לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2016, 02:55
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
ניצחון שביעי ברציפות לסנדרס על קלינטון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הבחירות לנשיאות ארה"ב - אשכול מספר 1"

"המתמודד לראשות המפלגה הדמוקרטית לבחירות לנשיאות ארה"ב, ברני סנדרס ניצח את יריבתו הילרי קלינטון בבחירות המקדימות במדינת וויומניג. זהו ניצחונו השביעי ברציפות של סנדרס על פני קלינטון במדינה שחילקה בסך הכל 14 צירים, אך העניקה למנצח מומנטום לקראת ההתמודדות במדינת ניו יורק בעוד 10 ימים"

קישור

שאלות למי שגר בארה"ב או חיי שם בעבר
א, כיצד חילקו את הצירים בארה"ב בצורה כל כך לא מאוזנת והאם אין שם קריאות לתקן את זה כיום ובעבר?
ב, כמה צירים יש למדינת ניו יורק?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-05-2016, 07:38
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "לא רואה איך יש לו סיכוי לנצח..."

אגיד לך מה - מול הילארי, אני הייתי שם את הכסף על טראמפ. מול סנדרס, אני הייתי שם את הכסף על סנדרס.

ההבדל הגדול הוא שהילארי מייצגת את הממסד, את הפוליטיקאים הקטנים, המושחתים שבעלי ההון מחזיקים בכיס הקטן. רק הקשרים שלה לגולדמן-זקס מספיקים כדי לכער אותה בעיני חלק ניכר מהמצביעים הדמוקרטיים. החלק ההוא - מצביעי סנדרס - הוא הנעלם הגדול. אם הילארי לא תוכל להתנער מתדמית הפוליטיקאי הממסדי המנותק, ביום הבחירות מצביעי סנדרס יישארו בבית.

לטראמפ יש הרבה התנגדות בקרב הרפובליקנים אבל למול האפשרות של שמונה שנים תחת הילארי, החלק הארי של מצביעי הרפובליקנים יצא להצביע לטראמפ רק כדי שהילארי לא תיבחר. זאת ועוד, אם טראמפ יבחר סגן נשיא שידבר אל המצביעים הדתיים-שמרנים (לדעתי האישית: בן קרסון יהיה שותף טוב. שמעתי פה אנשים מדברים על מיה לאב או קונדוליזה רייס אבל אם אני הייתי צריך להמר, קרסון הוא האיש) אז הוא בכלל יעשה צעד משמעותי נגד הילארי...

ישן 11-05-2016, 08:24
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
זה מאבק עולמי של האירופאיים מול המוסלמים ותומכיהם. השמאל הלבן בסתר לבו מייחל לטראמפ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הבחירות לנשיאות ארה"ב - אשכול מספר 1"

http://news.walla.co.il/item/2959085
איל הנדל"ן מניו יורק, שהביס את מתחריו בפריימריז האחרונים באינדיאנה וגרם לפרישתם של טד קרוז ושל ג'ון קייסיק, הביע לא אחת את אהדתו לנשיא ולדימיר פוטין, שבתמורה הרעיף עליו שבחים בחזרה.

בנאומו, הבהיר טראמפ כי הוא מאמין שהפגת המתיחות בין הבית הלבן לקרמלין ושיפור היחסים בין המדינות אפשריים רק מ"עמדה של כוח" - והוסיף באותה נשימה כי על ארצות הברית יהיה לעזוב את שולחן המשא ומתן אם רוסיה תפריז בדרישותיה. את המשותף בין השתיים הוא מצא בחרדה מהאסלאם הקיצוני במה שיכול להביא, לדבריו, "לסוף מעגל העוינות הנורא" בין שתי המעצמות.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר