לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2016, 09:57
  ramboli ramboli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
לינוקס (אובונטו)- סקיפרט שמקמפל את כל קבצי ה c במיקום מסויים

קיבלתי תרגיל בו אני אני צריך ליצור סקריפט שמקבל כקלט ($1) את הנתיב בו נמצאים קבצי הקוד (c), מקמפל אותם ושומר את קבצי ההרצה בתוך תיקייה חדשה באותו נתיב (למשל תיקייה בשם compiled_file).
הסתבכתי עם כמה דברים, נסיתי לעשות ככה:
קוד:
ls $1 *.c | while read F; do gcc -B $1 -Wall -o `e| cut -d . -f 1 - ` $F; done

קודם כל פקודת הls נותנת שגיאה שהיא לא מוצאת קבצי c בנתיב למרות שיש שם, אני לא יודע איך לשלב את ה*.c ואת הנתיב הרצוי בתוך הפקודה.
בנוסף, גם הgcc צועק לי שהוא לא מוצא את קבצי הc למרות שנתתי לו נתיב בפקודה -B. אני כנראה לא יודע את התחביר לכתיבת ארגומנט קלט כנתיב ובנוסף ארגומנטים רגילים של הפקודה.
דבר נוסף, הבנתי שדרך הקלט-o בgcc אוכל לשמור את קבצי הפלט בתיקייה אבל איך עושים זאת?
אני צריך להימנע משגיאות של אין הרשאה וכו'

הפלט בנתיים:
קוד:
ls: cannot access '*.c': No such file or directory ./DirCompile.sh: line 1: e: command not found gcc: fatal error: no input files compilation terminated. ./DirCompile.sh: line 1: e: command not found gcc: fatal error: no input files compilation terminated. ./DirCompile.sh: line 1: e: command not found gcc: fatal error: no input files compilation terminated. ./DirCompile.sh: line 1: e: command not found gcc: fatal error: no input files compilation terminated. ./DirCompile.sh: line 1: e: command not found gcc: fatal error: no input files compilation terminated. ./DirCompile.sh: line 1: e: command not found gcc: fatal error: no input files compilation terminated.

תודה רבה

נערך לאחרונה ע"י ramboli בתאריך 25-06-2016 בשעה 10:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר