לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2016, 01:53
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
82 אחוז מהשיח ברשת תומכים בחייל מול המחבל ושונאי ציון ימח שמם וזכרם

http://mobile.mako.co.il/news-israe...8bb7b351004.htm

רוב הציבור ברשת עומד לצידו של החייל היורה מחברון: מבדיקה של חברת "Buzzilla" שמתמחה בניתוח שיח חברתי עולה כי 82% מההתבטאויות ברשת מיום חמישי האחרון ועד היום (ראשון) ב-11:00 הביעו תמיכה גם בחייל היורה וגם במעשה עצמו.

*

82% זה בעצם כל הציבור היהודי בארץ ישראל.

ואם זה נכון שהחרדים בחלקם הגדול אינם גולשים באינטרנט, חייבים לומר שזה כולל גם חלק מהציבור הערבי. כי גם הערבים הנבונים, כאשר רואים מה שקורה בסוריה ובלגיה מגיעם למסקנה עד כמה הם צריכים להיות מאושרים שנמצאים בחממה: במדינת ישראל היהודית, ולכן אינם רוצים שמדינת ישראל תקרוס חס וחלילה.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-03-2016 בשעה 02:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2016, 06:28

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "כל הכהניסטים התגייסו לעניין"

הנה המגיב מעליך רחוק מלהיות כהניסט, וגם הוא נגד משפט שדה.

אבל עליך מעניין אותי, למה אתה משקיע כך כך המון מאמצים כאשר מדובר בפגר של מחבל, כאשר אתה לא ידע את המצב, ולא היית שם, וגם כנראה אף פעם לא נאבקת עם מחבלים, ושלא תדע מצרות. אבל כאשר מדובר בבחורה טהורה ותמימה, שם נעלמת כאילו בלעה אותך האדמה. ואגב השתתפת שם בדיון, אבל לא ניסית בכל כוחך לשים את הבן אדם בכלא. כי אתה מר פוליטיקלי קורקט (או גרוע מזה, אני לא רוצה לחשוד בכשרים).

אני מתכוון לשרשור הזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=597521

ותראה מה עונה שם הכי שמאלני בפורום:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
כנראה שמדובר בשרלילה שבילתה עם השוגר דדי שלה אחרת אני לא מבין מה בת 23 עושה עם בני 40+
בני המשפחה שלה חטפו כנראה סטירה מצלצלת שרק תעזור להם להבין מי היא הבת שלהם.
.

באותה דרך, אבל פי כמה וכמה פעמים יותר: מי חייב את המחבל להיות מחבל. אשמה שלו ושל המשפחה שלו!

וזה בשם שמאלני!

הטחתי את זה בביג ג'ו וזה מה שענה לי:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...019#post4616515
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Big Joe
ךלחיךי נ עכגכג יכעחכע ףךיחךליחלך יחעחיעחיכע

כמובן, אתה לא תבוא להגנתי, כי אני לא מחבל.

חנפן בלתי נלאה

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-03-2016 בשעה 06:57.
ישן 28-03-2016, 06:48

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אני לא מאמין שאני אשכרה צריך..."

תמיד תלוי מי הקורבן ואת מי מאשימים. כאשר מדובר על מחבל, אתה נכנס בכל מיני התחכמויות איך להאשים מי שפגע בו, אבל כאשר מדובר בבחורה יהודיה תמימה צחה כשלג, שם אתה מגלגל עיניים.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...521#post4609040

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yishain11
המועדון אשם בדרך כלשהי בכך שאדם ניסה לסמם אישה בתוכו? אם לא - למה הוא צריך להיסגר?

ישן 28-03-2016, 07:00

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אלוהים ישמור, מה הקשר? אתה..."

היה מדבור גם על אחריות פלילית של מי שסימם את הנערה, וגם על זה לא עוררת יותר מדי.

וזה ידוע שבעלי המועדון גם יעשו הכול שלא יפלילו גם את המסממים, כי מהם הם עושים את הכסף.

יש לך כשרונות כתיבה פי כמה יותר ממני, אבל אתה מנצל אותם במקום הלא נכון. זה כמו מי שיודע לירות אבל יורה בכוון הלא נכון.

דרך אגב, בשרשור הזה שיש שם העמדה לדין, גם שם שתקת.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=598031

גם שם מדובר על טוהר הנשק. טוהר הנשק השמאלני! כאשר שמאלני במודע מוביל בן אדם להוציא אותו להורג. הרי זה פוגע בטוהר הנשק השמאלני.למה שלא תעלה את זה כל הזמן לסדר יום הציבורי.

כי זה לא בצד הנכון של המפה הפוליטית. אז אל תעמיד פנים שמעניין אותך החוק.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-03-2016 בשעה 07:13.
ישן 28-03-2016, 08:29

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "כל הקשקוש שאתה כותב [B]לא..."

השאלה היא עליך אישית, למה כאשר מדובר בבחורה תמימה שלא פגעה בזבוב, שהייתה על סף המוות, ולא הייתה שום סיבה צודקת כלל וכלל לסמם אותה, שם אתה לא עוררת תדהמה עם כל כושר הכתיבה שלך, ואילו כאן אתה חייב להגיב, אבל ממש חייב. למה?

אבל שם גם הגנת על בעלי מועדון המוות שממלאים את כיסיהם מהתעללות בבחורות (ובחורים), ואילו על החייל המסכן שמסכן את חייו בהגנה על המולדת, אתה לא מוצא שום מילה של הגנה:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yishain11
המועדון אשם בדרך כלשהי בכך שאדם ניסה לסמם אישה בתוכו? אם לא - למה הוא צריך להיסגר?

אבל היה שם שמאלני קיצוני עוד יותר ממך, וזה מה שהוא כתב שםף

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
כנראה שמדובר בשרלילה שבילתה עם השוגר דדי שלה אחרת אני לא מבין מה בת 23 עושה עם בני 40+

ָ

באותה דרך, אבל פי כמה וכמה פעמים יותר: מי חייב את המחבל להיות מחבל. ZU אשמה שלו ושל המשפחה שלו!

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-03-2016 בשעה 08:41.
ישן 28-03-2016, 08:39
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "השאלה היא עליך אישית, למה..."

*דופק את הראש בשולחן*
*דופק את הראש בשולחן*
*דופק את הראש בשולחן*

שם אמרתי שאין אחריות פלילית לבעלי המועדון כי הם לא עשו שום דבר. אם הם כן היו שותפים למעשה - הם אשמים ופושעים.
כאן החייל ירה במישהו, וצריך לבדוק אם זה היה נצרך או לא. הוא כן עשה מעשה, ולכן שייך לדון אם הוא אשם או לא.
קאפיש? לא קשור לפוליטיקה, למוצא או לנטייה מינית. רק אם עשית משהו או לא עשית משהו.
אגב, בשום מקום לא כתבתי מה דעתי במקרה של החייל, אז מרוב זעם קדוש אפילו לא טרחת לקרוא מה אני חושב ומה אני בעצם אומר... מצב אופייני לאנשים שמעוניינים לצרוח ולא להקשיב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-03-2016, 08:43

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "*דופק את הראש בשולחן* *דופק..."

אל תדפוק את הראש על השולחן, אנחנו צריכים אותך ואתה יקר לנו, למרות הכול.

אבל גם אל תיתמם ביחד עם בעלי המועדון, הם יודעים היטב מה נעשה בתוך המועדונים שלהם. דרך אגב, אם המסוממת הייתה ערביה לא היית כותב את זה.

ותראה מה עונה שם הכי הכי שמאלני בפורום:

ציטוט:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
.

באותה דרך, אבל פי כמה וכמה פעמים יותר: מי חייב את המחבל להיות מחבל. אשמה שלו ושל המשפחה שלו!

לא, הוא לא יגיד את זה על המחבל, כי הוא כבר בחר צד.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-03-2016 בשעה 08:48.
ישן 28-03-2016, 08:48
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אל תדפוק את הראש על השולחן,..."

טוב, אם כבר מראש החלטת מה אני אומר ומה אני חושב, אין טעם לנסות לדבר איתך.
פעם אחרונה:
במקרה של המועדון, שלא קשור בשום צורה לדיון הספציפי הזה, או למה שאני אמרתי בדיון הזה, השאלה היא האם הם חלק מהמעשה או לא. אם הם חלק מהמעשה - אני לגמרי מסכים איתך: הם פושעים, ודורשים טיפול. השאלה שצריך להוכיח היא האם הם היו חלק מהמעשה או לא.
אין שום קשר למי הנפגעת ומי הפוגעים.
במקרה של החייל, ששוב: לא אמרתי בשום מקום מה אני חושב - רק שאסור ללכת לפי מה שכולם אומרים באינטרנט - אמרתי שצריך לבדוק אם זה היה נצרך או לא. אם זה לא היה נצרך - החייל צריך לקבל טיפול משמעתי, תוך התחשבות במצב הנפשי של חיילים שם ובנסיבות. אם זה היה נצרך - החייל צריך לחזור לשירות ולקבל צל"ש על העבודה שלו. גם זה, לא קשור במי הפוגע ומי הנפגע.
זהו. אם את זה אתה לא מצליח להפנים - אז אני סיימתי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 28-03-2016 בשעה 08:52.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:11

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר