לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2016, 18:30
  samsun samsun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.16
דיעה: החייל שירה במחבל צריך לקבל צלש לא תביעה, אבל אמא

שלו מתנהגת בקמפיין כאילו היא לא מבינה מה מתחולל בארצנו.
ההתבכיינות לא הייתה אמורה להיות, לדעתי, מלווה בדברים שאמרה - "נתנו חייל למדינה ומה קיבלנו? איפה המדינה?
אז ראשית, אינך יודעת שיש כאן שמאלנים סרוחים שתומכים באויבנו?
אינך מבינה שמבחינתם המחבל הוא כלל אינו מחבל אלא עוד מתוסכל כיבוש?
ולמה לחסל אותו בכלל?
מבחינתם צהל הוא הבעיה.
כעת צריך לפנות לעם ישראל אחרת לדעתי: למה מדינת ישראל צריכה בכלל להשקיע כסף ולדון אדם שחיסל מחבל? ולא חשוב כעת אם הוא מחבל כפות או לא - אין ספק שמדובר באדם שלפני כמה רגעים ניסה לרצוח ילדינו?! אין לדון בזה כלל זה מחליש את ישראל!
רה"מ חייב לצאת בהצהרה כזו: אני מעדיף שבכל מקרה פח"ע, המחבלים באותו מקרה יהיו מתים מכמה סיבות: אם הם נותרים בחיים הם עולים למדינה סכומי עתק ואם הם פצועים הרופאים הערבים בבתי חולים יהודיים מטפלים בהם במסירות מדהימה על חשבון חולי ישראל.
והסיבה העיקרית, הם חוטפים את ילדינו בכדי לשחרר את ילדיהם - לכן בכל ספק יש לחסל במיידית!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2016, 23:40
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
שוב כתבת בלי להבין מה שכתבת? זה היה חוקי לשחרר 1000 מחבלים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה, אלאור והמחבלים מסכימים..."

שנידונו למאסרי עולם בבית המשפט? ועוד כמה אלפים בעסקאות קודמות?
חיסול המחבלים בקו 300 היה חוקי? 90% שהמחבלים בקו 300 היו משוחררים בעסקה כלשהיא ז"א שהשארתם בחיים הייתה גוררת, קרוב לוודאי, חטיפת מיקוח נוספת. אצל הערבים אין חוק! רק השמאל יפה הנפש מכבד את החוק הגם שבגינו נטבחים יהודים. אם רציחת המחבלים בקו 300 נוגדת את החוק אז כן!!! אני נגד החוק! יש לנו הרבה ביקורת על מערכת המשפט בארץ, אבל ברובה היא סבירה ויותר!
אני רוצה להעיר באוזניך שיש רבים בארץ שמאשימים אותך ואת השמאל ההזוי בישראל במוות של יהודים רבים חפים מפשע. קח לתשומת לבך שההערות שלך, שבאות מבורות היסטורית לגבי האיסלאם, מזיקה לעם היהודי.
ראית מה אמרו המחבלים בשרונה בחקירתם "מותר להרוג יהודים הם כופרים"
יש רוב מוסלמי בארץ שהתנגד לשחרור שליט אלא תמורת רוצחי ילדים יהודים - ואתה מחריש.
לאחר חטיפת הנערים וצוק איתן עם ישראל חווה מאות אלפי פוסטים של ערביי ישראל שתמכו בחמאס ולעגו לרצח הנערים - ואתה נדבק לחוק.
ספר את הגארביץ' שלך למשפחות השכולות. אני חלקית נגד החוק השמאלני ההזוי בישראל. אני נגד החייל שסרח ששמו בוגי יעלון בוגד ישראל. ונגד הנבל הסרוח יאיר גולן שהעז להשוות את עם ישראל לעושי שואה בעם הערבי. נבל על מדים שמשתכר 60 אלף מכספי העם היהודי ויורק לבאר ממנו הוא שותה.
ישן 14-07-2016, 02:23
צלמית המשתמש של פפילון
  משתמש זכר פפילון פפילון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.15
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "שוב כתבת בלי להבין מה שכתבת? זה היה חוקי לשחרר 1000 מחבלים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי navital
שנידונו למאסרי עולם בבית המשפט? ועוד כמה אלפים בעסקאות קודמות?
חיסול המחבלים בקו 300 היה חוקי? 90% שהמחבלים בקו 300 היו משוחררים בעסקה כלשהיא ז"א שהשארתם בחיים הייתה גוררת, קרוב לוודאי, חטיפת מיקוח נוספת. אצל הערבים אין חוק! רק השמאל יפה הנפש מכבד את החוק הגם שבגינו נטבחים יהודים. אם רציחת המחבלים בקו 300 נוגדת את החוק אז כן!!! אני נגד החוק! יש לנו הרבה ביקורת על מערכת המשפט בארץ, אבל ברובה היא סבירה ויותר!
אני רוצה להעיר באוזניך שיש רבים בארץ שמאשימים אותך ואת השמאל ההזוי בישראל במוות של יהודים רבים חפים מפשע. קח לתשומת לבך שההערות שלך, שבאות מבורות היסטורית לגבי האיסלאם, מזיקה לעם היהודי.
ראית מה אמרו המחבלים בשרונה בחקירתם "מותר להרוג יהודים הם כופרים"
יש רוב מוסלמי בארץ שהתנגד לשחרור שליט אלא תמורת רוצחי ילדים יהודים - ואתה מחריש.
לאחר חטיפת הנערים וצוק איתן עם ישראל חווה מאות אלפי פוסטים של ערביי ישראל שתמכו בחמאס ולעגו לרצח הנערים - ואתה נדבק לחוק.
ספר את הגארביץ' שלך למשפחות השכולות. אני חלקית נגד החוק השמאלני ההזוי בישראל. אני נגד החייל שסרח ששמו בוגי יעלון בוגד ישראל. ונגד הנבל הסרוח יאיר גולן שהעז להשוות את עם ישראל לעושי שואה בעם הערבי. נבל על מדים שמשתכר 60 אלף מכספי העם היהודי ויורק לבאר ממנו הוא שותה.

חיסול המחבלים בקו 300 היה חוקי? אם זה לא היה חוקי לא היה משפט שבסופו של יום המדינה האשימה אותם. העונש היה בדיחה, אבל מאז עברו מים רבים בנהר.
ציטוט:
חטיפת מיקוח נוספת. אצל הערבים אין חוק! רק השמאל יפה הנפש מכבד את החוק הגם שבגינו נטבחים יהודים.

אז בוא נהיה כמו הערבים. נכלא את נשותינו, נתעלל במפגרים וכו' וכו'.

אבל תראה קטע, יש לך אדם שהדעות שלו הן "ימניות" ובכול זאת חושב שהחייל צריך להישפט. כבר סתרתי אותך, אופס. אבל תראה עוד קטע, יש לך ממשלה שהיא ימנית(אבל מכיוון שתבלבל לי את השכל, אז אגיד שבוחרים "ימניים" בחרו בה לשלטון) וזה קורה במשמרת שלה. לא טוב לך? תקים חלופה ותנסה למשוך קהל. אין לך כוח/ לא בא לך? זבש'ך.

ציטוט:

ויש הרבה אחרים שאומרים שיש אלוהים, נו שויין. אבל אותם אלו שמאשימים, הם מאשימים גם את עצמם על כך שמרוב שהם אוהבים כול-כך את המדינה הם שירתו בקרייה? ואני בטוח שחס וחלילה הם לא מאשימים גם את השמאל שיש להם מדינה, כי מי שבקרבי הוא בטוח ימני.

"ראית מה אמרו המחבלים בשרונה בחקירתם "מותר להרוג יהודים הם כופרים" טוב חמוד. אבל איך זה קשור? ואני חשבתי שהמחבל שבא להרוג חיילים באותו יום עשה את זה כי לא חילקו לו סוכריות.
אבל לך תסביר לטומטום שאתה לא רוצה להיות כמו אויביך..
"ונגד הנבל הסרוח יאיר גולן שהעז להשוות את עם ישראל לעושי שואה בעם הערבי. נבל על מדים שמשתכר 60 אלף מכספי העם היהודי ויורק לבאר ממנו הוא שותה."
אתה מדבר על יאיר גולן אבל אתה בעצם כמוהו - חסר פרופורציות. אבל בניגוד אליו, אתה נבל שלא תרם אחוז אחד למדינה ממה שאותו נבל תרם. לדבר על 60 אלף שקל? חתיכת בור ועם הארץ. אם אדם הגיע לתפקיד כה רם כמעט אין שום מניעה שבשוק הפרטי היה עושה פי 10 בלי לשרוף חצי מחייו לטובת המדינה.
ואתה מדבר עליו, אתה בתור אפס קטן וסרוח שהוא יורק לבאר ממנה הוא שותה.. ומי אם לא הוא חלק מההגנה ששומרת את חייך העלובים?

נערך לאחרונה ע"י פפילון בתאריך 14-07-2016 בשעה 02:26.
ישן 15-07-2016, 15:14
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
פקודה בלתי חוקית בעליל היא פקודה צבאית שברור לכל אדם כי אינה חוקית וציות לה הוא עבירה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי פפילון שמתחילה ב "על עובדות אינני יודע להתווכח"

ציטוט:
סימן היכרה של פקודה "בלתי חוקית בעליל" - מן הדין שיתנוסס כדגל שחור מעל לפקודה הנתונה, ככתובת אזהרה האומרת: "אסור!". לא אי חוקיות פורמלית, נסתרת או נסתרת למחצה, לא אי חוקיות המתגלה רק לעיני חכמי משפט חשובה כאן, אלא: הפרת חוק גלויה ומובהקת, אי חוקיות ודאית והכרחית המופיעה על פני הפקודה עצמה, אופי פלילי ברור של הפקודה או של המעשים שהפקודה מצווה לעשותם, אי חוקיות הדוקרת את העין ומקוממת את הלב, אם העין אינה עיוורת והלב אינו אטום או מושחת - זוהי מידת אי החוקיות הדרושה כדי לבטל את חובת הציות של חייל ולהטיל עליו את האחריות הפלילית למעשיו
אם אתה מקבל פקודה ישירה להרוג חייל אוייב,
לא מדובר בעבירה, אלא בחלק בסיסי מתפקידך. אתה לא אמור להתחיל לברר בזמן מבצע צבאי מה המפקד שלך/שר הביטחון/הרמטכ"ל יודע או לא, והאם הוא קיבל את אישור היועץ המשפטי .

לעומת זאת,
אם מבקשים ממך לירות באדם שאינו חייל, ואינו מעורב בלחימה - ברור לכל אדם שמדובר בפקודה לא חוקית,
ולכן היא "בלתי-חוקית-בעליל".

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 15-07-2016 בשעה 15:18.
ישן 16-07-2016, 08:43
צלמית המשתמש של פפילון
  משתמש זכר פפילון פפילון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.15
מה יהיה?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "פקודה בלתי חוקית בעליל היא פקודה צבאית שברור לכל אדם כי אינה חוקית וציות לה הוא עבירה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
אם אתה מקבל פקודה ישירה להרוג חייל אוייב,
לא מדובר בעבירה, אלא בחלק בסיסי מתפקידך. אתה לא אמור להתחיל לברר בזמן מבצע צבאי מה המפקד שלך/שר הביטחון/הרמטכ"ל יודע או לא, והאם הוא קיבל את אישור היועץ המשפטי .

לעומת זאת,
אם מבקשים ממך לירות באדם שאינו חייל, ואינו מעורב בלחימה - ברור לכל אדם שמדובר בפקודה לא חוקית,
ולכן היא "בלתי-חוקית-בעליל".

המצב יכול לתפוס במלחמה, אך גם אז לפי החוק הבינלאומי אין להרוג שבויים. כנראה תקבל גיבוי מהמערכת המשפטית כאשר יוכח שהם הפריעו וסיכנו את המשך הלחימה, זה שנוי במחלוקת.

מה שלא שנוי במחלוקת אלו הדברים האלה. אויב לא אויב, ידיד/חבר, you name it. ברגע שאותו אדם אינו מהווה סכנה, במיוחד אחרי שנטרלת אותו (ומשום מה אני מריח עוד התווכחות מיותרת) אל לך להוריד שערה אחת מראשו. יש חוקים, גופים אחרים, מחלקות אחרות - הם ורק הם יטפלו בו.

אבל אתה מסרב להמשיך בוויכוח הטיפשי הזה כאשר כבר קרו מקרים כאלו שהוכיחו את טענתי. אבל אתה כנראה בוחר לראות רק מה שאתה רוצה.

ישן 14-07-2016, 10:46
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
כתבת שטות שנובעת ממאכלי טריפות! יש כמה סיבות בהם אסור לתמוך
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "אז אתה תומך בהוצאה להורג בלי..."

ברצח רוצחי הערבי:
הרצח היה לא נכון ורע! הרוצח התחרט עליו וטוב שכך. בניגוד לערבים שמתגאים ברצח תינוקות.
הרצח נבע מתסכול כשמצאו את שלושת הנערים מתים - אבל לליבך זה לא מנפנף כי ליבך לב גוי.
הערבים היום הם אויב - אין קשר לגזענות - הוכח שדת האיסלאם היא אויב לעולם כולו.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. דקה 3.14 כנות!!! כל המוסלמים רוצים באיסלום העולם ופועלים עשות כן.
הטרור מול היהודים מתבצע 100 שנה - ערבים פרעו בנו עוד לפני קום המדינה. אחוז הטרור היהודי בטל מול הטרור הערבי ויש רק סיבה אחת שאינך מבין את זה - אטימות ליבך השמאלני ההזוי!
גזענות - אתיופי שהרבנות היהודית תצביע עליו כיהודי מלא הוא אח , ואם אינו יהודי ומחליט לקבל עליו יהדות הוא אח! כנל רוסי כנל כל בן אדם שליבם באמת חפצים ביהדות. גזע ערבי לא קיים! ערבי גר צדק הוא אח! הוא לא ינסה לרצוח את ילדיי. ולא יקים זרע אויב.
אם עם ישראל יראה שיש טרור יהודי שמגיע לרצוח ערבים בגלל שהם ערבים, וזו תהיה מגיפה ברמה של הערבים כיום מולנו - כמובן שלגזור דין מוות על יהודים כאלה.
לי כל כך לא ברור איך הדברים הפשוטים והחשובים הללו לא מובנים לך...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר