לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2016, 02:03
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
ליצמן על לפיד: לא שירת בצבא, היה כתב ב'במחנה', גם אני הייתי כתב בהמודיע

http://news.walla.co.il/item/2996775

: לא מדבר איתו ולא מתכוון לדבר איתו", אמר אמש ליצמן לקול תשואות הקהל, "אני לא מדבר איתו כי הוא לא למד ליבה... הוא גם לא שירת בצבא. הוא היה כתב ב'במחנה', אני גם הייתי כתב ב'המודיע'".

*

היום בעידן המודרני שיש גבול לכמות הכוח שאפשר להפעיל, דעת קהל העולמית היא הקובעת והמכריעה הרבה יותר מאשר בעבר. לכן לכתוב בעד ישראל, בעד ארץ ישראל ועם ישראל, פעמים רבות שזה יותר מאשר לשבת בטנק הכי מתקדם, כי עם הטנק אי אפשר לירות על מחבלים שמסתתרים מאחורי נשים וילדים. והדה-לגיטימציה שעושים בעולם נגד היישוב היהודי בארץ ישראל, הדרך היחידה זה על ידי חיזוק דעת קהל פרו-ישראלית פרו-יהודית. וזה בא על ידי כתיבה בעיתונים, בין אם זה עתון במחנה ובין אם זה עיתון המודיע, ושאר כלי התקשורת, ורשתות חברתיות.

הצהרת בלפור לא נעשתה על ידי נשק, אלא על ידי דעת קהל, וגם ההצהרה של שנת 48 באו"ם הושפעה מדעת הקהל.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 13-09-2016 בשעה 02:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2016, 02:27
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "ליצמן על לפיד: לא שירת בצבא, היה כתב ב'במחנה', גם אני הייתי כתב בהמודיע"

לא רק בעידן שלנו, אלא גם בזמנים הכי עתיקים, לדעת קהל הייתה השפעה מאוד חזקה, והייתה מגבילה לכוח צבאי. ראה בקישור הבא בהקשר ליפתח הגלעדי;
http://www.inn.co.il/Forum/Forum.aspx/t695639
התבוננתי בפרשת יפתח הגלעדי איך הוא הדף את טענות בני עמון (שופטים יא הפטרה של פרשת חוקת): "הלוא את אשר יוריש כמוש אלוהיך אותו תירש, ואת כל אשר הוריש ה' אלוקינו מפנינו אותו נירש", וחשבתי איך אפשר ליישם את קו מחשבה זה בעולם של היום בהקשר לטיעונים על ארץ ישראל...

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 13-09-2016 בשעה 02:36.
ישן 13-09-2016, 08:25
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
קשקוש מא' ועד ת'
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "ליצמן על לפיד: לא שירת בצבא, היה כתב ב'במחנה', גם אני הייתי כתב בהמודיע"

ראשית, לפיד התחיל את שרותו כלוחם בשריון ורק אחר כך עבר לכתוב ב"במחנה" כשירד לו הפרופיל הרפואי.
שנית, לפיד ככתב צבאי בבמחנה לא קיבל משכורת, מעבר לדמי הכיס שמקבל חייל. ליצמן עבד תמורת משכורת. מחוץ לזמן העבודה הוא היה חופשי לעשות כרצונו, בניגוד לחייל אשר חירותו מוגבלת. לדוגמא, את לפיד היה אפשר לשלוח בכל רגע, בהתראה של כלום, למשימה כלשהי בכל איזור והוא לא יכל להגיד "לא" כי זה סירוב פקודה.
שלישית,לפיד כן למד ליבה ורק לא ניגש לבגרות. כל ההבדל בעולם בין זה ובין מי שלא לומד. מעניין איך האנגלית של ליצמן. העברית שלו בוודאי לא משהו להתפאר בו. גם הלוגיקה לא.
רביעית, וזה נוגע אליך מר מדינאי הנכבד, אכן להסברה תפקיד חשוב אלא שאף אחד בעולם (מלבד חרדים שאותם אין מה לשכנע) לא קורא את "המודיע"....אם ליצמן היה רוצה לתרום בתחום ההסברה הוא יכל להתגייס לדובר צה"ל או להיות עיתונאי באחד העיתונים שניקראים על ידי ציבור בחו"ל, או לפחות ציבור בארץ שיש מה לשכנע אותו.
ישן 21-03-2017, 10:46
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
לפיד טען שהורידו לו פרופיל עקב התקף אסטמה בעקבות חשיפה לעשן

התקף חד-פעמי כזה חמור שלא הספיק לרשום לו משאף, אלא חייב הורדת פרופיל משמעותית (פרופיל 45 לדברי לפיד).
ואז הוא עבר ל"במחנה", הבריא באורח פלאי, הפך למתאגרף והתחיל לעשן.

http://www.respiratory.co.il/%D7%90...91%D7%90%D7%99/
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ד"ר סטרובין דניאל, מומחה למחלות ריאה, רופא ריאות ראשי, מכון למחלות ריאה, ב"ח קפלן

• לחולי אסתמה עם תסמינים קלים, המתפתחים רק לעיתים רחוקות, ללא כל מגבלה במאמץ גופני וללא צורך בטיפול תרופתי קבוע, ניתן לקבוע פרופיל 97 .
  • כאשר מופיעים תסמינים לעיתים קרובות יותר, אך הם אינם מחייבים טיפול קבוע על ידי משאפים, ותפקודי הריאות תקינים, ישנה אפשרות לפרופיל 72.
  • לחולי אסתמה מאוזנים עם טיפול תרופתי קבוע ועם תפקודי ריאות ללא הפרעה חסימתית משמעותית, קובעים פרופיל 64 .
  • לחולים עם אסתמה המאופיינת בחוסר איזון של תסמינים נשימתיים, למרות טיפול תרופתי קבוע, והתקפי אסתמה עם צורך בטיפול נוסף ייקבע בדרך כלל פרופיל 45.
...
  • פרופיל 97 עם סעיף ליקוי של אסתמה מאפשר בחירה רחבה מאוד של מסלולים, למעט יוצאים מן הכלל, כגון מספר מקצועות בחיל הים (צוללנים) וחיל האוויר (טייסים), בהם חולה אסתמה אינו מתקבל למרות היותו בריא ביומיום.
  • פרופיל 72 מקנה זכות לשירות קרבי במידה ואין פטורים הפוסלים זאת, כמו באסתמה עם גירוי להתקפים בשל מאמץ גופני.
...
אסתמה היא מחלה כרונית, שאינה נעלמת, גם כשאין תסמינים במשך שנים
מעניין מי קנה את הסיפור הזה של לפיד...

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 21-03-2017 בשעה 10:59.
ישן 22-03-2017, 17:31
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אני משרשר את ההודעה הזו למדינאי, אולם בעצם מכוון לרוב המגיבים פה

מאיפה לכם שהוא כותב נגד לפיד על כך ש"הוא לא שירת בצבא", כדברי ליצמן? כולם פה מגיבים כאילו הוא מצדיק את ליצמן ותוקף את לפיד. ואילו אני הבנתי בדיוק להיפך - הוא מביא מדברי השר ליצמן שמטיח ביאיר לפיד "הוא גם לא שירת בצבא. הוא היה כתב ב'במחנה', אני גם הייתי כתב ב'המודיע'." ואז מביע דעתו למטה כי בימינו אלה לא רק הכוח (שירות קרבי בצה"ל) הוא שמכריע קרבות, כי אם דעת הקהל שמעוצבת ע"י העיתונות ובמובן זה, שירות ככתב ב'במחנה', חשוב גם הוא.

או שהבנתי לא נכון ואשמח אם תאירו עיני.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:29

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר