לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2016, 01:30
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 08 שנת 2016"

1 - creed, שנה 2015
סטאלון הוכיח שהוא בהחלט יודע לשחק גם בלי אקשן מצד הדמות שלו, עלילה מעולה וסגל כללי מתאים לעלילה, ציון 8 מוצדק בהחלט. מי שאוהב את הסרטים של ספורט ורוצה לראות את סטלון עם משחק שונה זה בהחלט הסרט בשבילו.

2 - פוקמון עונה XYZ, איזה איכות תמונה יחסית לשנות ה 80 ומהעונה ה 1 של הסדרה והעלילה גם לא גרועה.

3- jag כל העונות של הסדרה ויצאו מהסדרה הזאת כמה שחקנים טובים לפני שהם התפרסמו, אך את הדמות של מאק אף פעם לא אהבתי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2016, 20:16
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
Suicide Squad
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 08 שנת 2016"

כרגע הסרט נמצא על 29 אחוזים ב-RT. לשם השוואה, Batman v Superman נמצא על 27 אחוזים. זה די מדהים בהתחשב בעובדה ש-Suicide Squad הוא סרט טוב בכמה סדרי גודל יותר מ-Batman v Superman.
זה לא סרט מושלם, חלילה. יש בעיות עם הקצב שלו, יש נקודה בסרט שנראה כאילו המשימה נגמרה, הקצב יורד ואתה יודע שיש עוד איזה שעה לסרט, כך שאין שום סיבה לנפילת מתח הזו. יש גם כמה דברים שדמויות מסויימות עושות שפשוט לא מסתדרות עם האופי שלהן. המוזיקה גם לדעתי היא סוג של שטיק. לפעמים זה עובד ולפעמים לא. זה ממש לא כמו Guardians שם המוזיקה עבדה בצורה מדהימה.
בכל אופן, מרגו רובי פשוט מדהימה בתור הארלי קווין. היא די גונבת את ההצגה. כל השאר גם טובים, אבל היא בולטת. אין הרבה ג'וקר בסרט, אל תצפו ליותר מדי.

בסך הכל הייתי נותן לסרט 6.5/10. שווה לראות בקולנוע לדעתי.

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 05-08-2016, 08:24
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
WARCRAFT

תודה לאל שלא ראיתי את הדרעק הזה בקולנוע.

בגדול אני מעריץ של הז'אנר מהתקופה שיצא המשחק הראשון (וורקראפט 2 היה יצירת מופת).

אח"כ כשבליזארד המשיכו עם העלילה, נטשתי לגמרי את המשחק כי זה הפך להיות בית זונות חסר עלילה או היגיון.

אז ככה:

הסרט מיועד בעיקר לשרופי הז'אנר של המשחק, לאלה שמכורים לחרא הזה, ומשחקים בקביעות בעולם של וורקראפט, אם אתה לא אחד כזה - רוב הסיכויים שאתה תשתעמם למוות בחלקים גדולים של הסרט.

אני חושב שהסיבה העיקרית לכישלון של הסרט זה שבכוח הם ניסו לשלב בבאת אחת את כל העולם של וורקראפט, וזה יותר מדי קשה לעיכול, 95% מהסרט הוא CGI, אם כי ראוי לציין שהCGI של האורקים היה בין הטובים שיצא לי לצפות, אבל יש גם נקודות שפל כמו הCGI של הנשר הגדול שפשוט נראה חרא, הדרקון של חאליסי נראה הרבה הרבה יותר טוב (וזה פאקינג סדרת טלוויזיה).

ונמשיך - משהו שצרם לי מאוד זה שהיחסי כוחות היו פשוט לא הגיוניים, במשחק המקורי אביר שווה ערך לאורק, פרש שווה ערך לאוגר (מפלצת ענקית עם 2 ראשים), וכ'ו, אבל בסרט הפכו את האורקים ליצורים ענקיים מפוצצים בשרירים שמחסלים בקלות כל אביר, ונתקלים בקושי רק מול האלופים.

הא-סימטריה הפריעה לא מאוד, מעבר לכך כל ניהול הסצינות הוא גרוע, תסריט מעאפן, מעבר מהיר בעלילה ובין ערים, דיאלוגים מגוחכים, ההרגשה הכללית הייתה שכל הסרט מורכב מאוסף של סצינות של הכותר הבא של וורקראפט.

לא ברור לי מה האלופנים ניסו להשיג עם הסרט הזה, אם היה להם שכל הם היו צריכים להתחיל מההתחלה, ופשוט להיות נאמנים לעלילה המקורית של הסדרה, האורקים היו אמורים להיות הרבה יותר שקולים בכוח שלהם לאבירים, והיה נחמד אם הם היו מקדישים יותר זמן בשביל להציג את עולם הבית שלהם ואת הסיבות שהם החליטו לפלוש לאזרות'.

חסרונם של האוגרים צורם לי מאוד, כנ"ל של הדרקונים.

אני חושב שיש כאן פספוס ענק מכיוון שיוצרים הסרטים מלכתחילה תכננו טרילוגיה, ויש תקציב גדול, אבל בפועל הסרט נכשל.

אני חושב שעם במאי נכון, הם יכלו אפילו להפיק משהו שמתקרב לשר הטבעות.

בסופו של דבר, התוצאה הסופית היא כישלון, אין רעב לצפות בסרט הבא, ואם אני אצפה אז כנראה זה יהיה כתוצאה של ברירת מחדל ביום כיפור או משהו.

3 במדד.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר