר שחניתי ונכנסתי למסעדה, יש תור פשוט פסיכי מהדלפק ועד לכניסה, וגם שם עוד 2 מטר לתוך המדרכה.

בהתחלה חשבתי לפרסס, אבל בגלל שהייתי רעב ובעיקר בגלל שהייתי סקרן החלטתי לתת צ'אנס ולחכות כמו מפגר.

היה מצחיק לגלות שחלק ניכר מהחבר'ה שעמדו בתור היו תיירים, והם צילמו כל הזמן את התור, וגם עשו סלפי (טוב, זה באמת לא משהו שקיים בהרבה מקומות בעולם).

עכשיו מלבד לתור האינסופי, בערך כל 2 דקות עוברת עגלה עם חומרים מבחוץ, כי החמורים שבנו את הסניף לא דאגו ליצור פתח שירות אחורי (כמו כל סניף נורמאלי אחר ביקום), אז הם פשוט מכניסים את כל החומרים שלהם מהכניסה הראשית, ועל הדרך מבקשים כל הזמן מאנשים לזוז כדי שהעגלה תעבור - אתם קולטים את הפיגור?

מסתבר גם שמתוך 5 קופות, רק 2 מאוישות כי 3 קופאים אחרים עסוקים בלעזור למטבח שגם ככה מוצף בעובדים (אחלה ניהול של הסניף).

אלרח רבע שעה המתנה, הגעתי לקופאית שפשוט הייתה דיסלקטית ברמות הזויות, למרות שאמרתי לה את כל מה שאני רוצה להזמין במשפט אחד, היא חזרה אחרי כל פעם 3 פעמים:

"וופר משולש"? \ "רוטב חמוץ מתוק"? \ "אתה יושב פה"?.

ג'יסס קרייסט.

קיבלתי את החשבונית ונאמר לי להמתין בצד ביחד עם עוד 20 אנשים.

להפתעתי המנה דווקא שוחררה מהר, בערך 2 דקות אחרי ההזמנה (מקריאים את המספר שעל ההזמנה שלך).

האתגר הבא היה למצוא מקום לשבת, ואין חיה כזאת:

יש מספיק מקומות ישיבה לגג 50 אנשים, וישראלים בדר"כ אוהבים לתפוס שולחן שלם ביחד גם אם מדובר ב2 אנשים בלבד, אז נוצר מצב שפשוט לא היה איפה לשבת.

בסופו של דבר איתרתי שולחן שאכלו בו, והתיישבתי בו.

בעניין האמבורגר:

סביר לחלוטין, לא משהו יוצא דופן, באותה רמה של מקדונלדס ובורגר ראנץ', רחוק שנות אור מהרמה של מוזס או אגדיר.

אם לא מגדילים את הארוחה מקבלים גרסאת מיני של כוס קולה וצ'יפס וזה בזיון (במיוחד כשהארוחה עולה פאקינק 60 ש"ח).

אז היה נחמד לגלות את המקום, אני כנראה לא אחזור אליהם שוב בשנים הקרובות.

5 במדד

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-03-2016, 15:03
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי hilavigdor3344 שמתחילה ב "זה בדיק העניין"

ציטוט:
אנשים עומדים שם שעה בתור למרות שהם יודעים בדיוק מה יקבלו

זה בדיוק סוד הקסם של המקומות הללו, אנשים יודעים בדיוק מה הם יקבלו, את אותה מנה שהם מזמינים מאז שהם ילדים.
אני אישית סובל ממקומות שאני צריך להרכיב את המנה בעצמי מול מוכר, מצידי שימציאו בשווארמה שמות קוד לכל סוג מנה וסוגי הסלטים שיש בה מאשר שאני אהיה צריך לדבר עם אחמד על סוגי הסלטים.
חתימתך העצומה בגודלה, והחורגת בכמה סדרי גודל מחוקי החתימות, הוסרה. הסרת חתימה היא פעולה ארוכה יחסית, וכך גם כתיבת ההסבר הזה. אם תחליט לצפצף שוב על החוקים, בפעם הבאה יעשה דבר אחר שמסיר את החתימה בקליק אחד: חסימת משתמש. לשיקולך.

נערך לאחרונה ע"י יוני.1 בתאריך 12-03-2016 בשעה 15:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר