לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2016, 09:41
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי דובדבנצ'יק שמתחילה ב "עכשיו זה מעלה לי את ההתקנה רק מהשולחן העבודה"

לא הייתי מתקין חלונות על גבי חלונות גם במקרים שבהם זה אפשרי. הרי התקנה מחדש מטרתה (אני מעריך) לפתור בעיות שלא הצלחת לפתור אחרת. בהתקנת חלונות ע"ג חלונות טרם יצא לי לראות בעיות נפתרות - לעומת זאת - כמעט תמיד ראיתי בעיות חדשות שנוספות...

כשאתה מעלה Boot מה CDROM - אתה יכול להגדיר מה זה "ההתקנה לא עולה"? רק כדי לוודא שאתה יודע את זה, כשתקליטור ההתקנה של חלונות מזהה שיש מערכת הפעלה קיימת, הוא לא נכנס להתקנה אוטומטית, אלא נותן לך הודעה שאתה צריך ללחוץ על מקש כלשהו כדי להיכנס להתקנה, ויש לך שניות בודדות לעשות את זה. אם לא תעשה את זה, המערכת הקיימת תעלה כרגיל.

אם כלום לא עובד, אתה יכול לנסות לשחק עם מצב UEFI/BIOS - כלומר - להפוך את מה שזה לא יהיה עכשיו משניהם, לשני, ואז לנסות שוב. חשוב לציין כשתעשה את זה, סביר להניח שמערכת ההפעלה הקיימת תפסיק לעלות ותקבל הודעה נחמדה סטייל INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE - כך שאם אתה נכשל בהתקנה מחדש גם אחרי השינוי הזה והמערכת הישנה מפסיקה לעלות, פשוט תחליף את המצב הנ"ל לערכו הקודם ואז היא תחזור לעבוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר