לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2016, 14:53
  hamedinai hamedinai מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 14.08.11
"אני, בניגוד אלייך - לא מוכן להקריב את בני עמי": מכתב פתוח מערבי ליהודי תומך BDS

http://www.mako.co.il/special-love-...bccf351006.htm?
פרד מארון, עיתונאי ערבי ממוצא לבנוני, פרסם בסוף השבוע מאמר באתר "The Times Of Israel", ובו הוא פונה ליהודים התומכים בתנועות החרם על ישראל - ומוכיח אותם על טעותם הקשה

בסוף השבוע פורסם באתר החדשות בשפה האנגלית, "The Times of Israel", מאמר שכבר מכה גלים ברשת. מדובר במכתב פתוח שכתב פרד מארון, ערבי ממוצא לבנוני שעובד כעיתונאי, המופנה ליהודי תומך BDS. אנו מביאים בפניכם את המכתב כפי שהתפרסם באתר, בתרגומה של שרית שץ.

"יש לי שאלה אליך, אך ראשית, אני רוצה להעמיק את הבנתי לגביך.
אתה יהודי, קרוב לוודאי צעיר וקרוב לוודאי אמריקאי, אך אתה עשוי להיות אירופאי או אפילו ישראלי ויתכן שכבר אינך צעיר כל כך כפי שהיית. אתה מאמץ אל חיקך את המאבק הערבי כנגד הציונות, ואתה תומך בתנועת BDS, וכפי שכבר הוכחתי בעבר, מטרתה של התנועה היא מדינה דו-לאומית אחת במקום ישראל והשטחים הפלסטינים, וכן שיבתם של מיליוני פליטים פלסטינים – מה שיהפוך בן לילה את מדינת ישראל, למדינה ערבית.

עמדתך מעניינת אותי, מכיוון שאני בדיוק כמוך - אך אני גם ההיפוך הגמור ממך.
אני כמוך במובן זה שגם אני משתייך לזרם הנגדי בתוך הקהילה שלי. אך אני ההיפוך הגמור שלך מבחינת האתניות שלי ונאמנותי ביחס לסכסוך הערבי-ישראלי. אני ערבי התומך במדינת הלאום היהודי.

עלי להודות שעמדתך הרבה פחות אנוכית מזו שלי. בעוד אני תומך בישראל מכיוון שאני רואה יתרונות עצומים עבור עמיתיי הערבים בחיקויה של ישראל ובאימוץ זכויות האדם וערכיה הדמוקרטיים ורוח היזמות שלה - אתה תומך בערבים מתוך ידיעה שאתה והקהילה שלך, תקבלו פחות ממאומה בתמורה.

*
להמשך הכתבה:
http://www.mako.co.il/special-love-...bccf351006.htm?

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2016, 15:07
  hamedinai hamedinai מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב ""אני, בניגוד אלייך - לא מוכן להקריב את בני עמי": מכתב פתוח מערבי ליהודי תומך BDS"

אדון פרד מארון היקר, אני מכבד אותך מאוד, אבל אל תנסה להבין בהיגיון בריא את הSMALL היהודי.

יכול מאוד להיות שמה שכתבת ישפיע על מישהו פה ושם זמנית. בעוד שנה או פחות הוא יחזור לסורו. זה בדוק.

הSMALL זו מכת חושך על-טבעית, להראות באופן הכי ברור שמי שסוטה מהתורה ומצוות מאבד גם את ההיגיון הכי פשוט.

השאלות ששאלת נכונים גם לגבי השאלה הבאה: איך זה קורה שארגוני הSMALL ממשיכים לעודד הומואים בה בשעה שכבר רואים שזה מביא לידי מוות פשוטו כמשמעו, בנוסף להרס תא המשפחתי. אבל אם זה לא מספיק, גם אחרי שהתגלו ממצאים מדהימים איך ברית מילה מפחיתה את המחלות שההומואים יקיריהם של הSMALL מפיצים, הם עדיין ממשיכים ללעוג לברית מילה.

ההסבר לזה נעוץ שעם ישראל הם "עַם קְשֵׁה עֹרֶף", אלא שאם רוצים אפשר לנצל את ה"קְשֵׁה עֹורֶף" למטרות טובות וקדושות, אבל אם סוטים מדרך התורה והמצוות, יש את ה"עַם קְשֵׁה עֹרֶף" בכוון ההפוך.

לסיום:

וַיֹּאמֶר אִם נָא מָצָאתִי חֵן בְּעֵינֶיךָ אֲ-דֹנָי יֵלֶךְ נָא אֲ-דֹנָי בְּקִרְבֵּנוּ כִּי עַם קְשֵׁה עֹרֶף הוּא וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנֵנוּ וּלְחַטָּאתֵנוּ וּנְחַלְתָּנוּ. (שמות לד ט)

משה רבינו מכיר את הטבע של בני ישראל ומבקש מהקדוש ברוך שיסלח להם ,למרות קשי עורפם, יתירה מזה בגלל התכונה הזו הם ראויים שגם הקדוש ברוך הוא יתנהג איתם מעל כל חשבון לוגי, וימתין שיעשו תשובה, כי בסוף הם ינצלו את הקשי עורף למטרות טובות.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 10-04-2016 בשעה 15:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:56

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר