לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2016, 15:39
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
ברשותך אני רוצה לחדד....
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "תרומתם של הערבים למדע אכן..."

כאמור, אין מי שמטיל ספק בתרומת המוסלמים למדע כפי שציינת, מי שמנסה להתכחש לכך הוא כסיל !
עם זאת, מאז אותם ימים (אגב, גם באותם ימים הם היו צמאי כיבושים וקנאים לדתם) משהוא שם בקופסא נדפק...
משהו השתבש!
כבר כמה מאות בשנים שהם נמצאים בתהליך של חזרה לאחור...
אני מנסה לחשוב, איזו תרומה לאנושות יצאה מהכוון ההוא ולו רק במאה העשרים ואשכרה, לא ממש מצליח למצא תשובה ולא... טרור, רצח עם, פנאתיות, קנאות דתית, חוסר סובלנות מינימאלי למי שאינו משתייך לאמונתך, נחשלות וכו' אינם נחשבים כ"תרומה לאנושות"...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2016, 03:18
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "תרומתם של הערבים למדע אכן..."

לא כל הערבים הם מחבלים. רק אלו שהלכו שולל אחר "הנביא" שהיה ידוע כפסיכופט.

הרמב"ם שהיה יותר קרוב לדור ההוא מכנה אותו בשם "משוגע".

עמי העולם חייבים להוציא מחוץ לחוק את דת האיסלם. ואם לא יעשו את זה, הדת הזו תביא חורבן לכם העולם כולו, כמו שכבר הביאו חורבן לסוריה ועיראק.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 07-08-2016 בשעה 03:23.
ישן 05-08-2016, 15:32
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

כן, כן...עד כאן היו 60 שניות על הפער בין ההזיה לבין המציאות בה אנו חיים....
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בדיוק זה אחד הדברים מני רבים החסרים במדינת ישראל למען השוויון"

ועתה ברשותך, לאחר שסיימנו להשתעשע ולהתמוגג מחזיונות ודמיונות אודות שוויון ואחוות העמים, בא נחזור למציאות ונראה מה באמת תהייה התוצאה באם הרעיון האווילי הזה יהפך למציאות וקבל נא את התייחסותי לאו דווקא על פי הסדר...
אז ככה:
1. אין לי ספק ולו קל שבקלים שאת צאצאי לא אשלח מיזמתי ללמוד באוניברסיטה הזו אם ולכשתקום ! אני מודה ומתוודה שאם מי מהם יעמוד על כך, אביע את מורת רוחי ואנסה לשכנעו להמנע מכך אך לא אעמוד בדרכו, לגבי עצמי, מיותר בכלל לענות, התשובה ברורה.

2. בעניין הטוענה המוזרה הזו: ..."האם לאזרחי מדינת ישראל לא מגיעה אונברסיטה ?".....
אתה בטח מתלוצץ נכון?... שהרי עם כל הכבוד לאותם "אזרחי ישראל" (לשיטתך) או "אזרחי פלסטין הכבושה" (לשיטתם), משום מה זכור לי שברחבי המדינה יש לא מעט אוניברסיטאות ומכללות הפתוחים לכל! מדבריך עוד ניתן חלילה לחשוב שיש כאן מחסור חמור במוסדות לימוד אקדמאיים רחמנא ליצלן... או שככה זה כשמעוותים את המציאות על מנת שתתאים לאג'נדה?...

3. בעניין הדברים הללו..."אני בטוח שלט מעט יהודים ילמדו באוניברסיטה זו כפי שערבים לומדים היום בבר אילן, באריאל בחיפה ובבאר שבע." - אל תהייה בכלל בטוח ! אין לי שום ספק שהנהלת המוסד הלימודי שבהקמתו אתה כה מצדד לא תמהר לקבל לשעריה תלמידים מהמגזר היהודי בטוענות מני טוענות שונות ומשונות ותערים קשיים על כל יהודי שיהיה מעוניין להרשם למוסד הזה והכל כמובן.... בחסות החוק והדמוקרטיה הנהוגים כאן אותם חבריך מהמגזר כה מיטיבים להכיר ולנצל למטרותיהם,
יודע מה?... אני גם לא מקנא בבחורות היהודיות שתלמדנה שם.... כל אחת שקצת שכל לה בקדקד ממליץ הייתי לה לשמור מרחק !
אני רואה את התגובות והיחס לו זוכות נערות ישראליות בקניונים מצד גברברי המגזר שטופי ההורמונים.... שאלוהים ישמור !

4. בעניין ה"חיכוך" עם שכמוני, צר לי לאכזב אותך אך הייתי שמח להמנע מחיכוך עמם ולא רק בתחומי מוסד חינוכי זה או אחר!
SO FAR החיכוך הזה לא ממש נעים לי...

ולמען השלמת התמונה בראי המציאות ולא בראי ההזייה...

אוניברסיטה ערבית במדינת ישראל תשמש מהר מאוד ככר פורה להפצת רעיונות אנטי ישראליים בחסות ההגנה שמקנה החוק , חבריך יבינו מהר מאוד את הפרנציפ ואת הפוטנציאל הטמון פה ובחסות הדמוקרטיה מהר מאוד נזכה לראות את ההפגנות והמיצגים בגנות מדינת ישראל והציונים באשר הם!
מספיק לי לראות מה קורה בטכניון ובאוניברסיטת חיפה אשר לא מוגדרות תחת הגדרה "אוניברסיטה יהודית" בכדי להבין מהר מאוד איזה חופש ודרור יהיו לחבריך מהמגזר לחתור בחסות המוסד האקדמאי שלהם תחת המדינה !

משום מה לא נראה לי שיש לחבריך שום בעייה ללמוד בוניברסיטאות בארץ, בטח שלא ברמה שמצדיקה הקמת "אוניברסיטה ערבית" כאן ! רוצים אוניברסיטה ערבית? שילכו ללמוד בא נג'אח .

ישן 05-08-2016, 16:13
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

שים לב למה שאתה עושה פה בעצם (ויש שיכנו זאת "דמגוגיה")....
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "לא כולם אויבים, אז למה להציג אותם ככאלה"

לא אמרתי ולא טענתי ולו פרומיל ממה שאתה כותב פה!
לא זילזלתי ולא אזלזל באף אחד ומצדי שיהיה גם באהי באמונתו ושילמד מצדי גם באוניברסיטת טירנה שבאלבניה
מה הקשר בין מה שאתה כותב כאן לדברי בכלל?

אוניברסיטה במדינת ישראל לא צריכה להיות תחת שום הגדרה מגזרית/דתית נ ק ו ד ה !!!
אוניברסיטה במדינת ישראל צריכה להיות אוניברסיטה י ש ר א ל י ת !!!
מי שרוצה ללמוד, שיירשם וילמד.
אין שום טיעון מוצדק בעולם שיכל להצדיק הקמה של מוסד שייקרא "אוניברסיטה ערבית" במדינת ישראל, מי שרוצה ללמוד באוניברסיטה שכזו, תפאדל, יש בעמאן, יש בטח בקהיר ויש אפילו בדמשק (שם כרגע זה מעט בעייתי)...

ישן 05-08-2016, 16:08
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "רק זה עוד מה שהיה חסר לנו! בקרוב - אוניברסיטה ערבית ראשונה בישראל !!! שאלוהים ישמור.."

מה הבעיה שלך?
כיום לערבים קשה להשתלב במסגרות אקדמאיות, מאחר ושפת הלימוד בהן היא עברית, שפה שלערבים קשה לשלוט בה ברמה של להקשיב להרצאות ולסכם (לערבים שיצא לי לפגוש באוניברסיטה היה יותר קל לדבר אנגלית ברמה גבוהה מאשר בעברית). זו אחת הסיבות לכך שערבים פחות מצליחים להיכנס ולסיים מסגרות להשכלה גבוהה, מה שמונע מהם הגעה לעבודות שדורשות השכלה אקדמית.
כדי לפתור את זה, פותחים מוסד להשכלה גבוהה שידברו בו בערבית.
מה הבעיה בזה?
אתה פוחד שילמדו שם ענייני טרור?
א. אתה מחליט שהדבר היחיד שמעניין ערבים, גם כאלו שאינם שונאי ישראל גדולים, זה טרור וייצור פצצות.
ב. מי שרוצה לדעת להכין נשק ופצצות לא צריך ללכת לאוניברסיטה בשביל זה.
ג. מה שלומדים בכימיה באוניברסיטה רחוק מאוד מלהיות מעשי מספיק כדי ללכת ולבנות פצצה עם זה. תדבר עם בוגר כימיה ממוצע מהעברית - בדומה לזה שבוגר מדמ"ח לא בהכרח יידע איך לבנות אתר אינטרנט.

בקיצור, אתה סתם פוחד מהצל של עצמך, ובשיתוף עם מעט גזענות אתה רוצה למנוע פתרון שיכניס הרבה אנשים למעגל העבודה ולקחת חלק בשוק.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-08-2016, 16:38
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

כן, טוב, ראשית, הרשה לי להודות לך על הדיאגנוזה המלומדת שהענקת לי ! בהחלט מרשים.
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "מה הבעיה שלך? כיום לערבים קשה..."

אכן סביר שהכל הבל הבלים שנובע מפחדנות וקורט גזענות בריאה...

שנתחיל?...

1. ..."כיום לערבים קשה להשתלב במסגרות אקדמאיות, מאחר ושפת הלימוד בהן היא עברית, שפה שלערבים קשה לשלוט בה ברמה של להקשיב להרצאות ולסכם (לערבים שיצא לי לפגוש באוניברסיטה היה יותר קל לדבר אנגלית ברמה גבוהה מאשר בעברית). זו אחת הסיבות לכך שערבים פחות מצליחים להיכנס ולסיים מסגרות להשכלה גבוהה, מה שמונע מהם הגעה לעבודות שדורשות השכלה אקדמית.
כדי לפתור את זה, פותחים מוסד להשכלה גבוהה שידברו בו בערבית."

שמע, זה ממש נוגע ללב, מודה שכמעט הזלתי דמעה על המסכנות שאתה מתאר פה... ליבי נחמץ.
לא קשה ולא בטיח !!!
אם היה כל כך קשה, איך יסביר כבודו המלומד את אחוז הסטודנטים הערביים הגבוה במוסדות האקדמאיים? מעניין... הייתי אף מציע לך לבדוק טוב יותר מה הסיבה האמיתית שבגינה מעדיפים הם לדבר אנגלית ולא עברית, כן, כן... תברר... שהרי אין בכלל ספק ואף הגיוני הוא שבמדינת ישראל יותר קל להם דווקא ללמוד את השפה השגורה שהיא אנגלית במקום איזו שהיא שפה זרה דוגמת העברית...סוג של הגיון, ניחא... אם זה מה שחבריך ללימודים מכרו לך, שיהיה...

2. ..."אתה פוחד שילמדו שם ענייני טרור? - אם "ענייני טרור" זו חתרנות נגד המדינה, תשובתי היא כן ! שמח שעבורך זה בסדר או תקין, בעיני זה מעט אפעס.... בעייתי יו נואו....
א. אתה מחליט שהדבר היחיד שמעניין ערבים, גם כאלו שאינם שונאי ישראל גדולים, זה טרור וייצור פצצות."....

אני לא מחליט חביבי, לצערי הדבר העיקרי שמעניין היון גם חלק נכר מערביי ישראל (שאגב, רק הישראלים מכנים אותם כך) זה עניינים שלאו דווקא קשורים ל"חיבת ציון", תתמודד! זה המצב כשמסירים את המשקפיים הוורודים....

3. ...."ב. מי שרוצה לדעת להכין נשק ופצצות לא צריך ללכת לאוניברסיטה בשביל זה.
ג. מה שלומדים בכימיה באוניברסיטה רחוק מאוד מלהיות מעשי מספיק כדי ללכת ולבנות פצצה עם זה. תדבר עם בוגר כימיה ממוצע מהעברית - בדומה לזה שבוגר מדמ"ח לא בהכרח יידע איך לבנות אתר אינטרנט"

לא טענתי שדווקא לשם כך הם ילכו לאוניברסיטה הערבית שאתה כל כך רוצה להקים פה שם השוויון ורוח האחוה.... ממש לא, יש מספיק אתרים עם מתכונים ברשת לשם כך אבל כר אידיאולוגי נוח להפצת תכנים אנטי ישראליים, זה הרבה יותר סביר!

ושוב, תודה רבה וחן חן לך על הדיאגנוזה... אשתדל לקחת לתשומת ליבי את העניין.

תתעורר !

ישן 05-08-2016, 16:55
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "רק זה עוד מה שהיה חסר לנו! בקרוב - אוניברסיטה ערבית ראשונה בישראל !!! שאלוהים ישמור.."

לבני כאשר אמרו שהמל"ג חצו את הקו האדום בעבר עם חיפה, באר שבע, תל אביב והעברית וכל שאר ההקלות לאוכלוסיה המוסלמית זה כנראה היה רק ההתחלה של המל"ג. עוד נראה בעתיד קורסים על נכבה וכיצד היהודים גנבו להם אדמות במימון של מדינת ישראל בגלל המל"ג.

אנחנו עדיין זוכרים הפגנות נגד ישראל בחיפה בקמפוס כאשר הייתה מלחמה הפקולטה הידועה של באר שבע ועוד כל מיני מקרים בבאר שבע ותל אביב ואנחנו ממש לא צריכים גיס חמישי יותר חזק ועוד כמוסד אקדמי.

אני מקווה ששר החינוך ושרת המשפטים יפזרו את המל"ג ומהר מאוד אחרת אנחנו בצרות גדולות מאוד וכפי ש Benjamin Willard רשם הקורסים שם יכולים לקדם את הטרור אם יביאו מרצים אורחים מקהיר מאותה אונברסיטה שאירגוני הטרור אוהבים מאוד ללמוד שם ולהפיץ את ההסתה שלה נגד ישראל, ארה"ב ושאר המערב.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 06-08-2016, 07:32
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
זה העתיד שאתה רוצה?
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. ילדים שבבית הספר רואים שיש..."

ישראל בדרך להפוך לחמאסטן:

1. השתלטו בערך 98% על הפארמים למינהם (כמעט כל רוקח הוא ערבי).

2. 100% מקבלני הבטון בארץ הם ערבים, מרבית הפועלים בבניין הם ערבים (השאר סינים ומזרח אירופאים), בלי קשר לזה הם מאוד חזקים בענף הבניה, כל פרויקט שקם בארץ - מעורבים בו ערבים.

3. בבתי חולים רבים יש רופאים ואחים ערבים, כמעט כל הרופאים הערבים למדו בחו״ל, לרוב במזרח אירופה, וההשכלה הרפואית שלהם שווה לתחת, אבל יש מצוקת רופאים בארץ, אז סוג ג׳ זה גם סבבה.

אם יהיו עכשיו עוד מאות אלפי ערבים אקדמאים זה יוביל לכך שנראה מהנדסים ערבים, אנשי היי טק ערבים, אנשי תקשורת הערבים, וכ׳ו.

מה שעצוב זה שעדיין מה שיאחד אותם זו השנאה לישראל, והשאיפה שהיא תעלם.

ישראל בדרך למוות קליני, אני מקווה שעד שזה יקרה יהיה לי כבר מספיק כסף כדי לעוף מכאן ולהתחיל חיים חדשים במקום אחר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-08-2016, 03:34
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "אתה מכליל, גורע נתונים ומעוות את המציאות למשנתך הגיזענית"

אל תהיה כזה נאיבי.

בסוריה, במשך 80 שנה, היה שיתוף פעולה מלא בין כל חלקי האוכלוסיה, ותוך שנה הכול התפוצץ ונהפך לשפיכות דמים מחרידה ביותר.

נחמד מאוד שיש ערבים ממש מתוקים, וגם אני מכיר הרבה כאלו, אבל אי אפשר להתעלם שזה עומד להיות פצצה מתקתקת.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 07-08-2016 בשעה 03:36.
ישן 06-08-2016, 09:19
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הם "מתברגים" באותם מספר מועט של תפקידים הפתוחים בפניהם
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "זה העתיד שאתה רוצה?"

הלוואי וזה יהיה הכוון שישראל נמצאת בדרך להפוך מדינה בה כלל אזרחיה שווים.

1. על פי דבריך - מה קורה לרוקחים שאינם מבני ערב - הם מובטלים או אינם קיימים.
2. כמה לא ערבים וזרים מוכנים לעבוד בעבודות הרטובות. המחייבים שהות ארוכת טווח בחוץ בכל תנאי מזג אויר.
3. הרופאים הערבים, אפילו שלמדו בחו"ל, הכשרתם טובה. הכרה בלימודים בחו"ל אפילו של יהודים, היא מורכבת וקפדנית. לא מעטים מהרופאים הערביים הם בעלי מקצוע מעולים ומבוקשים ע"י הציבור הרחב.
4. אם יהיו עכשיו עוד מאות אלפי ערבים אקדמאים זה יוביל לכך שנראה מהנדסים ערבים, אנשי היי טק ערבים, אנשי תקשורת הערבים, וכ׳ו. זה יהיה רק טוב לכלכלת מדינת ישראל.
אני מבין שאתה רואה בערבי חוטב עצים ושואב מים. אם רבים מהם יהיו אקדמאים - אולי גם אתה תאלץ לעסוק בעבודת כפיים. במיוחד אם הערבי יעלה עליך בכישוריו.

מה שעצוב שקיימים אנשים גזעניים שכמותך המעריכים בני אדם על פי מוצאם ולא על פי כישוריהם וכשרונם.

אני מלא תקווה שחששותיך נכונים ( בינתים אינני רואה זאת בכל השטחים ובכל המקצועות ) ומדינת ישראל בדרך לפריחה כלכלית ואנושית. .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:18

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר