לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2005, 20:02
צלמית המשתמש של yossi_co
  yossi_co yossi_co אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.02
אבדה לי כלבה - פרס נאות מובטח לכל המוצא

שלום לכם ידידים יקרים
מקודם פרסמתי את המודעה הזו,
אך נאמר לי מ- (הגר קריספין) שכדי לפרסם סוג כלבות כאלה
עליי לשים
א. את סימן האין כניסה.
ב. בנוסף לתת לינק לכלבות מזן זה, שלא יוצגו ישר בפתיחת האשכול (למען שאנשים זקנים לא יקבלו התקף לב, וילדים לא יאוננו בלי ידיעת ההורים, וכדי לבטח מפני תקשורת עויינת, ותביעה משפטית).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
אני חייב לציין, שכלבה זו חשובה לי מאוד, וכל מי שיראה אותה, ויביא לידיעתי, יקבל תמורה כספית נאה ביותר.

היא ברחה לי, ואני מחפש אותה כבר כמה ימים.
אני לא יודע מה לעשות, כבר שלושה לילות שנתי נודדת בגללה,
והתחלתי לגמגם מרוב צער.

אני מפחד שמישהוא גנב לי אותה.
והבעיה עם כלבות מזן זה, שהם בוגדניות ביותר.

ואני שוב חוזר ואומר, כל מי שימצא אותה,או שייתן לי תחליף נאות, יקבל פרס.

הבהרה :
כל האמור לעיל נאמר בלשון זכר, אך הוא מכוון גם ללשון נקבה.

חוץ מזה, לכל מי שאבדה לו כלבה,או שרוצה למסור לאימוץ, או לקנות כלבות מזן זה, יכול לפרסם באשכול זה.

הלינק: ----->

The QuizMaster

נערך לאחרונה ע"י yossi_co בתאריך 14-05-2005 בשעה 20:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2005, 07:47
צלמית המשתמש של yossi_co

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי desert-eagle שמתחילה ב "מצאתי אותה לא מח'זיר אותך אתה מוזמן לפנות למשטרת תל שבע"

א. אם יש לך הוכחות, ראיות, והכי חשוב תמונות, שמצאתה אותה, אז תעלה אותם לאשכול הזה, שאוכל לעיין בהם.

ב. אני צריך להתייעץ עם cancer, מה לעשות.

עכשיו אני אשים הודעה בכתב, שרק הנמען יכול לראות אותה, ואף אחד אחר לא יכול, אני מבקש את סליחתכם.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
cancer הוא לקח לי אותה, מה אני אעשה, בבקשה, תעזור לי.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אתם רואים, אני מתמודד עם זה בצורה רגועה, ולא נלחץ בכלל.

The QuizMaster

ישן 15-05-2005, 16:13
צלמית המשתמש של yossi_co

"לעכברה ששתקה" או "לעכבר ששתק"?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "יוסי, יש משהו שכבר מזמן רציתי לשאול אותך"

1. כפי שאמר "cancer" חברי המלומד, שהדבר נאמר מתוך הומור בלבד.

2. אם הייתי רושם במקום כלבה חתולה, אז זה היה משתמע אחרת?

3. מה רע בכלבים אני מאוד אוהב כלבים.

4. אם מישהי תגיד לי כלב, אני ארגיש גאווה.

5. זה אותו הדבר אם אני אגיד למישהי "יחתיכת חתולה שכמותך", גם היא תרגיש גאווה.

6. אני רק משתמש בשמות בעלי חיים כאן.

7. תאמין לי, אני מכיר כלבים עם לב טוב יותר מנשים, סליחה, מאנשים מסוימים שאני מכיר.

8. הרבה בחורות , אוהבות שמקללים אותם, והם מקללות בחזרה, בשעת האקט המיני.

9. ותדע לך, שהרבה אנשים מבוגרים כמוני, צוחקים מבדיחה זו.

10. בזה שאתה לכאורה מגונן על הגזע הנשי, ונפגעתה מאוד, מבדיחה הומוריסטית זו, זה מראה לנו שאתה ידידי,
או ילדון קטן שרק מלאו לו בקושי 20 ועדיין גר אצל אמא שלו, או שאתה משתייך לגזע הנשי בעצמך, או שאתה בהליכי שינוי מין.

11. "יש נשים שהם כלבות, והם יודעות שהם כלבות. ויש נשים שהם כלבות, אבל הבעיה שאינם יודעות שהם כלבות, אבל הם כלבות".
ויש נשים שהם באמת אשת חיל, סבבה ועם ראש טוב, ואני לא הכללתי אותם.

12. חוץ מזה, האמהות, הילדות, הנשים הטובות, וכל מי שמשתתפות בפורום הזה, אני לא מכליל אותם בתור כלבות.

13. אני מזמין את הנשים גם לפתוח אשכול, בו הם מקללות את הגברים, ויסבירו לנו מדוע הם חושבות שאנו הגברים כרה , כרות, או כלבים.

The QuizMaster

ישן 15-05-2005, 22:29
צלמית המשתמש של yossi_co

קודם כל אני חושב שצריכים להגדיר זונה או כלבה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אם זה יכול ליהיות דיון מעניין אז תפתח אותו :)"

זונה (או כלבה, או שילוב של שניהם , זה תלוי באירוע) לפי הגדרתי,
זו אשה המוכרת את גופה למטרות כספיות, או נותנת את גופה למטרות דברים אחרים שהיא צריכה, או מנצלת את האובייקט.

אותו הדבר עם גבר, אם הוא ימכור את גופו למטרות כספיות, או ייתן את גופו למטרות דברים אחרים שהוא זקוק, או שהוא סתם ינצל את האובייקט.
אז לפי דעתי הוא גם זונה ממין זכר

אשה שנותנת את גופה מרצון, ללא תמורה, אלא למטרת הנאה גרידא, איננה נכללת בהגדרתי כזונה.

אשה שפועלת מתוך צדק ומתוך יושר, ותפעיל את כוחה (בחוק הישראלי הדפוק שהכול לטובתה) רק כשצריך, ולא למטרת נקמה, או למטרות הנאה , אז היא איננה בעיני כזונה או כלבה.

ובכך שאתה ה"עכבר ששתק",ישר תוקף, מנסה להגן באבירות, ומכליל את כל הנשים, זה מעורר אצלי תמיהה בקשר לזהות המינית שלך.

ובמקום שתצדיק את השם שלך ותשתוק, אתה ישר מתרעם.
אל תשכח שהפורום כאן הוא שטח ציבורי, בו כל אחד יכול להביע את דעתו.
וכל עוד הוא אינו חורג, מהחוקים שנקבעו, יש לו זכות מלאה להביע את דעתו.

ואם לא מוצא חן בעיניך אז אל תגיב, תקרא ותתעלם.

"גם טיפש מחריש חכם יחשב"

The QuizMaster

ישן 19-05-2005, 10:57
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
אתם צודקים אבל מחמיצים את הנקודה
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "למי שיש בעיה עם נטיותיו שלו..."

כשמישהו מסביר (קודם כל לעצמו) מחאה של גולש על אמירה שוביניסטית בכך שאותו גולש הוא כנראה לא "גבר", זה מלמד קודם כל על תפיסת-החיים האינפנטילית שבהו מחזיק אותו מישהו. במילים אחרות, פשוטות יותר להבנה (לטובת יוסי): אם אתה "נעלב" מאמירה שוביניסטית, זה סימן שאתה לא גבר.
ועוד הערת הבהרה: לא צריך לקרוא לכל הנשים כלבות כדי להיחשב לשוביניסט. עצם העלתה של תמונה של אשה עירומה (עכשיו מתברר לי שמדובר בכוכבת פורנו כלשהי) לצד הכותרת "אבדה כלבה" - מעיד על התייחסות שוביניסטית. ניתן היה גם להציג תמונה של אשה עירומה כורעת על ארבע ולכתוב "למכירה סוסה". זה היה וולגרי ושוביניסטי ו"מצחיק" באותה מידה.
לאלה שתהו כאן "מה קרה לי": לא קרה לי כלום. פשוט אמרתי בקול מה שרבים אחרים (כפי שמתברר לי מהתגובות בפרטי) חושבים ומרגישים, רק שלא נעים להם לומר זאת בגלוי.
שיהיה ברור: אין שום דבר "לא חוקי" בסוג האשכולות האינפנטיליים האלה, וידיהם של המנהלים קצרה מלהושיע ובצדק (אם כי בכל זאת הייתי מציע להם לנסות לבדוק את גילו הביולוגי של הבחור), אבל מרגיז לראות איך אשכולות כאלה מעיבים על הרמה ועל הכיף שבפורום הזה.

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

ישן 15-05-2005, 22:46
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
ברור שהכל ב"הסכמה"
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אם זה יכול ליהיות דיון מעניין אז תפתח אותו :)"

לא כל תמונה של אישה בערום זה ניצול ושוביניסם, אבל רובן של אלה שאנו מציגים כאן - זה בדיוק התופעה.
משלמים לאישה על מנת לצלם אותה בערום, לנצל את גופה, להשפיל ולהפוך אותה לגוש ציצי וכוס מהלך.

נכון שביום יום זה מצחיק ונחמד. אבל בעומק הדברים מסתתר ניצול זדוני של נערות ונשים שמרוויחות את לחמן בדרך לא דרך.

תמיד הכי קל להבין את זה אם חושבים מנקודת מבט של - "אולי זה יקרה גם לי?"
אם היית מגלה שהחברה או האחות (אך ורק באופן דמיוני בלבד) הצטלמה בערום - מה היית חושב עליה ועל זה שצילם אותה? כי כשאני חושב על מה היה קורה אילו הייתה לי אחות (או חברה) שעשתה מעשה כזה . . . קשה לי להגיד איך הייתי מגיב . . . כלום טוב לא היה יוצא מזה.

ישן 15-05-2005, 23:02
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
אחי
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "ברור שהכל ב"הסכמה""

לפי איך שאני רואה את זה אתה מתעקש לראות בעירום משהו בזוי ולא טוב, אני לא כל כך מסכים איתך. אין שום דבר רע בעירום או באישה שהחליטה להתפרנס מהגוף שלה, ושוב בהנחה שהכל נעשה בהסכמה. הבעיה, לדעתי, היא בפוריטניות שלנו כישראלים, שלא להגיד בצביעות כולנו רוצים לראות כוס וציצי אבל מי שתיצטלם ככה היא זונה מבחינתנו. קח כקונטרה את ארה"ב או כל מדינה באירופה ותגלה ששם זה לגיטימי שבחורות יצטלמו ככה, ואף אחד לא עושה מזה עניין. תנסה לפתוח את עמודי האמצע בעיתונים הבריטים ותבין למה אני מתכוון.
בקשר לשאלה שהעלת בקשר למה יקרה אם מישהי קרובה לי תחליט להצטלם בעירום, אז זה לא ממש משנה מה אני חושב. כל אחת יכולה לעשות עם הגוף שלה מה שהיא רוצה וזה לא תלוי בי. אני אקבל את הבחירות שלהן, ואותן, בכל מיקרה.

ישן 16-05-2005, 13:21
  אור_ירח אור_ירח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.05
מעניין שהזכרת שטיפת חדרי מדרגות...
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "קצת קשה לחלוב ברווז"

בחורות (ולא קטינות) שבמודע ולא מתוך כפייה נכנסות לעסקי הפורנוגרפיה והזנות, הן שמנצלות את גופן לצרכיהן הכלכליים (בדיוק כמו מנקה שמנצלת את גופה לנקות בתים של אחרים). איפה הניצול הגברי אם הבחורה מאפשרת ועוד משלמים לה בשביל זה?
הפורנוגרפיה היא לא מחוסר ברירה. כל עוד אף אחד לא הצמיד לה אקדח לראש תמיד יש ברירה. אז זה לא יהיה קל ומהיר כמו פלאש מצלמה, זה יהיה 16 שעות עבודה בניקיונות משרדים, חדרי מדרגות, בניינים, בתים, אבל בלי שום צורך לחשוף פיטמה. יש ברירה, או להרוויח כסף בקלות, או להתאמץ.
כל עוד בחורות יבחרו בדרך הקלה תמיד יהיו גברים שישמחו על כך (עירום חופשי, אז למה לא).
וכל עוד אין כפייה שכל אחד יעשה את הבחירה שלו ושיחיה איתה.

ובלי שום קשר, ממש חם, נמאס לי, שיבוא כבר החורף....
ישן 19-05-2005, 10:32
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
אז תעיין נא בקפידה שוב בכל אשכולות "אין הכניסה"
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "מעיון נוסף ב"לינק"..."

שהיו עד עתה ותופתע לגלות שהכללות כאלה נמצאות בשפע
חלקן מצחיקות וחלקן ממש לא. ולא ראיתי שם את אותה התרעמות שהיתה פה ואם היתה
אז היא היתה מצד אנשים שבאופן עיקבי נגד פורנו בפורום(רובם מדלגים על אשכולות כאלה) ואותם דווקא אני מכבד על עמדתם.
צר לי באמת שאני לא מוכן לשתף פעולה בהפיכת הנ"ל
לשעיר לעזאזל שאיליו יופנו בצביעות כל רגשי השינאה.
לגביי "עושה לי טוב או לא" אף פעם לא הגבתי על פי שיקול מה יעשה לי טוב
ואני מקווה שגם אתה לא נוהג כך..

ישן 19-05-2005, 11:09
צלמית המשתמש של yossi_co

בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "מעיון נוסף ב"לינק"..."

א. אני מבקש שתענו ספציפית על השאלה הנשאלת ב"כן" או "לא" ולא להתחיל להתפלסף כמו "איש החול", שבא להראות, כמה הוא "חכם", וענה כך רק כדי להרים את קרנו בעניכם.
ומי שמוצא לנכון שזה פוגע , אז שלא יענה.
דרך אגב חבל לי להתאמץ ולהגיב לך, ואני לא אוריד את רמתי אליך, כי אתה לא ראוי לכך.

ב. להבהרה: אני באמת מעריץ נשים, ולא התכוונתי בלינק הזה לפגוע באף אחד, פשוט עברתתי, תמונה שראיתי באתר בדיחות, בחו"ל.

עשיתי כאן בסך הכל פיפי מהמקפצה, ולא בתוך הבריכה, כמו שאנשים עושים.
ומה שאני רוצה להגיד כאן, שהרבה אנשים חושבים אחרת, ומדברים אחרת.
אבל לצערי, כדי להתקבל לחברה צריכים, לעשות את הפיפי בתוך הבריכה, ולא בחוץ.

וזה מוסר ההשכל, מכל הבלאגן הזה.

תודה לכל מי שתמך, ולכל מי שפיו וליבו שווים.

זהו, אני מבחינתי חותם את הנושא הזה, אחד ולתמיד.

The QuizMaster

ישן 19-05-2005, 11:38
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

כל עכבה לטובה :-)
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי yossi_co שמתחילה ב "[size=3]א. אני מבקש שתענו..."

היה מלך ולו יועץ חכם . החכם התלווה למלך לכל מקום שהלך אליו והעצה החביבה עליו הייתה : "כל עכבה לטובה" .
יום אחד יצא המלך לצייד . המלך ירה חץ ברגלו ונפצע , פציעה שגם לגביה אמר היועץ :
"כל עכבה לטובה" . הפעם המלך התרתח והורה להכניס את היועץ החכם לכלא . שם שאל המלך את היועץ :
" עכשיו , מה דעתך? " והלה השיב כרגיל : "כל עכבה לטובה" ונותר בכלא .
המלך המשיך במסע צייד , הפעם ללא היועץ . קניבלים לכדו את המלך ולקחו אותו למחנה , שם הוא היה אמור להיות ארוחת הערב שלהם . לפני הבישול , הקניבלים בדקו אותו היטב , ראו את הפציעה ברגלו והחליטו לשחררו . לפי המסורת הקניבלית , הם לא אוכלים דבר שיש בו מום . כך המלך נשאר בחיים ולפתע הבין שעצתו של היועץ החכם נכונה .
גם החכם ניצל ממוות , כי לולא הושם בכלא , היה מצטרף למסע הצייד של המלך והיה מסיים את חייו בסיר הבישול

אגב תחתום גם לי על הערבות...

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 19-05-2005 בשעה 11:42.
ישן 19-05-2005, 11:57
צלמית המשתמש של סאנדמן
  סאנדמן סאנדמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.04
אתה רואה יוסי, כשאתה רוצה להצחיק, אתה יכול!!!
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי yossi_co שמתחילה ב "[size=3]א. אני מבקש שתענו..."

כשאמירה כזאת: "דרך אגב חבל לי להתאמץ ולהגיב לך, ואני לא אוריד את רמתי אליך, כי אתה לא ראוי לכך".

מגיעה אחרי אמירות כאלה, זאת בדיחה:
10. בזה שאתה לכאורה מגונן על הגזע הנשי, ונפגעתה מאוד, מבדיחה הומוריסטית זו, זה מראה לנו שאתה ידידי,
או ילדון קטן שרק מלאו לו בקושי 20 ועדיין גר אצל אמא שלו, או שאתה משתייך לגזע הנשי בעצמך, או שאתה בהליכי שינוי מין.

11. "יש נשים שהם כלבות, והם יודעות שהם כלבות. ויש נשים שהם כלבות, אבל הבעיה שאינם יודעות שהם כלבות, אבל הם כלבות". (WTF?!?!?)
ויש נשים שהם באמת אשת חיל, סבבה ועם ראש טוב, ואני לא הכללתי אותם.

12. חוץ מזה, האמהות, הילדות, הנשים הטובות, וכל מי שמשתתפות בפורום הזה, אני לא מכליל אותם בתור כלבות.

13. אני מזמין את הנשים גם לפתוח אשכול, בו הם מקללות את הגברים, ויסבירו לנו מדוע הם חושבות שאנו הגברים כרה , כרות, או כלבים.

וברצינות... יוסי אם יש לך בעיה אישית עם נשים כי הן פגעו בך בעבר זו לא הדרך להעלים את הכאב, הזמן יעשה את שלו או כמו שאמר שייקספיר מכרך (:-)): " "Kindness, nobler ever than revenge" .

ישן 19-05-2005, 12:28
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

מענין למה לא הדגשת את ייתר הדברים שהוא אמר..
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "אתה רואה יוסי, כשאתה רוצה להצחיק, אתה יכול!!!"

את זה..
"ויש נשים שהם באמת אשת חיל, סבבה ועם ראש טוב, ואני לא הכללתי אותם"
ואת זה..
"12. חוץ מזה, האמהות, הילדות, הנשים הטובות, וכל מי שמשתתפות בפורום הזה, אני לא מכליל אותם בתור כלבות"
ואת זה..
"ב. להבהרה: אני באמת מעריץ נשים, ולא התכוונתי בלינק הזה לפגוע באף אחד, פשוט עברתתי, תמונה שראיתי באתר בדיחות, בחו"ל."
ואת זה ..
"שהדבר נאמר מתוך הומור בלבד"
ייתר הדברים שנאמרו, נאמרו בתגובה ישירה לירידה לפסים אישיים..
אני רק מקווה שגם אותי לא תאשים בשינאה לנשים..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:24

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר