לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2016, 10:40
  משתמשת נקבה סיון 2016 סיון 2016 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.16
When you are stared at

כמו שכבר יצא לי לציין פה באשכולות קודמים, אני קטנת קומה, אבל לא סתם נמוכה, מאוד נמוכה, אני בגובה ובמשקל של ילד, בגלל מבנה כרומוזומלי מיוחד שנולדתי איתו. עכשיו, למה אני מספרת לכם את זה? כי בשל הגובה שלי אני זוכה לא אחת לנעיצות מבטים סקרניות כאשר אני במרחב הציבורי, וזה לא נעים לי, אני ממש לא אוהבת להיות מושא למבט ממוקד וממושך של זרים, לא של ילדים סקרניים (כמו זו שלפני שבוע בדיוק הצביעה עלי ושאלה את אמא שלה: "אמא, היא אישה?"), לא של נשים צעירות או מבוגרות, ובטח לא של גברים זקנים בגיל של אבא שלי. אז הנה אני, אישה בוגרת, אחראית ורצינית (ואפילו קיבלתי מכתב הערכה בעבודה לפני יומיים), שהצליחה בכוחות עצמה להעלות לעצמה את הביטחון העצמי, להתלבש יפה ולהראות יפה ומסודר, יוצאת החוצה ו... והפישרים הקטנים (או הגדולים) והחטטניים האלה גורמים לי להרגיש כאילו אני פריק שואו, כאילו אני חייזר. וזה עוד כשאני נועלת סנדלים (או מגפונים, תלוי בעונה) עם סוליה גבוהה, תארו לכם רק מה קורה כשאני יוצאת מהבית עם קרוקס! אז הבעייה חמורה שבעתיים.
שונאת להרגיש חריגה בגלל משהו שלא בחרתי בו ושאני אפילו לא יכולה לשנות אותו (הרי לא קיים אף רופא על פני כדור הארץ שיכול לעזור לי לגבוה.. זה לא יקרה).

לא אשכח את ההרגשה שלי לפני 20 שנה בדיוק, כשהחופש הגדול בין כיתה ז' ל-ח' התקרב לסיומו, וראיתי איזו קפיצה בגובה נתנו הבנות מהכיתה שלי במהלך הקיץ כחלק מההתבגרות המינית, ולגלות שאני נשארתי מאחור, קטנטונת... זה היה מתסכל מאוד עבורי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר