לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2016, 06:35
  Bobby2002 Bobby2002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.16
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Bobby2002 שמתחילה ב "קרטון 1 מ"מ - איפה איפה הם ..."

בוקר טוב
טוב אז קצת עדכונים.
לא הצלחתי לאתר בצפון מקום שיכול למכור קרטון 1 מ"מ בכמות קטנה. הזמנת מינימום הקטנה ביותר הייתה 1000 ש"ח במקומות שיואב ציין אין יותר קרטון כזה.
מצאתי בית דפוס בנשר לא רחוק ממני שהסכים לחפש בשאריות שלו קרטון 1 מ"מ אבל זה לא רציני.
במקביל מצאתי באינטרנט חנות שנמצאת אומנם במרכז (תל אביב ) אבל הם גם מחזיקים במלאי קרטון אפור דחוס בעובים שונים כולל 1, 1.5, 2 מ"מ וגם שולחים חבילות של 10, 25, 50 או 100 דפים בגדלים שונים כולל A4 A3 ועוד כל מיני גדלים למשל B4 כלומר 35 על 25 וכמובן 100 על 70
הזמנתי חבילה של 25 דפים בגודל A4 לבדיקה. התשלום ניתן לביצוע באמצעות כרטיס אשראי, PayPal או שיחת טלפון. אני השתמשתי ב-PayPal
מחיר סביר, חבילה עצמה עולה 44 ש"ח ומשלוח שליחים מדלת לדלת 28 ש"ח שזה יוצא קצת פחות מ-3 שקלים לדף, ליתר דיוק 2.88 ש"ח לדף. לא הכי זול שבעולם אבל בכל זאת סביר.
אני אעדכן בהמשך לגבי הממצאים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2016, 21:14

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Bobby2002 שמתחילה ב "קרטון 1 מ"מ - איפה איפה הם ..."

היום קיבלתי את החבילה. השליח קצת עיצבן אותי, כי לא היה מעקב משלוח והשליח פשוט התקשר ב-16.10 ואמר שיש לו משלוח בשבילי ועוד עשר דקות הוא מגיע לנשר. ברור שבאותה שעה הייתי בעבודה במרחק נסיעה של שעה. טוב שאשתי הייתה בבית ויכלה לחכות לו. ברור שהבחור הגיע רק בשעה 17.10. כתוצאה הבת הקטנה איחרה לחוג שלה. טוב, נו יש לי הרבה מה להגיד על זה, לא בא לי להשתמש בשפה גסה.
איכות הקרטון מצויינת. מזכיר את הקרטון של קופסאות נעליים משנות התשעים, רק יותר דחוס וקשיח. אם להשוות לקרטון ביצוע, הקרטון הזה יותר חלק ויותר דחוס. ספיגות נמוכה מזו של קרטוו ביצוע. צבע הקרטון הוא אפור.
עובי קרטון הוא בין 1.1 ל 1.2 מ"מ.
החבילה נארזה בקפידה רבה. הדפים עצמם עטופים בניילון מתקווץ. מעל זה נייר אריזה חום עמיד לחות. במילים אחרות, אריזה טובה מאוד והסיכוי שייכנסו לקרטון מים או לחות אפסיים.

לסיכום. איכות הקרטון מצויינת. אריזה טובה. עובי לא בדיוק 1 מ"מ המוצהר אבל יחסית קרוב
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Bobby2002 בתאריך 10-10-2016 בשעה 21:18.
ישן 26-10-2016, 20:05

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי יואב הוזמי שמתחילה ב "קודם כל תתחדש ומקווה שתיהנה..."

טוב אז אחרי קצת משחקים עם הקרטון הזה, אני יכול לתת קצת יותר מידע.
הקרטון סופג דבק מהיר לא רע. נדבק עם דבק מהיר מהר וטוב.
גם דבק מגע נדבק אליו ממש טוב. דבק לבן ודבק פלסטי עובד מצוין. לא הייתי משתמש בכמות גדולה של דבק על בסיס מים, הקרטון הזה עלול להתעוות. אבל זה נכון לכל קרטון לא דחוס חזק.
חיתוך עם סכין גרפיקאים או X-Acto לא ממש מומלץ, הלהבים הופכים להיות קהים ממש מהר והאצבעות מתעייפות מהר. יש מצב שהתעייפות נובעת ממני, יש לי פגיעה במפרק של שורש כף היד. הכי מומלץ כאן דווקא סכין יפני קטן (אגב סכין זה זכר או נקבה? ). אפשר גם סכין גרפיקאים עם להב עבה, למשל Olfa AK1.
חיתוך עם מספריים לציפורניים קצת קשה אבל עובד. עם מספרי נייר טובים אין שום בעיה לחתוך את הקרטון הזה. החיתוך מאוד דומה לחיתוך של קרטון של קופסת דגנים.
שיוף עם נייר זכוכית 00 ו-3 עובד טוב. פצירה של ציפורניים גם עובדת לא רע בתנאי שהפצירה במצב טוב כלומר לא סתומה. פצירות קטנות לא ניסיתי כי אין לי:-)
לא ניסיתי לצבוע קרטון זה.
חוזק פיזי לא רע בכלל, קצת יותר חלש מקרטון ביצוע.
בסך הכל אני דיי מרוצה מהקניה, אם כי המחיר קצת גבוה וגם לא כ"כ אהבתי ביצועים של דבק מגע זול של מקס-סטוק על הקרטון הזה. הדבק הזול הזה פשוט התייבש מהר מדיי. דבק של טמבור או של כל דבק מגע יחסית איכותי עובד טוב

זהו זה. אם יש שאלות, אשמח לענות
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר