לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2016, 03:11
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "סרט בינוני"

שוב מי שאוהב סרטים כאלה יאהב את הסרט הזה, אבל עדיין עד שנתנו לטי-רקס במה, הפתיחה של הכלוב, הכלוב של הציפורים הקטעים האלה כבדים מדי ולא נותנים לצופה הנאה מהסרט..

לשחקנית הראשית יש קמטים וזה מתאים לתפקיד של אימא, אבל לא לתפקיד כמו שנתנו לה.
סרט הראשון, תפקיד לאישה ראשי עם שחקנית מבוגרת מדי כמו במקרה של הסרט הרביעי.
סרט שני, בהחלט שחקנית מתאימה לתפקיד.
סרט שלישי, אימא לילד ולכן השחקנית הייתה מתאימה.

עם כל זה אני עדיין נותן לסרט ציון 8 מתוך 10...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2016, 23:12
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
חולק עליך, לצערי.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "העונה הכי טובה של משחקי הכס,..."

הפינאלי היה מצויין. פרק מעולה מבחינה אסתטית ועלילתית. רוב העונה היתה מאוד צפויה. חלק לא קטן היה קלישאתי עד גיחוך. היה פרק אחד העונה שכל מה שקרה בו כבר "חזיתי" כמה פרקים לפני כן. חלק היה פשוט מטופש.

זהירות - ספויילר!

בקיצור, אני לא מחזיק מהסדרה הזאת כמו אחרים. נראה לי שאנשים קצת מהופנטים מהסדרה הזאת ולא מודדים אותה באותם סטנדרטים שמודדים בהן את כל שאר הסדרות. אבל עדיין, לפחות העונה הסתיימה חזק, שלא כמו עונות קודמות שנגמרו בקטע אידיוטי לגמרי שממש לא מזכיר פרק סיום עונה.

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 28-06-2016, 00:23
מנהל פורום חומרה

סלח לי, אבל לוגיקה היא לא דבר שצריך לשכוח כשרואים סדרה.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "אתה לוגי מידי."

סדרה או סרט מגדירים את העולם שלהם ואת החוקים שלו, בתוך העולם הזה הכל צריך להיות לוגי והגיוני, אחרת זו בעיה. ככל שדברים יותר הגיוניים בתוך היקום של הסדרה, זה רק עושה אותה טובה יותר. וזה רק מתייחס לפן של הלוגיקה, זה לא מתייחס לפן של הכתיבה העצלנית שמשתמשת בקלישאות כמו Near misses, close calls ו-Deus Ex Machina. אין לזה תירוץ, זו כתיבה עצלנית.
בכל אופן, תחשוב בעצמך אם היית מנסה להגן ככה על סדרה אחרת שלא קוראים לה Game of Thrones אם היו מופיעים בה כל הדברים שציינתי.

ישן 28-06-2016, 19:19
מנהל פורום חומרה

אני אסביר את הגישה שלי.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "לא אמרתי לשכוח את הלוגיקה...."

אין לי שום בעיה עם סדרות משוגעות. ראיתי עכשיו כמה פרקים של Penny Dreadful. זה פסיכי ברמות הזויות וזרמתי בכיף עם זה. אני בסדר עם כל ז'אנר של סרטים כל עוד הם מקיימים את מה שהם מבטיחים ולא מתיימרים להיות משהו שהם לא. הדבר היחיד שחייבים לשמור עליו זה לוגיקה בתוך היקום שכל סרט או סדרה מגדירים.
סתם דוגמא, הפינאלי של דקסטר היה מחורבן, נכון? למה? כי שום דבר לא היה הגיוני שם. אפשר להגיד "עזוב אותך, תזרום" אבל ככה אנחנו בעצם נותנים לכותבים עצלנים להתחמק מזה, מה שבעצם מאפשר לעוד סדרות להתעצל. אנחנו יכולים ללכת לראות Transformers ולהגיד: "עזובת'ך היגיון, תכבה את המוח ותזרום", אבל ככה הסרטים האלה עושים מיליארד דולר ואנחנו מקבלים אחד כזה כל שנתיים-שלוש (החמישי כבר בדרך, עכשיו מצלמים אותו. אין תקווה.)
כשאני רואה סדרה או סרט כלשהם, זה מבחינתי כמו שיחה ביני לבין היוצרים. הם שוטחים בפני את הרעיון שלהם והחוקים הבסיסיים של מה שהם מנסים ליצור, אני אומר "אוקיי, סבבה, עכשיו אנחנו מסונכרנים, בואו ספרו לי את הסיפור שלכם". אם אין היגיון בסיפור, זו בעיה מבחינתי. יכול להיות שלהיגיון יהיה משקל נמוך יותר, למשל ב-Pacific Rim יש המון שטויות שאפשר לדבר עליהן לנצח, אבל, וזה אבל חשוב מאוד, הסרט הזה לא מתיימר להיות שום דבר מעבר לאפקטים טפשיים וכיפיים, ובזה הוא בהחלט מנצח. כשאני רואה חורים (איזה חורים, בורות, חורים שחורים) בעלילה של Interstellar, זה כבר הרבה יותר מפריע לי, כי זה סרט שמתיימר להיות רציני ו"מדעי", וכשאני ההדיוט מזהה כשלים לוגיים הזויים, זה מרתיח אותי כי אני מרגיש שמישהו מנסה לעשות עלי סיבוב, שמישהו חושב שהקהל אידיוט אז הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה וכולם יזרמו.
Game of Thrones מתיימרת להיות סדרה מאוד רצינית. הרבה יותר רצינית מהסדרה הפופקורנית הממוצעת (דוגמא אקראית, Grey's Anatomy. סדרה מטופשת ביותר שלא מנסה להיות מאוד רצינית).
זהירות - ספויילר!

לא ראיתי בשום מקום בסדרה איזשהו רמז לכך שאריה יכולה להתרפא כמו דדפול, אז כשדוקרים אותה 10 פעמים בבטן ויום אחרי זה היא מקפצת על גגות, כן, זה מפריע לי. כי עכשיו כבר לא אכפת לי יותר משום דבר שיכול לקרות לה, כי היא חסינת כדורים מבחינת הכותבים. צרף לזה את שאר הדברים שכתבתי קודם וזה אולי יסביר למה לא כל כך עפתי על העונה האחרונה. שים לב שציינתי שדווקא את הפרק האחרון אהבתי מאוד בגלל שהוא היה מאוד לא צפוי, לדעתי. חוץ מחוסר הצפיות, גם אומנותית הוא היה נהדר. הרבה טכניקות צילום, עריכה, מוזיקה, דברים שמאוד בולטים לעין שלי.
מבחינתי, כשאני מחפש "רגש, לשחרר ולהנות", בשביל זה יש קומדיות. רק אידיוט יחפש חורים בעלילה בקומדיות, שוב, כי זה לא מטרתן, הן לא מתיימרות להיות מאוד מדוייקות. אני מדבר על קומדיות רגילות, לא דברים כמו Veep שמאוד מבוססים בדברים אמיתיים.

קיצר, חפרתי, אבל מקווה שהבנת את הגישה שלי.

ישן 28-06-2016, 20:14
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "אני אסביר את הגישה שלי."

אני מבין.

אני לא מסתכל על זה כדו שיח ביני לבין יוצרים. אני מסתכל על זה כאני מול סיפור. כשיש דברים סופר לא הגיוניים כמו מה שתיארת עם ואריה (גם כתבתי על זה) זה מפריע לי מאוד. אבל עדיין, זה לא מפריע לי ברמה שזה מעיב על הכל. אני חייב לומר שנראה לי שאני גם לא מזהה את כל החורים ואת כל הנקודות שמפריעות לך, אולי כי אני לא מחפש אותן ואולי כי אני סתם לא חד כמוך. וקלישאות לא מפריעות לי, והעובדה שהיו הרבה דברים צפויים גם לא (את כל העונות חוץ מהראשונה ראיתי אחרי שקראתי את הספרים), כל עוד הדברים עשויים טוב, ולטעמי הם היו כאלה.

נערך לאחרונה ע"י hzhz בתאריך 28-06-2016 בשעה 20:20.
ישן 29-06-2016, 04:03
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 06 שנת 2016"

http://www.imdb.com/title/tt1839578/?ref_=ttep_ep_tt
PERSON OF INTEREST נגמרה סופית
עונה חמישית פרק 13 ואחרון

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Harold Finch
You are being watched. The government has a secret system, a machine that spies on you every hour of every day. I know because I built it. I designed the machine to detect acts of terror but it sees everything. Violent crimes involving ordinary people, people like you. Crimes the government considered "irrelevant." They wouldn't act, so I decided I would. But I needed a partner, someone with the skills to intervene. Hunted by the authorities, we work in secret. You'll never find us, but victim or perpetrator, if your number's up... we'll find *you*.

אחת הסדרות בעיניי

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:44

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר